انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 3:32pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 178 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18
 همکاری متقابل (دستگاه و مکان) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نور اباد یکی از شهر های استان فارسه
پل دختر هم فک کنم مرز بین استان کهگیلویه با استان خوزستان هستش
حالا که شما میفرمایید درسته
ممنون از اطلاعاتتون

این نیز بگذرد

پنج شنبه 25 دی1393 - 9:37am

سلام به تمام بچه های این گروه.والا راستش من تازه کار هستم و از بس دربه در یه دستگاه هستم که واقعا دیگه ناامید شدم تا اینکه با این سایت آشنا شدم.بنده چند مکان خیلی مهم دارم.اگر کسی میخواست عکس مکانهای منو ببینه به ایمیل من پیام بده تا من براش عکسا رو بفرستم.ولی بصورت خلاصه :1: یک نقاشی تقریبا 5*5 که روی یک کوه سنگی به ارتفاع حدودا 350 متری حکاکی شده و ظاهرا یک پادشاهیه که یک زن روبروش براش زانه زده و ظاهرا یه کوزه به طرف پادشاه تقدیم میکنه.
2: شکل یک لاکپشت(دقت کنید مجسمه نه حک کاری شده) که اندازه تقریبا نصف یک پراید و وزن حدودا 500 کیلو گرم رو داره.متاسفانه بلیل نشانه های زیاد و اظهار نظرهای زیاد پیرامون این لاکپشت نمیتونم قطعا بگم بار کدام سمت قرار داره مثلا جای پای چپ در پشت لاکپشت وجود داره.همچنین سه عدد جوغن که به ترتیب بزرگ.کوچک و متوسط هم سمت راست لاکپشت قرار داره.و در روبروی لاکپشت حدودا فاصله 50 متری هم یک صخره وجود داره...و در پشت سرش هم حدودا فاصله 1500 متری هم یک قبرستان قدیمی وجود داره.
و اما سومین مکان من یک محوطه باستانی و فوق العاده قدیمی است که من یک تخته سنگ حدودا 3در 3 متری با قط حدودا 5 سانت پیدا کردم که یک طرف سنگ دقیقا نمیدونم نقاشی شده یا نوشته داره.اما متاسفانه این سنگ به دلیل زمین نرم و آبرفتگی و فرسایش خاک شکسته شده و یقین دارم محل اصلی این سنگ جای دیگه بوده.و بنابر گفته کسانی که در این کار تخصص دارن که این سنگ نشان یک بار مهم و صد در صد طلا هستش.البته بازم ناگفته نماند که اون منطقه فوق العاده قدیمی میباشد.
از دوستانی که دستگاه قابل قبولی دارند در خواست همکاری دارم.بنده حاضرم قبل از هر چیزی ابتدا مکان رو نشون بدم(البته کسانی که همشهری من نباشند)
ایمیل من(pedex201.iran@gmail.com)

جمعه 25 دی1393 - 2:00am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
جناب بدتایگر پلدختر بین اندیمشک و خرم آباده.لرستان هم نورآباد داره مثل فارس

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

جمعه 10 بهمن1393 - 1:30pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
سلام جناب pedex 201 عکسا رو برام ایمیل کن اگه جالب بود من در خدمتم.یا پیام خصوصی بده.raz.1351@yahoo.com

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

جمعه 10 بهمن1393 - 1:33pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اقی پدگس خ داده شد

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

جمعه 10 بهمن1393 - 1:33pm

دوستان سلام کسی از اصفهان هست برای مشارکت من جای خوبی دارم

یکشنبه 12 بهمن1393 - 8:59pm

سلام از دوستای گل انجمن کسی از کرج هست با هم همکاری کنیم من یه وسیله نقطه زن دارم میخوام اگه یه ردیاب هم پیش این وسیله باشه تا مکمل هم باشن ،هم اینکه چندتا جا دارم که بسم ا... بگیم و......
منتظرم ،اینم جیمیل من:
m.matin87@gmail.com

دوشنبه 12 بهمن1393 - 12:34am
مدیر کل
مدیر کل

با عرض پوزش از دوستان عزیز ؛ با توجه به تذکرات و گزارشات منفی که در خصوص موضوع این تاپیک و خطرات احتمالی مختلف در زمینه این نوع همکاریها وجود داشته بنده صلاح نمیدونم این تاپیک ادامه پیدا کنه! دوستان هم اگر به نوعی مایل به همکاریهایی از این دست با هم هستن توجه داشته باشن که از نظر امنیت خودشون هم که در نظر بگیرین عمومی کردنش به صلاح خودشون و انجمن نیست و در نهایت هم مسئولیت تمام اتفاقاتی که میفته با خودشون هست! انجمن در این زمینه دخالتی نداشته و نداره و مدیران انجمن هم در جریان این مسائل نیستن.

دوشنبه 12 بهمن1393 - 1:07am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 178 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure