انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 6:42am

پاسخ به موضوع  [ 39 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 اسرار گنجهای گمشده و عوامفریبی 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام من يك بار گفتم فقط راه مقابله اينكه كه يك عضويت تنظيم كنيم يك محصول بخريم با قيمت بسيار ناچيز به همديگه ارسال فرماييم تا دست اين دلالها باز بشه در صورت موافقت ميتونيم يك فروشگاه باز كنيم لطفا رائ بديد

سه شنبه 19 شهریور1392 - 9:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
اخه دوستان این درست ولی...........

نه اینکه دستگاهی دستساز رو به قیمت 32میلیون بفروشی(sun detector)

این اقا اگه یه خورده شم کلاهبراری درستی رو هم می داشت نمی اومد واسه این دستگاه عمقی معادل 20متر تو کتالوگ دستگاه بزاره 8-} :D :D :D

یکی نیست بگه اخه اقا ..اقا ..اقا دستگاه لورنز یا gpx5000 که با قیمیت دلار طبق روز خریداری میشه در حدود 30 میلیون تومنه که قبل از تورم چیزی در حدود 7و8 میلیون خریداری میشده

با این حساب اگه قرار بود این دستگاه رو (sun detector)شرکت لورنز تولید میکرد ما باید 120میلیون میخریدیم واقعا خنده داره =))

وچیزای دیگه که اگه مشتاق بودید براتون رمز گشایی میکنم :D

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

سه شنبه 19 شهریور1392 - 10:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باسلام و ادب خدمت دوستان.
خیلی ممنون از این بحث شما. :-BD
راستش من پکیج 1و2و3 سایت مورد بحث را خریدم. اصل پکیج مال کشور ترکیه است. چون به لاتینه و ترکیست. البته چون در مورد این علائم تازه کار بودم ، فکر کنم به اطلاعاتم اضافه شد و مخصوصا در مورد خطای ردیابها. ولی چند مورد که نقشه براشون فرستادم، در چندین ایمیل پیاپی اصلا پاسخ ندادن و وقتی که بعد از مدتی طولانی دوباره ایمیل زدم ، گفتند چون موردمشابه زیادند و دعوت کننده هم زیادند و وقت کافی هم نداریم، مورد شما رو تو نوبت میزاریم ،اگه تونستیم باید بیاییم و منطقه را ازنزدیک ببینیم!!! و در یکی دو مورد هم نتونستن پاسخ درستی بدن حتی در یه مورد هم تحلیل من از اونا بهتر درومد !!! 8-|
من هم ابتدا خواستم چشم طلایی و غیره رابخرم ولی گفتم ابتدا ارزونترشو بخرم ببینم چی از آب درمیاد!!!ولی همونی بود که عرض کردم.....
در ضمن کتاب چشم طلایی تو کدوم قسمت انجمنه؟ میشه لطف کنین لینکشو بفرستین؟
با تشکر از همۀ شما و با ارزوی بهترینها
در پناه خدا باشید.

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

پنج شنبه 27 شهریور1392 - 2:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام مجدد
فراموش کردم، دو مدل دستگاه با سه ورژن مختلف تو سایت باقری و سایت همکارش دارن میفروشن. کسی در مورد اونا اطلاعاتی داره؟
با تشکر

پنج شنبه 27 شهریور1392 - 2:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام مجدد
فراموش کردم بگم،در ضمن دو مدل دستگاه نقطه زن پالسی ( میگن بهترین نقطه زن جهان) با سه ورژن مختلف تو سایت باقری و سایت همکارش دارن میفروشن. کسی در مورد اونا اطلاعاتی داره؟
با تشکر

پنج شنبه 27 شهریور1392 - 2:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

افشین1 نوشته است:
باسلام و ادب خدمت دوستان.
خیلی ممنون از این بحث شما. :-BD
راستش من پکیج 1و2و3 سایت مورد بحث را خریدم. اصل پکیج مال کشور ترکیه است. چون به لاتینه و ترکیست. البته چون در مورد این علائم تازه کار بودم ، فکر کنم به اطلاعاتم اضافه شد و مخصوصا در مورد خطای ردیابها. ولی چند مورد که نقشه براشون فرستادم، در چندین ایمیل پیاپی اصلا پاسخ ندادن و وقتی که بعد از مدتی طولانی دوباره ایمیل زدم ، گفتند چون موردمشابه زیادند و دعوت کننده هم زیادند و وقت کافی هم نداریم، مورد شما رو تو نوبت میزاریم ،اگه تونستیم باید بیاییم و منطقه را ازنزدیک ببینیم!!! و در یکی دو مورد هم نتونستن پاسخ درستی بدن حتی در یه مورد هم تحلیل من از اونا بهتر درومد !!! 8-|
من هم ابتدا خواستم چشم طلایی و غیره رابخرم ولی گفتم ابتدا ارزونترشو بخرم ببینم چی از آب درمیاد!!!ولی همونی بود که عرض کردم.....
در ضمن کتاب چشم طلایی تو کدوم قسمت انجمنه؟ میشه لطف کنین لینکشو بفرستین؟
با تشکر از همۀ شما و با ارزوی بهترینها
در پناه خدا باشید.

سلام دوست عزیز
در تاپیک مقالات و کتب میتوانید تمام کتابهایی را که در وبسایتهای مختلف با قیمتهای کهکشانی میفروشند دانلود کنید
موفق باشید
این هم لینکش
viewtopic.php?f=26&t=87

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

پنج شنبه 28 شهریور1392 - 4:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: لرستان
آدمها همیشه میتونه راحت ظاهرسازی کنن. اونای که این حرفهارو زدن الان تو انجمن جدید گنج پژوهان عضو شدن و کارشناس شدن ، حرف های که هم اینجا زدن رو فراموش کردن .واقعا خنده داره نمیدونن پشت اون انجمن بازم عزیزیان و باقری هستن که به اسم باستانی انجمن زدن همونای که خون مردمو تو شیشه میکردن که جواب سوالهاشونو بدن الان کپ انجمن خودمونو زدن و دارن تمام مطالب انجمن خودمونو کپی پیس میکنن به اسم خودشون .چیزی که انجمن ما که کم نمیشه اما این اقا مجتبی و حمید بودن که واسه اولین بار همچین انجمن کامل و بدون نقص رو ساختن بدون هیج چشم داشتی ، که غیر از این میبایست هنوز هم که هنوزه پول توجیب امثال عزیزیان و باقری میریختیم .
اینجا جا داره به خاطر تمام زحمات آقا مجتبی و اقا حمید بازم تشکر کنم

پنج شنبه 28 شهریور1392 - 4:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

احسان نوشته است:
آدمها همیشه میتونه راحت ظاهرسازی کنن. اونای که این حرفهارو زدن الان تو انجمن جدید گنج پژوهان عضو شدن و کارشناس شدن ، حرف های که هم اینجا زدن رو فراموش کردن .واقعا خنده داره نمیدونن پشت اون انجمن بازم عزیزیان و باقری هستن که به اسم باستانی انجمن زدن همونای که خون مردمو تو شیشه میکردن که جواب سوالهاشونو بدن الان کپ انجمن خودمونو زدن و دارن تمام مطالب انجمن خودمونو کپی پیس میکنن به اسم خودشون .چیزی که انجمن ما که کم نمیشه اما این اقا مجتبی و حمید بودن که واسه اولین بار همچین انجمن کامل و بدون نقص رو ساختن بدون هیج چشم داشتی ، که غیر از این میبایست هنوز هم که هنوزه پول توجیب امثال عزیزیان و باقری میریختیم .

اولا سلام دوما مگه هر کس هر جایی دیگه رفت جرمه دوما فکر نمیکنم انجمن مذکور فروشگاهی برای حفظ منافع زده باشه که بخواد از کسی کلاهبرداری کنه سوما منصوب به هر کس هست این یک انجمن ازاده هر کسی میخواد سوال میپرسه هرکس هم میخواد جواب میده چهارما مطالبی که بنده کپی کردم مطالب شخصی خود بنده بوده
اگر منظورتون بنده بوده بنده به شرط اینکه اون انجمن فروشگاهی نداشته باشه رفتم تو اون انجمن و دارم فعالیت میکنم اگر بخوان خلف وعده کنن عطاش رو به لقاش میبخشم دوست عزیز
در ضمن من روزی که رفتم اصلا نمیدونستم انجمن از عزیزیان هست باقری ای هم در کار نیست و به پیشنهاد یک دوست رفتم نه اشخاصی که شما ذکر کردید چون سروکاری با اینجور افراد نداشته و ندارم و نخواهم داشت و به شدت با کلاهبرداری مخالفم
پس زود ایمانتون رو نفروشید و گناه مردم رو نشورید خدایی هم بالای سر هست شما فکر کردید منفعتی برای بنده داره /نخیر دوست عزیز شارز ای دی اس ال مصرف کنم برای چی قصدم فقط کمک به همنوع بوده اونم اگر در توانم باشه وگرنه جز ضرر هیچ چیز خاصی در پی نداره
هر موقع دیدید بنده در فروش و کلاه مردم برداشتن با کسی شریک شدم اون موقع بدگویی کنید احسان جان
از خدا میخوام همه رو ببخشه و بیامرزه

پنج شنبه 28 شهریور1392 - 6:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: لرستان
parsi نوشته است:
احسان نوشته است:

اولا سلام دوما مگه هر کس هر جایی دیگه رفت جرمه دوما فکر نمیکنم انجمن مذکور فروشگاهی برای حفظ منافع زده باشه که بخواد از کسی کلاهبرداری کنه سوما منصوب به هر کس هست این یک انجمن ازاده هر کسی میخواد سوال میپرسه هرکس هم میخواد جواب میده چهارما مطالبی که بنده کپی کردم مطالب شخصی خود بنده بوده
اگر منظورتون بنده بوده بنده به شرط اینکه اون انجمن فروشگاهی نداشته باشه رفتم تو اون انجمن و دارم فعالیت میکنم اگر بخوان خلف وعده کنن عطاش رو به لقاش میبخشم دوست عزیز
در ضمن من روزی که رفتم اصلا نمیدونستم انجمن از عزیزیان هست باقری ای هم در کار نیست و به پیشنهاد یک دوست رفتم نه اشخاصی که شما ذکر کردید چون سروکاری با اینجور افراد نداشته و ندارم و نخواهم داشت و به شدت با کلاهبرداری مخالفم
پس زود ایمانتون رو نفروشید و گناه مردم رو نشورید خدایی هم بالای سر هست شما فکر کردید منفعتی برای بنده داره /نخیر دوست عزیز شارز ای دی اس ال مصرف کنم برای چی قصدم فقط کمک به همنوع بوده اونم اگر در توانم باشه وگرنه جز ضرر هیچ چیز خاصی در پی نداره
هر موقع دیدید بنده در فروش و کلاه مردم برداشتن با کسی شریک شدم اون موقع بدگویی کنید احسان جان
از خدا میخوام همه رو ببخشه و بیامرزه

ایشاا..به هر حال دوس نداشتم بازار گرم کن عزیزیان باشی .
موفق باش پارسی جان

پنج شنبه 28 شهریور1392 - 6:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

احسان جان اگه اینطور در مورد من فکر میکنی اشکالی نداره ولی بدون من جز جواب دادن سوال کاربرهای اون انجمن هیچ کاری نمیکنم تا حالا هم زیر یوغ کسی نبودم که عزیزیان دومیش باشه بزرگتر از عزیزیان هم برام اهمیت نداشتن
ممنون که به فکرم هستی

پنج شنبه 28 شهریور1392 - 8:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 39 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure