انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 5:50pm

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 کفتار و طرز مقابله با آن 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام دوستان عزیز پیشنهاد شما برا خرید تفنگ بادی خوب چیه , و قیمت حدودیش چنده , و از کجا میشه ارزانتر پیدا کرد.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 19 آبان1393 - 10:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
درود جعفر عزیز
والا الان قیمت ها خیلی بالا رفته ..
تفنگ بادی داریم که با کپسول کار میکنه و هر بار که مخزنش رو پر کنی میتونی باهاش 60 تا گلوله شلیک کنی البته یکم گرون هستن و بعضیاشون قیمتشون میره تا 8میلیون اما دیگه اخرشه و با یک گلوله یه گراز رو از فاصله ی 70 تا 80 متر میکشه خیلی قویه ...ولی اگه بخوای ارزونتر گیر بیاری میتونی رنجر کالیبر 5/5 رو تا 1 میلیون بخری و محصول لهستان و ترکیه هستش ....

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 19 آبان1393 - 11:10am

sorosh نوشته است:
حتما نیاز نیست دیانا باشه این جدیدیا برحسب کیلو ژول قدرت خیلی زیادی دارن(حتی4/5) مدلهای ارزونترو سبکتر هم دارن اون مدلای خشاب خور وگرونش هم به کپسولی معروفن.

باسلام خدمت دوستان.من از يه فروشگاه توي تهران سوال كردم ،فروشنده گفت قدرت تفنگ كپسولي كمتر از تفنگ باديه.خشاب دار بادي هم هست.تفنگهاي بادي آلماني و انگليسي و آمريكائي قيمتشون تقريبا مثل همه. بالاي 5/1 ميليون .ارزونتر از اينها تفنگ هاي اسپانيائي هست كه كيفيت خوبي دارند.ولي ساخت تركيه ضعيفه و زياد به درد نميخوره. تفنگهاي بادي چيني هم آشغاله و گنجشك و به زور ميكشه.و در ضمن قدرت تنها ملاك تفنگ نيست.بايد دقيق و با كيفيت باشه.و خيلي بعيد ميدونم تفنگ كپسولي گراز رو بكشه.تفنگهايي با اين قدرت باروتي (سلاح گرم )هستندو نياز به جواز دارند.

دوشنبه 19 آبان1393 - 11:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
haloo نوشته است:
درود جعفر عزیز
تفنگ بادی داریم که با کپسول کار میکنه و هر بار که مخزنش رو پر کنی میتونی باهاش 60 تا گلوله شلیک کنی البته یکم گرون هستن و بعضیاشون قیمتشون میره تا 8میلیون اما دیگه اخرشه و با یک گلوله یه گراز رو از فاصله ی 70 تا 80 متر میکشه خیلی قویه ...ولی اگه بخوای ارزونتر گیر بیاری میتونی رنجر کالیبر 5/5 رو تا 1 میلیون بخری و محصول لهستان و ترکیه هستش ....

سلام.دوست عزی همچین تفنگ بادی که شما گفتین وجود نداره که بتونه یه گراز رو از 70متری بکشه
من خودم یه 2لول شکاری ته پر دارم که با فشنگ معمولی که هیچ با فشنگ چهار پاره هم که مخصوص حیوانات بزرگه فقط اگه تیر بخوره تو سر گراز اونم از فاصله کمتر از 50متر میکشه وگرنه اگه جاهای دیگش بزنی فقط زخمی میکنه. تفنگ بادی نهایتش خرگوشه!!!

دوشنبه 19 آبان1393 - 3:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اقا یه تفنگ بادی میخواین یه جا دیدنتون بگن اینا شکارچین نه بابا اینارو چه به دفینه ;) حالا1در1000یه خرسم امدبا یه تیر خلاصش کنید میگن جدیدا میراث واسه مناطقش تانک مستقر کرده شاید یه ارپیجی زنم نیازتون بشه :D
بیخیال این همه پول داشتیم که لنگ یه نقطه زن نبودیم جعفر جان همون4/5 بین500تا1تمن اسپانیایی خوبن بین جدیداشم لول و قنداقش کائچو هستن خیلی سبکه و پر قدرت فقط سعی کنید مدلی بگیرید که یدکشو داشته باشن این مگسکشون حساسه حواستون باشه نشکنه دسته دوم هم کم کارکرد باشه خوبه(به شرط اینکه باز شده نباشه وفنرشم سالمو قوی باشه). @};-

دوشنبه 19 آبان1393 - 5:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
haloo نوشته است:
درود جعفر عزیز

دست گلت درد نکنه هلو جان بابت راهنمایی مفیدتان , اما اصلا فکر نمیکردم اینقدر گران باشه . علاالحساب با یه قلکمان هم کارم برا دور نگه داشتن سگها داره راه میفته.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 19 آبان1393 - 7:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

عجب ادمایی هستین ..من وقتی میگم وجود داره حتما یه چیزی میدونم بابا..خوب اسم اون تفنگ بادی هم بنجامین هست حالش رو ببرین

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 19 آبان1393 - 7:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود اگه باور نمیکنین یه سر به این لینک بندازین و خودتون فیلمش رو نگاه کنین

http://www.aparat.com/v/TpLhJ/%D8%B4%DA ... B%8C%D9%86)

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 19 آبان1393 - 7:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
haloo نوشته است:
درود اگه باور نمیکنین یه سر به این لینک بندازین و خودتون فیلمش رو نگاه کنین

http://www.aparat.com/v/TpLhJ/%D8%B4%DA ... B%8C%D9%86)

ببین ولی باور نکن . مگه گلوله زنه که با یه تیر گرازو بکشه ؟!من خودم تجربه کردم میدونم دیگه ! گراز اگه به سرش یا سینه نزدیک قلبش بزنی میمیره ولی بقیه جاهاشو بزنی فرار میکنه میره تو گل میخوابه خوبش میکنه.

دوشنبه 19 آبان1393 - 8:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز فک نکنم بتونی دخل یه کفتا رو با تفنگ بادی بیاری
و کفتار با سگ خیلی فرق داره دوست من

این نیز بگذرد

سه شنبه 20 آبان1393 - 3:35am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure