انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 8:27am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 178 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18  بعدی
 همکاری متقابل (دستگاه و مکان) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

كاره قوي ام باشه وكسي كه الفباي اين كاروبلدباشه ماهستيم
فقط اثار
تهرون

سه شنبه 2 دی1393 - 6:57pm

محل اقامت: کردستان
کردستانیای باشرف و غیور بیان من تاپیک مخصوص کردستانیها رو میزنم

چهارشنبه 3 دی1393 - 2:08pm
YIM

چندتا مکان خوب اطراف زنجان
منم ی جور واسطه ام اینا محلین دنباله دستگاه دار میگردن
ی سری هم دستگاه دار پیدا کردن و همه شون ب نون و نوا رسیدن اون مکانهایی ک سراغ دارن قطعیه کسی دستگاه خوب داره میتونه همکاری کنه پ خ بده

سه شنبه 23 دی1393 - 1:18pm

سلام
سوادکوهی های با مرام آستین بزنین بالا و بچهای شاهی که تو این انجمن هستین دستگاه از من جای خوب رو کنین پیام خصوصی بزنین

کسی که اهل تدبیر است نام اشتباهش را تقدیر نمیگذارد.....

سه شنبه 23 دی1393 - 11:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با اراده نوشته است:
دوستان سلام .من چن نقطه سند دار رو با ردیاب تایید کردم عمقها همه بین 4 تا 6 هستن.نقطه دقیق رو باید تصویری تایید کنه.دوستانی که به تصویری واردن منتظرشونم.سریعا انشاالله نتیجه خواهیم گرفت.یا علی.موارد لرستانن و خوزستان.دسترسی بهشون هم خیلی راحته

سلام جناب با اراده
یه مقدار در مورد مکان ها توضیح بدید بد نیست
مخصوصا لرستان

چهارشنبه 24 دی1393 - 3:58am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
آقا مسعود 50 در حال حاضر 4 نقطه لرستان ردیابی کردم.یکیش نورآباده و سه تاش ویسیانه.7 نقطه هم خوزستانن.بیشتر اطراف اهوازن.یه نقطه هم پلدختر ردیابی کردم.از وجود نقاط صد در صد مطمئنم.یکی از نقاطو حفاری کردیم و نتیجه درست بود.البته فقط دو عدد سکه اسلامی بود.بقیه نقاط عمقا بالان و فقط یک شب میشه کار کرد.نیاز به تصویری جهت تشخیص دقیق نقاط هست.من به نقطه زنی دقیق دستگام ایمان دارم فقط چون عمقا بالاست یکمی دلهره دارم وگرنه تا عمق 2 متر دقیقا نقطه زنی میکنم و نیاز به نقطه زن ندارم.یا علی

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

چهارشنبه 24 دی1393 - 8:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با اراده نوشته است:
آقا مسعود 50 در حال حاضر 4 نقطه لرستان ردیابی کردم.یکیش نورآباده و سه تاش ویسیانه.7 نقطه هم خوزستانن.بیشتر اطراف اهوازن.یه نقطه هم پلدختر ردیابی کردم.از وجود نقاط صد در صد مطمئنم.یکی از نقاطو حفاری کردیم و نتیجه درست بود.البته فقط دو عدد سکه اسلامی بود.بقیه نقاط عمقا بالان و فقط یک شب میشه کار کرد.نیاز به تصویری جهت تشخیص دقیق نقاط هست.من به نقطه زنی دقیق دستگام ایمان دارم فقط چون عمقا بالاست یکمی دلهره دارم وگرنه تا عمق 2 متر دقیقا نقطه زنی میکنم و نیاز به نقطه زن ندارم.یا علی

پل دختر و نور اباد که توی لرستان نیست

این نیز بگذرد

چهارشنبه 24 دی1393 - 9:41am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: دیار آزادمردان، زاگرس جنوبی
bad tiger نوشته است:
با اراده نوشته است:

سلام bad tiger
نورآباد و پل دختر نام دو تا از شهرهای لرستان هستن
نورآباد اسم یکی از شهرهای استان فارس هم هستش.

جور دشمن چه کند گر نکشد طالب دوست
گنج و مار و گل و خار و غم و شادی به همند

چهارشنبه 24 دی1393 - 4:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با اراده نوشته است:

جناب با اراده با توجه به عمق بالایی که جنابعالی فرمایش میکنید به هیچ عنوان نمیشه یک شبه کار رو تمام کرد و به نتیجه رسید "

پنج شنبه 25 دی1393 - 4:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

farokh.p نوشته است:
bad tiger نوشته است:
با اراده نوشته است:

سلام bad tiger
نورآباد و پل دختر نام دو تا از شهرهای لرستان هستن
نورآباد اسم یکی از شهرهای استان فارس هم هستش.

دوست عزیز ( نورآباد . الشتر . کوهدشت . پلدختر ) تماما جزو استان لرستان هست

پنج شنبه 25 دی1393 - 4:28am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 178 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure