انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 6:47am

پاسخ به موضوع  [ 43 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 دستگاه های ردیاب و نقطه زن فرید باقری 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
Morteza khan نوشته است:
با سلام خدمت جناب آقای مهندس حمیدِ عزیز و بقیه ی دوستای گلم

عرض اَدَب دارم خدمت به همه ی شما برادرای دلسوز و عزیزم

راستش رو بخواین بخدا قسم 15 ساله ک تو نخ گنج و این حرفام ولی تا الان حتی یک ریالم نصیبم نشده ولی انقد جاهای درست و حسابی پیدا کردم و دارم ک جبران تموم زحمت و بدبختیاییه ک کشیدم من واقعاً میخوام یه ردیاب درست و حسابی ک هم عمق زنیش عالی باشه هم ردیابیش قویی و بی خطا.... برا همینم با شما برادرای خوبم در میون گذاشتم ک الکی گول نخورم الان ازتون ممنون میشم یه ردیاب خوب تو انجمن ک واقعاً از همه لحاظ بی نقص باشه مرحمد کنید تا بخرم.... بعدم لطف کنید آموزشم بدین تا باهاش بتونم حرفه ای کار کنم تا عمری دعاگوتون باشم در محضر حق @};-

سلام
دوست عزيز شما اگر ردياب ميخواين بايد ببينيد كه ميتونيد رديابي كنيد يا !!!
سيستم ردياب جوري هستش كه روي يكسري از ادما جواب نميده يه نمونش خود من بيشتر از ١٠ تا مدار درست كردم اما دريق از يك حركت انتن ~X(
به نظر من قبل از خريد ردياب يه زحمت بكشيد به انجمن مدارات ردياب سر بزنيد و به قسمت ردياب موبايلي بريد و تست كنيد ببينيد حركت انتن رو ميتونيد تجربه كنيد ؟؟؟
اگر ردياب جواب داد به شما كه خيلي خوب ميشه و همينجا بهتون ميگم كه بهتر از ردياب انجمن نميتونيد پيدا كنيد اين رو قول ميدم بهتون
و با تمرين ميتونيد به نتيجه برسيد @};-

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

شنبه 26 فروردین1396 - 8:15pm

چشم داداش ممنونم از لطفت @};-

بنام خدای سمیع و بصیر

خطاپوشِ بخشنده ی بی نظیر

یکشنبه 26 فروردین1396 - 2:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فرید باقری که اصلا سواد الکترونیکی نداره که تا بخواد دستگاه بسازه!!!حتی یه دیود رو نمی دونه چیه فقط از بچه های اینجا و یا بیرون به مبلغ نهایت 500 هزار تا 1 میلیون میخره وحدود 5 تا 20 میلیون میفروشه
البته یه نفری که واسش میسازه اسباب بازی تحویلش میده میشناسم :D

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 28 فروردین1396 - 1:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
فرید باقری که اصلا سواد الکترونیکی نداره که تا بخواد دستگاه بسازه!!!حتی یه دیود رو نمی دونه چیه فقط از بچه های اینجا و یا بیرون به مبلغ نهایت 500 هزار تا 1 میلیون میخره وحدود 5 تا 20 میلیون میفروشه
البته یه نفری که واسش میسازه اسباب بازی تحویلش میده میشناسم :D

:D ايول منم همين عقيدرو دارم

سه شنبه 29 فروردین1396 - 6:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز عقیده چیه من به شما اطمینان میدم خیالت راحت باشه .

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 30 فروردین1396 - 7:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من و شمايي كه ميدونم اكثر دستگاه ها نحوه كار كردشون چجوريه ميدونيم اما خيليا گول فيلم ها و حرفاشو ميخورن

چهارشنبه 30 فروردین1396 - 7:50pm

از همه ی شما دوستای گلم واقعاً سپاسگزارم @};-

بنام خدای سمیع و بصیر

خطاپوشِ بخشنده ی بی نظیر

پنج شنبه 30 فروردین1396 - 1:56am
مدیر کل
مدیر کل

دوستان توجه داشته باشین تنها چند روز پس از مطلبی که عرض شد به اطلاع من رسوندن آقای باقری نسخه دموی فلزیاب پالسی فلزجو رو به اسم "کبرا بلک GFX 7000" با قیمتی نجومی ارائه دادن! در فیلم تبلیغاتی زیر میتونین جزئیات رو ببینین:
http://www.aparat.com/v/HxILh
جالب اینجاست آقای باقری در این فیلم چند بار از بنده و فلزجو اسم برده و تشکر کرده! واقعا نمیدونم باید چه جوابی به ایشون بدم؟! بگم خواهش میکنم قابل شما رو نداشت راحت باشین؟! :ymhug: =(( :D متاسفانه ساز و کار قانونی برای جلوگیری از چنین سوء استفاده هایی وجود نداره. فقط میشه اطلاع رسانی کرد.
اما بلحاظ فنی نکات زیادی در فیلم وجود داره. مثلا روش اپراتوری از نظر بالانس و نحوه حرکت پاندولی دستگاه کاملا اشتباه هست! همینطور تنظیمات رو بدرستی انجام ندادن و توضیحشون در خصوص فرو اصلا درست نبود. مطالب اشتباه زیادی در فیلم دیده میشه که دوستان خودشون میتونن ببینن و نیاز به توضیح بیشتر بنده نیست. قسمتهایی از فیلم هم که کاملا حالت کمدی داره تا تست و اپراتوری و معرفی یک دستگاه! اینها نشون میده چیزهایی که ما در مورد آقای باقری عرض کردیم درست بوده!
البته آقای باقری قبلا نسخه قدیمی تری از فلزجو رو با اسم دیگری ارائه کرده بودن! این بار ظاهرا با خیال راحت و بدون مخفی کاری از اخرین نسخه دموی فلزجو استفاده کردن. اما اینکه فرمودن مدار بهینه شده نمیتونه درست باشه چون پالسی فلزجو مداری مبتنی بر برنامه دیجیتال هست و مدارش کار خاصی انجام نمیده که جای بهینه سازی داشته باشه. وانگهی تصور نمیکنم کسی که چنین ادعایی داره بیاد مدار دیگران رو بهینه کنه! اگر همکاران ایشون واقعا توانش رو داشتن که مدار من رو بهینه کنن پس باید خیلی چیزها بیشتر از من بدونن و در اون صورت خودشون مداری طراحی میکردن نه اینکه در روز روشن مدار بنده رو ضمن تشکر برای فروش بذارن! وجود کانکتور روی جعبه جهت پروگرام و ریست شدن محدودیت دمو هم که خودشون اشاره کردن و مشخصه. واقعا نمیدونم کسی که چنین چیزی از اقای باقری بخره و اسم فلزجو و کلمه دمو و محدودیت استفاده و اسم بنده رو داخل دستگاه ببینه باید از چه کسی پشتیبانی بگیره؟ از بنده؟! یا از آقای باقری که مشخصه دستگاهشون کیفیت و ثبات مدل اصلی رو هم نداره و حتی بیشتر موارد اپراتوری رو اشتباه انجام یا توضیح دادن؟ بهرحال دستگاه مذکور مورد تایید من نیست و بر تمام مواردی که در خصوص کارهای آقای باقری عرض کردیم صحه میذاره.
جا داره اشاره کنم نسخه فول و اصلی فلزجو تنها در اختیار اقا مجتباست و کیفیت ساخت ایشون بلحاظ فنی زیر نظر من که طراح این سیستم هستم بوده و در عین حال قیمت مناسبی هم داره. اگر دوستان در زمینه اطلاع رسانی و مواجهه با فعالیتهای اینچنینی سودجویان همکاری لازم رو انجام ندن بنده در آینده از ارائه عمومی اینگونه طرحها حتی بصورت دمو صرفنظر میکنم!

شنبه 1 اردیبهشت1396 - 1:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ادمي كه نتونه موقع فيلم تبليغاتيش جلوي سرو صداي محيط رو بگيره چه انتظاري ازش ميره !! ادم چقدر ميتونه پست باشه كه بياد بگه ممنون از حميد بابت تغييرات !!!!!! اونم فقط چون اسم مهندس روي مداره وگرنه از خودش تشكر ميكرد

شنبه 2 اردیبهشت1396 - 6:53am
کاربر فعال
کاربر فعال

یه توصیه به دوستانی که از این اقا دستگاه میخرن
این اقا از دوستان سرپلی (بچه های بالا) هستن پس اگر یه وقت مشکلی واستون تو این زمینه پیش اومد مسئولیتش با خدتون!!!

شنبه 2 اردیبهشت1396 - 7:48am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 43 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure