انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 4:24pm

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 چه کاری میشه کرد...؟؟؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز باید عرض کنم که پرورش قارچ کاره بدی نیست اگر بازار یابیه خوبی داشته باشی یعنی چی ؟ یعنی اگه محصولت خوب هم که باشه باید بتونی در کمتر از یک هفته تین محصول رو به دست مشتری برسونی چون عمر مفید یک قارچ دکمه ای که من هم تولید میکردم در بهترین سرایط نگهداری در سرخونه خوب یک هفته هستش بیشتر از این زمان قارچ شل و سیاه میشه و به اصطلاح خودمون از کیفیت خارج و مونده حساب میشه ...تولید قارچ خوبه اگه محل مناسب و دستگاههای مکانیزه خوبی داشته باشی و رسیدگی خوب که بتونی به فلش سوم که میشه سودت برسی یعنی چی ؟ یعنی دو برداشت اولت در شرایط عالی میشه هزینه اون کمپوست که خریداری کردی و هزینه خرج و مخارجت از جمله برق و کرایه محل و حمل و نقل و مواد ضد عفونیه محل و غیره و سوم اینکه چندتا وسیله لازم داری بخارساز ...فن زیر سوله ...و بخاری و کولر برای شرایط زمستوم و تابستون و صد البته مه ساز اما مهمترین مورد همون بحث نگهداری و فروشه قارچه که مهمترین مورده

خدايا مددی کن

چهارشنبه 14 اسفند1398 - 8:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

غضنفر جان بزن تو کار ماسک و ضد عفونی کننده ها البته از نوع حلالش
یه سوال چرا من نمیتونم استیکر بزارم ارور میده شرمنده ایجا مطرح کردم دیگه کلافم کرده
راستی ماهی گرمابیم بد نیست

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 15 اسفند1398 - 8:17am
کاربر فعال
کاربر فعال

فقط بیت کویین کنتر برق و امام بکن یعنی از پشت کنار برق بگیر یه ماینر بزار و بیت کویین اسخراج کن قبلش خوب مطالعه کن قیمت یت کویین سال دیگه برج پنج و شش به پنجاه هزار دلار هم میرسه

جمعه 15 اسفند1398 - 2:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب دوست من شما اگه اینکارو کردی میتونی این نظر رو بدی ولی اگه فقط شنیدی و داری بازگو میکنی که اصلا نمیشه خطر کرد در هر صورت اگه خودتون اینکارو کردین لطفا توضیح کامل بفرمایید

خدايا مددی کن

جمعه 16 اسفند1398 - 9:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

غضنفر نوشته است:
خوب دوست من شما اگه اینکارو کردی میتونی این نظر رو بدی ولی اگه فقط شنیدی و داری بازگو میکنی که اصلا نمیشه خطر کرد در هر صورت اگه خودتون اینکارو کردین لطفا توضیح کامل بفرمایید

استخراج بیت کویین جرمه چون مصرف برق فوق العاده بالایی داره زود متوجه میشن ودستگیری وجریمه

جمعه 16 اسفند1398 - 3:41pm

سلام غضنفر خان, بالاخره بگو بعد 2 سال با 15 میلیون چیکار کردی؟ پیشنهاد من پرورش شترمرغه.

جمعه 5 آذر1400 - 1:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

راستی الان با ۱۵میلیون چیکار میشه کرد؟ :-?

دوشنبه 8 آذر1400 - 11:00pm

جواب به این سوال کمی سخته, چون بستگی به موقعیت محل زندگی فرد داره, کسی که تو روستا هست میتونه پرورش دام یا ماکیان یا زنبور عسل یا گل و گیاه بده, بشرط اینکه مکانش رو داشته باشه, تو شهر با این مبالغ فقط میشه کار خدماتی مثل کلیدسازی یا تعمیرات وسایل برقی و الکترونیکی راه انداخت, البته تو تهران با موتور سیکلت مسافرکشی هم میکنن که جزو مشاغل خدماتیه, کارهای هنری مثل نقاشی و خوشنویسی و چرم دوزی و تراش سنگهای زینتی هم میشه کرد, بشرط اینکه هزینه ای برای مکانش نخواد, والا اگه کسی بخواد جائی رو اجاره کنه و توش کار کنه باید هنرمند حرفه ای یا تعمیرکار حرفه ای با سابقه باشه و محل کارش هم تو دید باشه.

جمعه 19 آذر1400 - 5:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure