انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 10:40am

پاسخ به موضوع  [ 96 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی
 انواع ساروج و روش شکستن آن 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

علی جون قرار بود از ساروج عکس بزاری؟؟؟منتظریم از سال 92 تا 93 =p~ =p~

بهترین گنج دنیا یه مادره که قلبش به عشق فرزندش میزنه
بهترین قلب دنیا یه رفیقه که همه جوره پا در کابته
به سلامتی همه ی گنج های دوست داشتنی.....

چهارشنبه 21 خرداد1393 - 12:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معراج نوشته است:
yes

ممنون معراج جان
فقط این yes برا کدومه؟؟؟

این نیز بگذرد

پنج شنبه 21 خرداد1393 - 2:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام عزیز جان صفخه قبل پایین صفحه یکی پرسید کسی خواب دفینه رو ببینه امکان داره درست باشه منم بر حسب تجربه گفتم yes یعنی بله ........ شما که خارج کشور بودین دیگه میدونید یعنی چی ........

...جواب ابلهان خاموشیست....

پنج شنبه 22 خرداد1393 - 9:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
bad tiger نوشته است:
حالا هم که بحث خرافاتی شد اینم بپرسم
یه بنده خدایی چندین سال پیش خواب دیدن که توی یک شهر دیگه
یک خونه ی متروکه وجود داره که توی اون مال هست
و دقیقا ادرسی که توی خواب دیدن با اون ادرس متابقت داره
به نظرتون این امکان داره؟؟؟

طرفش نرو که اتلاف وقت محضه [-X
داستان اونجاییه که میگن سند داره و سندش مال یک پیرمرد 90 ساله ست که کنار درخت نشسته بود و
گفت: پسر
گفتم: جان حاجی با من بودی؟
گفت: آره تو جوون خوبی هستی میخوام یه حالی بهت بدم فلان جا فلان منطقه همچین چیزی داریم اگر پیدا کردی خبرم کن یه تکونی به زندگیت بدم
رفت و گشت دید بله یه زمین هست به مساحت یک هکتار....!
از پیرمرده که دیگه خبری نیست این وسط کی پدرش درمیاد؟ دستگاه دار....
هی قسم حضرت عباس که آقا فلان پیرمرد سی سال پیش گفت تو این زمین خزانه تیموره مادرم هم خواب دیده طلسم داره و و و ..... (-|
پنج تا دستگاه هم میسوزه در این راه تازه کاشف به عمل میاد که بابا طرف صنعتی زده دچار توهمات شدیده :-Q

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

پنج شنبه 22 خرداد1393 - 10:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
سید جواد نوشته است:
bad tiger نوشته است:

داستان اونجاییه که میگن سند داره و سندش مال یک پیرمرد 90 ساله ست که کنار درخت نشسته بود و
گفت: آره تو جوون خوبی هستی میخوام یه حالی بهت بدم فلان جا فلان منطقه همچین چیزی داریم اگر پیدا کردی خبرم کن یه تکونی به زندگیت بدم
هی قسم حضرت عباس که آقا فلان پیرمرد سی سال پیش گفت تو این زمین خزانه تیموره مادرم هم خواب دیده طلسم داره و و و ..... (-|
پنج تا دستگاه هم میسوزه در این راه تازه کاشف به عمل میاد که بابا طرف صنعتی زده دچار توهمات شدیده :-Q

=)) =)) خدا حفظت کنه داداش گلم که با این داستان کلی باعث خنده من شدین :)) @};-

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

جمعه 22 خرداد1393 - 12:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معراج نوشته است:
سلام عزیز جان صفخه قبل پایین صفحه یکی پرسید کسی خواب دفینه رو ببینه امکان داره درست باشه منم بر حسب تجربه گفتم yes یعنی بله ........ شما که خارج کشور بودین دیگه میدونید یعنی چی ........

فدایی داری معراج جان
این سوال رو من پرسیدم
چون دو تا سوال پرسیده بودم گفتم که این بله واسه کدومشه
عزیزی داداش

این نیز بگذرد

جمعه 23 خرداد1393 - 3:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سید جواد نوشته است:
bad tiger نوشته است:

داداش طرف صنعتی نمیزد محلی مصرف میکرد
اصصصصل

این نیز بگذرد

جمعه 23 خرداد1393 - 4:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت همه دوستان. ما یک پل در منطقه کوهستانی پیدا کردیم که در قسمتی از پل که حالت منحنی دارد یک چوب تقریبا به طول 2متر و به پهنای 30 سانت قرار دارد و دقیقا زیر چوب ساروج به قطر 40 سانت وجود دارد. رنگ ساروج هم سفید است بخاطر اینکه منطقه خیلی خطرناکه نمیشه زیاد براش وقت گذاشت یعنی نیم ساعته باید تمامش کنیم. چند شب پیش رفتیم با پتکو قلم کلنگ افتادیم به جونش که آخرش نوک کلنگ خم شد ولی ساروج فقط یه لایه نازک روش از بین رفت. حالا پیشنهاددوستان چیه که بتونیم سریع کارشو یه سره کنیم؟؟؟؟ ممنون

جمعه 23 خرداد1393 - 12:19pm

با سلام دوستان
ما يك جايي رو كنديم كه آجرهاي كوچك با يك ماده سفيدي شبيه به گچ رو هم قرار گرفته اند و وقتي بازش كرديك يك اتاقك كوچك كه 4 نفر توش جا ميشد پيدا كرديم ولي بوي بدي آمد كه نتونستيم بكنيم بنظرتان ميتونه زير اونجا چيزي باشه؟ :-o

****دنيا بير غمخانادير هيچكسه دائم ئوزي گولمز ---- بيرينه ورسه امك او بيرينين قدريني بيلمز
وار يوخ الدن گئدجق انسانا بير آد قالاجاق ----- ياخشيليخدان ولي دنياده دولي داد قالاجاق****

جمعه 23 خرداد1393 - 4:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

milad7 نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستان. ما یک پل در منطقه کوهستانی پیدا کردیم که در قسمتی از پل که حالت منحنی دارد یک چوب تقریبا به طول 2متر و به پهنای 30 سانت قرار دارد و دقیقا زیر چوب ساروج به قطر 40 سانت وجود دارد. رنگ ساروج هم سفید است بخاطر اینکه منطقه خیلی خطرناکه نمیشه زیاد براش وقت گذاشت یعنی نیم ساعته باید تمامش کنیم. چند شب پیش رفتیم با پتکو قلم کلنگ افتادیم به جونش که آخرش نوک کلنگ خم شد ولی ساروج فقط یه لایه نازک روش از بین رفت. حالا پیشنهاددوستان چیه که بتونیم سریع کارشو یه سره کنیم؟؟؟؟ ممنون

دوست عزیز تا کلمه پل رو توی پستت دیدم تا تهشو گرفتم.. اسمش با خودشه و همینطور معنیش! پل! اون ساروج برای ساخت پل بوده نه اینکه برای پنهان کردن دفینه استفاده کرده باشن.. هرجا ک ساروج باشه ک نباید بیفتین جونشو خوردش کنین ب نیت رسیدن ب جنس. هرجا میری 27654890536 سوراخ از زمین بدبخت وا کردنو معلومم هس 96-7 درصد هیچی پیدا نکردنو رفتن.. چرا آخه????? چون همه شدن حفار.. اون روز رفتم ی جایی برای کندن دوتا پسربچه 16 و 17ساله اوردن واسه حفاری منم گفتم ی کار واسم پیش اومده بعدا میام زدم ب چاک. اصلا دیگه نمیشه رفت جایی کار کرد. ی چیزایی دیدم بازگو کردنش سایتو تبدیل میکنه ب سینمای کمدی از بس این مردم عجیب غریبند..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 23 خرداد1393 - 10:41pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 96 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure