انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 3:18pm

پاسخ به موضوع  [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 صحنه هایی که آدمو متاثر می کنه 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کهن پیر کوه من زاگرس
aygon84 نوشته است:
سلام
من پیشنهاد میکنم هر جایی را که حفاری کردیم چه قبر باشه چه جای دیگه دوباره پرش کنیم بطوری که اگه کسی نگاه کرد نفهمه که حفاری شده شاید دوباره برای حفاری به انجا اومدیم دوستان قبرهای مسلمان جیزی ندارند هر چه قدر هم قدیمی باشند حفاری نکنیم بهتره تشخیصشان هم راحته رو به قبله هست دیگه مسلمونه چه تو کوه دفن شده چه دره

دوست من شما حزف درستی میزنی.هم از نظر لو نرفتن منطقه و مخصوصا" از نظر زیست محیطی باید اینکارو کرد ولی شنیدن کی بود مانند دیدن و بیل زدن بعد 2 روز خستگی و دستای تاول زده و نا امید از شکست و بدون نای حرف زدن مگه ممکنه.؟من همیشه با دوستان چاله های کوچیک رو پر میکنیم ولی بزرگ ....

آن کس كه نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به منزل برساند

آن کس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند

یکشنبه 13 مرداد1392 - 12:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
bantama نوشته است:
با سلام خدمت تمام دوستان
امیدوارم که شما جزو این دسته از ادمها نیستید
اما بعضی از مواقع وقتی برای کاوش به یک منطقه میرویم با صحنه ها مواجه می شیم بعضیا قبر گبر کاوش کردند و استخوان های اونو بیرون ریختند حالا کار ندارم چیزی داشته یا نه اما انسانیت میگه اون استخوان رو همینجوری رها نکن و برو اون خاک کن حتی قبل از عیدی یه قبر مسلمان رو دیدم دراورده بودند و استخوانها رو روی زمین ریخته بودند بابا اینکار گناه داره اگه دستگاه هتون زد اگه صددرصد مطمئن هستی قبر رو که ریختی بالا به اون مرده احترام بزار و استخوانهای اونو باز دفن کن اگه دیدی قبر یه مسلمون هست اصلان دست نزن
ادم وقتی اینکار رو می بینه از کار خودش هم منزجر میشه به خدا یکم انسانیت هم لازمه

:ymapplause: =((

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 9:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
peroosha نوشته است:
aygon84 نوشته است:
سلام
من پیشنهاد میکنم هر جایی را که حفاری کردیم چه قبر باشه چه جای دیگه دوباره پرش کنیم بطوری که اگه کسی نگاه کرد نفهمه که حفاری شده شاید دوباره برای حفاری به انجا اومدیم دوستان قبرهای مسلمان جیزی ندارند هر چه قدر هم قدیمی باشند حفاری نکنیم بهتره تشخیصشان هم راحته رو به قبله هست دیگه مسلمونه چه تو کوه دفن شده چه دره

دوست من شما حزف درستی میزنی.هم از نظر لو نرفتن منطقه و مخصوصا" از نظر زیست محیطی باید اینکارو کرد ولی شنیدن کی بود مانند دیدن و بیل زدن بعد 2 روز خستگی و دستای تاول زده و نا امید از شکست و بدون نای حرف زدن مگه ممکنه.؟من همیشه با دوستان چاله های کوچیک رو پر میکنیم ولی بزرگ ....

:-w

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 9:44pm
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
یه روز برای ردیابی طرف یاسوج رفتم که توی محفلی که حفاران گرفته بودند گفتند یه گنج هست که ما با دستگاه مرکز اون را شناسایی کردیم و در ورودی گنج یک شکاف یک متری بود که کمی رطوبت داشت و به من گفتند یک مار نگهبان گنج هست و اجازه نمیدهد کسی دست روی گنج بزارد فردا صبح گفتم من را به اون محل ببرید به محضی که محل را به من نشان دادم رفتم و جلوی شکاف نشستم و گفتم من از جانم سیر هستم میخوامهم این مار بیاید و من را نیش بزند و من از دست شما خلاص شوم . دوست عزیز قوچ شما هم از همین داستانهاست که نوهم باعث این کار شده

دانلود کنید تا ببینید مار روی دفینه رو! :ymdevil:

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 29 مرداد1392 - 10:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ehsan نوشته است:
جاوید نوشته است:
یه روز برای ردیابی طرف یاسوج رفتم که توی محفلی که حفاران گرفته بودند گفتند یه گنج هست که ما با دستگاه مرکز اون را شناسایی کردیم و در ورودی گنج یک شکاف یک متری بود که کمی رطوبت داشت و به من گفتند یک مار نگهبان گنج هست و اجازه نمیدهد کسی دست روی گنج بزارد فردا صبح گفتم من را به اون محل ببرید به محضی که محل را به من نشان دادم رفتم و جلوی شکاف نشستم و گفتم من از جانم سیر هستم میخوامهم این مار بیاید و من را نیش بزند و من از دست شما خلاص شوم . دوست عزیز قوچ شما هم از همین داستانهاست که نوهم باعث این کار شده

دوست من مار هست و ممکنه باشه یا نباشه ولی اینکه نگهبان دفینه باشه خرافه ای بیش نیست

سه شنبه 29 مرداد1392 - 11:06am
آواتار کاربر

parsi نوشته است:
ehsan نوشته است:
جاوید نوشته است:

دوست من مار هست و ممکنه باشه یا نباشه ولی اینکه نگهبان دفینه باشه خرافه ای بیش نیست

تو فیلم اگه دانلود کنید میبینید چه جور مثل سگ حمله میکنه.پس این چیه؟ساختگیه؟

سه شنبه 29 مرداد1392 - 11:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ُساختگی نیست..ولی این مار که روی بار نبوده که...وقتی که اینجارو کندن این مار هم اومده توی چاله بخاطر گرما...زیر خاک اخه چیکار میکنه مار توی عمق 3 متری؟؟؟؟؟

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

سه شنبه 29 مرداد1392 - 11:16am
آواتار کاربر

زیر مار تابوته اگه دقت کنید.آخرسر نشون میددش تابوتو.اما حرفای شمارم تایید میکنم.تخیل و حرف ساختگی زیاده.

سه شنبه 29 مرداد1392 - 11:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ehsan نوشته است:
زیر مار تابوته اگه دقت کنید.آخرسر نشون میددش تابوتو.اما حرفای شمارم تایید میکنم.تخیل و حرف ساختگی زیاده.

دوست عزیز کسی که بار رو پنهون کرده چند مار هم اونجا رها کرده که تکثیر پیدا کنند و کسی نتونه به بار برسه خوب حالا یکیشون اینقدر بزرگ شده که اینجوری غول شده ساختگی هم نیست ولی اینکه نگهبان باشه حرفی بیش نیست

سه شنبه 29 مرداد1392 - 11:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

3pich نوشته است:
من تايپيك طلسم رو قبلا خوندم امشب دوباره هم خوندم اما در اين مورد چيزي پيدا نكردم

سلام.خوبی برادر 3پیچ :-H :-H داداش دوای کار این قوچه یه مشت علف سبزه. \M/ بریز براش تا مشغول شد بخوردن بارو بردار ببر :^o :^o :^o

راه در جهان یکی است و آن راستی است

سه شنبه 29 مرداد1392 - 11:50pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure