انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 7:50am

پاسخ به موضوع  [ 25 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 ما چقدر حقیریم 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

خودتون نگاه کنید و ببینید که چقدر ناچیزیم در بر ابر کائنات , نه خود ما حتی کهکشان ما

ویدئوی زیر مقایسه ای ست بین اجرام اسمانی که از سیاره ماه شروع و به بزرگترین ستاره ای که تا کنون کشف شده است ختم میشود
در اخر ویدئو هم اندازه سیاره ما در برابر ستاره نشان داده میشود.
گفتنی ایست که در هر کهکشان بیش از 700 میلیارد ستاره وجود دارد که قسمت اعظم انها از ستاره ما یعنی خورشید بزرگترند و تا اکنون بیش از 100 میلیلرد کهکشان شناسایی شده اند .
اینجا ست که باید گفت :

سپاس و ستایش تنها مخصوص خداوندی است که پروردگار جهانیان است.

http://uppit.com/taw4wi0ne07d/41cb1109a ... 934137.rar

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

سه شنبه 25 شهریور1392 - 12:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هوشی جان خیلی لطف کردی @};-

دوستان آیا موجودات زنده هم تو کرات دیگه زندگی میکنند؟

سه شنبه 26 شهریور1392 - 8:19am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

بله پوریا جان وجو دارند
حتی اگه اشتباه نکنم فرآن هم به اون اشاره کرده.!

الحمدالله رب العالمین
له الحمد و له الملک
و هو علی کل شی قدیر

لا اله الا الله

آخرین بار توسط Kani در سه شنبه 26 شهریور1392 - 9:20am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 26 شهریور1392 - 9:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خواهش میکنم حالا که این تاپیک ایجاد شده ادامه بدید تا یک چیزی هم یاد بگیریم.طوفان های خورشیدی و جاذبه ماه و کرات دیگه رو هم میتونیم بررسی کینم.

در ضمن اگر عکسی از این موجودات هست قرار بدید.این هم یه نمونه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 26 شهریور1392 - 9:17am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
ممنون دوستان
راستش خود ناسا داره دنبال حیات تو سایر کرات و کهکشانها میگرده و تا الان هم ناموفق بوده
مطلب دیگه که دوستان باید دقت کنند مربوط به وجود ادم فضایی هست که این موضوع کاملا کذب و از مسائلی ست که فراماسونها برای به بازی گرفتن اذهان مردم ساخته اند .تصاویری هم که از بشقاب پرنده ها دیده شده کاملا واقعی هستند البته این بشقاب پرنده ها از طرف موجودات فضایی نیستند بلکه از اخرین تجهیزات سری و فوق محرمانه دو کشور روسیه و امریکا بشمار می ایند
این بشقاب پرنده با ماده ای بنام عنصر 511 کار میکنند ,من خودم زمانی که تو نقده خدمت میکردم حین پست یکی از اونها رو دیدم با فاصله 100 متری از بالای سر من پرواز میکرد اصلا صدائی هم نداشت.

دوستان موضوع بسیار مهم و در عین حال بسیار مسخره وجود داره که دانشمندان رو هم گیج کرده و این دو موضوع مربوط به مکانیک کوانتوم و نظریه دنیاهای موازی میباشند که بسیار بسیار تعجب برانگیزند.
پیشنهاد میکنم کتاب نظریه ریسمانها و فیلم مکانیک کوتنتوم برایان گرین رو تهیه کنید و ببینید .

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

سه شنبه 26 شهریور1392 - 11:08am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

hoshi نوشته است:
سلام
ممنون دوستان
راستش خود ناسا داره دنبال حیات تو سایر کرات و کهکشانها میگرده و تا الان هم ناموفق بوده
مطلب دیگه که دوستان باید دقت کنند مربوط به وجود ادم فضایی هست که این موضوع کاملا کذب و از مسائلی ست که فراماسونها برای به بازی گرفتن اذهان مردم ساخته اند .تصاویری هم که از بشقاب پرنده ها دیده شده کاملا واقعی هستند البته این بشقاب پرنده ها از طرف موجودات فضایی نیستند بلکه از اخرین تجهیزات سری و فوق محرمانه دو کشور روسیه و امریکا بشمار می ایند
این بشقاب پرنده با ماده ای بنام عنصر 511 کار میکنند ,من خودم زمانی که تو نقده خدمت میکردم حین پست یکی از اونها رو دیدم با فاصله 100 متری از بالای سر من پرواز میکرد اصلا صدائی هم نداشت.

دوستان موضوع بسیار مهم و در عین حال بسیار مسخره وجود داره که دانشمندان رو هم گیج کرده و این دو موضوع مربوط به مکانیک کوانتوم و نظریه دنیاهای موازی میباشند که بسیار بسیار تعجب برانگیزند.
پیشنهاد میکنم کتاب نظریه ریسمانها و فیلم مکانیک کوتنتوم برایان گرین رو تهیه کنید و ببینید .

موافقم هوشی جان
این بشقاب پرنده ها فضایی نیستند
بلکه از پیشرفته ترین و مخفیانه ترین تجهیزات آمریکاست. روسیه رو نمیدونم.
در زمان شاه پدرم یکیشون رو دیده بود که یه روستایی اون رو پیدا کرده بود و آورده بود خونه.

صبح که بلند میشند میبینند بشقاب پرنده پرواز کرد رفت.
در زمان شاه هم روزنامه زیاد در این مورد بحث کرده بود ولی برای همیشه سرپوش گذاشتند روش.

سه شنبه 26 شهریور1392 - 11:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کتاب ارابه خدایان هم کتاب جالبیه اگه وقت کردین بخونیدش

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

سه شنبه 26 شهریور1392 - 9:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سرآرتور کلارک عقیده دارد" فراتر از منظومه شمسی موجودات ذی شعوری وجود دارند.موجوداتی را توصیف میکند که

قادرند خودر ا به انرژی و انگاه بار دیگر به ماده تبدیل کنند.او می گوید اینکه کسانی از فضای خارج به ملاقات زمین امده یاشند

اندیشه ای کاملا معقول است . درواقع،اگر این رویداد طی چند میلیارد سالی که از عمر زمین میگذرد رخ نداده باشد جای شگفتی

دارد"

سرارتور کلارک کیه ؟ مسئول رادار در جنگ جهانی دوم - عضو گروه "بزرگان سه گانه علمی - تخیلی " - فارغ ااتحصیل رشته فیزیک و

ریاضی از دانشگاه لندن - کسب مدال درجه یک ریاضی و فیزیک - دارای هفت مدرک دکترای افتخاری در رشته های علوم تجربی -

ریاست مجمع بین سیارات بریتانیا - عضو آکادمی اختر شناسی - نویسنده و مخترع که ساخت یک فیلم از کتاب او برای سازنده و او

جایزه اسکار به ارمغان اورد-ریاست همزمان چند سازمان علمی و تحقیقاتی

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

جمعه 29 شهریور1392 - 4:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مرسی سومر جان از مطالب ارزشمندتون

یکشنبه 31 شهریور1392 - 10:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رهنما نوشته است:
مرسی سومر جان از مطالب ارزشمندتون

خواهش دوستم

دوشنبه 1 مهر1392 - 3:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 25 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure