انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 11:39am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 24 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 مدافع حرم 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

saman2 نوشته است:
pejhvak نوشته است:
دوست عزیز saman2 ، فیش حقوقی رو کردی که چی؟؟؟ شما هر وقت خودت باور کردی، چشم ما مخلص شمام هستیم . آخه تو این زمونه کی میتونه با ماهی 480 هزار تومن زندگی کنه؟؟؟؟!!!! تو حلبی آبادم باشی این پول کفاف نون خشک خانوادت رو نمیده ، که تازه آدم بخاد جونشم براش بخطر بندازه . دوست من برو از برادران س پ ا ه ی بپرس ببین چقد حقوق میگیرن . برای رده های پایین و برای داخل کشور الان بالای 3500000 میگیرن ، خاج کشور برن که دیگه خدا میدونه !!!! من شنیدم برای همین سوریه و بقول شما مدافع حرم هرکی بره ماهانه 50 میلیون حقوق داره و مثلا اگه بقول شما شهیدم بشه 500 میلیون دیه شه و همین حقوقم مادام العمر برای خانوادش . البته شاید این اعداد یه مقدار اغراق آمیز باشه ، ولی از قدیم گفتن تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها !! من اینا رو از یکی از همین افراد شنیدم. خب در این بین شاید معدود (خیلی معدود) کسانی هم باشن که بخاطر مسائل اعتقادی رفتن ، وقتی انسان به چیزی واقعا اعتقاد داره حاظره جونشم بزاره ، مثلا همه شنیدیم تو همین جنگ ایران با عراق بودن کسانی که برای عبور همرزم هاشون از میدون مین خودشونو رو مین ها مینداختن و جونشون رو میدادن . ولی اون مال قدیم بود. جوونای الان دیگه حاظر نیستن این کارا رو بکنن چه برسه به اینکه برای یه کشور دیگه هم باشه . مگر اینکه تو این شرایط دشوار زندگی چاره ای جز این مورد نداشته باشن که اونم باید چیزی که در عوضش میگیرن ارزششو داشته باشه . اگه حکومت اسد مشروعه و جانبداری در کار نیست خب حکومت یمن هم قانونی بود ، چرا از اون دفاع نکرد؟ و مثلا مدافع مردمه . اگه ادعا دارن که چون مردم حکومت یمنو نمیخوان پس مشروع نیست ، خب مردم سوریه هم حکومت اسد رو نمیخان ، چرا باید حکومت اسد قانونی باشه؟ نمیشه که یک بام و دو هوا باشه . اگر شما ادعای مبارزه برای جلوگیری از نفوذ داعش در خارج خاک ایران رو دارین خب از طرف شرق و افغانستان و پاکستان هم ما با مشکل تروریسم مواجهیم . چرا تو خاک اونا مبارزه نمیکنه ؟ نه عزیزم اینا همه سیا بازی و سیاسی بازیه .تا تو دردسر نیوفتادیم بهتره دیگه بحثو تمومش کنیم . در آخر خدا رحمت کنه همه رفتگان رو . شاد باشید. @};-

سلام دوست عزیز
فیش حقوقی رو من رو نکردم خانواده شهید رو کرده
اما باورش شاید سخت باشه اما حقیقته! من از نزدیک دیدم همین پسر دایی دوستم تو زیر زمین خونه پدریش زندگی میکنه ماشینم نداره اما با این حقوق زندگیشم میکنه
خوب با این حقوقی که شما میگی اگر بخواییم حساب کنیم ماهی چند میلیارد باید ایران هزینه کنه؟ این دولت محترم حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح رو این ماه قطع کرده و خبرش دیروز تو خبرگزاریها خوندم حالا هرکی هرچی میخواد بگه بگه اما حقیقت همیشه چیزی نیست که اکثریت میگن

دوست من حقیقت رو آدم خودش میتونه ببینه . در مورد هزینه هم فقط اینو میگم که اصلا لازم نیست دولت هزینه کنه . مثل اینکه فراموش کردید اقتصاد ایران الان دست کیه؟ پروژه های نفت وگاز دست کیه ؟ مخابرات دست کیه؟ معادن دست کیه؟و....این هزینه پول خرد نیست . بگذریم ، امیدوارم که از من دلگیر نباشید ، منم نظرم این بود و دیگه علاقه ای به ادامه این بحث هم ندارم . موفق باشید . :-ss

دوشنبه 27 اردیبهشت1395 - 3:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام

به اندازه کافی مشکل در بحث حق یابی هست(گنج یابی) لطفا انقد بحث های عقیده تی و سیاسی رو تو انجمن مطرح نکنید.هر که دارد هوس کشته شدن بسم الله هرکسیم نداره سر جاش بشینه حرف نزنه و سرش تو لاک خودش باشه.....

و به عقاید هم احترام بذاریم

یا خدا @};-

از این تکرار ساعتها
از این بیهوده بودنها
از این بی تاب ماندنها
از این تردیدها
نیرنگها
شکها
خیانتها
از این رنگین کمان سرد آدمها
و از این مرگ باورها و رویاها
پریشانم …
دلم پرواز میخواهد !

دوشنبه 27 اردیبهشت1395 - 7:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود
اگاهي سياسي بعضي دوستان جالب توجه است
اگر سوريه سقوط كند بعدي عراق و بعدي ايران و بعدي روسيه و الي اخر /چقدر بعضي دوستان ساده انگارند شما حضور ايران را با اين حرفها اثبات كرديد حضور روسيه به چه دليل است
اين يك جنگ نيابتيست و مجبوريم نيابتي يا مستقيم جلوي شكست را بگيريم تا جنگ به خانه و كاشانه مان نرسد
اين كه بعضي به خاطر پول بجنگند يا پول برايشان مهم باشد مسخره است اينان بزرگ مردان با غيرتي هستند كه براي عقيده ميجنگند وگرنه جان ادمي برايش قابل مقايسه با ماديات نيست
از محاسن جنگ مشخص شدن مرد از نامرد است و اناني كه در سوريه شهيد ميشن به نظر من ابر مرد هستند
روحشان شاد @};- @};- @};-

دوشنبه 27 اردیبهشت1395 - 9:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خیلی جالبه ،حرم در دمشقه ،ایرانیها سر از خرابه های بیمارستان کودکان حلب در می اورند.

www.islamquest.net/fa/archive/question/fa7203

یا الله

دوشنبه 27 اردیبهشت1395 - 11:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 24 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure