انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 7:29am

پاسخ به موضوع  [ 39 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 اسرار گنجهای گمشده و عوامفریبی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
دوستان بعد از چندی مجبور شدم این مورد رو بیان کنم چون دیگه نمیتونستم شاهد این باشم که کسی که با زحمت و عرق ریختن پولی درمیاره به راحتی پولش رو بریزه تو جیب یکی دیگه واقعا جای تاسف و تاثر داره دوستان علم علائم شناسی بسیار گسترده و وسیع هست کسی که ادعا کنه در این مسیر علامه به تمام معناست دروغ گفته در بعضی از وبلاگها از جمله وبلاگ اسرار گنجها و ایران سرزمین دفینه و... که نام صاحبانشون رو حتما خودتون میدونید کار و کاسبی راه انداختند برای تهی کردن جیب انسانهای ساده
دوستان هشیار باشید چندین بار این مطلب ذکر شده و بارها گلو دریده شد که ای مردم گول این افراد رو نخوریداگر این افراد دارای دانش و علمی فرا عقلی هستند چرا خود برای یک بار کاری نمیکنند که از این دریوزگی و گدایی دست بکشند اگر کتب و پکیجهاشون به درد بخور هستند چرا خود از انها استفاده نمیکنند که به مقصود برسند و نگاهشون به جیب دیگران نباشه اگر کتب اینها دارای همه علائم دفینه هستند پس این همه ادم ساده چی میخوان که دست از توکل و توسل برخدا برداشتن و دست به دامن این افراد شدن که با کلی ناز و عشوه و غرولند و غرور پاسخ دیگران رو میدن و برای این مردم ارزشی در شان خودشون قایل نیستند اگر کتب اینها کامل است پس گرفتن کداشتراک برای سوال کردن از این افراد چیست
دوستان اینها همه روشی است برای کسب درامد از پول خون دل خوردن مردم . هر روز یک کتاب با یک نام هر روز یک پکیج با یک نام دیگر برای فروش
هیچ کدام از این کتب دارای منشا علمی و تجربه شخصی نیستند و شاید باور نکنید برخی حاصل توهمات شخصی این افراد است تا به حال کدوم از این مردم با راهنماییهای متوقعانه و بی اساس این افراد به جایی رسیدن طرف همچین جای کند و کاو رو معلوم میکنه که انگار خودش اونجا پنهونش کرده و وقتی فرد برای کاوش میره با هزار امید بعد از چند سانت کندن رویاش به کابوس تبدیل میشه چون همه چیز حرف بی پایه و اساس بوده و بس
در برخی از موارد برای مثلا تفسیر کتیبه یا علامتی درخواست پول هزار دلاری دارند یا برای رفتن به مکانی خواهان ده میلیون پول هستند برای یک هفته که اگر بود بود نبود هم ما پولمون رو گرفتیم
اینا اسم خودشون رو هم گذاشتن مرد. خوردن حق زن و بچه ی مردم به چه قیمتی سرکیسه کردن مشتی عوام زحمت کش به چه قیمتی تا به حال چه کسی از فروش محصولات این افراد به موردی دست پیدا کرده
از طرف سوالی رو پرسیدم سوالی ساده جواب سربالا میده بابا تو که از تفسیر در حد این سوال کوچک هم نمیدونی پس این همه زور و تقلای بیخودی برای چیه اقا؟
باعث تاسف و تاثر هست که دوستانی که برای ایشون پیام میذارند با القابی مانند پروفسور و دکتر و ... ایشون رو صدا میزنند و همچین قربون صدقه طرف میرن که طرف مبادا ناراحت بشه و جوابشون رو نده
ایهاالناس خدا رو در نظر داشته باشیدبه خدا توکل کنید که اگر خدا بخواد طوری بمون کمک میکنه که خودمون هم نفهمیم
مالی که با زحمت به دست میارید به راحتی تو جیب اینگونه افراد نکنیدطرف برای پرسیدن یک سوال طلب 150 هزار تومان پول داره چرا مردم باید خودشون رو به تو ثابت کنند اول تو یه چشمه از خودت در مورد سوالات مردم نشون بده چرا مردم حرف تو رو قبول کنند اگه راست میگی اول راهنمایی کن بعد اگر واقعا حرفت درست بود حق الزحمه اش رو دریافت کن متاسفانه مردم ساده زیاد به این افراد بها دادندو بهشون جایگاه دادند وگرنه اینها کسی نیستند که بخواند به مردم بزرگی کنند البته من این صحبت رو به همه وبلاگها تعمیم نمیدم وبلاگهایی هستند که دلسوزانه در جهت رفع مشکلات مردم میکوشند که نظراتشون هزار پله از این افراد هم بالاتر است
دوستان خود شما صاحب کمالات هستید ولی گفتم این موضوع عنوان بشه خوبه
مجالی نیست وگرنه حرف بسیارهست
دوستان به هوش باشید :-H

یکشنبه 17 شهریور1392 - 10:20am
کاربر فعال
کاربر فعال

درسته پارسی جان. متاسفانه نمیدونم به چه دلیلی در این انجمن هم فعالیت میکنه :D

یکشنبه 17 شهریور1392 - 1:19pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

درسته پارسي عزيز من هم با شما موافق هستم.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 17 شهریور1392 - 4:39pm

سلام.با اینکه نمیدونم کی هستید ولی حرفهاتون به قدری پختس که آدم احساس میکنه یه عارف پیر و با تجربه داره نصیحتش میکنه.متاسفانه دقیقا فرمایش شما صحت داره بعضی حاضرند به هر قیمتی بقیه رو بدوشن ولی اگه ما انسانیم (به دین و مذهب کاری ندارم)حداقل باید انسانیت داشته باشیم.خدا کنه کسی اینقدر محتاج نباشه که حاضر باشه ریسک کنه و بره دنبال این قضایا .چقدر قشنگ گفتید که خدا اگه بخواد به یکی چیزیو بده روی زمین بهش میده نه زیر خاک .باز هم ازتون ممنونم و اجازه بدین استاد خطابتون کنم.

یکشنبه 17 شهریور1392 - 5:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون پارسی چان بخاطر توصیه ها...واقعا واسه خودمون متاسف هستم که چنین ادمایی داریم... [-(

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

یکشنبه 17 شهریور1392 - 10:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب پارسی حرفای شما قابل تحسین میباشد. کسی این حرفا رو میفهمه که تلاش کرده و شکست خورده و دوباره بلندشده

اتفاقا من چندی پیش با یکی از این اقایون که ادعای انسانیت و دلسوزی را فقط یرا فروختن یه دستگاه اونهم فقط به خاطر اینکه

سر من کلاه نره و هی تاکید میکرد دستگاه رو فقط به شرط تست بخرید تماس گرفتم و بعد از کلی صحبت گفتم ایا حاضره

دستگاه رو تو شهر خودشون ولی تو اون مکانی که من میخوام تست کنه ؟ گفت نه تو مکان خودشون فقط تست انجام میشه.

منم گفتم البته ببخشید قصداهانت ندارم فقط میگن تو مکانهای تست از قبل یه فلز بزرگی دفن میکنن که دستگاه فلز کوچیک رو به

خاطر اون سنس میکنه .؟ گفتن نترس رو هوا هم تست میکنیم . دیدم نه انگار یه جای کار عیب داره و قضیه کلاهبرداری وسطه

گفتم با اینکه نه باستان شناس هستیم نه متخصص الکترونیک ولی دیگه اون حرف ... X_X

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

یکشنبه 17 شهریور1392 - 11:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون از پارسی عزیز وگرامی
ممنونم که این حرفارو زدی :ymhug:
درضمن تو اپارات هم قسمتی از فیلمهاشو گذاشته :D

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

دوشنبه 17 شهریور1392 - 12:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:ymhug: :ymhug: :-BD @};-
بالاخره یه نفر هم از بند اینا رها بشه یه نفره کم نیست دوستان @};-

دوشنبه 17 شهریور1392 - 12:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پارسی عزیز بنده هم از شما سپاسگزارم که این مطالب رو عنوان کردید
در تایید فرمایشات شما بگم که این آقا کتابهایی رو که در وبسایتهای ترکی برای دانلود گزاشتن اومدن توی یه سی دی گزاشتن و همون رو بدون اینکه حداقل یکم تغییرش بده با قیمت گزاف داره میفروشه کلی هم منت میزاره
این کتاب چشم طلایی رو که توی انجمن خودمون مجانی واسه دانلود هست به قیمت میلیونی داره میفروشه :-o
بابا یکی نیست بگه یکم خجالت بکش بدبخت کسی با اینجور پولها به خوشبختی و رفاه نمیرسه و بدتر گرفتار نفرین و ناله دیگران میشه
سپاس

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

دوشنبه 17 شهریور1392 - 2:30am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
با سپاس از استاد عزیز پارسی خان
در تایید فرمایشات شما
متاسفانه چندین ساله که در این حرفه و این علم در ایران فقط کلاهبردای میشه
ده سال پیش تو یکی از روستاها دستگاه اورهد رو که برای نمایش اسلاید بکار میره به عنوان دستگاه تصویری فروخته بودن
وقتی اونجا رفتم داشت گریه م میگرفت روستایی بدبخت گاو و گوسفندش رو فروخته بود تا این رو بگیره

یا کارشناسی که برای خرید سکه اومده بود به یکی از دوستهای ما کمک کنه و مبلغ چند میلیون ازش به عنوان کارشناسی گرفته بود که بعدا فهمیدیم سکه ها قلابی بود و این آقای کارشناس دیپلم هم نداشته

و الان هم که این همه دستگاه های قلابی به اسم آلمانی و غیره وارد بازار کردن
و یا با کپی کردن از سایتهای یونانی وترکیه ای علایم میفروشن علایمی که هیچ ربطی به آیین و تاریخ ما ندارند

باید قدر اساتید این سایت رو دونست که بدون کوچکترین چشم داشتی با علم و تجربه خودشون ما رو راهنمایی میکنند

خوشبخت کسی است که خوشبختی دیگران را فراهم سازد .زرتشت

دوشنبه 17 شهریور1392 - 3:09am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 39 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure