انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 11:08pm

پاسخ به موضوع  [ 8 پست ] 
 آموزش از صفر 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان و اساتید عزیز
همانتور که میدانید در هر کاری کاسانی هستند که برای اولین بار وارد میشین مثل خودم چو این کار به دلیل جذابیت وهیجان انگیز بودنش هر لحظه تازه وارد داره ازتونخاهشمیکنم برای ما تازه واردا یهتالار آموزش جداگانه بزارین و کلمات مخفف رو هم توضیح بدین مثلا" من نمدونستم{ بار} یعنی چی ا زکی از کاربرا پرسیدم خلاصه از صفر بگین یه چزایی مثال زاویه ی 45 درجه چیه یا مرکز اصلی مرکز فرعی چیه خوراک چیه؟خلاصه از این چیزااگه حرف نابجا زده باشم به بزرگیتون ببخشین شاید بگردم پدا بسه تو سایت ولی یه گرد آوری بکنین ممنون میشم

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

پنج شنبه 13 تیر1392 - 3:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز :ymhug:
راستش من خودمم مخفف یسری چیزارو نمیدونم :D
بنظرم خوبهخ که همچین تالاری ایجاد بشه و هر کسی سوال داشت بپرسه و افراد بیان جواب بدن.اسم تالار هم بزاریم فرهنگ لغت فلزیابی :)) ;;)

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

پنج شنبه 13 تیر1392 - 8:18pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
دوست عزیز من تو یه قسمت یه تایپیک ایجاد میکنم به نام "اصطلاحات فلزجو" و دوستان بتونن سوالات خودشونو اونجا بپرسن:
این آدرس تایپیک:
بحث آزاد---اصطلاحات فلزجو

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

پنج شنبه 13 تیر1392 - 10:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بازم سلام منظور من اینه یه چیزی ایجاد شه که همه همکاری کنن هرچی اصطلاح میدونن بیان بنویسن با مفهوم بعد من ی که برا اولین بار میشنوم نیام همش سوال بنویس منتظظر شم که یکی از دوستان وقت کردن بیان جواب بدن شاید یه جور زیاده خواهی باشه ولی یه تایپینگ عالی و مفید ایجگاد میشه اینجوری بازم اساتید هرجور مصلهت دونستن ولی یه همچین چیزی نیازه

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

پنج شنبه 13 تیر1392 - 10:15pm
آواتار کاربر

به نظر من اين موضوع پاك بشه وادامه بحث در اونجا پيگيري بشه بهتره.اينجوري از شلوغ شدن و كلاف سردر گم شدن انجمن جلوگيري ميشه.من توي انجمن شكار عضو هستم.اونجا مديران انجمن مراقبت زيادي از انجمن ميكنن و از شلوغ شدن هاي بيمورد جلوگيري ميكنن.وقتي كه تاپيكي با اسم اصطلاحات فلزجو هست ديگه چه نيازي به اين تاپيكه؟

جمعه 14 تیر1392 - 8:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست عزیز بنده خدا
شاید بهتر باشه
هرچی مصلهته ولی یه کاری کنین ماهم یه چی یاد بگیریم ما تازه اول راهیم کمک مخواییم همین

جمعه 14 تیر1392 - 2:40pm
مدیر سایت
مدیر سایت

sulduz نوشته است:
سلام دوست عزیز بنده خدا
شاید بهتر باشه
هرچی مصلهته ولی یه کاری کنین ماهم یه چی یاد بگیریم ما تازه اول راهیم کمک مخواییم همین

آقای سنبله سلدوز سلام :ymhug:
ماهم اول مثل شما بودیم و آنقدر تحقیق و مطالعه کردیم تا تونستیم کمی بهتر از شما یاد بگیریم ، چون تلاش کردیم و زحمت کشیدیم و خوندیم و گشتیم تا مطالبی که مورد نظر ماست پیدا کنیم و یاد بگیریم ، شما هم وقتی دست گرفتن آنتن ها و قیچی کردن رو یاد گرفته باشی بقیش رو باید تحقیق و بررسی و مطالعه در بخشهای مربوطه انجمن داشته باشی و ضمن تمرین زیاد بحثها رو هم دنبال کنی تا مطالب جدید و بروز بدست بیاری ... موفق باشی برادر @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 18 تیر1392 - 11:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اقایون بهتر سلدوز خان رو اذیت نکنیم حالا که پستی زدن بذارید باشه تا ایشون هم به مقاصدی که میخوان برسن
جناب سلدوز شما که اول راه هستید و مطالب میخواید هر مطلبی براتون مبهمه ذکر کنید تا دوستان پاسخ بدن چه کسی از کجا بدونه شما پی چی هستید یا چی براتون علامت سوال شده داداش
ولی بدون مهمترین مسئله برای یاد گیری تجربه هست که به مرور زمان باید بهش دسترسی پیدا کنید مثل اینکه شما بخواید رانندگی یاد بگیرید بنده بگم برای حرکت این کارو بکن برای ایستادن این کارو / ایا شما یاد میگیرید بله راه و روش رانندگی رو یاد میگیریدو این میشه میانبری برای رشد سریعتر ولی باید خودتون پشت فرمون بشینید تا قلق و تجربه کار دستتون بیاد و حرفه ای بشید کم کم دوست من :YMPEACE:

سه شنبه 18 تیر1392 - 8:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 8 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 47 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure