انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 5:27am

پاسخ به موضوع  [ 133 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی
 جریمه دستگیری با دستگاه فلزیاب و گنج یاب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
منم 2 بار گیر افتادم یه با تو قزوین یه بارهم تو منجیل اصلا نگران نباش سر کیسرو شل کن تموم میشه :D

تمام آنچه از زندگی باید آموخت تنها یک کلمه است...

چهارشنبه 30 بهمن1392 - 11:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

والا خیلی زور داره ب آدم.. باید وسیلرو جداجدا جابجا کرد توو مسیرهای بین شهری.. حتی الامکان اگ بشه اطراف خودتون کار کنید و نرید این شهرو اون شهر، نمیصرفه با ی بار رفتن ی دستگاه بزارید بیاید.. تازه اونم چی اگ ولت کنن!

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 30 بهمن1392 - 1:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا کسی میدونه اگر دستگاهت دست کس دیگه ای گیر بیفته، و شما تو اون مکان باشی ولی گیر نیفتی و فرار کنی.و اون طرفی که دستگاهت دستش بوده و گیر افتاده اسم تورو بده و بگه دستگاه مال تو بوده چه اتفافی میفته.؟

پنج شنبه 30 بهمن1392 - 2:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

lrl نوشته است:
آقا کسی میدونه اگر دستگاهت دست کس دیگه ای گیر بیفته، و شما تو اون مکان باشی ولی گیر نیفتی و فرار کنی.و اون طرفی که دستگاهت دستش بوده و گیر افتاده اسم تورو بده و بگه دستگاه مال تو بوده چه اتفافی میفته.؟

اگر قبول کنی دستگاه مال تو بوده و ازش برای کاوش استفاده میکنی که حد اقل 3 ماه زندان و 2 میلیون جریمه داری
ولی وقتی وسیله دست کس دیگه بوده و شمارو نگرفتن ...شما هم بکل منکر شو که وسیله مال شماست .... وقتی اون دوستت که گیر افتاده انقد نتونست خودشو نگه داره که شما رو لو نده پس ارزش رفاقت نداره و بهتره خودش گیر باشه ...
یا حق.

پنج شنبه 1 اسفند1392 - 6:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان اگه دستگاه ما دست ساز باشه و هیچ مارکی روش نباشه و گیر بیوفتیم چی ؟ میشه گفت این دستگاه یه وسیله الکترونیک هستش ؟ ولی لوپ رو دیگه باید چکار کنییم فقط این لوپ دست و پا گیر شده دیگه برامون :-w

پنج شنبه 1 اسفند1392 - 12:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

lrl نوشته است:

دوست من این اتفاق واسه ما افتاد طرف گفته بود وسیله مال یکی دیگس قاضی گفته بود برو اون نفرو بیار اینم گفته بود آدرسشو ندارم قاضیم گفته بود دروغ میگی میخوای جرمتو بندازی گردن یکی دیگه! و بیخیال شدن. تازه اگ بازم بیان دنبالت بری پیش قاضی اگ بگی مال من نیس اصلا من با اینا نبودم ولت میکنن! خلاصه وسیلرو از هرکی بگیرن و پا بگیره با اون کار دارن..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 1 اسفند1392 - 2:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ولی دوستان این کارم که میکنید دور از انصافه [-X

فقط خدا میتونه درمورده من قضاوت کنه

جمعه 1 اسفند1392 - 3:29am
کاربر فعال
کاربر فعال

البته از لحاظ دوستی گفتم ولی بازم دور از انصافه :ymhug: :ymhug:

فقط خدا میتونه درمورده من قضاوت کنه

جمعه 2 اسفند1392 - 3:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اجب روزگاریه ها
اقا مگه ما مسلمون نیستیم
مگر ما مرجع تقلید نداریم
خب دوستان جدی برین یه نگاهی بندازین به این کتاب های مراجع بخش گنجش رو نگاه کنید
نوشته هرکی گنج یا اشیاءقیمتی پیدا کنه مال خود فرده اگر صاحبی نداشته باشه مال تو میشه والله
حالا برید یه چیزی پیدا کنید بگید من به این مرجع تقلید تکیه کردم مال خودمه هههههه ازتون میگیرن دوتا میزنن تو گوشمون میگیرن می اندازنمون تو زندان :D
مال بیت المال میشه

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

جمعه 9 اسفند1392 - 8:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
سلام دوستان جای که میرین با دستگاه وقتی کارتون تمام شد به هیچ وجه موقع حفاری دستگاه همراتون نباشه چون وقتی بگیرنتون حرفه ای میشین و جریمه سنگین و زندانی داره،و موقع حفاری اگه ریختن بگیرنتون هرجور هست از جای که کندین ۵۰ متر حداقل دور بشین و در این صورت که دور بشین و بگیرن هیچ کاری نمیتونن بکنن و نمیتونن هم سابت کنن این گفته یکی از دوستانم تو نیرو انتظامی هست،

شنیدن کی بود مانند دیدن

شنبه 17 اسفند1392 - 10:55pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 133 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure