انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 4:32am

پاسخ به موضوع  [ 128 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13  بعدی
 اتاقكهاي ساروجي 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سهند جون ای ول داری . حال کردم از پشت کارت .

...جواب ابلهان خاموشیست....

دوشنبه 17 تیر1392 - 6:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: tabriz
قربان شما ،هزينه اي كه تو اين مورد داشتيم مجبورمون ميكنه كه پشتكار داشته باشيم .

سه شنبه 18 تیر1392 - 10:52am
کاربر فعال
کاربر فعال

ارادتمند شما ،هزينه اي كه تو اين مورد داشتيم مجبورمون ميكنه كه پشتكار داشته باشيم .كلا" اين كار خيلي تلاش و زحمت و صبر ميخواد البته براي كساني كه شانس ندارند مثل بعضيا كه دنبال اين كار نرفته گنجي جلوشون سبز ميشه. ;)

سه شنبه 18 تیر1392 - 10:59am

سلام سهند جان.خسته نباشی داداش
این تیکه تو پست اخرت خیلی رفت رو مخم.اخه یه بنده خدایی نصفه شب تو جنگل دور میزده،میبینه یه جایی رو کندن.میره ببینه چه خبره... زیر کلی شاخ و برگ یه تابوت پیدا میکنه.توش.........
خلاصه جاتون خالی بر میدارن در میرن.بد شانس به این میگن.
حالا شما هی بکن....
ارزو موفقیت میکنم.ایمان داشته باش به خودت،ساروج خودش وا می شه.یا علی

سه شنبه 18 تیر1392 - 2:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
دوستان وقتی به اتاقک ساروجی برخوردید، حتما با یه نقطه زن کم خطا تست کنید که توش بار باشه بعد بشکنید. پیشنهاد من اینه که با دو دستگاه نقطه زن تست کنید که نسبت به وجود بار آطمینان کافی کسب کرده باشید چراکه ریسک کندن ساروج رو وقتی بپذیرید که از وجود بار صد در صد مطمعن باشید.

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

دوشنبه 24 تیر1392 - 8:15am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام من بردیا هستم تازه عضو شدم.میخواستم در جواب اون دوستی که فرمودند با بنزین این کار را انجام دادند اگر فضای آزاد باشه مشکلی نیست ولی در زیر زمین یادالون بخار بنزین باعث انفجار شدید میشود بسیار خطرناکه.درضمن هیچ تاثیری بر روی ساروج نداره

پنج شنبه 17 مرداد1392 - 4:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام
دوست عزیز به نظر من اگر امکان کار کردن با هیلتی روداری چند تا سوراخ در یه راستا به فاصله ده پانزده سانت بزن بعد
توسط نعل وپارس لایه برداری کن

پنج شنبه 17 مرداد1392 - 5:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بردیا جان ممنون.چال زدیم وکتراک ولی چندان اثری نداشته. نعل و پارس چیه؟ :-\

پنج شنبه 17 مرداد1392 - 11:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام.
نعل وپارس وسیله ای که افغانی های سنگ شکن برای شکستن سنگ از اون استفاده میکنند.بعضی از ابزار فروشی ها دارند

جمعه 18 مرداد1392 - 5:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
با سلام به همه اساتید محترم و جویندگان با پشتکار
من امروز داشتم دنبال مواردی سرچ میزدم این سایتو پیدا کردم و ثبت نام کردم. خیلی خوشم اومد چون وقتی کسی کاری رو تجربه کرده باشه از صد تا تئوری و کتاب خوندن بهتره..
من ساروج دیدم ولی نشکوندم فقط من یه پدر بزرگ داشتم که با یه پتک 15 کیلویی و یه دونه دیلم اصل قدیم وقتی میوفتاد به جون یه سنگ چند تنی یه نفره تا عصر پودرش میکرد. ولی جوان هایی که ادعاشون میشد و زور بیشتر داشتن هر چی میزدن دو تیکه ازش نمیکندن. میگفت که هر سنگی یه نقطه ضعف داره باید از اونجا بزنی و راست هم میگفت مثل ما میزدیم یه جا میخندید بهمون بعد تا دستش میگرف حداکثر 10 ضربه کافی بود تا یه تیکه بزرگ از سنگ کنده بشه. من خارج از بحث هایی که میکنید معتقدم که 1- پشتکار 2- تجربه میتونه هر چیزی رو از بین ببره خواه سنگ خارا باشه خواه ساروج. با یه کلنگ جنس خوب و یه دیلم قوی و پتک سنگین و یکی دو تا قلم جنس خوب اگه از نقطه ضعفش شروع کنین هر ساروجی رو از بین میبرین

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

شنبه 19 مرداد1392 - 1:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 128 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure