انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 6:42am

پاسخ به موضوع  [ 39 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 اسرار گنجهای گمشده و عوامفریبی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ختم کلام دوستان !
تو این وادی مردونگی کم پیدا میشه ...
پس به گوش و به هوش ...
یا حق.

دوشنبه 18 شهریور1392 - 4:38am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

parsi نوشته است:
سلام
دوستان بعد از چندی مجبور شدم این مورد رو بیان کنم چون دیگه نمیتونستم شاهد این باشم که کسی که با زحمت و عرق ریختن پولی درمیاره به راحتی پولش رو بریزه تو جیب یکی دیگه واقعا جای تاسف و تاثر داره دوستان علم علائم شناسی بسیار گسترده و وسیع هست کسی که ادعا کنه در این مسیر علامه به تمام معناست دروغ گفته در بعضی از وبلاگها از جمله وبلاگ اسرار گنجها و ایران سرزمین دفینه و... که نام صاحبانشون رو حتما خودتون میدونید کار و کاسبی راه انداختند برای تهی کردن جیب انسانهای ساده
دوستان هشیار باشید چندین بار این مطلب ذکر شده و بارها گلو دریده شد که ای مردم گول این افراد رو نخوریداگر این افراد دارای دانش و علمی فرا عقلی هستند چرا خود برای یک بار کاری نمیکنند که از این دریوزگی و گدایی دست بکشند اگر کتب و پکیجهاشون به درد بخور هستند چرا خود از انها استفاده نمیکنند که به مقصود برسند و نگاهشون به جیب دیگران نباشه اگر کتب اینها دارای همه علائم دفینه هستند پس این همه ادم ساده چی میخوان که دست از توکل و توسل برخدا برداشتن و دست به دامن این افراد شدن که با کلی ناز و عشوه و غرولند و غرور پاسخ دیگران رو میدن و برای این مردم ارزشی در شان خودشون قایل نیستند اگر کتب اینها کامل است پس گرفتن کداشتراک برای سوال کردن از این افراد چیست
دوستان اینها همه روشی است برای کسب درامد از پول خون دل خوردن مردم . هر روز یک کتاب با یک نام هر روز یک پکیج با یک نام دیگر برای فروش
هیچ کدام از این کتب دارای منشا علمی و تجربه شخصی نیستند و شاید باور نکنید برخی حاصل توهمات شخصی این افراد است تا به حال کدوم از این مردم با راهنماییهای متوقعانه و بی اساس این افراد به جایی رسیدن طرف همچین جای کند و کاو رو معلوم میکنه که انگار خودش اونجا پنهونش کرده و وقتی فرد برای کاوش میره با هزار امید بعد از چند سانت کندن رویاش به کابوس تبدیل میشه چون همه چیز حرف بی پایه و اساس بوده و بس
در برخی از موارد برای مثلا تفسیر کتیبه یا علامتی درخواست پول هزار دلاری دارند یا برای رفتن به مکانی خواهان ده میلیون پول هستند برای یک هفته که اگر بود بود نبود هم ما پولمون رو گرفتیم
اینا اسم خودشون رو هم گذاشتن مرد. خوردن حق زن و بچه ی مردم به چه قیمتی سرکیسه کردن مشتی عوام زحمت کش به چه قیمتی تا به حال چه کسی از فروش محصولات این افراد به موردی دست پیدا کرده
از طرف سوالی رو پرسیدم سوالی ساده جواب سربالا میده بابا تو که از تفسیر در حد این سوال کوچک هم نمیدونی پس این همه زور و تقلای بیخودی برای چیه اقا؟
باعث تاسف و تاثر هست که دوستانی که برای ایشون پیام میذارند با القابی مانند پروفسور و دکتر و ... ایشون رو صدا میزنند و همچین قربون صدقه طرف میرن که طرف مبادا ناراحت بشه و جوابشون رو نده
ایهاالناس خدا رو در نظر داشته باشیدبه خدا توکل کنید که اگر خدا بخواد طوری بمون کمک میکنه که خودمون هم نفهمیم
مالی که با زحمت به دست میارید به راحتی تو جیب اینگونه افراد نکنیدطرف برای پرسیدن یک سوال طلب 150 هزار تومان پول داره چرا مردم باید خودشون رو به تو ثابت کنند اول تو یه چشمه از خودت در مورد سوالات مردم نشون بده چرا مردم حرف تو رو قبول کنند اگه راست میگی اول راهنمایی کن بعد اگر واقعا حرفت درست بود حق الزحمه اش رو دریافت کن متاسفانه مردم ساده زیاد به این افراد بها دادندو بهشون جایگاه دادند وگرنه اینها کسی نیستند که بخواند به مردم بزرگی کنند البته من این صحبت رو به همه وبلاگها تعمیم نمیدم وبلاگهایی هستند که دلسوزانه در جهت رفع مشکلات مردم میکوشند که نظراتشون هزار پله از این افراد هم بالاتر است
دوستان خود شما صاحب کمالات هستید ولی گفتم این موضوع عنوان بشه خوبه
مجالی نیست وگرنه حرف بسیارهست
دوستان به هوش باشید :-H

پارسی جان مثل همیشه گوشه هایی از حقیقت محض رو بیان کردی که البته بنده هم با اجازه شما میخواستم همین مطلب رو تو سایت بیان کنم ولی فکر کردم این سایت جای این حرفا نیست که البته اشتباه کردم. ولی خوشبختانه شما بسیار خوب مطلب رو رسوندید.

جالبه هر هر چی سرچ میکنی تا چندین صفحه فقط و فقط این سایتهای کلاه بردار رو میاره با اون اطلاعات مزخرفشون و دستگاههای مزخرفشون.

بنده هم سوال بسیار ساده ای پرسیدم ازشون که جوابشو در اینجا گرفته بودم اون یارو یه چیزایی میگفت حتی اگه تفسیرشو نمیدونستم میفهمیدم داره چرت و پرت میگه و کمترین بهره ایی از تفسیر نبرده. بزارید اسم ببرم جناب باقری با اون پکیجهای مسخره ش. کتابهاش دیگه جای خود.

دلم واسه مشترکانی میسوزه که کتابها و پکیجهای اونارو میخره آخرشم هیچ درست از آب درنمیاد تفسیر علایمشون و دوباره مجبور میشند به خودشون زنگ بزنند.
حالا داستان از اینجا شروع میشه و دوباره درخواست هزینه های گزاف واسه تفسیر و کارشناسی میکنند.
بهشون میگی خوب این کتابها به چه دردی میخوره دیگه خودتون میدونید چه جوابی میدند
یا میگند این مورد شما در کتاب ذکر نشده یا جابجا شده خلاصه یه دروغی سر هم میکنند.

خدایا از لعن و نفرین خوشم نمیاد ولی شورشو درآوردند مردم ساده رو بیچاره تر میکنند
خدایا اونارو نفرین و مورد لعنت قرار بده که شرشون از سر مردم کم بشه.

دوستان جا داره همین جا اعلام کنم که اساتید تفسیر این سایت و انجمن تفاسیری برای بنده انجام دادند بسیار دقیق و عالی
که احساس میکنم علم غیب دارند :D

انشالله اگه خدا بخواد و تونستم اونارو به سرانجام برسونم در سایت ذکر خواهم کرد.
موفق باشید دوستان گلم.

@};- @};- @};-

دوشنبه 18 شهریور1392 - 8:56am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام منم خوشحال شدم از اين بحث من راستش از اين باقري كه كتاب ميفروشي كر كر كردم خودش هم حرف منطق بلد نيست چند دفعه هماز رو بردم اخر هم اعتراف كرد من اعتماد به نفس خوبي دارم بهتر برم تو انتخابات شركت كنم باتشكر

دوشنبه 18 شهریور1392 - 9:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من تو کار بعضی از این شرکت ها و افراد موندم؟ خیلی راحت وآزاد تبلیغ میکنن برا خودشون دفتر کار دارن و ادرس و شماره تلفن

ثابت و خیلی چیزای دیگه ! موندم چرا کسی به ابنا اصلا گیر نمیده @-) این خودش یه مساله است که ادمو به شک میندازه :-?

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

دوشنبه 18 شهریور1392 - 10:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تنها راه مقابله با اینا اینه که تمام چیزایی که واسه فروش میذارنو بدست بیارییم و بطور رایگان برای عموم عرضه کنیم
در اینصورت میشه باهاشون مقابله کرد . هر چند هم که مطالب زیاد ارزشمندی هم ندارن ولی همین که جلوی کارشون گرفته میشه خودش کلیه
البته متاسفانه خود این اقایون هم در حال حاظر تو همین انجمن عضو هستن و عده ای هم هستن تو این انجمن که باهاشون غیر مستقیم همکاری میکنن
به هر حال صلاح کار خویش خسروان دانند
ایشالا روزی برسه که ما نمیگیم کسی که خدمتی انجام میده مزد نگیره بگیره نوش جونش ولی اینقدر مرد باشه خدماتیو که داره واسه ملت انجام میده خدمات درستی باشه نه اینکه نا درست و شک و شبهه دار باشه
ای خدا یعنی این روزو هم ما میبینیم

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

دوشنبه 18 شهریور1392 - 11:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شایان نوشته است:
تنها راه مقابله با اینا اینه که تمام چیزایی که واسه فروش میذارنو بدست بیارییم و بطور رایگان برای عموم عرضه کنیم
در اینصورت میشه باهاشون مقابله کرد . هر چند هم که مطالب زیاد ارزشمندی هم ندارن ولی همین که جلوی کارشون گرفته میشه خودش کلیه
البته متاسفانه خود این اقایون هم در حال حاظر تو همین انجمن عضو هستن و عده ای هم هستن تو این انجمن که باهاشون غیر مستقیم همکاری میکنن
به هر حال صلاح کار خویش خسروان دانند
ایشالا روزی برسه که ما نمیگیم کسی که خدمتی انجام میده مزد نگیره بگیره نوش جونش ولی اینقدر مرد باشه خدماتیو که داره واسه ملت انجام میده خدمات درستی باشه نه اینکه نا درست و شک و شبهه دار باشه
ای خدا یعنی این روزو هم ما میبینیم

شایان جان خب بگو مام بشناسیمشون توی چاهشون نیفتیم داداش :-o
اسم کاربریش چیه؟ :-?

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

سه شنبه 18 شهریور1392 - 2:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

متاسفانه من مدرکی ندارم که سندیت داشته باشه که بتونم ثابت کنم
خوشبختانه هم دیوار حاشا خیلی بلنده لا مصب نمیشه ازش بالا رفت
در کل تمام همین اقایون با اسامی مختلف تو همین انجمن عضویت دارن
چون در حال حاصر فعالترین انجمن همین انجمن خودمونه
چشم فعلا که اینجا خطایی ازشون سر نزده ولی اگه چیزی پیدا کردم حتما معرفیشون میکنم

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

سه شنبه 18 شهریور1392 - 2:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شایان نوشته است:
متاسفانه من مدرکی ندارم که سندیت داشته باشه که بتونم ثابت کنم
خوشبختانه هم دیوار حاشا خیلی بلنده لا مصب نمیشه ازش بالا رفت
در کل تمام همین اقایون با اسامی مختلف تو همین انجمن عضویت دارن
چون در حال حاصر فعالترین انجمن همین انجمن خودمونه
چشم فعلا که اینجا خطایی ازشون سر نزده ولی اگه چیزی پیدا کردم حتما معرفیشون میکنم

مرامتو عشقه داشی :x
داشی در اینکه انجمن خودمون بهترین انجمنی هست که در نت مشغول به کاره و صادقانه و با خلوص نیت دارند کار میکنند شکی نیست و برای اثباتش هم به کتابه ای چشم طلایی و اسرار و نشانه ها اشاره میکنم که در وبسایتهای همسایه دارند به قیمت گزاف میفروشند و لی در همین انجمن خودمون رایگان واسه دانلود هستش و این بسیار ارزشمنده
تازه مهمترین چیزی هم که در تایید گفته هام میشه گفت اینه که در قسمت رمزگشایی علایم با تلاش اساتیدی مثل پارسی عزیز و استاد دستان گرامی استاد آرایای بزرگ 100 برابر این کتابها درباره علائم و نشانه ای بصورت مستند توضیح داده شده و این مارو از هر کتاب و جزوه ای بی نیاز میکنه و خیلی راحت اگه مکانی دارای نشانه باشه میتونیم با یه گوشی عکس بگیریم و توی سایت بزاریم و اساتید بزرگوار خیلی عالی پاسخ میدهند و این بسیار با ارزش است
من خودم قبلا تا مرز خرید این کتاب چشم طلایی رفتم ولی وقتی که با انجمن آشنا شدم و دیدم توی انجمن رایگان گذاشتن واسه دانلود تازه واسه پاسخگویی به سوالات هم کد اشتراک نمیخوان :)) خیلی خوشحال شدم و از اینکه نخریدمشو عضو این انجمن شدم خوشحالم :))
سپاس

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

سه شنبه 19 شهریور1392 - 3:48am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: قلب دوستان
parsi نوشته است:
سلام
دوستان بعد از چندی مجبور شدم این مورد رو بیان کنم چون دیگه نمیتونستم شاهد این باشم که کسی که با زحمت و عرق ریختن پولی درمیاره به راحتی پولش رو بریزه تو جیب یکی دیگه واقعا جای تاسف و تاثر داره دوستان علم علائم شناسی بسیار گسترده و وسیع هست کسی که ادعا کنه در این مسیر علامه به تمام معناست دروغ گفته در بعضی از وبلاگها از جمله وبلاگ اسرار گنجها و ایران سرزمین دفینه و... که نام صاحبانشون رو حتما خودتون میدونید کار و کاسبی راه انداختند برای تهی کردن جیب انسانهای ساده
دوستان هشیار باشید چندین بار این مطلب ذکر شده و بارها گلو دریده شد که ای مردم گول این افراد رو نخوریداگر این افراد دارای دانش و علمی فرا عقلی هستند چرا خود برای یک بار کاری نمیکنند که از این دریوزگی و گدایی دست بکشند اگر کتب و پکیجهاشون به درد بخور هستند چرا خود از انها استفاده نمیکنند که به مقصود برسند و نگاهشون به جیب دیگران نباشه اگر کتب اینها دارای همه علائم دفینه هستند پس این همه ادم ساده چی میخوان که دست از توکل و توسل برخدا برداشتن و دست به دامن این افراد شدن که با کلی ناز و عشوه و غرولند و غرور پاسخ دیگران رو میدن و برای این مردم ارزشی در شان خودشون قایل نیستند اگر کتب اینها کامل است پس گرفتن کداشتراک برای سوال کردن از این افراد چیست
دوستان اینها همه روشی است برای کسب درامد از پول خون دل خوردن مردم . هر روز یک کتاب با یک نام هر روز یک پکیج با یک نام دیگر برای فروش
هیچ کدام از این کتب دارای منشا علمی و تجربه شخصی نیستند و شاید باور نکنید برخی حاصل توهمات شخصی این افراد است تا به حال کدوم از این مردم با راهنماییهای متوقعانه و بی اساس این افراد به جایی رسیدن طرف همچین جای کند و کاو رو معلوم میکنه که انگار خودش اونجا پنهونش کرده و وقتی فرد برای کاوش میره با هزار امید بعد از چند سانت کندن رویاش به کابوس تبدیل میشه چون همه چیز حرف بی پایه و اساس بوده و بس
در برخی از موارد برای مثلا تفسیر کتیبه یا علامتی درخواست پول هزار دلاری دارند یا برای رفتن به مکانی خواهان ده میلیون پول هستند برای یک هفته که اگر بود بود نبود هم ما پولمون رو گرفتیم
اینا اسم خودشون رو هم گذاشتن مرد. خوردن حق زن و بچه ی مردم به چه قیمتی سرکیسه کردن مشتی عوام زحمت کش به چه قیمتی تا به حال چه کسی از فروش محصولات این افراد به موردی دست پیدا کرده
از طرف سوالی رو پرسیدم سوالی ساده جواب سربالا میده بابا تو که از تفسیر در حد این سوال کوچک هم نمیدونی پس این همه زور و تقلای بیخودی برای چیه اقا؟
باعث تاسف و تاثر هست که دوستانی که برای ایشون پیام میذارند با القابی مانند پروفسور و دکتر و ... ایشون رو صدا میزنند و همچین قربون صدقه طرف میرن که طرف مبادا ناراحت بشه و جوابشون رو نده
ایهاالناس خدا رو در نظر داشته باشیدبه خدا توکل کنید که اگر خدا بخواد طوری بمون کمک میکنه که خودمون هم نفهمیم
مالی که با زحمت به دست میارید به راحتی تو جیب اینگونه افراد نکنیدطرف برای پرسیدن یک سوال طلب 150 هزار تومان پول داره چرا مردم باید خودشون رو به تو ثابت کنند اول تو یه چشمه از خودت در مورد سوالات مردم نشون بده چرا مردم حرف تو رو قبول کنند اگه راست میگی اول راهنمایی کن بعد اگر واقعا حرفت درست بود حق الزحمه اش رو دریافت کن متاسفانه مردم ساده زیاد به این افراد بها دادندو بهشون جایگاه دادند وگرنه اینها کسی نیستند که بخواند به مردم بزرگی کنند البته من این صحبت رو به همه وبلاگها تعمیم نمیدم وبلاگهایی هستند که دلسوزانه در جهت رفع مشکلات مردم میکوشند که نظراتشون هزار پله از این افراد هم بالاتر است
دوستان خود شما صاحب کمالات هستید ولی گفتم این موضوع عنوان بشه خوبه
مجالی نیست وگرنه حرف بسیارهست
دوستان به هوش باشید :-H

دوست عزیز و استاد گرامی جناب پارسی
بخوبی حق مطلب را ادا کرده اید به بلاغت کلام شما آفرین گفته و اندیشه صحیح شما را که در کلامتان جاری است تحسین میکنم.
همیشه سرفراز و پیرو.ز باشید.

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت
همه روز ایرانیان تیره گشت
ز شیر شتر خوردن و سوسمار
عرب را بجائی رسیده است کار
که تاج کیانی کند آرزو
تُفو بر تو‌ای چرخ گردون تفو
دریغ است ایران که ویران شود
کنام پلنگان و شیران شود

سه شنبه 19 شهریور1392 - 4:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:ymhug: :ymhug:
ممنون دوستان
کمک به برادران و هموطنان ایرانی باعث افتخار و سربلندیست :YMPEACE:

سه شنبه 19 شهریور1392 - 9:22am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 39 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure