انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 9:08am

پاسخ به موضوع  [ 5 پست ] 
 دستگاه های زنده یاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان وهمه اساتید
میخواستم بدونم کسی درباره دستگاه های زنده یاب که موقع زلزله مورد استفاده میشه کسی اطلاعات یا مداری داره تا بزاره توانجمن ؟

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

پنج شنبه 14 شهریور1392 - 11:37am
استاد
استاد
آواتار کاربر

تنها چيزي كه من ميدونم اين هستش كه تو يكي از شهرهاي كوچيك امريكا پليس جنايش يه ردياب داره كه از اون براي پيدا كردن جسد بر اساس فركانس استخوان و فك كار مي كنه هستش.در مورد زنده ياب ها هم يه دستگاه دارن كه با اون مقدار گاز هاي خارج شده از دهان و بيني انسان رو رهگيري مي كنند....

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

شنبه 16 شهریور1392 - 3:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

زمان زلزله رودبار تعدادی دستگاه بود که بهش میگفتن زنده یاب
یه شخصی هم هست که الان این دستگاه رو داره و اون زمان یه جورایی اینو دزدیده بود و تا حالا هم سر خیلی ا رو با این دستگاه کلاه گذاشته اگه اشتباه نکنم دقیقا یادم نیست اسمش (سیمن اسکن بود)

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

یکشنبه 16 شهریور1392 - 1:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamze2000 نوشته است:
تنها چيزي كه من ميدونم اين هستش كه تو يكي از شهرهاي كوچيك امريكا پليس جنايش يه ردياب داره كه از اون براي پيدا كردن جسد بر اساس فركانس استخوان و فك كار مي كنه هستش.در مورد زنده ياب ها هم يه دستگاه دارن كه با اون مقدار گاز هاي خارج شده از دهان و بيني انسان رو رهگيري مي كنند....

دوست عزیز خواهش میکنم یه کم در مورد این اطلاعات که میزارید دقت کنید
یعنی چی در یکی از شهرهای کوچیک آمریکا؟ این حرف رو از کجا آوردید؟ آدم خندش میگیره
ضمنا در مورد زنده یاب مگه گازهایی که از دماغ و دهان آدم خارج میشه چیان؟ همون ترکیب هواست که یه کم غلظت اکسیژن کم شده و بلافاصله هم که در محیط پخش میشه و انگار نه انگار که خبری بوده
ضمنا برای رسد کردن موجودات زنده هم از دوربین های الکترومغناطیس یا همون حرارت سنج استفاده میشه
خواهش میکنم دوستان در مورد اطلاعاتی که به عنوان منبع در اختیار اعضا میگذارند بیشتر دقت کنند و با اطلاعات غلط دادن فقط باعث بی موحتوا بودن و بی اعتبار شدن سایت خواهیم شد
سپاس

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

یکشنبه 17 شهریور1392 - 4:42am
کاربر فعال
کاربر فعال

ilanji نوشته است:
hamze2000 نوشته است:

دوست عزیز خواهش میکنم یه کم در مورد این اطلاعات که میزارید دقت کنید
یعنی چی در یکی از شهرهای کوچیک آمریکا؟ این حرف رو از کجا آوردید؟ آدم خندش میگیره
ضمنا در مورد زنده یاب مگه گازهایی که از دماغ و دهان آدم خارج میشه چیان؟ همون ترکیب هواست که یه کم غلظت اکسیژن کم شده و بلافاصله هم که در محیط پخش میشه و انگار نه انگار که خبری بوده
ضمنا برای رسد کردن موجودات زنده هم از دوربین های الکترومغناطیس یا همون حرارت سنج استفاده میشه
خواهش میکنم دوستان در مورد اطلاعاتی که به عنوان منبع در اختیار اعضا میگذارند بیشتر دقت کنند و با اطلاعات غلط دادن فقط باعث بی موحتوا بودن و بی اعتبار شدن سایت خواهیم شد
سپاس

بله کاملا درسته. دستگاههای زنده یاب همان لیزر حرارت سنج هستش که عمق نفوذ کمی دارن و قیمت انها هم کمتر از 5-6میلیونه :x

یکشنبه 17 شهریور1392 - 1:04pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 5 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 64 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure