انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 1:49pm

پاسخ به موضوع  [ 58 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 شما چقدر ضرر کردید؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان لطفا بگید که تا الان چقدر تو این راه ضرر کردید؟
از خرید دستگاه و هزینه و زمان و هر چیز دیگری

با تشکر

پنج شنبه 12 آذر1393 - 12:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کمال جان متاسفانه کسی نتونسته برا عمر انسان قیمتی تعیین کند
11 ساله من عمرم رو ضرر کردم پولش فدای سر دوستان . ولی یه تصمیمی گرفتم برا خودم تا 94/1/1 زمان تایین کردم تا اون زمان به خودم گفتم هر چی دلت میخاد انجام بده شب و روز تو بیابون بمونم یا هر چی که دلت بخاد اگه به جایی رسیدم که رسیدم اگه نه که همه چی رو جمع میکنم میزارم کنار مثل بچه آدم میرم دنبال کارگری
والا وقتی به زن و بچمو مادر نگاه میکنم بغض گلومو میگیره ...

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

پنج شنبه 12 آذر1393 - 12:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کاوشگر عزيز از صميم قلب برايتان آرزوى موفقيت ميکنم... اممما به عنوان برادر کوچک شما يک توصيه ميکنم که هرگز نااميد نباشيد.در اين کار بدترين چيز نااميديست.
به اميد پيروزيه هرچه زودتر شما و دوستان... نااميد نباشيد برادر عزيز

پنج شنبه 12 آذر1393 - 2:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kavoshgar نوشته است:
کمال جان متاسفانه کسی نتونسته برا عمر انسان قیمتی تعیین کند
11 ساله من عمرم رو ضرر کردم پولش فدای سر دوستان . ولی یه تصمیمی گرفتم برا خودم تا 94/1/1 زمان تایین کردم تا اون زمان به خودم گفتم هر چی دلت میخاد انجام بده شب و روز تو بیابون بمونم یا هر چی که دلت بخاد اگه به جایی رسیدم که رسیدم اگه نه که همه چی رو جمع میکنم میزارم کنار مثل بچه آدم میرم دنبال کارگری
والا وقتی به زن و بچمو مادر نگاه میکنم بغض گلومو میگیره ...

کاوشگر جان نا امیدمون نکن عزیز

این نیز بگذرد

پنج شنبه 13 آذر1393 - 4:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بزرگترین ضرری که کردم از دست دادن بعضی از دوستام بود
از دست دادن اعتمادم از خیلی ها
و متنفر شدن از چند تا از دوستام
و از دست دادن وقت ازاد و فکری که مشغول این حرفه و این کار شده
ضرر این کار بیشتر روحی روانیه
اگه پشتوانه نداشته باشی که دیگه فاتحت خوندست

این نیز بگذرد

پنج شنبه 13 آذر1393 - 4:50am
استاد
استاد

درود بر شما
روش کاری اشتباه هزینه بردار هست.این گنج پزوهی به عنوان کار نباید بهش نگاه کرد باید به دید تفریج به اون نگاه کرد
روش کار من تفریحی هست به این نحو که ایتدا اطلاعات چند منطقه که باید بزنیم بدست میاوریم البته اطلاعات دقیق و بعد به هر روستای که میخواهیم برویم افرادی از اون روستا برای ما راه پاکی میکنند و مسیر و نقطه را به ما نشو ن میدهن با راننده تنظیم میکنیم و دو یا هر چند جا که در حدود اون منطقه مورد کاوش باشه ردیابی و نقطه زنی میکنیم و نهایت کار در 3 یا 4 ساعت تموم میشه و اگه هدفی نظرمون را حذب کرد فرد بزرگنر با دوستای حفارش کمسیون میگیره و و روز یا شب حفاری را مشخض میکنه و بستگی به تعداد حفارهایی که داره به افرد حفار اطلاع میده که فلان روز یا شب برنامه اش را تنطیم کنه و تعدادی حفار اماده هم دم دست هست که اگه یه وقتی کار گیر کردحفار را بیشتر کن یا اگه وسیله ای لازم بود به محل برسونه که دیگه کار در همون روز یا شب به پایان برسه.من هم فقط نقطه و عمق را تعیین میکنم و اصلا سر حفاری نمیرم چون اصلا در اون موقع اضافی هستم. هزینه هم غیر از حفارها هر چی بشه یه چندتای روی هم پول میزارند و نهایت هزینه بنزین یا خوراک و یا احیانا اتفاقی برای حفار بیوفته تامین میکنند اگه زمانی هم حفاری دچارمشکل دائمی شد تا اخر عمر بچه های دیگه اون را تامین میکنند نمونه هم یک گروه دیگه که از دوستام هستند دارند که طرف فلج شده و هنوز ماهانه یه مبلغی به اون پرداخت میکنند تا اموراتش بگذره
ولی بیاد داشته باشید فقط به چشم تفریح به این گنج پزوهی نگاه کنید

پنج شنبه 13 آذر1393 - 5:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان ،،،شايد در بين شما بدترين و در عين حال سخترين ضرر رو بنده متحمل شدم اما بايد از حق نگذرم و قبول کنم که اگه کمی شانس با ما همراه بود الان وضعيتم اين نبود ضرر بنده هم مالى بود و هم جانی که منجر به فوت برادر کوچکتراز خودم و دوست اين برادرم شد که باعث بانی اين مصيبت برگردن من تمام شد اما مشخص بود که کسی از سرلج و خيانت آمار محل کار حفاری رو داده بود دوتا دستگاه داشتم که مصادره شد از جی پی ايکس و ردياب آردى پروم ، توی حادثه فرارو گريز تصادف سختی شدو کتف چپم شکست و به سرم ضربه خورد و بيهوش شدم بعداز به هوش آمدن خبرفوت دو عزيز رو بهم دادند که پشت وانت مزدا به دليل خرابی و باز نشدن درب جلو به جهت خرابى نشسته بودند ، خلاصش که بعداز درمان نسبی دوتا شاکی گريبانگير بنده شد خانواده دوست داداشم و دولت که با کلى بدو بدو و تحمل 3 ماه حبس وبه دلايل خاص ديگر خلاص شدم اما شاکى دوم درخواست ديه کردند و چون بنده اين شخص رو از جلوی درشون سوار و قول سلامتی ايشون رو دادم مجبور شدم نزديک به 95تومن ديه بدم که اتفاق در روز حرام افتاده بود خلاصش کنم دوستان هرچی بود و نبودم بود سر اين کار گذاشتم ولی حقم نبود که اينجوری شرمنده داداشم و وحيد و خانواده و پدر جانبازم بشم الانم فقط براى تفريح به اين مقوله نگاه ميکنم ولاغير و علاقه به ساخت و دنبال کردن مقوله گنج پژوهی دارم ولی دوستان نا اميد نشيد در وحله اول ببينيد دنبال چی هستيد ،،کم يا زياد ،،،اگه به دنبال کم هستيد از قبور گبرى شروع کنيد اما نه هر قبری و از گبری بودن قبر اطمينان حاصل کنيد بعد با يه دستگاه نقطة زن مثل بی آر ان هم کارتون راه ميفته ،،اما اگه دنبال مال بزرگ هستيد بايد اول يک ردياب خوب و يک دستگاه نقطه زن خوب مثل mdlيا هر دستگاه عمق زن بالا داشته باشيد چراکه جنس های سطحی رو خارج کردن شما بايد ملاک حفاری برای بار بزرگ رو بالای 3متر عمق و يا در ديواره صخره ها يا قارها و محفظه های پلمپ جستجو کنيد ،توجه به علايم ،اشارات، نسخه ها ی اصل،،برای دفينه ملاک دوم موفقيت هستش و وجود تلة براى اين موارد (عمق بالا،صخره ها،تونلها و غارهای چند شاخة، و درهاى پلمپ )غيرقابل انکاره
ياحق

پنج شنبه 13 آذر1393 - 10:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
arash99 نوشته است:
سلام دوستان ،،،شايد در بين شما بدترين و در عين حال سخترين ضرر رو بنده متحمل شدم اما بايد از حق نگذرم و قبول کنم که اگه کمی شانس با ما همراه بود الان وضعيتم اين نبود ضرر بنده هم مالى بود و هم جانی که منجر به فوت برادر کوچکتراز خودم و دوست اين برادرم شد که باعث بانی اين مصيبت برگردن من تمام شد اما مشخص بود که کسی از سرلج و خيانت آمار محل کار حفاری رو داده بود دوتا دستگاه داشتم که مصادره شد از جی پی ايکس و ردياب آردى پروم ، توی حادثه فرارو گريز تصادف سختی شدو کتف چپم شکست و به سرم ضربه خورد و بيهوش شدم بعداز به هوش آمدن خبرفوت دو عزيز رو بهم دادند که پشت وانت مزدا به دليل خرابی و باز نشدن درب جلو به جهت خرابى نشسته بودند ، خلاصش که بعداز درمان نسبی دوتا شاکی گريبانگير بنده شد خانواده دوست داداشم و دولت که با کلى بدو بدو و تحمل 3 ماه حبس وبه دلايل خاص ديگر خلاص شدم اما شاکى دوم درخواست ديه کردند و چون بنده اين شخص رو از جلوی درشون سوار و قول سلامتی ايشون رو دادم مجبور شدم نزديک به 95تومن ديه بدم که اتفاق در روز حرام افتاده بود خلاصش کنم دوستان هرچی بود و نبودم بود سر اين کار گذاشتم ولی حقم نبود که اينجوری شرمنده داداشم و وحيد و خانواده و پدر جانبازم بشم الانم فقط براى تفريح به اين مقوله نگاه ميکنم ولاغير و علاقه به ساخت و دنبال کردن مقوله گنج پژوهی دارم ولی دوستان نا اميد نشيد در وحله اول ببينيد دنبال چی هستيد ،،کم يا زياد ،،،اگه به دنبال کم هستيد از قبور گبرى شروع کنيد اما نه هر قبری و از گبری بودن قبر اطمينان حاصل کنيد بعد با يه دستگاه نقطة زن مثل بی آر ان هم کارتون راه ميفته ،،اما اگه دنبال مال بزرگ هستيد بايد اول يک ردياب خوب و يک دستگاه نقطه زن خوب مثل mdlيا هر دستگاه عمق زن بالا داشته باشيد چراکه جنس های سطحی رو خارج کردن شما بايد ملاک حفاری برای بار بزرگ رو بالای 3متر عمق و يا در ديواره صخره ها يا قارها و محفظه های پلمپ جستجو کنيد ،توجه به علايم ،اشارات، نسخه ها ی اصل،،برای دفينه ملاک دوم موفقيت هستش و وجود تلة براى اين موارد (عمق بالا،صخره ها،تونلها و غارهای چند شاخة، و درهاى پلمپ )غيرقابل انکاره
ياحق

سلام جناب کاوشگر امیدوارم موفق باشید :ymhug: آرش عزیز خیلی ناراحت شدم داداش انشا الله غم نبینی و موفق باشی L-)

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

پنج شنبه 13 آذر1393 - 11:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
درود بر شما
روش کاری اشتباه هزینه بردار هست.این گنج پزوهی به عنوان کار نباید بهش نگاه کرد باید به دید تفریج به اون نگاه کرد
روش کار من تفریحی هست به این نحو که ایتدا اطلاعات چند منطقه که باید بزنیم بدست میاوریم البته اطلاعات دقیق و بعد به هر روستای که میخواهیم برویم افرادی از اون روستا برای ما راه پاکی میکنند و مسیر و نقطه را به ما نشو ن میدهن با راننده تنظیم میکنیم و دو یا هر چند جا که در حدود اون منطقه مورد کاوش باشه ردیابی و نقطه زنی میکنیم و نهایت کار در 3 یا 4 ساعت تموم میشه و اگه هدفی نظرمون را حذب کرد فرد بزرگنر با دوستای حفارش کمسیون میگیره و و روز یا شب حفاری را مشخض میکنه و بستگی به تعداد حفارهایی که داره به افرد حفار اطلاع میده که فلان روز یا شب برنامه اش را تنطیم کنه و تعدادی حفار اماده هم دم دست هست که اگه یه وقتی کار گیر کردحفار را بیشتر کن یا اگه وسیله ای لازم بود به محل برسونه که دیگه کار در همون روز یا شب به پایان برسه.من هم فقط نقطه و عمق را تعیین میکنم و اصلا سر حفاری نمیرم چون اصلا در اون موقع اضافی هستم. هزینه هم غیر از حفارها هر چی بشه یه چندتای روی هم پول میزارند و نهایت هزینه بنزین یا خوراک و یا احیانا اتفاقی برای حفار بیوفته تامین میکنند اگه زمانی هم حفاری دچارمشکل دائمی شد تا اخر عمر بچه های دیگه اون را تامین میکنند نمونه هم یک گروه دیگه که از دوستام هستند دارند که طرف فلج شده و هنوز ماهانه یه مبلغی به اون پرداخت میکنند تا اموراتش بگذره
ولی بیاد داشته باشید فقط به چشم تفریح به این گنج پزوهی نگاه کنید

بنده هم تا حالا چند میلیونی تفریحی ضرر کردم
عمر و وقت تلف کردن هم که هیچی

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

پنج شنبه 13 آذر1393 - 2:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
استاد جاوید کارت درسته واقعا
ارش جان ناراحت شدم ایشاالله دیگه غم نبینی
.......
درکل این حفاری میشه گفت کار سختیه
همه این کار هایی که استاد جاوید گفت انجام دادیم اخر سر لو رفت چند ملیون ضرر دادیم به کنار مهم نبود اینکه با چه امیدی بری چه سختی هایی تحمل کنی اخرش این طوری بشه خیلی سخت تر هست
درحال حاضرم پشت سیستم تایپ میکنم دانشگاه میرم :(
شرایط منم همچین اعصاب خورد کنیه
بار اماده میدونم کجاست یکیش دقیقا کنار روستا هست مردم میفهمن
یکیم خیلی بار خوبیه ولی داخل یه روستا هست دسترسی شدیدا سخته همه میترسن بیان کمک .منم تنهایی میرم گل میچینم همین
امیدوارم همه موفق بشین
هیچ وقت نا امید نباشید این کارم در کنار بقیه کارها داشته باشید
در نا امیدی بسی امید است***پایان شب سیه سپید است
بدرود

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

پنج شنبه 13 آذر1393 - 9:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 58 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure