انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 2:06pm

پاسخ به موضوع  [ 96 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 10  بعدی
 انواع ساروج و روش شکستن آن 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

ALI.D نوشته است:
دوست عزیز خب مگه مال مال اونا هست که تحویل بدن...حرفایی میزنید.اینم که میگن جنس زیر خاک صد سال بیشترش باشه دیگه اجه صاجبش میشن بابا همش الکی هست...ببینید همچین جنسی که توی خونه مسکونی هست به نظر من وقتی جنسی توی خونه باشه اونقدر نیست که در صورت وجود طلسم هم بگیم همچین طلسمی روش کذاشتن..اگر اینجوری باشه که سنگ رو سنگ نمیمونه..شما اگر مطمئنی یه دستگاه ببر تا برات بزنن ببین اصلا میگیره جایی..شما اصلا از کجا میدونی اینجا جنس هست؟؟؟

کاملا صحیح :D / اینجایی که میگم قبلا جنگل بوده( 1000سال قبل یا خیلی بیشتر) / منزل مسکونی تو همین باغ مورد نظر هست.../مطمعنم هست...قبلا ردیاب هم زدیم ولی به خاطر مزخرفات درویشها ادامه ندادیم...
چند قسمت از این زمین بار هست...
مقدارش هم خیلی بیشتر از اون چیزیه که به فکر کسی خطور کنه...
چطور میشه بدون استفاده از این درویشها اجنه ازاد کرد؟ و شرشون کم کرد؟
استاد عزیز نمیتونم جزئیات تو سایت بگم ممنون میشم ادم کنید r.saeed41 ای دی یاهو / یا اینکه حداقل بگین پیام خصوصی سایت چطوریه؟
یه مورد دیگه هم این هست که اگه با یه مار بزرگ حدودا 3 متری برخورد کردم چیکار کنم؟(قطرشم زیاده تاج داره بالا سرش) چون دیدمش...
میخوام دستگاه انجمن بخرم...تو مناطق رطوبتی جواب میده؟ چقد طول میکشه تا خودم یه اپراتور خوب بشم؟ @};-

دوشنبه 28 بهمن1392 - 6:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

میخوای از شر مار خلاص شی ،میگن کپسول اتش نشانی جواب میده از اونایی که دی اکسید کربن داره ، باعث کرختی و بی حسی مار میشه .اول یه مار بدبخت بگیر امتحان کن جواب داد استفاده کن اینو هم بگم کپسولها اکثرا یک بار مصرفند یک بار که استفاده کردی باید دوباره شارژش کنی ؛ توی یک کتاب هم خوندم اگه با ماری مواجه شدی این چهار کلمه رو بگو مار نمیتونه بهت آسیبی برسونه (کتکات-کتکوک-کتبون-کتب)ولی تو از همون کپسول استفاده کن آخه مارها یکم زبو ن نفهمند :))
یه سوزنی دو لول هم بد نیستها :D

دوشنبه 28 بهمن1392 - 7:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

والا دوست عزیز من اطلاعی از این چیزا ندارم..
ولا ما میگیم نره شما میگی باز بدوش :D ...من میگم همچین چیزی نیست که اجنه بخوان اذیت کنن کسی رو حین بیرون اوردن جنس..دیگه حالا جنسش چقدر هست و چی هست خدا داند...ولی حتما یه دستگاه ببر خودتو خلاص کن..در مورد کشتن ما هم دوستمون توضیح دادن..
موفق باشید

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

دوشنبه 28 بهمن1392 - 7:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

آرشام نوشته است:
میخوای از شر مار خلاص شی ،میگن کپسول اتش نشانی جواب میده از اونایی که دی اکسید کربن داره ، باعث کرختی و بی حسی مار میشه .اول یه مار بدبخت بگیر امتحان کن جواب داد استفاده کن اینو هم بگم کپسولها اکثرا یک بار مصرفند یک بار که استفاده کردی باید دوباره شارژش کنی ؛ توی یک کتاب هم خوندم اگه با ماری مواجه شدی این چهار کلمه رو بگو مار نمیتونه بهت آسیبی برسونه (کتکات-کتکوک-کتبون-کتب)ولی تو از همون کپسول استفاده کن آخه مارها یکم زبو ن نفهمند :))
یه سوزنی دو لول هم بد نیستها :D

مرسی ارشام جان / فکر کنم تا جمله بگم حلوام دارن میپزن :D @};-

دوشنبه 28 بهمن1392 - 7:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ALI.D نوشته است:
ولا ما میگیم نره شما میگی باز بدوش :D ...من میگم همچین چیزی نیست که اجنه بخوان اذیت کنن کسی رو حین بیرون اوردن جنس..دیگه حالا جنسش چقدر هست و چی هست خدا داند...ولی حتما یه دستگاه ببر خودتو خلاص کن..در مورد کشتن ما هم دوستمون توضیح دادن..
موفق باشید

:D مرسی داداش @};- /ولی همچین چیزی بوده...که اجنه رو موکل میکنن...ایا اشتباه؟ موقع در اوردن دفینه اجنه کشتنم خونم گردن شما استاد :D :D :D تو سایت هم برای یکسری از دوستان این مشکل پیش اومده که جن اذیتشون کرده موقع کندن! اونا چی؟ :-\
ممنون بابت راهنمایی دوستان

دوشنبه 28 بهمن1392 - 7:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
dimnish نوشته است:
ALI.D نوشته است:
موفق باشید

:D مرسی داداش @};- /ولی همچین چیزی بوده...که اجنه رو موکل میکنن...ایا اشتباه؟ موقع در اوردن دفینه اجنه کشتنم خونم گردن شما استاد :D :D :D تو سایت هم برای یکسری از دوستان این مشکل پیش اومده که جن اذیتشون کرده موقع کندن! اونا چی؟ :-\

با سلام آقای dimnish عریز
میخوام بهتون بگم تا زمانی که به این خرافات اعتقاد داشته باشی، هیچی گیرت نماد. خیالت راحت.
موفق باشی

شنبه 30 فروردین1393 - 2:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mohammadreza نوشته است:
dimnish نوشته است:
ALI.D نوشته است:
موفق باشید

با سلام آقای dimnish عریز
میخوام بهتون بگم تا زمانی که به این خرافات اعتقاد داشته باشی، هیچی گیرت نماد. خیالت راحت.
موفق باشی

ممنون دوست عزی @};- ز / حالا به گفته های خودم میخندم...نه اینکه جن وجود نداشته باشه... \M/

یکشنبه 30 فروردین1393 - 1:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شرمنده بعد از یک سال سوال میزارم
دوستان جایی که پلمپ ساروجی باشه
مثل اتاقک
وپشت اون مال باشه رو میشه با دینامیت کار کرد؟؟
و انفجار باعث صدمه دیدن به اموال میشه؟؟؟

این نیز بگذرد

چهارشنبه 20 خرداد1393 - 2:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حالا هم که بحث خرافاتی شد اینم بپرسم
یه بنده خدایی چندین سال پیش خواب دیدن که توی یک شهر دیگه
یک خونه ی متروکه وجود داره که توی اون مال هست
و دقیقا ادرسی که توی خواب دیدن با اون ادرس متابقت داره
به نظرتون این امکان داره؟؟؟

این نیز بگذرد

چهارشنبه 20 خرداد1393 - 2:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

yes

...جواب ابلهان خاموشیست....

چهارشنبه 21 خرداد1393 - 9:39am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 96 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure