انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 اردیبهشت1403 - 12:32am

پاسخ به موضوع  [ 133 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 14  بعدی
 جریمه دستگیری با دستگاه فلزیاب و گنج یاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مرسی از راهنمایی شما اتابک جان

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 24 آبان1392 - 1:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

""مستاجر و صاحب خانه ای دعوایشان شده است:""
من این حرف ها سرم نمی شود ، فردا اسبابت را به خیابان می ریزم...
من با این بچه ها چه کار کنم؟! ""مشکل خودته !""

""بیماری اورژانسی را به بیمارستانی رسانده اند...""
پنج میلیون علی الحساب می ریزید... سه صبح؟! از کجا؟!!!
""مشکل خودته !""

""دانشجو به دنبال استاد می دود...""
استااااااد ... به خدا مشکل پیش آمده بود... نتوانستم بخوانم... فقط یک نمره است !!
""بگو بیست و پنج صدم ... مشکل خودته...""

درد دارد به خدا... مشکل خودم... مشکل خودت....
مشکل من ، مشکل خداست! باید حل اش کند... اگر هم نکرد دادم به آسمان است
که چرا؟!!!! که خدااااااااااااا !
آن وقت...
مشکل خودت است؟! در این دنیا مشکلی هم هست که برای یک نفر باشد؟!...
گرفتار نمی شویم؟... مریض نمی شویم؟... مستاصل نمی شویم؟...
ترس دارد... تن آدم می لرزد...
فحش بده ! داد بزن ! قبول نکن ! ولی به هیچ کس نگو که مشکل خودت است...
خدا می شنود...

دقیقا 05/10/1392 مهلت پرداخت 6 میلیون جریممه هر یکی از دوستانی که تابحال در راه اکتشاف عتیقه بهش چیزی از طرف خدا رسیده یه کمکی اگر خواست به من انجام بده خوشحال میشم اون دوستان پیام خصوصی به بنده بده و اعلام کنه که کمک هرچند بزرگی نباشه ب من انجام بده""قطره قطره جمع شود وانگهی 6 میلیون جمع شود""(البته فقط اون دسته دوستانی که توی این کار موفق شدن ب هدف برسند)
منتظر دوستان هستم :-B :-B

بگو

ما شاء اللهُ لا قوة الا باللهِ

viewtopic.php?f=13&t=1863&p=76259#p76259

سه شنبه 4 آذر1392 - 12:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

میدونم الان بیشتر دوستان میگند ""این مرتیکه عوضیرو ببین از اون طرف داره مجموعه آموزشی میفروشه از اینطرفم کاسه کمک خاستن"(حاضرم بمیرم کسی بمن نگه گدائی میکنه)شکر خدا موفق شدم الانمم دارم خودتو بذار جای من خدایی نکرده دچار همین مشکل من میشدی دوست نداشتی همکارات بهت کمک کنند حتی 50 هزار تومن
با چندتا از بچه های همین سایت و سایتای دیگه بصورت حضوری و خصوصی برخورد و الانم همکاری داشتم میدونند من چطور ادمیم فقط بفکر خودتون نباشید اونایی که توی این راه موفق شده اید

بگو

سه شنبه 4 آذر1392 - 12:32am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام من ديروز يك حرفي شنيده ام خواستم يك تايپيك جديد در باره اين موضوع راه بندازم گفتم بهترين جا اينجاست يكي از دوستانم ميگفت در يكي از كلانتري هاي يكجا بود چند نفر را داشتند ميزدن ميگفتند شما در كوه چكار ميكرديد اونها ميگفتند داشتيم تفريح ميكرديم گفت بعدا فيلم خفاري اونه را گرفته بودن نشان دادن بعدا اونا ديگه حرفي براي گفتن نداشتن من نميدونمك ايا سيستمي دارند كه از طريق ماهواره يا جيپي اس بتونن فيلمبرداري بكنن

پنج شنبه 7 آذر1392 - 5:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
دوستان هیچ وقت از کاری که میکنین نترسین.. هیچ مدرکی نمیتونه شما رو مجرم کنه تا خودت اعتراف نکنی...اعتراف کردن مثل یه شمشیر هستش که زیر چونت گرفته باشن .. خوب معلومه اگه قبول کنی تا مخت فرو میره ولی اگه قبول نکنی از شمشیر دور میشی.....در ضمن تا زیر ذربین نباشی کسی نمیتونه ازت چیزی بدونه و دستگیرت کنه ........حتما در اون میان یکی از اونها جاسوس بوده والا دولت هم انقد بیکار نیست هی دنبال این و اون بگرده تا ببینه کجا میرن و با کی میرن و چکار میکنن...
یکی از فامیلامون قاچاق ماشین خارجی میکرد .. یه بار تو تهران گزارش میدن و اون رو دستگیر میکنن .. باور کنین به گفته ی خودش 13 روز تمام شکنجه ش کرده بودن اما اعتراف نکرده بود به کارش در روز 14 گفت ازادام کردن ...خلاصه بحث اعتراف کردنه اگه گیر افتادی از شکنجه نترس از عواقب اعترافی که میکنی بترس .. بس بهترین و سخت ترین دوستان رو برای اینکار انتخاب کنین

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 7 آذر1392 - 5:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asdfg نوشته است:
سلام من ديروز يك حرفي شنيده ام خواستم يك تايپيك جديد در باره اين موضوع راه بندازم گفتم بهترين جا اينجاست يكي از دوستانم ميگفت در يكي از كلانتري هاي يكجا بود چند نفر را داشتند ميزدن ميگفتند شما در كوه چكار ميكرديد اونها ميگفتند داشتيم تفريح ميكرديم گفت بعدا فيلم خفاري اونه را گرفته بودن نشان دادن بعدا اونا ديگه حرفي براي گفتن نداشتن من نميدونمك ايا سيستمي دارند كه از طريق ماهواره يا جيپي اس بتونن فيلمبرداري بكنن

نخیر هیچگونه دوربین هوایی وجود نداره
من خودم ب بازرسی منطقه رفته بودم که پایین اومدنی دیدم دو نفر در حال حفاریند فیلم گرفتم اونا هم از دور از اون دوستان فیلم گرفته بودند

بگو

جمعه 8 آذر1392 - 2:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

atabak نوشته است:
asdfg نوشته است:

نخیر هیچگونه دوربین هوایی وجود نداره
من خودم ب بازرسی منطقه رفته بودم که پایین اومدنی دیدم دو نفر در حال حفاریند فیلم گرفتم اونا هم از دور از اون دوستان فیلم گرفته بودند

من مورد شما را نگفتم فيلمبرداري است يا نه جديدن در اين منطقه كه نميتونم نام ببرم چند مورد دستگيري مشاهده شده لطفا نگيد فيلمبرداري هوايي يا ماهواره ايي وجود ندارد چگونه ما يك فرد عادي ميتونيم به ماهواره دسترسي داشته باشيم از طريق گوگلس دولت با اين همه امكانات نميتونه فيلمبرداري ماهورايي داشته باشه من خودم در يك فيلم تركيه اي كه درگيري كردها با ارتش تركيه بود ديدذم كه فرماندهان از طريق ماهواره فيلم درگيري را تماشا ميكردن

جمعه 8 آذر1392 - 2:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

haloo نوشته است:
دوستان هیچ وقت از کاری که میکنین نترسین.. هیچ مدرکی نمیتونه شما رو مجرم کنه تا خودت اعتراف نکنی...اعتراف کردن مثل یه شمشیر هستش که زیر چونت گرفته باشن .. خوب معلومه اگه قبول کنی تا مخت فرو میره ولی اگه قبول نکنی از شمشیر دور میشی.....در ضمن تا زیر ذربین نباشی کسی نمیتونه ازت چیزی بدونه و دستگیرت کنه ........حتما در اون میان یکی از اونها جاسوس بوده والا دولت هم انقد بیکار نیست هی دنبال این و اون بگرده تا ببینه کجا میرن و با کی میرن و چکار میکنن...
یکی از فامیلامون قاچاق ماشین خارجی میکرد .. یه بار تو تهران گزارش میدن و اون رو دستگیر میکنن .. باور کنین به گفته ی خودش 13 روز تمام شکنجه ش کرده بودن اما اعتراف نکرده بود به کارش در روز 14 گفت ازادام کردن ...خلاصه بحث اعتراف کردنه اگه گیر افتادی از شکنجه نترس از عواقب اعترافی که میکنی بترس .. بس بهترین و سخت ترین دوستان رو برای اینکار انتخاب کنین

دوست من شما ايران را با اروپا اشتباه گرفتيد منطقه مورد نظر مهم است كه چنين كاري بكنن ضمنا اين كار از حساسيت بزرگي براي دولت دارد كه جز دومين خطر به دولت است دوست من چه شما اعتراف بكني يا نكني شما مجرم هستي اگر گرفتن به بهانهاي نميگم اشنا داشته باشي يك چيز ديگر من خودم اين مورد چند بار تجربه وديدم من خودم در يك دادگاهي عليه يك سازمان دولتي شكايت كرده بودم در حالي كه وكيل سازمان با زبان خود گفت كه كار انها غير قانوني واشتباه بود باز داديار پرونده قرار منع تعقيب صادر كرد شما در چنين كشوري زندگي ميكنيد اون فاميلتونم كه گفته يا دروغ گفته يا يك داستان ديگه داشته كه دروغ گفته است من يك عمر تجربه در زمينه دادگاه و كلانتري وغيره دارم خودم پير اين دادگاهها هستم مشكل شكنجه اين است كه اگر هم اعتراف بدي ميتوني اعترافتو پس بگيري وبگي در اثر شكنجه اعتراف كردي مشكلي نداره

جمعه 8 آذر1392 - 3:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

البته اینم عرض کنما شکنجه و زدن مال چند سال پیش بود منو با 9 قلم وسایل گرفتند اما هیچگونه خشونتی ما ندیدیم اینم بگما دوستای عزیز بنده منو سفارش کرده بودندا

بگو

جمعه 8 آذر1392 - 3:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
اولا اسد جان اون فامیلمون سرش رو ببرن دروغ نمیگه دوما اون رو با یه ماشین فراری گرفتن تازه اینم یادم رفت بگم گفت من از ماشین دور شده بودم یه ماشین شخصی اومد دستمو تکون دادم خیال کردم مردم عادی هستن و گفت 3 نفر با یوزی بایین اومدن و وقتی انداختنم روی کف بای عقب ماشین یه سرباز هی بهم میگفت بدر سوخته و فش های دیگه قاچاق میکنی . و بعد یکی میزد به سرم خلاصه از سخت ترین شرایط واسه شکنجه براتون بگم که بحث میکرد میگفت من رو بستن به یه میله ی گردان بالای یه استخر و هی میچرخوندن مثله جوجه کباب کردن و بعد میله رو می اورد داخل اب و یه چند ثانیه زیر اب بودم و هی بازم تکرار میکردن....و این قضیه هم بر میگرده به چند سال بیش .. مهم نیست تو دادگاه باشی و بعضی چیزا رو ببینی مهم اینه خودتم نمیدونی کجا دارن شکنجه ت میکنن .. به این میگن اطلاعات .....یه بار هم چند نفر که یکیشون بسر عموم بود رو با 600 قوطی مشروب گرفت .. قبل از اینکه تحویل دادگاه بدنشون انقد زده بودنشون که نگو.. گفت یه گونی سرمون کشیده بودن و اصلا نمیدونستی از کدوم طرف و چه لحظه داری کتک میخوری .. داداش هممون میدونیم دادگاه فرق داره من نگفتم تو دادگاه شکنجشون کردن ....چند تا میخوای واست مثال بزنم که تو بی خبر باشی :( :-? هر وقت خواستی یه داستان برات میگم اسد جان

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

جمعه 8 آذر1392 - 5:04pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 133 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure