انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 4:14am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 178 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 18  بعدی
 همکاری متقابل (دستگاه و مکان) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان خواستم یه مطلبی عنوان کنم ببینم واکنشها چطور هست در واقع یک ایده هست نسبت بهش استقبال میشه یا نه با نظر دوستان معلوم میشه ؟ :-?
یه سری از دوستان دارای دستگاه هستند و اپراتورهای خوبی هم هستند و بالاخره در استانهای مختلف مشغول هستند دوستانی هم وجود دارند که دارای نشانه های خوبی هستند ولی دستگاه خوب ندارند که به نتیجه برسند حال با توجه به مطالبی که در انجمن داریم و دوستان نسبت به بسیاری مسائل اگاه هستند یک پیشنهاد بررسی بشه خوبه
دوستانی که هم استانی یا از شهرهای نزدیک به هم هستند از دو گروه ذکر شده در بالا چرا با هم کار نکنند کسی دستگاه خوب و دیگری مکانی خوب داشته باشه و به نتایج خوبی با هم هم برسند مثلا هست کسی که به خاطر دستگاه دربدر اینور و اونور میگرده یا کسی دستگاه داره مکان خوب نداره اگه این دو که در شهر مجاور و نزدیک هم هستند با هم کار کنند میشه به نتایج قابل قبولی رسید و هر مشکلی هم داشتن مطرح کنند در انجمن تا اساتید نظر بدن و راه براشون مشخص بشه البته مفادی هم میتونه داشته باشه که مثلا طرفی که علامت داره علامت رو به دستگاه دار یا اساتید انجمن بده اگه تایید کردن دستگاه ببره بزنه مگر قبلش خالی شده باشه که بخت یار نباشه وگرنه موفق شدن امکانش خیلی زیاد هست حالا دوستان میتونن نظر بدن :-\

شنبه 5 مرداد1392 - 10:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
من هم با نظر دوستمون خبره موافقم .

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

شنبه 5 مرداد1392 - 10:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله منم موافقم
البته اینجا به اینم اشاره کنم که اینجا اصل با صاحب دستگاه هستش که شاید خوشش نیاد بره شهره همجوار یا اصلا خودش اطلاعاتی داره که از اون شهر یا روستا چیزی عایدش نمیشه پس باید اول استان و شهرستانی که دارای نشانه و یا نسخه رو بدونه بعدش انتخاب کنه

بگو

ما شاء اللهُ لا قوة الا باللهِ

viewtopic.php?f=13&t=1863&p=76259#p76259

شنبه 5 مرداد1392 - 11:21pm
مدیر سایت
مدیر سایت

فکر خوبیه ، ولی آنقدر چیزها و خبرهای منفی در مورد این چیزها بگوشمون رسیده و نامردیهایی که شده در مکان و چیزهای دیگه که آدم جرأت نمیکنه به کسی اعتماد کنه ، مخصوصا به دوستمون آقا اتابک با این عکسی که در آوارتار گذاشتن من که ازشون میترسم :D ;)

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 6 مرداد1392 - 9:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: لرستان
ب نظر منم فکر بدی نیست اما خیلی ریسکش بالاست .و از طرف مقابل اصلا شناختی نداری .بخصوص تو این حرفه خطرناک ک برادر ب برادر رحم نمیکنه

یکشنبه 6 مرداد1392 - 10:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی جان نترس پشت این صورت خشن دلی صافو پاک
بله خیانتهای فراوانی هستش اونم برای دستگاه داران پس همه چی انتخاب با اپراتوره من خودم شخصا خارج از شهرستان خودم کار نخواهم کرد

بگو

ما شاء اللهُ لا قوة الا باللهِ

viewtopic.php?f=13&t=1863&p=76259#p76259

یکشنبه 6 مرداد1392 - 10:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منم موافقم بانظره خبره جان.مثلاشايدخيلياتوشهروشهرستان هم باشندكه اگه اشناشندوهمديگروبشناساميتوناتبادل اطلاعات كنندوحالامثلاتويه شهريكي رديابه خوب داره يكي نقطه زنه خوب باهم مچ بشاخيلي بهترجواب ميده

یکشنبه 6 مرداد1392 - 12:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
این هم چیز خوبی میتونه باشه که بچه های همشهر همدیگرو شناسایی کنن و بعد از اعتماد سازی باهم باشن و همکاری کنن..
بهتره یه تالاری ایجاد بشه با یکسری قوانین و مخفی کاری و معتمد کاری تا بچه های هر شهری به یک روش خود رو معرفی کنن :D بعد هر کی دلش خواست پیغام خصوصی میزنه و همکاری میطلبه.

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

یکشنبه 6 مرداد1392 - 1:27pm

منم موافقم خیلی ایده خوبیه ولی باید صاحب دستگاه ها بیشتر موافقت کنن

یکشنبه 6 مرداد1392 - 1:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خبره جان. شما به دستگاه نیاز داری یا یه نقطه پربار؟

یکشنبه 6 مرداد1392 - 2:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 178 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure