انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 28 فروردین1403 - 6:39pm

پاسخ به موضوع  [ 85 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 9  بعدی
 اتفاقات شب حفاری 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حق باشماست کلا جای اینکه ادم بخنده یه حالی میشه از این خاطره ولی درکل زیاد سخت نگیرین فکر کنم دوستمون یکم پیاز داغشو زیاد کرده

با هیچکس بر سر باورش نمى جنگم؛

خداى هر کس همان است که؛

درون او با وی سخن مى گوید ...

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن یا آرزوهایت را اندازه تلاشت کن

جمعه 30 خرداد1393 - 2:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بزار یه خاطره هم بگم که دیروز اتفاق افتاد منو دوستم قرار شد بریم واسه دیدین یه منطقه که حدود 200 کیلومتر از شهرمون فاصله داشت اونم باموتور سیگلت خلاصه رفتمو تو مسیرمون یه امام زاده بود رفتم تو امام زاده واسه زیارت خیلیم گرسنه بودیم و وقت ناهارمون نگاکردم دیدم یه گوشه یکی داره آش میپزه گفتیم حتما نزریه رفتیم جلو خیلیم خجالت میکشیدیم گفتم آقا ببخشید نزریه یه نگاه کرد به ما که از 100 متری گشنگی از قیافمون معلوم بود گفت اره داداش برین تو اتاق بغلی رفتیم تو اتاق یه سفره انداخته بودن حدود 15 نفری دور هم جمع شده بودن ماهم سینه جلو و شگم خالی نشستیم درست بالای سفره عین ریش سفیدا همه داشتن چپ چپ نگامون میکردن گفتم شاید سرو صورتمون چیزیش شده ولی زیاد محل نزاشتیم خلاصه آشو خوردیمو بعدش گوفته تبریزی اوردن زودتر از همه گشیدیم جلو و زدیم تو رگ بعدش یه دستیم رو شکممون کشیدیم بعد سیر شدن بود که یه پسره از در اتاق داد زد بابا 2 تا از غذاها چی شدن مامانو خواهرم گوشنه موندن باباهه گفت پسر تو نگران شکم خودت باش تا همینو شنیدم فهمیدم اینا یه خانوادن اومدن واسه زیارت احسان و نزریم درکار نیست همشونم باهم فامیل نزدیکن بعد اون بود شروع کردم به عرق ریختن اونم از خجالت خدا بد نده نمیدونم چطور از اتاق بیرون اومدیم واقعا خیلی بد شده بود

خداى هر کس همان است که؛

جمعه 30 خرداد1393 - 2:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا یه خاطره هم من بگم
یه شب رفته بودیم بیرون شب مهتابی بود ما سینه کش دره بودیم داشتیم کار میکردیم بچه ها مشغول بودن من یه 15 متری ازشون فاصله گرفتم داشتم به اطراف یه نگاهی میکردم که دیدیم یه چیز گنده و سیاه داره میاد به مسیری که من هستم دیدم یه خرس سیاه پشمالو دوستامو پایین دیده ترسیره رم کرده به سمت کوه اومد یهو منو بالاتر دید افتاد تو سنگها و سخره ها جنان داشت این سنگها رو بالا میرفت سنگ بود که می اومد به سمت ما ما مجبور شدیم کار رو تعطیل کنیم تا خرس بینوا بره بالا شانسی که اوردیبم این بود که خرس مسیر فرارش باز بود

جمعه 30 خرداد1393 - 4:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

الانم خاله خرسه داستانو به حیوونای جنگل تعریف میکنه و میگه بچه ها امشبو باید گرسنه بخوابین بد شانسی اوردمو اون آخریه فهمیدو بقیه رو خبر کرد 8-}

خداى هر کس همان است که؛

جمعه 30 خرداد1393 - 9:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

gladyator_089 نوشته است:
از مدیران محترم خواهشمندم پست مربوط به آقای bad tiger رو حذف کنن
ممنون

میشه بگی برای چی؟؟؟

این نیز بگذرد

شنبه 31 خرداد1393 - 12:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
برادر این کاره شما اصلا خوب نبوده آقای بد تایگر

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

شنبه 31 خرداد1393 - 12:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سورنا نوشته است:
gladyator_089 نوشته است:
از مدیران محترم خواهشمندم پست مربوط به آقای bad tiger رو حذف کنن
ممنون

من میگم حفاری شده مسخره بازی قبول کنین.. همه چیزو نمیشه باهم قاطی کرد Bad tiger کارتون اصلا خنده نداشت و باعث تاسفه. اگ من اونجا بودم اون روستایی رو برمیداشتمو میرفتم و اون بار هم آخرین بار بود ک باهات میرفتم حفاری!

درود خدا بر تو
برادر عزیز در اولین روز های ورودم به این انجمن گفتم که با یه بنده خدایی به صورت مجانی برای خیلی ها دستگاه میزدیم
یکی از همون خیلی ها همین جوان روستایی با دوستهاش بود
این بلاها رو هم من سرش نیاوردم چون که توی متنم هم نگفتم من!
بعد هم برادر عزیز من فقط شب اول براش چندین جا رو دستگاه زدم
و بعد اونا فقط یک شب از من خواستن که برم اونجا ببینم چیکار کردن
من هم اون شب رفتم و با کارشناسی که دوستم بود در تماس بودم
شب بعدش اجناس رو در اوردن
راستی دستشم گرفتن بردن
اما نمیدونم حالا کدوم شهر داره حال میکنه
اخرین اماری که ازش داشتم تهران بود
نوش جونش
و بعد هم برادر عزیز درسته حفاره خوب و کارشناسه قهاری نیستم مثل شما
اما حاضرم قسم بخورم توی این کار از خیلیها مردتر بودم و شرافتمو واسه پول بر باد ندادم
حفاری بچه بازی شده قبول
اما دمه بچه هاش گرم که با وجدان کار میکنن

این نیز بگذرد

شنبه 31 خرداد1393 - 12:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

alirezaii21 نوشته است:
برادر این کاره شما اصلا خوب نبوده آقای بد تایگر

برادر من اون پسره هم خودش شوخی میکرده
باهاش شوخی میکردن
چرا یه دفعه همتون شدید پیغمبر خدا

این نیز بگذرد

شنبه 31 خرداد1393 - 12:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بیخیال بشین بابا چرا الکی کش میدین چیز خاصی که نشده

خداى هر کس همان است که؛

شنبه 31 خرداد1393 - 12:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان . این خاطره مال چند هفته پیشه .
من به همراه یکی از دوستان قرار بود بریم یه جایی رو ردیاب بزنیم . ولی چون منطقه خیلی نا امن بود نمی دونستیم چی کار کنیم . بالاخره با هزار بدبختی و مکافات تصمیم گرفتیم ظهر موقع اذان بریم . چون این موقع روزط امنیتش از 12 شب هم بهتر بود . رفتیم و رسیدیم به منطقه و دیدیم انگار منطقه رو کلا خار کاشتن . حدود 1 کیلومتر با نقطه مورد نظر فاصله داشتیم و هر 10 20 متر که راه می رفتیم مجبور بودیم وایسیم و خارها رو از جوراب و شلوارمون تمیز کنیم . خلاصه خیلی اذیت شدیم تا رسیدیم به نقطه مورد نظر #:-S . من مشغول آماده سازی دستگاه بودم که دوست عزیزم گفت تو مشغول باش من منطقه رو یه بررسی بکنم از نظر امنیت ببینم چه طوره ؟
سرم به کار خودم بود و 10 دقیقه ای میشد که مشغول بودم و هیچ سر و صدایی هم از دوستم نبود . یهو دیدم منو با صدای بلند صدا زد . چون پشت سرم بود و من هم سرم تو کار خودم ، اعتنا نکردم . چند بار صدا زد تا اینکه من با عصبانیت بهش گفتم چیه بابا X( ؟ میزاری کارمون رو بکنیم یا نه ؟؟ هنوز پشتم بهش بود و متوجه نبودم که چی به چیه .
گفت من منطقه رو چک کردم و منطقه خیلی امنه . میتونیم توی روز هم کار کنیم اینجا . موردی نیس . :-BD :YMPEACE:
من یه کم مشکوک شدم و گفتم چی شده :-? ؟شاید آفتاب زده سرش داغ کرده بنده خدا :D . تا برگشتم دیدم یا ابوالفضل... X_X
توی منطقه ای که سر اینکه چطور بریم دستگاه بزنیم این دوستمون کفش و جوراب و شلوارشو در آورده و فقط یه شورت داره @-) . به خدا همینجور میخ کوب شده بودم . گفتم داری چی کار میکنی ؟؟ گفت دارم امنیت منطقه رو چک می کنم . :ymsmug:
آخرش متوجه شدم از بس خار رفته توی پاها و شلوار و جورابش دیگه ذله شده بنده خدا. اینقدر خندیدیم و آخرش هم دستگاه چیزی نشون نداد و دست از پا درازتر برگشتیم :ymhug:

اندیشه هایتان را روی فرکانس شادی تنظیم کنید تا بهشت را در روی زمین تجربه کنید..

جمعه 13 تیر1393 - 12:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 85 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure