انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 9:51am

پاسخ به موضوع  [ 133 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 14  بعدی
 جریمه دستگیری با دستگاه فلزیاب و گنج یاب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

haloo نوشته است:
اولا اسد جان اون فامیلمون سرش رو ببرن دروغ نمیگه دوما اون رو با یه ماشین فراری گرفتن تازه اینم یادم رفت بگم گفت من از ماشین دور شده بودم یه ماشین شخصی اومد دستمو تکون دادم خیال کردم مردم عادی هستن و گفت 3 نفر با یوزی بایین اومدن و وقتی انداختنم روی کف بای عقب ماشین یه سرباز هی بهم میگفت بدر سوخته و فش های دیگه قاچاق میکنی . و بعد یکی میزد به سرم خلاصه از سخت ترین شرایط واسه شکنجه براتون بگم که بحث میکرد میگفت من رو بستن به یه میله ی گردان بالای یه استخر و هی میچرخوندن مثله جوجه کباب کردن و بعد میله رو می اورد داخل اب و یه چند ثانیه زیر اب بودم و هی بازم تکرار میکردن....و این قضیه هم بر میگرده به چند سال بیش .. مهم نیست تو دادگاه باشی و بعضی چیزا رو ببینی مهم اینه خودتم نمیدونی کجا دارن شکنجه ت میکنن .. به این میگن اطلاعات .....یه بار هم چند نفر که یکیشون بسر عموم بود رو با 600 قوطی مشروب گرفت .. قبل از اینکه تحویل دادگاه بدنشون انقد زده بودنشون که نگو.. گفت یه گونی سرمون کشیده بودن و اصلا نمیدونستی از کدوم طرف و چه لحظه داری کتک میخوری .. داداش هممون میدونیم دادگاه فرق داره من نگفتم تو دادگاه شکنجشون کردن ....چند تا میخوای واست مثال بزنم که تو بی خبر باشی :( :-? هر وقت خواستی یه داستان برات میگم اسد جان

سلام دوست عزيز من نگفتم شما شكنجه نشيديد من گفتم فقط فاميلتون را اگر تو كار قاچاق گرفتند هيچوقت مفدكي ول نميكنن و گفتم اينجا اروپا نيست منم قاضي دادگاه نيستم ولي از بس تو اين دادگاهها از بجگي اسير شده ام وكلاي پايه يك هم اقرار ميكنن كه پيش من كم ميارن بزرگي نيست من يمك دوست دارم كه خودش قاضي دادگاههاي تجديد نظر بوده ويكي از ارزنده ترين وكلاي كشور است گاهي وقتها ميرم پيش اون به من ميگه كه تو خودت حريف 50 تا وكيل هستي يك نكته جالب در مورد قضاوت قضات يكي از دوستام از تعزيرات حكومتي استانمان به مبلغي جريمه غيابي محكوم شده بود از من مشاوره خواست يك واخواهي نوشتم قاضي قبول نميكرد و ميگفت من نه اعتراض نه چيز ديگر را قبول نميكنم دوستم اينو به من گفت اومد منو از سر كار برد تعزيرات باهم رفتيم پيش قاضي گفتم اقلا ما اعتراض داريم گفت من اعتراض قبول نميكنم گفتم بابا اين وقت داره تا اعتراض منم از سر كار اومده بودم لباسهايم ناجور بود فكر ميكرد كارگرم و هيچي سرم نميشه بعد از سر كله زدن با قاضي گفت اگر هم اعتراض بدي من تاييد ميكنم گفتم باشه تو تاييد بكن بازم اعتراض ميديم ميره تجديد نظراين ناراحت شد بابا تو ديگه كي هستي برو بيرون من به دوستم گفتم بيا بيريم خواستم برم حراست يا با ريسشون صحبت كنم يك نفر اشنا داشتم رفتم پيش اون اون زنگ زد به قاضي بعد قاضي گفت اون پسره بگو نياد تو به اون يكي دوستش بيايد من يك كاري ميكنم ما در چنين سيستم قضايي داريم زندگي ميكنيم من مامور كلانتري ديديم كه با گرفتن رشوه پرونده رو ازاين ور به ان ور ميكنه قاضي نادان وبي تجربه هم اصلا دقت نميكنه بيبينه اخه اينجور تحقيقات ميتونه حقيقت داشته باشه يا نه ببخشيد طولاني شد داستانت را حتما تعريف كن

جمعه 8 آذر1392 - 8:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
اسد جان یکی هست الان دیگه با دفینه هم میره تو باسگاه میخوابه و خودشون واسش جاسازی میکنن..ایناهمش حقیقت کامله چند بار بهم گفت هر جایی داری فقط بگو تا بیام با هم درش بیاریم ولی تو هر چند نفر هم باشی باید 50 درصد رو ببری منم 50 درصد منم گفتم نمیشه و گفت باشه 35 درصد میگیرم .. گفتم زیاده گفت باور کن باید بدم به یه نفر... تا حالا هر جا رفته دست خالی برنگشته ولی تا الان 20 میلیارد بولش رو هم مصادره کردن مگه دولت نمیدونه این بول ها رو از کجا میاره ولی تا الانم نرفته زندان .... البته اینم بگم یه سردار بشتشه ......من خودم دوس ندارم با همچین ادمایی کار کنم و الا هر لحظه بخواد میاد و دفینه در میاره ....اینم از یه ادمی که دولتم نمیتونه بگیرنش

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

جمعه 8 آذر1392 - 9:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزيز حرف اينجور افراد زياد باور نكن شايد يكي بتونه تو يك دوتا پاسگاه بره بياد امنيت فراهم بكنه اونم بين همكاري خودت ازمن خوب عاقل هستي خودت باش سردار يا سرهنگ برو تو پاسگاه اين چنين دفينه ببري يك سرباز كنجكاو بشه طمعش تورو بگيرهاگر بهش چيزي ندي تو رو چنين به تله ميندازه از دستش هم چيزي بر نيايد به حفاظت منطقه خبر ميده واين شراكت چندين نفر ديگه تو نيروي انتظامي زياد ازاين خبرها نيست بين همكاري ميشه پاسگاههاي مرزي هم سيستم امنيشون هم فرق داره ولي يك ارگانهاي دولتي مثل س يك تيمي دارند كه جاي دفينه را بانسخه پيدا ميكنند وبا كمك از نيروهاي مسلح خودي اون برميدارن ميرن اگر پاسگاه اومد اون منطقه ميگن مااينجا كار امنيتي داريم قبلا ميگن كه زياد نيان اونور بعدانم خودشون كه برداشتن ميرن ازادن كار بااينجور افراد هم من به هيچكس توصيه نميكنم من 2 3 روز پيش يكنفر بود ادعايميكرد منم باهاش درگيري لفظي پيدا كردم الانم چند وقت پيگير ماهستن تا باهاشون همكاري كنيم از من كه دستشون بريده از دوستم خواسته بودن باهاشون همكاري بكنه حق منم ميدن به اون تا بده به من دوست من هم گفته بود من ادم فروش نيستم زياد محل نگذار خودشون از سايه خودشون ميترسن مثل اينكه تو ميخواهي تو يك جا يك ساختمان بسازي قاچاقي بايد برزن اون منطقه را بيبيني تا بسازي اگر ريسشون بفمه بايد براي ساكت كردنش هزينه زيادي بدي شايد ساكت نشد

شنبه 9 آذر1392 - 9:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من یه بار گیر افتادم دارم میگما جسارت نشه من بشخصه میگم پشتم خیلی پره از اطلاعاتیو افسرای کلانتری ولی وقتی گیر افتادی توسط یکی دیگه کارت تمومه هیچ کس نمیشناستت جایی که باشه کمکت کنند به اندازه کافی کمکت میکنند ولی گیر افتادی دیگه تمومه واینم بگما خیلیا از خودشون دم میزنند ولی وقتی گیرها افتادی اونی که دم از کمکو بزرگیو پارتی داشت دیگه خیری نمیشه و تنها تو میمانیو تو (دوستان اپراتور هر فردی بشما گفت که شما بیا اگه خدایی نا کرده گیر افتادیم من دستگاهتو گردن میگیرم بگید اگه مردی یه چک ناقابل 25 میلیونی بنویس بدون تاریخ اگه خدایی نا کرده گیر افتادیم دستگاهرو خودم گردن میگیرم ولی این چکو شما باید پر کنی بخاطر اینکه جای شماست و بگفته شما میام اینم تضمین خود من) هر کسی که بمن بگه دستگاهت تضمینش با من / من همون لحظه کنارش میذارم و بهش همین حرفو میزنم تا حالا 2 بار دقیقا همین قضیه پیش اومده اون گفت تضمین با من و.... بعد در خواست من خبری ازش نشد دیگه :)) :| /:) :)) :))

بگو

ما شاء اللهُ لا قوة الا باللهِ

viewtopic.php?f=13&t=1863&p=76259#p76259

شنبه 9 آذر1392 - 11:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درسته دوست عزيز سنگ بزرگ به نشانه نزدن است

یکشنبه 10 آذر1392 - 10:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

یعنی هر کسی دستگاه رو گردن بگیره فقط اون مجرمه ؟ با بقیه کسایی که باهاشن کار ندارن ؟

the trouble is , you think you have time

سه شنبه 12 آذر1392 - 10:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeednew نوشته است:
یعنی هر کسی دستگاه رو گردن بگیره فقط اون مجرمه ؟ با بقیه کسایی که باهاشن کار ندارن ؟

بستگی به تجزیه و تحلیل همه ی گروه داشته باشه سعی کنید قبل رفتن با بچه ها هماهنگ باشید که خدایی ناکرده گیر افتادیم اینطوری جواب بدیم که فقط یکی گیر بیفته بقیه آزاد باشند ممکنه همه بگند که ما داشتیم حفاری میکردیم همه مجرمند و جناب اپراتور هم حفاری غیر مجاز و هم دستگاه داشتن
اما اگه بگند ما خبری نداشتیم یا فقط برای بررسی و دستگاه زدن رفته بودیم فقط با اپراتور کار دارند و بقیه آزادند

بگو

چهارشنبه 13 آذر1392 - 2:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
اتابک جان جریمت رو تونستی پرداخت کنی یا نه؟

یکشنبه 1 دی1392 - 2:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ELMIRA نوشته است:
اتابک جان جریمت رو تونستی پرداخت کنی یا نه؟

هنوز وقت دارم برای پرداخت و هنوزهم پرداخت نکرده ام

بگو

یکشنبه 1 دی1392 - 11:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود اتابک عزیز ..به جان بچه هام اگه در حفاری به باری برسم حتی اگه بار کوچیکی باشه حتما کمکت خواهم کرد .. :ymhug:

پنج شنبه 26 دی1392 - 4:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 133 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure