انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 4:28am

پاسخ به موضوع  [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 اسامی شیادان و کلاهبرداران عالم فلزیابی! 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

خوب مچشونو میگیری دمت گرم

یکشنبه 20 فروردین1396 - 3:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کردستان
سلام اقای شمس از قدیم گفتن دهنت با اش سوخته به اب هم فوت میکنی نه برادر بنده نه محمدکرد هستم نه فرید باقری نه اون بدبخت ها که اسمشونو میاری بنده اسمم اوات حسینی هست ساکن اطراف سقز ونیازی نمیبینم وازتونم باکی ندارم تا بترسم بگم فلانی نیستم یاهستم من خودم به شخصه با اسم کاربری حسینی تو تلگرام اومدم خصوصیت در مورد جایی حرف زدیم اونجا اطراف قزوین بود مال پدر خانومم هست که شما فرمودید اول یک تومان واریز کن بعد بهت میگم چکار کنی بعد فرمودی بیام اونجا بیست میلیون میگیرم شما وقتی کی خودتون اوج کلاهبرداری هستی چرا مردمو بد خطاب میکنی من اگه مدیر حمید جان اجازه بده کل مدارکی که دارمو اینجا حرفامو به اثبات میرسونم به درود

شنبه 2 اردیبهشت1396 - 9:06am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کردستان
براستی خدا به راه راست هدایتت کنه بجای تهمت واهانت به دیگران خودتو اصلاح کن ومن فقط وفقط به خاطر این انجمن پربار وبا ارزش که مدیرانی لایق وبا احترامی همچون حمید اقا ومجتبی واساتید بزرگی که اینجا هستن حرص میخورم که هرکسی پا میشه برای منفعت وجیب پرکنی خودش دیگرانو خراب میکنه اقای شمس شما ادم درستی نیستی ومدارکو براتون میارم هرکسی ازدوستان میخوادمدارکو براش میفرستم تلگرامی وببینه بیاد پی ویه بنده به درود

شنبه 2 اردیبهشت1396 - 9:12am

کاوشگران عزیز:
گروه و کانالی بنام زئوس توسط اشخاصی بنام اسحاق تو شاهرود و دیاکو اداره میشه که ردیابی بنام پی دی زئوس ساختن که به انواع مواد معدنی مانند,منیزیم,کلسیم,کبالت,سیلیس و بازالت واکنش عجیبی داره و شیادانی بیش نیستند!
(به دوستانتون اطلاع بدید)

:ymapplause:

شنبه 2 اردیبهشت1396 - 7:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اسحاق هر چه بیشتر فیلم میزاره به همون اندازه هم ناکارامدی دستگاهش ثابت میشه
کلا داره فراخوان میزنه =)) :ymparty: :ymparty:

دوشنبه 3 اردیبهشت1396 - 1:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

یکی نیست بگه ادم ناشی تر از خانی پیدا نکردی برای ساخت فیلم دستگاه
کلا اون ابروی نداشته پی دی رو هم برده :D :D =)) =)) :)) :))

دوشنبه 3 اردیبهشت1396 - 1:42am
استاد باستان شناسی
استاد باستان شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ایران سرای من است
کلاهبرداری با دستگاه های جعلی و ناکارآمد چند سالی هست که شیوه پول در آوردن آقای عزیزیان شده ,تخریب سیستمهای اصل و معتبر جهانی بدلیل سود کم
و تبلیغ و ساخت دستگاه های ناکارآمد به دلیل انحصار و سود فراوان
سیستمهای که مونتاژ ارومیه و سایت سازی ایشان در ترکیه است
سو استفاده از کتابهای ترجمه ای ترکیه و جا انداختن خود به عنوان شخص اگاه به اسرار نشانه به افراد ناآگاه ,ایجاد سایت های جعلی فقط و فقط برای فروش سیستم های جعلی
از شگردهای ایشان میباشد ,در پایین از دستگاه های جدیدی که ایشان تولید کرده و توسط عوامل ایشان در فضای مجازی تبلیغ زیادی از آن میشود تصاویری را قرار می دهیم

کانال آموزشی و مبارزه با کلاهبرداری
https://telegram.me/joinchat/AAAAAD8uAfDJXZ2rj9jCWg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

راه در جهان يکی است و آن راه راستی است(زرتشت)
کانال تخصصی باستان شناسی
https://t.me/joinchat/AAAAAD8uAfDJXZ2rj9jCWg

پنج شنبه 6 اردیبهشت1396 - 2:40am

awat نوشته است:
براستی خدا به راه راست هدایتت کنه بجای تهمت واهانت به دیگران خودتو اصلاح کن ومن فقط وفقط به خاطر این انجمن پربار وبا ارزش که مدیرانی لایق وبا احترامی همچون حمید اقا ومجتبی واساتید بزرگی که اینجا هستن حرص میخورم که هرکسی پا میشه برای منفعت وجیب پرکنی خودش دیگرانو خراب میکنه اقای شمس شما ادم درستی نیستی ومدارکو براتون میارم هرکسی ازدوستان میخوادمدارکو براش میفرستم تلگرامی وببینه بیاد پی ویه بنده به درود

یرادر سلام
اگه مدارک داری بزار همه ببینن
چرا مثل احمدی نژاد بگم بگم میکنی
اگه دستگاه دست ساز که شما طرفداریشو میکنی خوب بود سازندش باهاش یه بار میزد کارو تموم میکرد
دیگه لازم نبود تولید انبوه کنه سرمردومو کلاه بزاره

شنبه 8 اردیبهشت1396 - 12:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

awat نوشته است:
سلام اقای شمس از قدیم گفتن دهنت با اش سوخته به اب هم فوت میکنی نه برادر بنده نه محمدکرد هستم نه فرید باقری نه اون بدبخت ها که اسمشونو میاری بنده اسمم اوات حسینی هست ساکن اطراف سقز ونیازی نمیبینم وازتونم باکی ندارم تا بترسم بگم فلانی نیستم یاهستم من خودم به شخصه با اسم کاربری حسینی تو تلگرام اومدم خصوصیت در مورد جایی حرف زدیم اونجا اطراف قزوین بود مال پدر خانومم هست که شما فرمودید اول یک تومان واریز کن بعد بهت میگم چکار کنی بعد فرمودی بیام اونجا بیست میلیون میگیرم شما وقتی کی خودتون اوج کلاهبرداری هستی چرا مردمو بد خطاب میکنی من اگه مدیر حمید جان اجازه بده کل مدارکی که دارمو اینجا حرفامو به اثبات میرسونم به درود

دوست عزیز استاد شمس مرد بزرگی هست برای همه شناخته شده هستند با این حرفهای بی مدرک وبی حساب نمیتونی کار خودتون کلاه برداری دستگاه های اشغال را بپوشانی
انشاءالله خدا اصلاحت کنه

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

شنبه 9 اردیبهشت1396 - 7:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این کاربر آوات چرا از معرفی کلاهبرداران ناراحته ؟

یکشنبه 10 اردیبهشت1396 - 10:37am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure