انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 10:25pm

پاسخ به موضوع  [ 128 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 13  بعدی
 اتاقكهاي ساروجي 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شهریار خان شما از ابتدا تایپک رو بخون تا ببینی چند راهشو بالا گذاشتم . شما خیلی دوست داری مردم یه کاری بکنند که قبلا جواب خودش رو پس داده ؟ مگر کلاس اموزشی هست که همه باید یک مسیر رو برن تا حساب کار دستشون بیاد. شما در عالم دفینه یابی یک کلمه شنیدید کتراک ومته. خیلیا مته که سهله کمپرسورش رو هم به کار انداختن در این راه. شما یک کلمه شنیدید ساروج 70 نوع داریم ولی کسانی هستند که از نزدیک خیلیاشو دیدن حیف که الان نمیشه وگرنه راز ورمزهایی از ساروج براتون میگفتم که حتی بهش فکر نکردید و به مغزتون هم خطور نکرده این که بشینی پای سیستم مطالب رو در سایتها رصد کنید کار شاقی نیست و خیلی از این مطالب سایتها دروغ و بولوف هست و تا واقعیت خیلی فاصله داره در کل تجربه بهتر از کار تئوریست به زودی مطالبی رو در مورد سایتهای موجود ومطالبشون میزارم البته برای روشنگری و بیدار شدن بسیاری از اذهان خواب و................ :YMPEACE:

آخرین بار توسط parsi در جمعه 3 خرداد1392 - 7:38pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

جمعه 3 خرداد1392 - 7:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

parsi نوشته است:
شهریار خان شما از ابتدا تایپک رو بخون تا ببینی چند راهشو بالا گذاشتم . شما خیلی دوست داری مردم یه کاری بکنند که قبلا جواب خودش رو پس داده ؟ مگر کلاس اموزشی هست که همه باید یک مسیر رو برن تا حساب کار دستشون بیاد. شما در عالم دفینه یابی یک کلمه شنیدید کتراک ومته. خیلیا مته که سهله کمپرسورش رو هم به کار انداختن :YMPEACE: در این راه. شما یک کلمه شنیدید ساروج 70 نوع داریم ولی کسانی هستند که از نزدیک خیلیاشو دیدن حیف که الان نمیشه وگرنه راز ورمزهایی از ساروج براتون میگفتم که حتی بهش فکر نکردید و به مغزتون هم خطور نکرده و................

دوست عزیز پارسی جان
اگر اطلاعات دقیقی در این مورد دارید لطفا در اینجا به اشتراک بزارید تا دوستان بتونن استفاده کنند..این انجمن درست شده واسه همین...
ممنون دوست عزیز :ymhug:

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 3 خرداد1392 - 7:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

parsi نوشته است:
شهریار خان شما از ابتدا تایپک رو بخون تا ببینی چند راهشو بالا گذاشتم . شما خیلی دوست داری مردم یه کاری بکنند که قبلا جواب خودش رو پس داده ؟ مگر کلاس اموزشی هست که همه باید یک مسیر رو برن تا حساب کار دستشون بیاد. شما در عالم دفینه یابی یک کلمه شنیدید کتراک ومته. خیلیا مته که سهله کمپرسورش رو هم به کار انداختن در این راه. شما یک کلمه شنیدید ساروج 70 نوع داریم ولی کسانی هستند که از نزدیک خیلیاشو دیدن حیف که الان نمیشه وگرنه راز ورمزهایی از ساروج براتون میگفتم که حتی بهش فکر نکردید و به مغزتون هم خطور نکرده این که بشینی پای سیستم مطالب رو در سایتها رصد کنید کار شاقی نیست و خیلی از این مطالب سایتها دروغ و بولوف هست و تا واقعیت خیلی فاصله داره در کل تجربه بهتر از کار تئوریست به زودی مطالبی رو در مورد سایتهای موجود ومطالبشون میزارم البته برای روشنگری و بیدار شدن بسیاری از اذهان خواب و................ :YMPEACE:

شما که خودتا استاد این کار میدونی دیگه لازم نیست بیای و اینجا سوال بپرسی و به گفته های دوستان ایراد بگیری .

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

جمعه 3 خرداد1392 - 8:09pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان خوبم لطفا باهم مهربونتر باشین و بهمدیگر کمک کنین تا زود به نتیجه برسین بجای اینکه کل کل کنین هرکسی یه چیزی میدونه اشکال نداره بیاین بیان کنین شاید به نتیجه مطلوبتری رسیدیم

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 3 خرداد1392 - 8:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shahriyar نوشته است:
parsi نوشته است:

شما که خودتا استاد این کار میدونی دیگه لازم نیست بیای و اینجا سوال بپرسی و به گفته های دوستان ایراد بگیری .

شهریار جون ایشون که سوال نکرده....سهند سوال کردن و ایشون هم 3 راه گذاشتن براشون.. :D

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 3 خرداد1392 - 8:49pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

[quote="parsi"]سلام خدمت دوستان
استفاده از کپسول هوا و داغ کردن و اب یخ ریختن جواب نمیده اقا رضای عزیز چون سالهاست جواب خودش رو پس داده و جز الافی و اماتوربازی در اوردن نتیجه دیگری نداره این مورد برای بنده تجربه شده ، تجربه ی سالیان دور،سالیانی که بنده ناشی بودم :-w[/quote

دوست عزیز اقای ساروج شکن به خیالتون که مطالب سایتها یا انجمنهای دیگرو اینجا کپی پست میکنید کار شاغی انجام دادید حداقل شما که به بقیه خورده مگیرید وبرای نظرات بقیه هم احترام قایل نمیشیدوتمام راهها رو هم امتهان کردید,حداقل راهی رو ارایه بدید که تاحالا عنوان نشده باشه واینکه گفتیدتمام این موارد مربوط به زمان ناشی کاری شمابوده, خوب,زمان ناشی کاری این همه با اتاقهای ساروج وپلمپ برمیخورید, جه برسه به الان که فکر کنم جندین گنج بزرگ رو صاحب شدید, جهت اطلاع بگم که نمونه ای ساروج که بصورت یک توپ بوده در اختیار دوستان من قرار گرفت وبا انواع پتکهای سنگین خریفش نشدن لای گیره گذاستن وباز انواع واقسام روشها رو بکار بردن بازم حریف نشدن بامن تماس گرفتند گفتم که با هوابرش گرمش کنید وبعد اب سرد بریزیدجالب اینجا بود وقتی گرم شد حتی به موقع اب ریختن نرسید وخودش خودبخود پودر شد ونتیجه اینه که این مرحله از تست روی یک تیکه ساروج خوب جواب داده وممکنه روی دیواره ها هم ,مثلا سقف جواب بده به این شکل که هر سرد وگرم یک تیکه از اونو پودریا خرد کنه وشما همینطور تکیه تیکه بتونبد به سقف نفوذ کنید وسوراخ ایجاد بشه, در ظمن روشهای زیادی برای تخریب ساروج وجود داره مثلا یک نمونه یودر هستش که تقریبا بین 4تا5میلیون هست و وقتی یک لیوان از اون رو روی ساروج میریزید مثل پنیر نرم میشه وغیره
در ظمن جایی دیگه هم به این مورد اشاره کردید((حیف که الان نمیشه وگرنه راز ورمزهایی از ساروج براتون میگفتم که حتی بهش فکر نکردید و به مغزتون هم خطور نکرده و..))
خوب دوست گرامی شما اگر راه دیگه ای بلد بودید که نمی امدید راه کارهای قدیمی که جاهای دیگه عنوان کردند وهمه هم میدونید اینجا به عنوان راهنمایی قرار بدید
همیشه در نظر داشته باشید که ممکنه جیزی رو که شما میخواهید منکر بشید کسان دیگری ازش جواب گرفته باشند پس کلی جیزی رو بیان نکنید
موفق باشید

mantera

شنبه 4 خرداد1392 - 4:37pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

اقای پارسی شما بازم در جایی دیگه به این مطلب اشاره کردید((به زودی مطالبی رو در مورد سایتهای موجود ومطالبشون میزارم البته برای روشنگری و بیدار شدن بسیاری از اذهان خواب و................ ))
این موضوع شما یعنی من من کردن یعنی فقط من
درحالی که باید بدونید ما کار به بقیه سایتها ویا بدنام کردن انها نداریم خود کاربران با اطلاع رسانی صحیح از طرف مثلا شما یا دوستان دیگه میتونند تفاوت رو احساس کنندبااین حساب منم خیلی از موارد رو در جاهی دیگه میبینم که کاملا اشتباه هستند اما هیج دخالتی رو انجام نمیدم جه برسه بخوام در انجمن خودمون باعث رسوایی کسی بشم وحتی ممکنه کسانی دیگه مطالب ما رو ببینید ونسبت به تجربه خودشون اونها رو اشتباه بپندارند واینوهمیشه باید من وبقیه مد نظر داشته باشیم که ممکنه درصدی هم که شده ,ما اشتباه کنیم واون موردی که از طرف جاهای دیگه بوده درست در بیاد بلاخره اون افراد هم یا از کسی شنیده اند ویا تجربه کردند ومطمین باش از عمد قصد ندارند که کسی رو گمراه کنند ونیت انها کمک کردن هستش اگر درست بود که بهتر اگر نبود تجربه ای میشه برای بقیه دوستان که انجام ندهند گرجه اصولیش وکمک اصلی اینه که اگر جیزی ندانیم اطلاعات غلط ندهند وندهیم اما جه میشه کرد هدف فقط کمک کردن هست که باعث میشه گفته هایی که ممکنه توسط اون شخص تجربه نشده باشه بلکه فقط شنیده شده رو برای راهنمایی ارایه بشن
موفق باشید

mantera

شنبه 4 خرداد1392 - 5:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سپاس از استاد آریای عزیز

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

شنبه 4 خرداد1392 - 5:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: tabriz
باسلام خدمت همه دوستان كه وقت گذاشتند وجوابها و راه حل هايي رو برام ارائه دادند ازين بابت خوشحالم وقدرداني ميكنم ازتون ولي از يه بابت ناراحت شدم كه با اينكه ما اينجا به همديگه دوست ميگيم ولي تو حرفامون سعي ميكنيم باهم كل كل كنيم يا ضدحال بزنيم.بااينكه استفاده كردم از پست هايي كه گذاشتين ولي يه جورايي پشيمون شدم از سوالم. :-\ [-(

شنبه 4 خرداد1392 - 10:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: tabriz
اقا parsiگل وبلبل حق دارن ما هوابرش رو امتحان كرديم آب ريختيم ولي ساروجي كه يه ساعت داغ شده بود و چند سانت شكاف ايجاد شده بود با ريختن اب مثل قير به هم چسبيده وبه حالت اوليه برگشته.تو خونه هم بنده شخصا يه تكه كوچيك كه ازش اورده بودند(پدرم)رو همين طوري چند ديقه رو اتيش نگه داشتم ولي ضعيفترين گوشش نه تركي خورد نه ذوب شدنه دود كرد نه هيچي .اگر اسيدي باشه قيمتشم 5 ميليون باشه بشه حفره اي با قطر نيم متر باز كرد و به داخلش نفوذ كرد بنده حاضرم خريداري كنم.

شنبه 4 خرداد1392 - 10:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 128 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure