انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 5 اردیبهشت1403 - 2:56am

پاسخ به موضوع  [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی
 صحنه هایی که آدمو متاثر می کنه 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bantama نوشته است:
سلام
بچه های چهار محال و بختیاری این و خوب می دونند یه امام زاده دارند به نام حمزه علی روی یه کوهه کنارش یه شتر سنگی با یه مرد سنگی و مقداری سنگ به شکل عدس و گندم وجود دارد داستانشم محلی ها اینجور می گند که شخصی تاجر داشته از اونجا رد می شده از ترس سیل و راهزن پناه می بره به امامزاده صبح پا میشه و میگه تا امامزاده خوابه برم نذر هم بی نذر بعد همین که می خواسته شتر رو حرکت بده خودشو شتر و بارش همه سنگ میشن.
حالا داستانش بماند
از بچگی ما می رفتیم اونجا برای تفریح و گردش همین شترو مرد و بارش رو می دیدیم اما چند روز پیش که رفتم گفتم یه عکسی هم بگیرم دیدم کلا زدن خرابش کردن ملت هم هرکی میاد برای تفریح یه تیکه از سنگ های که شبیه عدس و گندم هست رو می کنه و میبره کلا داغون شده بود
خیلی خیلی به حال و روز خودمون تاسف خوردم اونجا واقعا چیز عجیبی بود که خراب شد و رفت
با تشکر

:D
بانتاما جان اون که نشد نیاکان ما..منظورم ما که در زمان هخامنش یا ساسانی شتر سواری نمیکردیم :))
به هر حال راس میگی بعضیها دیگه خیلی پررو شدن و هر جایی پا میزارن انگاری بلا میاد و همه چیرو داغون میکنند...اصلا از اینجور ادما خوشم نمیاد که همش همه چیرو برا خودشون میخان [-(

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 5:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bantama نوشته است:
سلام
بچه های چهار محال و بختیاری این و خوب می دونند یه امام زاده دارند به نام حمزه علی روی یه کوهه کنارش یه شتر سنگی با یه مرد سنگی و مقداری سنگ به شکل عدس و گندم وجود دارد داستانشم محلی ها اینجور می گند که شخصی تاجر داشته از اونجا رد می شده از ترس سیل و راهزن پناه می بره به امامزاده صبح پا میشه و میگه تا امامزاده خوابه برم نذر هم بی نذر بعد همین که می خواسته شتر رو حرکت بده خودشو شتر و بارش همه سنگ میشن.
حالا داستانش بماند
از بچگی ما می رفتیم اونجا برای تفریح و گردش همین شترو مرد و بارش رو می دیدیم اما چند روز پیش که رفتم گفتم یه عکسی هم بگیرم دیدم کلا زدن خرابش کردن ملت هم هرکی میاد برای تفریح یه تیکه از سنگ های که شبیه عدس و گندم هست رو می کنه و میبره کلا داغون شده بود
خیلی خیلی به حال و روز خودمون تاسف خوردم اونجا واقعا چیز عجیبی بود که خراب شد و رفت
با تشکر

سلام
با اینکه زمان زیادی از این پست میگذره ولی بازم ممکنه کسی بخونه اینو ;;)
خدمت شما دوست عزیز عرض کنم خیلی از مکانهایی که ما الان به عنوان قبر امامزده یا زیارتگاه میشناسیم در واقع دفینه هستن که یه زمانی اونایی که میدونستن اینجا چه خبره و نتونستن ببرنشون، واسه اینکه کسی بهشون دست درازی نکنه اون محل رو زیارتگاه اعلام کردن :^o با داستانهایی قابل باور برای اهالی اون مناطق.(بیشترش کار یهودی هایی بوده که از ایران رفتن)
من جاهایی رو دیدم که زیارتگا بوده و هست بعنوان محل گذر یا استراحت و یا حتی غسل :-o یکی از معصومین، این درحالیکه تو هیچ جای تاریخ از اومدن اون معصوم به ایران چیزی گفته نشده و سندی وجود نداره.

چهارشنبه 14 خرداد1392 - 2:00am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
چند وقت پیش یه مطلبی که خوندم این بود که یه امامزاده به نام وهله هست جای دقیقشو یادم نیست ولی شمال کشور بود
که مردم اهتقادات خاصی روش دارن، ولی وقتی که اعراب حمله کردن به ایران وهله یه سردار عرب بود که تعداد بسیار زیادی از
ایرانیان رو از تیغ گزروند! و الان میریم....

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

چهارشنبه 14 خرداد1392 - 2:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
explorer نوشته است:
bantama نوشته است:
سلام
حالا داستانش بماند
با تشکر

سلام
با اینکه زمان زیادی از این پست میگذره ولی بازم ممکنه کسی بخونه اینو ;;)
خدمت شما دوست عزیز عرض کنم خیلی از مکانهایی که ما الان به عنوان قبر امامزده یا زیارتگاه میشناسیم در واقع دفینه هستن که یه زمانی اونایی که میدونستن اینجا چه خبره و نتونستن ببرنشون، واسه اینکه کسی بهشون دست درازی نکنه اون محل رو زیارتگاه اعلام کردن :^o با داستانهایی قابل باور برای اهالی اون مناطق.(بیشترش کار یهودی هایی بوده که از ایران رفتن)
من جاهایی رو دیدم که زیارتگا بوده و هست بعنوان محل گذر یا استراحت و یا حتی غسل :-o یکی از معصومین، این درحالیکه تو هیچ جای تاریخ از اومدن اون معصوم به ایران چیزی گفته نشده و سندی وجود نداره.

سلام عزیزچی
این چیزی که شما گفتی تا حدودی درسته اما با اشکالاتی من خودم هم قبلا در این باره زیاد مطلب گذاشتم اما اونجا با بقیه شترهای سنگی یه فرق عمده داشت حتی گندم و عدس و بقیه حبوبات اون دقیقا از نظر اندازه و شکل با واقعیش مو نمی زد منم موضوع صحبتم خود امامزاده نبود بلکه یه شتر سنگی با ساربانش با بار اون در کنار امامزاده روی قله کوه باهم فرق دارند.
اما برای اطلاع شما دوست عزیز اتفاقا ما در ایران بیسار امامزاده معتبر داریم چون تنها پناهگاه امامزادگان در ایران بوده و ایرانیان تنها پشتیبان اونا بودند اونها برای فرار از شر امیوان و عباسیان به ایران پناه می اورند البته برای اطلاع شما باید بگم ما در ایران هم چند قبر پیامبر داریم که در زمان های خیلی قدیم به ایران پناه اوزده بودند ما ایرانیان چه در کتب یهودیان و چه قران به کشور امن و صلحجو و دانشگستر شهریم و در این کتب اشاراتی به قبور پیامبران در این خاک شده پس هر گردی گردو نیست و نمیشود همه رو با یک چوب زد
با تشکر

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

پنج شنبه 16 خرداد1392 - 5:17am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
دوستان بیماری طاعون تا چند هزار سال تو استخون مرده میمونه ، خواهشمند است در حین حفاری یا اینکه به استخون دست نزنید و یا اینکه از دستکش استفاده کنید که خدای ناکرده دچار بیماری نشوید.یا علی.

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

پنج شنبه 20 تیر1392 - 4:28pm

محل اقامت: تبريز
آنلاین

ویرایش پست پاسخ با نقل قول
پست Re: طلسم
سلام دوستان
ديروز رفته بوديم سر يه دفينه واسه خارج كردنش
اما وقتي به خود جنس رسيديم و برداشتيمش يهو يه گوچ بزرگ پشت سرمون ظاهر شد
از ترس داشتيم سكته ميكرديم
سريع جنسو ول كرديم و در رفتيم
بعد نيم ساعت اروم اروم برگشتيم و ديديم خبري نيست
دوباره رفتيم سر جنس
تا دستمون بهش خورد دوباره گوچ در حال نفس نفس زدن روبرومون ظاهر شد
بازم پا به فرار گذاشتيم
الان جنس همون جا توي خرابه روي زمين مونده و نميتونيم بريم برداريمش
كسي ميتونه كمك كنه؟؟؟

همگان همه چيز دانند و همگان هنوز به دنيا نيامده اند

جمعه 21 تیر1392 - 11:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

3pich نوشته است:
آنلاین

ویرایش پست پاسخ با نقل قول
پست Re: طلسم
سلام دوستان
ديروز رفته بوديم سر يه دفينه واسه خارج كردنش
اما وقتي به خود جنس رسيديم و برداشتيمش يهو يه گوچ بزرگ پشت سرمون ظاهر شد
از ترس داشتيم سكته ميكرديم
سريع جنسو ول كرديم و در رفتيم
بعد نيم ساعت اروم اروم برگشتيم و ديديم خبري نيست
دوباره رفتيم سر جنس
تا دستمون بهش خورد دوباره گوچ در حال نفس نفس زدن روبرومون ظاهر شد
بازم پا به فرار گذاشتيم
الان جنس همون جا توي خرابه روي زمين مونده و نميتونيم بريم برداريمش
كسي ميتونه كمك كنه؟؟؟

خوب جنس رو ور دارید و فرار کنید.یا اینکه من حاضرم بیام جنسو براتون بیارم :D

جمعه 21 تیر1392 - 11:47pm

عزيزم ما هم دوست داريم اينكارو بكنيم اما تا وقتي جنس دست ماست هر طرف ميچرخيم گوچ جلومون رو ميگيره
فقط وقتي بيخيال ميشه كه جنس از دست ما خارج شه

جمعه 21 تیر1392 - 11:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تو تاپیک طلسم در مورد شکستن اون توضیح داده شده گر چه من به طلسم اعتقاد ندارم

جمعه 21 تیر1392 - 11:56pm

من تايپيك طلسم رو قبلا خوندم امشب دوباره هم خوندم اما در اين مورد چيزي پيدا نكردم

شنبه 21 تیر1392 - 12:01am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure