انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 13 اردیبهشت1403 - 1:01am

پاسخ به موضوع  [ 2 پست ] 
 خدا همین نزدیکیهاست 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان بحثی رو مطرح میکنم که شاید بی ربط باشه به سایت ولی گفتنش خالی از لطف نیست بنده در این انجمن با حقایقی روبرو شدم که لاجرم در مقابل این حقایق سر تعظیم فرو اوردم
شاید این بحثی که میکنم طرفی که اینو درباره اش میگم راضی نباشه و ایشون تاکید موکد کردن که جایی بازگو نشه ولی من طاقت نیاوردم و گفتم بدون اینکه نام ببرم مورد رو توضیح میدم تا بفهمیم کجای دنیاییم و داریم چه میکنیم
بنده به طور اتفاقی متوجه شدم یکی از دوستان انجمن در عین حال که زحمت میکشن تا پول دربیارن کار خیری رو انجام دادن که از نظر بنده بسیار جای تحسین چیزی که خیلیها اصلا به فکرش نیستن ایشون انجام دادن
ایشون خرج و مخارج یک یتیم که در اسایشگاه هست رو برای مدت سه ماه به عهده گرفتن چیزی که در وسعشون بوده رو برای جلب رضایت حق تعالی انجام دادند
چقدر باشکوه و زیبا
من از ایشون دلیلش رو پرسیدم فرمودن این سیره مولامون امیرالمومنین علی ابن ابیطالب علیه السلام هست بالاخره باید یه جایی از این بزرگان تبعیت کرد و توی دل علوی بود
به به از این همه سخاوت
کاری که استاد ارجمند استاد مجتبی هم در حق یکی از دوستان انجام دادن و معرفت رو به ما یاد دادن
من واقعا نمیدونم این انجمن چه خاصیت و کششی داره که هر چی ادم که نه فرشته درونش جمع شدن
تو تلویزیون دیدم که خواهر و برادری یتیم تنها بودن هر دو هم بچه سن بودن دخترک عنوان کرد بخاری و ابگرمکن ما خراب شده و ما سردمون شده و اب گرم هم نداریم لباسا رو بشورم مجبورم با اب یخ بشورم البته با حالت زار زار و گریه /اشک توی چشمهام جمع شد و هق هق....
هدف از گفتن مطالب تمجید از کسی نبود تجمید کننده حقیقی خدای رحمان میباشد خواستم بگم همه ما میتونیم گره از کار دیگران هر چند کوچک هم باشد باز کنیم و دل امام زمان رو شاد کنیم
میگن جوونمردی و مردانگی مرده ولی نه هنوز مرد داریم که تو انجمن خودمون هم زیاده مثالشون قربان همه رادمردان انجمن
بله هر کی از هر دستی بده از همون دست هم پس میگیره
و خدا همین نزدیکیهاست @};-

شنبه 15 تیر1392 - 12:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون از شما
جای تقدیر دارد @};-
....اما کاش فقیر و یتیمی هم نبود .روزگاری سخت است همه در پی بدبختی خود./ چنان روزگاری شده که مردم حتی نمیخان سلامی بدن که منجر به درخواست چیزی از طرف مقابل بشه!! :ymsigh:

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

شنبه 15 تیر1392 - 10:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure