انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 18 اردیبهشت1403 - 1:12am

پاسخ به موضوع  [ 213 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 18 , 19 , 20 , 21 , 22  بعدی
 چرت و پرت! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
اشکال نداره سورنا نام این تایپیک چرت وپرت :D
هرچه میخواهی ازدل تنگت بگو

Be The Change You Want To See In The World

سه شنبه 20 خرداد1393 - 11:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سورنا نوشته است:
این tola17 لامسب همه جا هست! داداش هربخشی رفتم هر تاپیکی رو باز کردم آخرین پست مربوط ب قهرمان قهرمانان tola17 هستش! فکر کنم از 6صبح تا 2شب ی سره توی بخشای مختلف انجمن ....چرخ میزنی و پست گذاشتنم شده سرگرمیت! یکم ب فکر اعصاب تیتابیه دوستان هم باش بزرگوار ی سره زرت زرت هی پست... 90درصد بیربط! :D

سورنا جان این دوروزه اعصابتون واقعا تیتابیه ها یه جایی رو اشتباه عرض کردید6صبح تا 2شب نه از ساعت10صبح تا 3 شب بله عزیز درستش اینه ;)
یه سوال دیگه هم از شما داشتم اینکه شما با کدوم یکیش مشکل دارید اگر به نظرتون خدای نکرده به کسی توهینی کردم یا بحث هایی که کردم ارزش مند نبودندیا مربوط به پست نبودند یا کسی رو گمراه کردم بیان بفرمایید :-BD
منم مثل بقیه کار دارم همیشه نیستم اگردقت کرده باشین همین یک هفته بود اومده بودم بیکار بودم داشتم موضوعات رو دنبال میکردم از دوروز دیگه هم دیگه نیستم الانم که میبینی اینجام ننشستم پست بدم من از وقتی که توی این انجمان بودم کلا یه پست اونم توی مسایل مربوط به حفاری زدم به نام اموزش ساخت چند وسیله که اونم چندان بیفایده نبود فقط خواستم کمکی کرده باشم به دوستان توی این چند وقت که وقتم ازاد بود بازهم اینجا بیکارننشستم که شما اینطوری بحث میکنید
دوستان من مشکلی ندارم سورنا جان شماهم بگو اگردوست دارید از الان به بعد دیگه نظری نمیدم

بازهم پیرو حرف شما میگم این99درصد رو میشه به من نشون بدید جدا از تعارف یا اینکه بگید ولش کن فقط1درصداین پست ها و مطالب بیارزش رو به من نشون بدید من خیلی هم خوش هال میشم اگر بدونم مشکلم چیبوده که شما این طوری برخورد کردید با من
بازهم به همه دوستان میگم چه اینجا و چه توی بخش خصوصی اگر من باکسی بد حرف زدم پست بی ربطی نوشتم نظر نابه جایی دادم خدای نکرده به بزرگ واری توهین کردم یا کلا هرچی که فکر میکنید از من دیدین و بد بوده رو بیان بفرمایید :-BD
**موفق باشید**

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

سه شنبه 20 خرداد1393 - 11:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

برادر tola17 گرامی من قصد جسارت نداشتم ب حضورت. فقط میگم این تاپیکایی ک غیرفعالن اگ واقعا چیز بدرد بخوری هست مطرح کنیم و الکی ی چیزی تایپ نکنیم اونجا ک طرف میاد وا میکنه میبینه طرف تشکر کرده یا تایید مطلب کرده زدحاله.. همین. وگرنه شما نه بی ادبی نه بی احترامی کردین ب کسی ب نظر هم خوش برخورد میای. درضمن من چیکار دارم هی پست بزار انجمن مهندس مجتبی و حمید هستش. درکل ناراحت نباشی داداش. موفق باشی.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 21 خرداد1393 - 3:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من که بارمو بستم ................ اینم پولام .................. :D YMWHISTLE ~O) :ymsmug:

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

...جواب ابلهان خاموشیست....

چهارشنبه 21 خرداد1393 - 7:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
معراج نوشته است:
من که بارمو بستم ................ اینم پولام .................. :D YMWHISTLE ~O) :ymsmug:

نوش جانت داداش. دعا کن من هم پولدار شم، چون دعای پولدارها مستجاب میشه. اگر نمیشد که پولدار نمی شدند! :)) :))

جمعه 23 خرداد1393 - 10:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:D :D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 7 تیر1393 - 7:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این آقا با وجود این همه فلز باور کن میتونه چند تا تست هوایی خوب از دستگاهش بگیره. میزان تاثیر تداخل الکتریکی روی دستگاهش رو هم می تونه بررسی کنه :D :)) :)) :-BD :-BD :-BD

یکشنبه 7 تیر1393 - 1:59am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
:D :D

:)) :)) :)) :)) :)) :)) =))

جمعه 26 تیر1393 - 12:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ارتین نوشته است:
nader76 نوشته است:
سلام دوستان
خیلی وقته نیومدم اینجا الانم فقط اومدم یه سر بزنم به رفقا ببینم کجای راه هستن . خداحافظ تا سال بعد !!

نادر ميگ ميگ شو يادت رفت بگي :D

الان بگم قبوله ؟

/:)

شنبه 8 خرداد1394 - 2:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خب یک سال گذشت فک کنم باز سر کله من پیدا شد!! :D
میبینم کولاک کردیناا!! چه خبرا ؟؟ چیکار میکنین با فلزیابا؟؟؟!!!
نمیدونم باز کی شاید یک سال دیگه شایدم بیشتر یا کمتر !!
کلا یادم رفت میخواستم چی بگم :))

دم خدا گرم + شانش= ما رو از نعمت های زیر خاکش بهرمند کرد!!(
راستی فک کنم از اون قبلی براتون عکس نزاشته باشم !!!!!!!البته یادم رفت !باشه بعد میاد از دوتاش عکس میزارم.

با عشق> آرزوی شادی براتون دارم .

بدرود
نادر. 4نیم صبح 9 خرداد 1364
@};- @};- @};- @};- @};-

/:)

شنبه 8 خرداد1394 - 2:59am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 213 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 18 , 19 , 20 , 21 , 22  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure