انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 13 اردیبهشت1403 - 3:01am

پاسخ به موضوع  [ 128 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 13  بعدی
 اتاقكهاي ساروجي 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: tabriz
از اقا مجتبي باحال تشكر ويژه دارم بابت سايت عاليشون :-BD .و وقتي كه ميزارند و همه رو به صلح فرا ميخونند :YMPEACE: و جواب ميدند و ... .! دمت پرحرارت :ymhug:

شنبه 4 خرداد1392 - 10:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز اقای ساروج شکن به خیالتون که مطالب سایتها یا انجمنهای دیگرو اینجا کپی پست میکنید کار شاغی انجام دادید حداقل شما که به بقیه خورده مگیرید وبرای نظرات بقیه هم احترام قایل نمیشیدوتمام راهها رو هم امتهان کردید,حداقل راهی رو ارایه بدید که تاحالا عنوان نشده باشه واینکه گفتیدتمام این موارد مربوط به زمان ناشی کاری شمابوده, خوب,زمان ناشی کاری این همه با اتاقهای ساروج وپلمپ برمیخورید, جه برسه به الان که فکر کنم جندین گنج بزرگ رو صاحب شدید, جهت اطلاع بگم که نمونه ای ساروج که بصورت یک توپ بوده در اختیار دوستان من قرار گرفت وبا انواع پتکهای سنگین خریفش نشدن لای گیره گذاستن وباز انواع واقسام روشها رو بکار بردن بازم حریف نشدن بامن تماس گرفتند گفتم که با هوابرش گرمش کنید وبعد اب سرد بریزیدجالب اینجا بود وقتی گرم شد حتی به موقع اب ریختن نرسید وخودش خودبخود پودر شد ونتیجه اینه که این مرحله از تست روی یک تیکه ساروج خوب جواب داده وممکنه روی دیواره ها هم ,مثلا سقف جواب بده به این شکل که هر سرد وگرم یک تیکه از اونو پودریا خرد کنه وشما همینطور تکیه تیکه بتونبد به سقف نفوذ کنید وسوراخ ایجاد بشه, در ظمن روشهای زیادی برای تخریب ساروج وجود داره مثلا یک نمونه یودر هستش که تقریبا بین 4تا5میلیون هست و وقتی یک لیوان از اون رو روی ساروج میریزید مثل پنیر نرم میشه وغیره
در ظمن جایی دیگه هم به این مورد اشاره کردید((حیف که الان نمیشه وگرنه راز ورمزهایی از ساروج براتون میگفتم که حتی بهش فکر نکردید و به مغزتون هم خطور نکرده و..))
خوب دوست گرامی شما اگر راه دیگه ای بلد بودید که نمی امدید راه کارهای قدیمی که جاهای دیگه عنوان کردند وهمه هم میدونید اینجا به عنوان راهنمایی قرار بدید
همیشه در نظر داشته باشید که ممکنه جیزی رو که شما میخواهید منکر بشید کسان دیگری ازش جواب گرفته باشند پس کلی جیزی رو بیان نکنید
موفق باشید[/quote][/quote]
سلام دوست عزیز اگه شما شنیدید و به اصطلاح مشاوره دادید. بنده کار کردم این که کسی چیزی داره یا نداره به خودش مربوطه همین شماها میاید یک مشت ... تحویل ملت میدین که ملت بعد از مدتی کار حتی از زندگی کردن هم بدشون میاد و به زمانه و خدا و پیغمبر بد وبیراه میگن هر وقت شما هوابرش و کپسول هوا گرفتی رو دوشت و از کوه سه هزار متری بردی بالا و یک ماه صبح علی الطلوع بردی بالا و شب برگشتی پایین با یک اکیپ ده نفره و حتی با این روش مورد اخ هم نگفت الان نمیومدید از این حرفها بزنی در ضمن سایتی که شما میگید من از روش کپی کردم مورد وثوق و اطمینان بنده واقع شده و کلا این راهها تجربه شده و برای بنده اثبات شده من هیچوقت خودم رو علامه دهر ندونستم و نگفتم اشتباهی ندارم من رک و پوست کنده حرفم رو میزنم که یه وقت کسی بیخودی شب زمستون تو سرما کلنگ نگیره دست بره کوه یه لقمه نون و پنیر هم که میخواد بخوره با خاک بخوره و یه ملت مثل زن و بچه اش هم چشم انتظارش بشینن که فلانی رفته الان با گنج قارون برمیگرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1و کار به جایی نکشه که طرف پیش خونوادشم شرمنده بشه البته تو این راه باید مرارتها کشید ولی میشه موارد بیخودی و حفاریهای بی جا رو کاست. من همینجا به صراحت اعلام میکنم که کسی تا حالانتونسته اتاقک ساروجی رو با حرارت دادن از بین ببره و هر کس گفته یا خواب دیده یا خیال ورش داشته بالفرض مثال به گفته شما اگرم بشه تا بیاد بنده خدا ماه یه ذره از این اتاقک رو بکنه کم کم باید کار نابود کردنش رو به نسلهای بعدی هم بسپره البته اگر کسی تو بیابون مورد نظر نره و حفاران یک ورد برای غیب شدن بخونند که توی این مدت کسی اونها رو نبینه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! در مورد سایت من نام کسی رو نخواهم برد شما ناراحت نباشید ولی مطالبی رو میگم که اگر کسی مانند بنده راه خطایی رو رفته کس دیگری نره در ضمن شما هم که کتابهای ترجمه شده ی یک شخصیت ترک را اوردید و ترجمه کردید و به عنوان علامت در تایپک بنام خودتون مطالب رو تکثیر میکنید شق القمر نیست اگه گلی میخواد موردتوجه باشه باید از خودش رنگ و بو داشته باشه داداش نشستن پای سیستم و نوشتن مطالب دیگران در این فروم رو یه بچه هم میتونه انجام بده شما هم اگر یه بار با اتش و تف ساروجا رو تیکه تیکه کردید به راحتی یه عکسی هم بذارید اینجا تا ما مستفیض بشیم خلاصه اگه بخوام بگم حرف زیاده و فعلا دیگه مجالی نیست و مطالبی رو هم که میگم اگه کسی ناراحته و به ضررش تموم میشه!! نگاه نکنه/ هر چند ما کوچک همه دوستان فهیم هستیم بذارولی شاید این مطالب به درد نخور ما هم به درد یکی خورد و ما رو هم یه دعایی کرد :YMPEACE:

شنبه 4 خرداد1392 - 11:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

parsi نوشته است:
ariya نوشته است:
parsi نوشته است:
سلام خدمت دوستان
استفاده از کپسول هوا و داغ کردن و اب یخ ریختن جواب نمیده اقا رضای عزیز چون سالهاست جواب خودش رو پس داده و جز الافی و اماتوربازی در اوردن نتیجه دیگری نداره این مورد برای بنده تجربه شده ، تجربه ی سالیان دور،سالیانی که بنده ناشی بودم :-w[/quote

دوست عزیز اقای ساروج شکن به خیالتون که مطالب سایتها یا انجمنهای دیگرو اینجا کپی پست میکنید کار شاغی انجام دادید حداقل شما که به بقیه خورده مگیرید وبرای نظرات بقیه هم احترام قایل نمیشیدوتمام راهها رو هم امتهان کردید,حداقل راهی رو ارایه بدید که تاحالا عنوان نشده باشه واینکه گفتیدتمام این موارد مربوط به زمان ناشی کاری شمابوده, خوب,زمان ناشی کاری این همه با اتاقهای ساروج وپلمپ برمیخورید, جه برسه به الان که فکر کنم جندین گنج بزرگ رو صاحب شدید, جهت اطلاع بگم که نمونه ای ساروج که بصورت یک توپ بوده در اختیار دوستان من قرار گرفت وبا انواع پتکهای سنگین خریفش نشدن لای گیره گذاستن وباز انواع واقسام روشها رو بکار بردن بازم حریف نشدن بامن تماس گرفتند گفتم که با هوابرش گرمش کنید وبعد اب سرد بریزیدجالب اینجا بود وقتی گرم شد حتی به موقع اب ریختن نرسید وخودش خودبخود پودر شد ونتیجه اینه که این مرحله از تست روی یک تیکه ساروج خوب جواب داده وممکنه روی دیواره ها هم ,مثلا سقف جواب بده به این شکل که هر سرد وگرم یک تیکه از اونو پودریا خرد کنه وشما همینطور تکیه تیکه بتونبد به سقف نفوذ کنید وسوراخ ایجاد بشه, در ظمن روشهای زیادی برای تخریب ساروج وجود داره مثلا یک نمونه یودر هستش که تقریبا بین 4تا5میلیون هست و وقتی یک لیوان از اون رو روی ساروج میریزید مثل پنیر نرم میشه وغیره
در ظمن جایی دیگه هم به این مورد اشاره کردید((حیف که الان نمیشه وگرنه راز ورمزهایی از ساروج براتون میگفتم که حتی بهش فکر نکردید و به مغزتون هم خطور نکرده و..))
خوب دوست گرامی شما اگر راه دیگه ای بلد بودید که نمی امدید راه کارهای قدیمی که جاهای دیگه عنوان کردند وهمه هم میدونید اینجا به عنوان راهنمایی قرار بدید
همیشه در نظر داشته باشید که ممکنه جیزی رو که شما میخواهید منکر بشید کسان دیگری ازش جواب گرفته باشند پس کلی جیزی رو بیان نکنید
موفق باشید

سلام دوست عزیز اگه شما شنیدید و به اصطلاح مشاوره دادید. بنده کار کردم این که کسی چیزی داره یا نداره به خودش مربوطه همین شماها میاید یک مشت ... تحویل ملت میدین که ملت بعد از مدتی کار حتی از زندگی کردن هم بدشون میاد و به زمانه و خدا و پیغمبر بد وبیراه میگن هر وقت شما هوابرش و کپسول هوا گرفتی رو دوشت و از کوه سه هزار متری بردی بالا و یک ماه صبح علی الطلوع بردی بالا و شب برگشتی پایین با یک اکیپ ده نفره و حتی با این روش مورد اخ هم نگفت الان نمیومدید از این حرفها بزنی در ضمن سایتی که شما میگید من از روش کپی کردم مورد وثوق و اطمینان بنده واقع شده و کلا این راهها تجربه شده و برای بنده اثبات شده من هیچوقت خودم رو علامه دهر ندونستم و نگفتم اشتباهی ندارم من رک و پوست کنده حرفم رو میزنم که یه وقت کسی بیخودی شب زمستون تو سرما کلنگ نگیره دست بره کوه یه لقمه نون و پنیر هم که میخواد بخوره با خاک بخوره و یه ملت مثل زن و بچه اش هم چشم انتظارش بشینن که فلانی رفته الان با گنج قارون برمیگرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1و کار به جایی نکشه که طرف پیش خونوادشم شرمنده بشه البته تو این راه باید مرارتها کشید ولی میشه موارد بیخودی و حفاریهای بی جا رو کاست. من همینجا به صراحت اعلام میکنم که کسی تا حالانتونسته اتاقک ساروجی رو با حرارت دادن از بین ببره و هر کس گفته یا خواب دیده یا خیال ورش داشته بالفرض مثال به گفته شما اگرم بشه تا بیاد بنده خدا ماه یه ذره از این اتاقک رو بکنه کم کم باید کار نابود کردنش رو به نسلهای بعدی هم بسپره البته اگر کسی تو بیابون مورد نظر نره و حفاران یک ورد برای غیب شدن بخونند که توی این مدت کسی اونها رو نبینه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! در مورد سایت من نام کسی رو نخواهم برد شما ناراحت نباشید ولی مطالبی رو میگم که اگر کسی مانند بنده راه خطایی رو رفته کس دیگری نره در ضمن شما هم که کتابهای ترجمه شده ی یک شخصیت ترک را اوردید و ترجمه کردید و به عنوان علامت در تایپک بنام خودتون مطالب رو تکثیر میکنید شق القمر نیست اگه گلی میخواد موردتوجه باشه باید از خودش رنگ و بو داشته باشه داداش نشستن پای سیستم و نوشتن مطالب دیگران در این فروم رو یه بچه هم میتونه انجام بده شما هم اگر یه بار با اتش و تف ساروجا رو تیکه تیکه کردید به راحتی یه عکسی هم بذارید اینجا تا ما مستفیض بشیم خلاصه اگه بخوام بگم حرف زیاده و فعلا دیگه مجالی نیست و مطالبی رو هم که میگم اگه کسی ناراحته و به ضررش تموم میشه!! نگاه نکنه/ هر چند ما کوچک همه دوستان فهیم هستیم بذارولی شاید این مطالب به درد نخور ما هم به درد یکی خورد و ما رو هم یه دعایی کرد :YMPEACE:

حرفات کاملن درسته پارسی جان :ymapplause:
کار به عمله

یکشنبه 4 خرداد1392 - 12:23am
استاد - مدیر
استاد - مدیر

سپاسگذارم

mantera

یکشنبه 4 خرداد1392 - 1:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا آریا از متانتت خیلی خوشم اومد آفرین . به قول خودت سپاسگذارم .

...جواب ابلهان خاموشیست....

یکشنبه 5 خرداد1392 - 8:59am
کاربر فعال
کاربر فعال

اقا پارسي عزيز ممنون از تجاربي كه ساروج در اختيار دوستان ميذاري.اون قسمتي كه به حمل به وسايل در سربالايي مربوط ميشه خيلي جاي حرف داره فشاري كه به ادم مياد واقعا كار هركسي نيست بتونه تو اين كارا دوام بياره .خوشبختانه جايي كه ما كپسول هوا برش روبرديم زياد از راه ماشين رو فاصله نداره سربالاييش هم زياد نيس.ولي جاهايي غيرازين اتاقك هست كه كوهنوري بايد بكني با اقلا 20 كيلو وزن اضافي كه يه قدم ميري بالا دو قدم برميگردي پايين. #:-s

یکشنبه 5 خرداد1392 - 11:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
سلام دوستان سوالی داشتم، کسی که میومد دفینه رو سنگ و ساروج میکرد نمیخواست که تا ابد الدهر اونجا بمونه خلاصه یه روز قصد ورداشتن داشته حالا خودش در اون زمان و امکانات محدود چطور این ساروج رو میشکوند؟ به نظر من باید راه ساده تری وجود داشته باشه :-\

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

یکشنبه 5 خرداد1392 - 2:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اقا مجتبی خوب هستین؟ بنده چرا نمیتونم پیام خصوصی براتون بفرستم بااینکه گزینه ش فعاله؟ اگر شما
بفرستید میتونم ازطریق ارسال جواب براتون پیام خصوصی بدم. با تشکر

یکشنبه 5 خرداد1392 - 4:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نقل قول:
اقا پارسي عزيز ممنون از تجاربي كه ساروج در اختيار دوستان ميذاري.اون قسمتي كه به حمل به وسايل در سربالايي مربوط ميشه خيلي جاي حرف داره فشاري كه به ادم مياد واقعا كار هركسي نيست بتونه تو اين كارا دوام بياره .خوشبختانه جايي كه ما كپسول هوا برش روبرديم زياد از راه ماشين رو فاصله نداره سربالاييش هم زياد نيس.ولي جاهايي غيرازين اتاقك هست كه كوهنوري بايد بكني با اقلا 20 كيلو وزن اضافي كه يه قدم ميري بالا دو قدم برميگردي پايين. #:-s

سلامsahand جان درسته عزیزم شنیدن کی بود مانند دیدن /کپسول هوا هیچ موتور برق 80 کیلویی رو بگیری رو کول از لای صخره ها و مکانهای سنگلاخی همراه با شیب تند کوه که باید با چنگ بچسبی به زمین مبادا از پشت فشار بت بیاد و تعادلت رو از دست بدی و به عمق دره سقوط کنی مکانهایی که ادم خودش زوری میره بالا با این وضع رفتن خیلی دشواره و ادمو از زندگی سیر میکنه دوست من X_X

یکشنبه 5 خرداد1392 - 7:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سید جواد نوشته است:
سلام دوستان سوالی داشتم، کسی که میومد دفینه رو سنگ و ساروج میکرد نمیخواست که تا ابد الدهر اونجا بمونه خلاصه یه روز قصد ورداشتن داشته حالا خودش در اون زمان و امکانات محدود چطور این ساروج رو میشکوند؟ به نظر من باید راه ساده تری وجود داشته باشه :-\

سلام بر شما دوست گرانقدر چند تا حالت داره دوست من اکثر موارد اتاقک ساروجی در دارند و یک راه نفوذی به داخل دارند و مابقی اتاقک هایی که کاملا پلم هستند مطمئنا یا 1- اموال حکومتی بودن که حکومت علاوه بر مطالبی که گفته خواهد شد و همچنین با این نیت که اینها جز اموال حکومتی برای ایام بحران هستند انها را پلم میکردن یا 2-اموال و غنائم سرداران و پیرمغانی هستند که به رسم سپاس اموالشون رو همراه جسد متوفی در اتاقی کاملا ساروجی قرار میدادند و 3-یا اموال عارتگرانی از جمله چنگیز مغول بوده که به دلیل اینکه تعداد حملات زیاد و حجم غنائم زیاد بودن برای دوری از دستبرد دزدان دیگر کار را محکم کاری میکردند البته نوکری را که در امر پنهان کردن این غنائم دست داشتند رو اخر کار میکشتند سرشون رو در داخل اتاقک و بدنشون رو در یک قبر در نزدیکی اموال مدفون شده خاک میکردند که هم نشانه محسوب شود هم نامی را برای قبر انتخاب میکردن مثلا مزار ساربان یک سرباری هم برایش داخل قبر میدذاشتن به دو دلیل یکی اینکه قبری که نام داشته باشه اگر سالیان سال هم میگذشت ان منطقه رو با نام ان قبر میشناختند و مردم ساده برایش خیرات میدادن که این باعث جاودانه شدن مکان به ان نام میشد!!!!!!!!!! و هم اگر کسی قبر را شکافت و سرباری را بیرون اورد بگه مالش همین بوده و فکر بقیه مال به سرش نزنه!!!!!!!!!!!!!! 4- و یا اینکه مکان دفن دفینه نزدیک به اب بوده و برای نفوذ نکردن اب به داخل اتاقک کاملا ان را پلم میکردن البته باید در امان ماندن اموال از شر حیواناتی چون موش رو البته نه برای مورد پنجم بلکه مکمل موارد بالا به اون اضافه کرد.
اموال های شخصی زمان و هزینه اون رو نداشته و به صرفه هم نبوده که برای مثلا هزار عدد سکه بیاد اتاق کامل ساروجی درست کنه اموال های شخصی و کوچک اکثرا طوری پنهان شده اند که یک شبه پنهان و یک شبه هم بیرون بیاد و اکثرا تنور و چاههای کوچک هستند و........................... :YMPEACE:

آخرین بار توسط parsi در یکشنبه 5 خرداد1392 - 7:55pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 5 خرداد1392 - 7:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 128 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure