انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 10:02pm

پاسخ به موضوع  [ 43 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 دستگاه های ردیاب و نقطه زن فرید باقری 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خدایی خیلی دوست دارم بدونم این کچله با چه نام کاربری تو انجمن فعالیت میکنه

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

سه شنبه 5 اردیبهشت1396 - 10:22am
استاد باستان شناسی
استاد باستان شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ایران سرای من است
درود بر دوستان عزیز
آقای فرید باقری بعد از آثار هنری که به اسم باستان شناسی و تفسیر دادن بیرون و روی هر عکس و نقاشی که روش میکشن 300 هزار تومان حق کارشناسی میگیرن
حالا نوبت به اون رسیده که در روز روشن نتیجه زحمات شبانه روزی مهندس حمید رو به اسم بهینه سازی!!! به مردم بفروشند
ایشون کوچکترین سوادی در زمینه باستان شناسی و الکترونیک ندارند حتی از اپراتوریشون هم مشخص هست که هیچ وقت با یک سیستم حرفه ای و کارآمد کار نکردن

البته عدم فرهنگ سازی هم در جامعه یکی از دلایل اصلی هست
در اینجا (سایت فلزجو)مونتاژ کارهای زیاد هستند که از برکت فلزجو برای خودشون گروه علائم و تفسیر زدن!! و در کنارش فلزجو رو به قیمت های بالا به نام های دیگه میفروشن یا دوتا دسته خالی با یه اسپیکر رو به اسم ردیاب که آقای فرید باقری سلبریتی اینهاست
اگر قصد خرید پالسی ایرانی دارید ,فلزجو بهترین گزینه هست ولی فلزجویی که از قطعات درست ساخته شده باشه و کم کاری نشه توش ,بهترین گزینه خرید از همین سایت و آقا مجتبی هست
مثل این هست که پژو رو با قطعات فرانسه و مونتاژ درست بخرید یا با قطعات چینی
کلا در پالسی ها دستگاه های انگشت شماری هستند که خوب هستند مثل لورنز زد وان یا اس اس پی اصل بلغارستان و ابینگر کسانی هم که پول دارند و میخوان شرکتی بخرند اگر میتونن این دوتا رو تهیه کنند ولی قدرتشون به چنین دستگاههای نمیرسه دیگه نرن سراغ پالسی های مثل پیمکس جعلی یا صدها اسم عجیب و غریب دیگه ,فلزجو بهتر از همه اونهاست ,که البته مقایسه فلزجو با دستگاهی مثل لورنز کار درستی نیست چه از لحاظ قیمتی و چه از لحاظ زیر ساخت,قطعات و صدها مورد دیگه که اگر در اختیار شخصی مثل مهندس حمید بود شاهکار دیگری میدیدیم
@};-

راه در جهان يکی است و آن راه راستی است(زرتشت)
کانال تخصصی باستان شناسی
https://t.me/joinchat/AAAAAD8uAfDJXZ2rj9jCWg

پنج شنبه 6 اردیبهشت1396 - 2:34am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مردک دزد حرومزاده تشکر هم میکنه. مفت خور عوضی.

پنج شنبه 7 اردیبهشت1396 - 11:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تازگی ها یه فیلم گذاشته آپارات بنام گفتگو بی پرده با فرید باقری
داخل فیلم برمیگرده میگه از آمریکا میخوان دکتری افتخاری بدن بهش

یکشنبه 2 اردیبهشت1397 - 9:55pm
YIM

سلام -وای چقدر ناسزا و بد بیرا به اقای باقری میبندیدن شماها بابا -فکرکردین خودتون بیشتز از هندوانه فروش سر کوچه بارتونه فاشیست های وطن فروش
من که خودم دفینه یاب حرفه ای هستم و اصلا نیازی به ردیاب فلان ندارم با جرعت میگم بهتراز زد بیست یک با قری در اون رنج قیمت وجود نداره{لیاقت تجربیات گرانبهای من رو ندارید} -
بعد یک عده زالو صفت بخت برگشته میخان با رکیکاتی اگه از راگوزشون بیرون میدن قدرت نمایی و جذاب گرایی کنن -غافل از این که یک دفینه یاب کار کشته میدونه با کفتار صفتهایی مل شماها
نمیشه مال دراورد چون اخرش همدیگه رو سلاخی می کنین و از جسد همدیگه کاریکاتورمیکشین

{صرفا جهت اطلاع - بنده هیچ اصل نصب با استاد باقری ندارم}
خطاب به مدیر کل هم بگم - اگه جنابعالی فلان مدار دیجیتال رو به عنوان تریلر وارد بازار کردی و مدعی ابتکار و نو اوری اون هستی{ادعای مهندسی الکترونیک وهوش دیجیتالی میکنی}چرا در نسخه عرضه شده در بازار کانکتور تغییر پروگرام
میزاری که طرف با خرید یک دستگا تی ان ام
کد چیپ مدارتو رمز گشایی کنه -چرا از ایسی های قفل میکرو استفاده نکردی - ایا شماره قطعات رو پک کردی؟! هرچند به محض اتصال به دستگاه پروگرامر شناسنامه چیپ بالا میاد و... –از ایسی های سی پی ال دی
استفاده میکردی چون امنیت بالایی داره ومیشه کدنویسی امنیتی رو ش کامپایل کرد و بهترینش اینه که از ای سی {رام} که توانایی استند بای داره استفاده میکردی که به محظ جدا شدن از باتری
اطلاعاتش باک بشه و .... و کلی کاره دیگه {راه صد درصدی برای حفظ دیتا نیست}...بهتره بدونی بنده همیشه از باقری و همکاران تشکر میکنم و ارزوی موفقیت براشون دارم -جنابعالی هم الان که
دچار افسرده گی بعد زایمان شدی سعی کن دفعه بعد پروفشنال عمل کنی و سعی کن بفهمی که نمیشه با نقطه ضعفهایی که داری یک چکش بسازی تا کسه دیگه رو تخریب کنی-چون اگه دستگاه اون کارایی نداره مال خودتم نداره چون میگی کیی شد ه از مدل های جنابعالیست

جمعه 7 اردیبهشت1397 - 12:39pm
مدیر کل
مدیر کل

آن یکی پرسید اشتر را که هی *** از کجا میایی ای اقبال پی
گفت از حمام گرم کوی تو *** گفت خود پیداست در زانوی تو!

اینکه شما دفینه یاب حرفه ای هستی و بچه های اینجا یا بنده زالو صفت هستیم و شما با باقری نسبتی نداری(!) یا قصد تبلیغ براش نداری یا فلان دستگاهش بهترینه و ... در کنار ادب و تربیت شما که در متن مشخص بود همه گویای واقعیات زیادی هست. یک کلام رو راست عرض کنم در زندگیم یک نفر ندیدم که نان حلال خورده باشه و چنین ادبیات و طرز برخوردی داشته باشه!!! پس تکلیف شما و امثال شما برای من واضح هست.
بنده با وجود ایرادات بسیاری که به آقای باقری وارد بوده همیشه به ایشون احترام گذاشتم و هرگز بی ادبی نسبت به ایشون نداشتم. مطالبی هم اگر هست بر پایه صحبتهای نفرات زیادی هست که توی این کار هستن و تاجاییکه من میدونم هیچکدوم فروشنده و رقیب و امثالهم نیستن که از سر دشمنی و حسادت و رقابت چیزی علیه ایشون بگن! دهها و صدها تصویر کارشناسی مضحک آقای باقری که شاید فقط از نظر هنر نقاشی جای توجه داشته باشه بارها در انجمن مطرح شده! بعلاوه ایشون در زمینه دستگاهها و یا علم الکترونیک اصلا تخصصی نداشتن و در فیلمهای اخیرشون هم که ماشالا مقدار زیادی از مطالب ما در فلزجو رو دارن تکرار میکنن که در واقع از خود ما یاد گرفتن! فلزیاب طراحی شده بنده رو هم که در فیلمشون واضح بود حتی اسم من رو بردن و با کمال پر رویی تشکر هم کردن! جالبه که نسخه دموی فلزیاب طراحی شده بنده رو حتی نسبت به نسخه فول که خود ما در فلزجو توسط آقا مجتبی عرضه کردیم خیلی گرانتر میفروشن! حالا ما زالو صفت هستیم یا دیگران؟!
نسخه فول فلزجو نه سوکت پروگرامر داره و نه نیاز به پروگرام داره. شما اول اطلاعات کسب کن بعد دروغ بباف! اون چیزی که شما میگی اتفاقا کاری هست که اقای باقری و برخی فروشندگان سودجوی دیگه انجام دادن. وگرنه بنده که طراح این سیستم بودم و مستنداتش با تاریخ آپدیتها و غیره در انجمن موجود و قابل پیگیری هست و خودم قفل محدودیت روی پروژه گذاشتم طبیعیه که میتونم براحتی حذفش کنم.
بابت توصیه های فنی و مهندسی شما هم خیلی ممنون. ولی بهتره ابتدا خودتون در پروژه های شخصیتون ازش استفاده کنین. کسی با چند تا جمله الکی و در سطح دانشجویی نمیتونه پروژه و دستگاه تحویل بده! کاوشگر دفینه یاب حرفه ای هم دنبال این مسائل نمیره که شما رفتی! بهتره به کار خودتون برسین. وگرنه مطمئن باشین ما هم میتونیم کاری کنیم که دیگه اقای باقری نتونه با افتخار عنوان کنه تنها کسی هست که توی فیلمها از کمر به بالاش دیده شده!!!

جمعه 7 اردیبهشت1397 - 1:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پسر خوب دفینه یاب حرفه ای اصلا سراغ فروش دستگاه نمیره .حالا جنابعالی که شاگردد جناب فرید خان هستین جای خود دارین.
لطفا سری بعدی با واشر ببندین همین طوری خالی نبندین.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

جمعه 7 اردیبهشت1397 - 10:57pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

یعنی هنوزم صحبت از این فری هست؟ انجمن فلز جو کارای خیلی مهم تری داره تا اینکه دنبال چن تا حرف بی ربط که بعضا یه سری ازطرف شخص اون فری مثل ایکس و ایگرگهایی که اینجا پیدا میشن وهرزگای اینجا پارازیت میندازن داره.برای اون عده از اشخاصی که فکر میکنن تازه پا به عرصه فلز یابی گذاشتن و فکر میبکنن اینجام میتونن نقاشیهای ترسیم شده فری جونو به نمایش بزارن یا بخوان فلان دستگاه رو از طرف اون شخص نام ببرن بهترینه بهتره بگم این بساطو برن جای دیگه پهن کنن این قبایی که که دوختین اندازه تن خودتونه نه دیگران...... خوشم میاد این فری از رو نمیره خیلی جالبه.چن ساله هی جواب خودشو جواب همون اشخاصی که از طرف خودشم میاد میدیما باز اینجا پلاس میشن جالبه. این فری بجای دستگاه فروختن میرفت همون نقاشی کشیدنهاشو ادامه میداد الانه پیکاسو شده بود تابلوهاش خداتومن قیمت داشت

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 10 اردیبهشت1397 - 10:27pm
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید نوشته است:
آن یکی پرسید اشتر را که هی *** از کجا میایی ای اقبال پی
گفت از حمام گرم کوی تو *** گفت خود پیداست در زانوی تو!

اینکه شما دفینه یاب حرفه ای هستی و بچه های اینجا یا بنده زالو صفت هستیم و شما با باقری نسبتی نداری(!) یا قصد تبلیغ براش نداری یا فلان دستگاهش بهترینه و ... در کنار ادب و تربیت شما که در متن مشخص بود همه گویای واقعیات زیادی هست. یک کلام رو راست عرض کنم در زندگیم یک نفر ندیدم که نان حلال خورده باشه و چنین ادبیات و طرز برخوردی داشته باشه!!! پس تکلیف شما و امثال شما برای من واضح هست.
بنده با وجود ایرادات بسیاری که به آقای باقری وارد بوده همیشه به ایشون احترام گذاشتم و هرگز بی ادبی نسبت به ایشون نداشتم. مطالبی هم اگر هست بر پایه صحبتهای نفرات زیادی هست که توی این کار هستن و تاجاییکه من میدونم هیچکدوم فروشنده و رقیب و امثالهم نیستن که از سر دشمنی و حسادت و رقابت چیزی علیه ایشون بگن! دهها و صدها تصویر کارشناسی مضحک آقای باقری که شاید فقط از نظر هنر نقاشی جای توجه داشته باشه بارها در انجمن مطرح شده! بعلاوه ایشون در زمینه دستگاهها و یا علم الکترونیک اصلا تخصصی نداشتن و در فیلمهای اخیرشون هم که ماشالا مقدار زیادی از مطالب ما در فلزجو رو دارن تکرار میکنن که در واقع از خود ما یاد گرفتن! فلزیاب طراحی شده بنده رو هم که در فیلمشون واضح بود حتی اسم من رو بردن و با کمال پر رویی تشکر هم کردن! جالبه که نسخه دموی فلزیاب طراحی شده بنده رو حتی نسبت به نسخه فول که خود ما در فلزجو توسط آقا مجتبی عرضه کردیم خیلی گرانتر میفروشن! حالا ما زالو صفت هستیم یا دیگران؟!
نسخه فول فلزجو نه سوکت پروگرامر داره و نه نیاز به پروگرام داره. شما اول اطلاعات کسب کن بعد دروغ بباف! اون چیزی که شما میگی اتفاقا کاری هست که اقای باقری و برخی فروشندگان سودجوی دیگه انجام دادن. وگرنه بنده که طراح این سیستم بودم و مستنداتش با تاریخ آپدیتها و غیره در انجمن موجود و قابل پیگیری هست و خودم قفل محدودیت روی پروژه گذاشتم طبیعیه که میتونم براحتی حذفش کنم.
بابت توصیه های فنی و مهندسی شما هم خیلی ممنون. ولی بهتره ابتدا خودتون در پروژه های شخصیتون ازش استفاده کنین. کسی با چند تا جمله الکی و در سطح دانشجویی نمیتونه پروژه و دستگاه تحویل بده! کاوشگر دفینه یاب حرفه ای هم دنبال این مسائل نمیره که شما رفتی! بهتره به کار خودتون برسین. وگرنه مطمئن باشین ما هم میتونیم کاری کنیم که دیگه اقای باقری نتونه با افتخار عنوان کنه تنها کسی هست که توی فیلمها از کمر به بالاش دیده شده!!!

زنده باد بر این ادبیات و درک والا مهندس @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 25 تیر1397 - 1:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
الان خبر ندارم اما قبلا به فرید باقری سلام می دادی می گفت ان تومن بریز به حساب تا جواب سلامتم بدم چار تا کتابم از چشم زربن و جوغن ها داشت کارشم تلکه کردن ملت بود .

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

جمعه 29 تیر1397 - 5:26am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 43 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure