انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 6:41am

پاسخ به موضوع  [ 16 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 کلاهبرداریهای نوین 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

oshin نوشته است:
مشکلی نیست دوست عزیز.شما آزادین :D
بفرمائید گوش میدیم ;)

ايشون فرمايش كردن مديران محترم آقاي اوشين ، شما جنسيت اوشين رو هم تغيير دادي با اسم كاربريت ، فكر كنم اگر شما مدير بودي نظم انجمن رو هم مثل كاباره ميكردي [-X

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 25 خرداد1392 - 10:31pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

خوب موضوع خوبی رو اقای رابین هود مطرح کردند که همچین موضوع نوینی هم نیست برای من چن سال پیش اتفاق افتاد اونم سمت خوزستان اونا فکر میکردن که من با یه کیف سامسونیت پر از پول میام وقتی به روی ما اصلحه کشیدن و کیف سامسونت مارو هم دزدین متواری شدن تازه فهمیدن که تو سامسونیت.. من همه رو با کاغذ های رنگی پر کرده بودم چون شب هم بود دید نداشتن و تازه بعد از این موضع چقدر پررو بودن بازم زنگیده بودن که چرا پول همراهتون نبود من گفتم هه هه خودتی البته جنسای اصلی رو رو کرده بودن ولی موقع تحویل زدن زیرش و بعقیه ماجرارو میدونید دیگه @};-

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 5 خرداد1393 - 4:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یه راهی داره که بشه این افراد رو شناسایی کرد و از طرف پلیس یک روزه دستگیر بشن....
زنگ بزنید 110 بگید صاحب این شماره روی پشت بوم خونشون رقصیده...بهتون قول میدم توی 20:30 همون شب اعترافاتش رو پخش میکنن
به همین راحتی

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

دوشنبه 5 خرداد1393 - 5:09pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ramin نوشته است:
خوب موضوع خوبی رو اقای رابین هود مطرح کردند که همچین موضوع نوینی هم نیست برای من چن سال پیش اتفاق افتاد اونم سمت خوزستان اونا فکر میکردن که من با یه کیف سامسونیت پر از پول میام وقتی به روی ما اصلحه کشیدن و کیف سامسونت مارو هم دزدین متواری شدن تازه فهمیدن که تو سامسونیت.. من همه رو با کاغذ های رنگی پر کرده بودم چون شب هم بود دید نداشتن و تازه بعد از این موضع چقدر پررو بودن بازم زنگیده بودن که چرا پول همراهتون نبود من گفتم هه هه خودتی البته جنسای اصلی رو رو کرده بودن ولی موقع تحویل زدن زیرش و بعقیه ماجرارو میدونید دیگه @};-

درود
دوست عزیز شما اگر به تاریخ پست دقت میکردید میدید که آخرین پست این تاپیک دقیقا یکسال پیش بوده شما الان متوجهش شدید؟ :-?
کلا فکر کنم سیستم شما تاریخ پستهارو نشون نمیده؟
عزیزم این موضوع همون خرداد 92 پروندش بسته شد ماشاله شما ولکن زخمهای کهنه نیستی :-J
L-)

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

سه شنبه 5 خرداد1393 - 12:42am
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran - Turkey
اتفاقا برای من هم زنگ زدن سه سال پیش ... خخخخخ

ما رفتیم کنار یه کویری بودن نقاب داشتن گفتم نقاباتونو در بیارین...
در اوردن رفتیم یه گوشه دیواری و بعد یه کیسه در اورد توش مجسمه و سکه بود..
گفت پس پولتون کوش گفتم خب باید رویت کنیم تایید که شد بریم پول بیاریم..
یکی خودشو زده بود به دیوانگی که مثلا صاحب سکه ها هم بود و نمیذاشت از نزدیک نگاش کنیم منم فهمیدم تغلبیه و دست ساز..
بعد گفتم یه سکه رو بده ببرم واسه تایید گفت نه و خودشو زد به دیوانگیو کیسه رو بغل کرد و دوستش همش میگفت این دیوانست این پیدا کرده نمیده به کسی ..به زور یکی رو گرفتیم و از اونجایی که میدونستم کلاه بردارن دیگه نرفتم سمتشون... چند بار هم زنگ زدن . خخخخ

تجربه خوبی بود... زولانی بود من خیلی خلاصه کردم ..حوصله تایپ ندارم

ᔕᗩᗰᑌEᒪ

Never Give Up

فروش فلزیاب نقطه زن فلزجو

تلگرام 09397634882

شنبه 1 آذر1393 - 11:38pm

کلاه بردار ارمان جابریان را در اینترنت بیشتر بشناسید که راحت بدام این شیاد گیر نکنید ایمل این حرامزاده حرامخوار palghoon@AHOO.COM و تلفنش 09195510971 و09125050204 مواظب این شیاد باشید ...مالباختگان

هخامنش1

جمعه 14 آذر1393 - 9:50pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 16 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure