انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 22 اردیبهشت1403 - 7:58am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 178 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 18  بعدی
 همکاری متقابل (دستگاه و مکان) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام محسن جان من کلی گفتم ولی اگه جور بشه مورد خودم رو هم میگم

یکشنبه 6 مرداد1392 - 2:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام ایده جالبیه میشه روش برنامه ریزی کرد بالاخره دوستان اینجا که هستند تا حدودی از توانایی هم باخبرند
کلاهبرداری برای چی اگه قراره در بیاد و مشکل درست بشه اصلا کار نشه بهتره دوستان مالیه که خدا میده اگه دندون طمع رو بشه کند دیگه تنها اعتماد هست که حکم فرماست این ایده میتونه مفاد و قوانینی هم براش لحاظ بشه که براساس چهارچوب این قوانین دوستان بتونن عمل کنند
برای اینکه هم استانی و همشهریها همدیگه رو بشناسن اکه برنا مه اش چیده بشه میشه کارها رو ریلکس رو به جلوبرد مثلا تمهیدی در نظر گرفته بشه که افراد نام شهر و استان خودشون رو به مدیریت بدن و مدیریت هم استانیها رو به معرفی کنه حالا هر کدوم با یه خصوصیت یکی دستگاه دار یکی مکاندار .کسی هم از جیزی با خبر نمیشه غیر از مدیریت یا شخص امینی که مسوول این کار میشه منتهای مراتب هم مکان و هم دستگاه باید از سوی طرفین یا در صورت لزوم از طرف مدیریت انجمن تایید بشن
البته مواد و قوانین (شرایط دستگاه بردن و شرایط مکانداری) در صورت رضایت اکثر دوستان و پاسخ نظرسنجی ای که گذاشته میشه نگارش خواهد شد برای حفظ منافع طرفین :YMPEACE:

یکشنبه 6 مرداد1392 - 2:33pm

با درود به همه ...منم موافق این جریانم و از خودم شروع میکنم اقایون بنده و یکی از دوستام چون به طبیعت و کوه ودشت علاقه داریم مکانهای مشکوک زیاد داریم که چند موردش رو در انجمن قسمت تصاویر گذاشتم ..بنده در استان کرمانشاه زندگی میکنم که هم مرز استان لرستان هم هستیم از دوستانی که دستگاه مطمعن دارن و توی استانهای کرمانشاه یا لرستان هستن خواهش میکنم در صورت تمایل به بنده بیام خصوصی بدن .. :-BD :-BD :-BD

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 5:16pm
آواتار کاربر

daba9 نوشته است:
با درود به همه ...منم موافق این جریانم و از خودم شروع میکنم اقایون بنده و یکی از دوستام چون به طبیعت و کوه ودشت علاقه داریم مکانهای مشکوک زیاد داریم که چند موردش رو در انجمن قسمت تصاویر گذاشتم ..بنده در استان کرمانشاه زندگی میکنم که هم مرز استان لرستان هم هستیم از دوستانی که دستگاه مطمعن دارن و توی استانهای کرمانشاه یا لرستان هستن خواهش میکنم در صورت تمایل به بنده بیام خصوصی بدن .. :-BD :-BD :-BD

دوست عزيز دبه جان
با اين اسم كه تو براي خودت گذاشتي فكرنكنم كسي حاضر به همكاري باهات بشه!!
آخه دبه هم شد اسم.
ضمنا منطقه اي كه مرز استان لرستان وكرمانشاه هست در پايين همون گردنه و البته بالاي اون منطقه كه الان پيمانكار راهسازي اومده داره كار ميكنه منطقه بار داريه.راستي اون طرفا كه ميگم يه سنگ پرنده هم هست.كه به كوه رو برو نگاه ميكنه كه فاصله اش البته حدودا دو يا سه كيلومتره.
راستي دوستان پيكره كله پرنده،،بارش چيه وآيا نشونه آخره و يا نشونه ديگه هم داره؟

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 7:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اخه بنده خدا :D
بنده خدا اخه بنده خدا دبه که تقصیری نداره :))
عجب جمله ای

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 7:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

عجب اسمای خفنین, بنده خدا , دبه , 1212 :D , مرسی ژنرال از جمله ات کمی خنداندی ما را , =)) :D :D ;)

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 8:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چرا خود ژنرالو نمیگید خودش که از همه خنده دارتره
ژنرال :-s :-B

بگو

ما شاء اللهُ لا قوة الا باللهِ

viewtopic.php?f=13&t=1863&p=76259#p76259

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 9:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: لرستان
1212 نوشته است:
عجب اسمای خفنین, بنده خدا , دبه , 1212 :D , مرسی ژنرال از جمله ات کمی خنداندی ما را , =)) :D :D ;)

إإإ اسم همشهری هامو مسخره نکن میکشیمت B-)

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 10:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

احسان نوشته است:
1212 نوشته است:

إإإ اسم همشهری هامو مسخره نکن میکشیمت B-)

احسان داداش منم در قتل دیگران شریک خودتون بدونید. :-Q

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 10:40pm
آواتار کاربر

همه اسمهاتون يه جورايي جعليه ولي من واقعي واقعيه.مثلا ژنرال كجا درجه بهش دادن كه شده ژنرال يا احسان خان لر (شد مثل اتابكان لر كه تيمور رو لنگ كرد) به كي احسان و نيكوكاري كرده كه بهش بگن احسان.تازه اگه اينكار رو هم كرده باشه بايد بهش بگن محسن.احسان كه قيده يا اسم مصدر دقيقا نميدونم.
شوخي كردم بابا به دل نگيريد

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 10:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 178 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure