انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 7:34am

پاسخ به موضوع  [ 55 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 آیا تصویر مربوط به لرزه نگار جهت جلوگیری از حفاری می باشد؟ 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

یا خدا حفاظت با تانک و تيربار!!
اونجا حتما منطقه نظامی هستش یا که زیر زمین دارن کارایی می کنن!
هر چقدر هم دفینه باشه که دیگه این کارارو نمی کنن!
کار عقلانی اینه که تجسس کنن و هر چی هست درش بیارن!!

سوال فنی :
کلنگ زدن در چنین مناطقی که دستگاه کار گذاشته شده قابل ردگیری هستش؟
شنیدم امواج کندن رو میتونن ردگیری کنند اما به درستی یا نادرستیش شک دارم

شنبه 29 آذر1393 - 2:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

آقا ارش شما که اینتقدر دم از جی پی اس میزنید میدونید مصرف جریان یک کیت معمولی جی پی اس چقدر هست و همچین ادعایی دارید . این انرژی لازم برای کارکرد این ماژول ها از کجا تامین میشود برادر من ؟

شنبه 29 آذر1393 - 5:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عرض کردم که امکان رديابی هست اما قدرت و حساسيت دستگاهها چقدر ميتونه باشه رو نميدونم،،در ضمن محلی که عرض کردم اصلا محيط نظامى نيست اما امنيت شديدی اونجا حاکم شده حالا واقعا چی هست خدا داند
شکست خورده جان اگه بنده از جی پی اس دم ميزنم بدون فرای اينکه خودم قبل از اينکه بدونم چی هست باهاش برخورد کردم و اتفاقات تلخی که متحمل شدم شما ميگى کجا ؟؟من ميگم الموت قزوين و بعد از گذشت چندسال از اون حادثه از شخصی ديگه ميشنوم که مسبب مشکلاتش نداشتن اطلاعات از همين جى پی اس بوده و چيزى رو که توى حفاری بهش رسيده بود و دستگير شده بود مثل همون چيزی بود که من کم و بيش باهاش برخورد کردم و اتفاقات بعدی رو متحمل شدم ،،حالا شما ميگى تامين همچين کيتی چطور تامين ميشه بايد عرض کنم وقتى خودم باهاش برخورد کردم چيزی به اسم سيم برق بهش وصل نبود اما با کلی تحقيق متوجه شدم که برق يا انرژی اين جى پی اس ها از نوعى فن مثل فن سى پی يو سری شده و آهنربای نوديوم برای توليد برق و از ترانس افزاينده ولتاژ برای انرژى بيشتر استفاده ميشه شما توی youtobسرچ کن برق رايگان متوجه منظورم ميشى
ياحق

شنبه 29 آذر1393 - 7:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حالا چقدر تامين انرژی اين جى پی اس ها با استفاده از روش مثلا چيزی شبيه فن و آهنربا چقدر ميتونه درست باشه يا از روش های خاص و سری استفاده ميشه ديگه من داخلش نرفتم ببينم اما درحالت کلی تنوا روش ممکن استفاده از روش مذکوره که بايد نظر اساتيد رو پرسيد ،،بنده توی چند فيلم از يوتوب که چند سال پيش ديدم با روش مذکور با دو عد فن يک لامپ صد وات رو روشن کردن
ياحق

شنبه 29 آذر1393 - 7:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من به شما به طور قطع عرض میکنم که چیزی به عنوان برق وجود ندارد و شما اکر اون کلیپ های یوتیوب رو ببینید زیر میز یک القای معناطیسی وجود دارد و اکر برق مجانی وجود داشت این همه جنک و دعوا تو دنیا چرت بود دوست عزیز. از شما بعید بود این حرف. این ماژول ها برای ارتباط با ماهواره به انرژی بالایی نیاز دارند و اکر شما دلیل قاطعی برای من بیاورید من حرف شما رو قبول میکنم و دیده و شنیده برای من مثل وجود طلسم که همش توهم هست بیش نیست

یکشنبه 30 آذر1393 - 10:37am
آواتار کاربر

آقای شکست خورده وجود این دستگاه ها رو نمیشه منکر شد.
بنده شنیده بودم که در منطقه ای دستگاهی نصب کرده اند که هر کسی دستگاه بزنه و یا کلنگی بکوبه به زمین خبر دار میشن و میگیرنش و همینطور هم بود و خیلی ها به این صورت لو میرفتن
که برای من جای سوال بود که چطور!!
بعد از تحقیق و جوابهای آقای آرش فهمیدم که از دستگاه های زلزله نگار برای رد گیری حفارهای بیچاره استفاده می کنند!
اما فکر نکنم دستگاهش کوچک باشه و در مناطقی رها کنن!
اینجوری که ملت بفهمن برای سرقت و تخریبش هجوم میارن D:

برای برق نامحدود هم اگر اطلاع داشته باشید چند دانشمند تو امریکا دست به این کار زدن و ثابت کردند که میتونند همچین کاری کنند ولی هر کدومشون به نحوی کشته و ناپدید شدند و یا به دلایل نامعلومی تا آخر عمر از ابداع و اکتشاف و کارهای علمی منع شدن!!
میدونی که چرا؟

اون فیلم ها هم که تو یوتیوب موجوده بعضی هاش شاید دروغ باشه ولی بد نیست به این سایت سری بزنی و روشهای رایگان استفاده کردن از انرژی رو ببینی :
http://freeenergy.tebyan.net/post/19

وجود طلسم نیز برای من غیر قابل باوره
و تمام اینها بر می گرده به تله هایی که استفاده می کردن

من این خاطره رو از چند تا از دوستام شنیدم ببین چطور میشه این طلسم رو اثبات کرد که تله بوده؟
البته بهش گفتم حتما اونورا شن بوده که روان شده و جنس هارو جابجا کرده ولی گفت همه جا سفت سفت بوده!!

میگفتن دستگاه زدیم اعلام شده که این زیر کلی جنسه
بعد کلی کندیم رسیدیم به استخوانها یهو صدای فشششششی اومدو ترسیدیم
اولش فکر کردیم ماری چیزی اینورا لونه کرده داره میره اما اینطور نبود و طلسم بود!
بعد هر چی گشتیم چیزی پیدا نکردیم هر چی هم دستگاه زدیم دیگه چیزی نیافتیم!!
بعد اونشب یه ترسی مارو گرفته و خوف داریم میریم شبا بیرون!!

یکشنبه 30 آذر1393 - 6:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در رابطه با برق رايگان هم بايد عرض کنم وجود داره اگه کمی در نت سرچ کنيد واقعا وجود دارند حالا قبول يا رد کردن اون ديگه با خودتونه

یکشنبه 30 آذر1393 - 8:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اما در رابطه با طلسم بايد عرض کنم از قديم بوده و نمونه بارز اون طلسم خوانده شده توسط مولا و سرورمون علی (ع) بر روی شمشير ذولفقار و ترساندن و طلسم اجنه از فلز بود و در حال حاضر هم هرجا آهن وجود داشته باشه اجنه ای وجود نخواهد بود هرچند در زمان حضرت سليمان عليه السلام با شکايات مردم از ايشان تمام کتابها و وردهای گوناگون و ديگر اسرار که دارای کتاب و نوسخ بود جمع آوری و زير تخت خودش دفن کرد که با طلا نوشته شده بودند که شياطينی به معنای انسان توسط شياطينی چون جن و طلسم به مردم آزارى نرسانند درحال حاضرهم کشور قاصب اسراييل دنبال اين کتابها و صد البته طابوت مخصوصی هستن که آن زمان بوده که قدرت خاصی داشته که دارن زير مسجد الاقصی رو حفاری ميکنند،،، در حال حاضر هم چون محل وجود طلا به دليل خاصيت اينکه گرما رو در خودش نگهداری ميکنه و بيشتر موجودات خزنده به گرما علاقه وافری دارند و توسط سنسورهای حرارتی به سمت طلا جذب ميشوند و مردم بعد از حفاری با مار و ديگر موجودات برخورد کرده و آنرا طلسم قلمداد ميکنند بنابراين وجود طلسم غير قابل انکاره اما نه برای اين عالم دفينه و همونطور که توس عزيز اشاره کردنند در بعضی از موارد هم وجود انواع تله هم به وجود طلسم دامن ميزنه پس با نظر شما دو عزيز در رابطه با نبودن و خرافات طلسم سر بار موافقم

یکشنبه 30 آذر1393 - 8:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash99 نوشته است:
اما در رابطه با طلسم بايد عرض کنم از قديم بوده و نمونه بارز اون طلسم خوانده شده توسط مولا و سرورمون علی (ع) بر روی شمشير ذولفقار و ترساندن و طلسم اجنه از فلز بود و در حال حاضر هم هرجا آهن وجود داشته باشه اجنه ای وجود نخواهد بود

سلا این حرف شما خرافه محضه یکی ازدوستام موکل داشت گفت دوس داری ببینیش باکمال میل پذیرفتم دقیقا تواتاقی ظاهرشدجلوی چشمم که دقیقا بالاش پنجره آهنی بودوکتاب قرآن هم روی کرسی توهمون اتاق بود وایستاده بودخیالشم نبود........

یکشنبه 30 آذر1393 - 8:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شکيب جان اين حرفها رو واسه کسی بزن که شجره نامش مثل من طباطبايی نباشه اونقدر از اجدادمون شنيديم و ديديم که پره پريم حالا بر فرض اينکه من به خاطر اىنکه دلت نشکنه ميگم موکل هست خوب ،،اما حاضرم شرط ببندم که موکل فقط به چشم صاحب موکل ديده ميشه ولا غير اما اگه قابل ميدونيد منم خواهان ديدن موکلتونم ،،اما وجدانا و شرفا کسی مثل شما و دوستت که موکل داريد چرا تو اين انجمن ها هستيد به موکل محترمتون بگيد يه دونه از اون دفينه ها رو طلسم ملسم نداره واستون رو کنه خريدارش بامن چطوره ؟؟؟ يه درصدی هم به من سيد پخ کنيد منصفانست
متاسفم برای افکارتون شما راست ميگی داداش

یکشنبه 30 آذر1393 - 11:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 55 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure