FelezJoo
http://www.felezjoo.com/

ست اپ گنس
http://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=32&t=4485
صفحه 1 از 1

نویسنده:  madrek [ یکشنبه 25 اسفند98 - 8:24pm ]
عنوان پست:  ست اپ گنس

سلام دوستان کسی در مورد ست اپ گنس پرفسور کشه برای در مان کرونا چیزی شنیده

نویسنده:  madrek [ یکشنبه 25 اسفند98 - 8:26pm ]
عنوان پست:  Re: ست اپ گنس

اینم عکس طرحش هست

نویسنده:  madrek [ یکشنبه 25 اسفند98 - 8:29pm ]
عنوان پست:  Re: ست اپ گنس

نت خیلی ضعیفه فیلم اپلود نمیشه فیلم بفرستم

نویسنده:  Rooz [ پنج شنبه 29 اسفند98 - 1:51pm ]
عنوان پست:  Re: ست اپ گنس

دورود
چون موضوع مربوط به سلامتی همه هست باید چند مورد رو خدمتتون بطور خلاصه عرض کنم ، این مطالب تجربه ی خودمون هست که خوشبختانه از بیماری و ویروس عبور کردیم و به لطف خدا این بیماری رو پشت سر گزاشتیم در روزهای سخت اخیر ، امیدوارم انشالا همه خودشون و خانواده و عزیزانشون در سلامت کامل بسر ببرن که سلامتی واقعا نعمت بزرگیه ، همین الان که این مطالب رو می نویسم در اواخر بیماری بایکم تب تایپ می کنم خدمتتون
خلاصه عنوان کنم :

اول آب نمک به عنوان یک ماده ی میکروب کش به تنهایی بسیار مفیده و قرقره ی اون هر روز صبح باعث تمیز شدن گلو و عدم ایجاد کلونی مخاطی توسط ویروس در بدن می شه ، این مورد خودش احتمال انتقال ویروس به درون ریه رو بشدت پایین میاره . حتما گرم استفاده بفرمایید صبح در زمان بیدار شدن .

دوم مس به عنوان یک ماده ی میکروب کش ضعیف از دیرباز شناخته شده بوده و استفاده می شده فارغ از اینکه اسم خاصی روش بزاریم یا نه .

سوم اینکه بهترین و سالم ترین عنصر شناخته شده که زیست سازگار هم باشه فلز جادویی نقره هست که همزمان خواص آنتی ویروسی آنتی میکروبی و آنتی فونگ یا زد قارچ رو باهم داره ، و در ادامه دو روش استفاده ی خوراکی و موضعی اون رو توضیح میدم .

1- روش استفاده برای گلو : یک قاشق چایی خوری نمک به یک لیوان آب جوش ازافه می کنید . یک عدد انگشتر نقره لازم هست . مقداری مفتول مس از نوع مفتول سیمی بدون قلع رو بدور انگشتر به طور محکم می پیچید مطابق شکل و اون رو درون لیوان اب نمک قرار میدین . تعداد 5 قطره آبلیمو به لیوان ازافه می کنید و 30 دقیقه زمان لازمه تا محلول آنتی ویروس آماده بشه . بهتره در این مدت محلول گرم بمونه و می تونید اون رو روی حرارت ملایم بخاری شوفاژ یا کتری بزارید .
2 - محلول خوراکی که کاملا به روش بالا هست فقط یک قاشق نمک رو به اون ازافه نمی کنید و نمک نداره . می تونید به مدت یک هفته هر روز در زمان شروع علائم استفاده بفرماید.
اگه احتمالا یکم نقره کدر شد موردی نداره با مایع ظرف شویی براحت تمیز می شه ، در ضمن سلامتی تون از نقره مهمتره .
این متد بر مبنای روش سلول گالوایی هست و در عین موثر بودن روش علمی ثابت شده ای هست از دیرباز . مورد خاصیم نداره که اسامی جدید یا عجیب غریب روش بزارن .

3- استفاده از شیرین بیان که واقعا موثره . شیرین بیان دارای الکالوید های دارویی بسیار زیادهی هست که دیگه اسامیش رو قید نمی کنم ، این مواد از تکثیر هسته ی ویروسی و انتشار در بدن به طور موثر جلوگیری می کنه .در زمان سلامتی شروع بخوردنش بکنید و سه روز اول کم استفاده بفرماید تا بدن عادت کنه بهش ، مقدار زیادش ممکنه در بعضی افراد ایجا علائم فشار خون یا تپش قلب کنه برای همین تاکید می کنم کم استفاده بشه در روز های اول . این گیاه دارویی به صورت عرق یا عصاره وجود داره که عطاری ها راهنمایتون می کنند .

تکنیک موثر این مود هم به طور ساده تولید و ایجاد یون های Ag , Cu در محلول آبی هست که در عین سالم و زیست سازگار بودن شون خواص آنتی ویروسی قویی دارن .

این روز ها در نت مطالب مختلفی به شکل شبه علم با اسامی عجیب مطرح می شه که البته همه جای مطالعه و بررسی علمی رو هم دارن تا اصالتشون تعیین بشه . و دانش هم با همین مطالعات و تحقیقات رشد پیدا می کنه .
به هر حال امیدوارم این روش ها و متد های که عملا تست شون کردیم برای شما هم مفید بفایده باشه و از درد ها یکم کم کنه انشالا و باعث سلامتی بشه ، باور بفرماید این بیماری بیشتر باعث فکر کردن و اندیشدن به خودمون می شه و کارهایی که بایدی در زندگی با عمرمون انجام بدیم و افزایش محبت و عشق به همدیگه .
انشالا همه سلامت و شاد و سربلند باشید @};-

صفحه 1 از 1 همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت [ DST ] تنظیم شده اند.