انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 3:57am

پاسخ به موضوع  [ 8 پست ] 
 دوربین دید در شب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
با سلام @};-
من قصد تهیه یه دوربین دید درشب رو دارم ولی هیچ اطلاعات بدرد بخوری نه خودم دارم, نه تو ایتنزنت, درباره تهیه این نوع دوربینها پیدا نکردم.
حالا از دوستانی که تجربه دارند یا دسترسی به این نوع دوربین ها دارند خواهش می کنند راهنمایی کنند.
ممنون

یکشنبه 6 دی1394 - 11:26pm
YIM

سلام این لینکا شاید مفید باشه
kooy.ir/News147.html
www.zoomit.ir/articles/gadget/21655-fli ... mal-camera

چهارشنبه 16 دی1394 - 5:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خب این دوربین ها بر خلاف دوربین های شکاری غیر مجاز هستن وباید مجوز دولتی داشته باشین که البته به این راحتیا نمیدن.واسه همین توی نت چیزی پیدا نمیکنی.واینکه تا 200 کمتر یا بیشتر بسته به نوع ساختارش رو پوشش میده

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

چهارشنبه 16 دی1394 - 7:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

چند وقت پیش منم از بیکاری نشستم ی دوربین دید درشب ساختم خیلی جالب بود ولی فقط چند متر کارمیکرد
من برای ساختش از همون ledهای داخل کنترل تلویزیون و dvdو...استفاده کردم وقتی همه ی چراغ هارو باهم سری میکنیم و روشن میکنیم با چشم قابل مشاهده نیست و فقط با دوربین گوشی معلومه ~O) @};-

جمعه 11 تیر1395 - 11:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
خوب من تجربه خودم رو بگم درسته که شما باموبایل می تونید هنگام روشن بودن ال ای دی های مادون قرمز با طیف نوری 740 تا 940 بالاتر هم ممکن هست ببینید ولی در اصل شما فقط ال ای دی ها رو می بینید . ولی در دوربین های مادون قرمز از لنز ها ی خیلی حساسی استفاده شده که به هیچ عنوان در روز استفاده نشه وگرنه دوربین :-H
خوب در تاریکی مطلق هم دوربین های دید در شب مشکل دید دارند و به همین خاطر از یه چراغ قوه مادون قرمز که اکثر 840 هستند روی دوربین ها استفاده می کنند .
مثل این می مونه شما تو شب چراغ قوه روشن کنید با این تفاوت چراغ قوه مادون قرمز رو با چشم غیر مسلح نمیشه دید :-B
خوب شما برای دید بیشتر در دوربین های دید در شب می تونید خودتون چراغ قوه و پرژکتور مادون قرمز درست کنید مثل این میمونه که شما یه چراغ قوه خیلی قوی درست کنید که هرچه این چراغ قوه قوی تر باشه محدود بیشتری رو می تونید روشن کنید.یه نکته من اول از پاور ال ای دی های 840 استفاده کردم نور عالیه داشت اما یه مشکل بزرگ داشت هنگام روشن بودن ال ای دی ها مشخص بودن یه نور قرمز ضعیف مشخص بود . اما با تعویض ال ای دی ها با 940 مشکل حل شد اما نور دهی کم شد.
با استفاده از این پژکتور ها حتی می تونید رانندگی نیز بکنید.

جمعه 11 تیر1395 - 12:00pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

خیلی گرونه مادون قرمز

3 میلیون به بالا

از این تکرار ساعتها
از این بیهوده بودنها
از این بی تاب ماندنها
از این تردیدها
نیرنگها
شکها
خیانتها
از این رنگین کمان سرد آدمها
و از این مرگ باورها و رویاها
پریشانم …
دلم پرواز میخواهد !

جمعه 11 تیر1395 - 5:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

علی دلی نوشته است:
خیلی گرونه مادون قرمز

3 میلیون به بالا

دوربین دید در شب تو دبی خودم قیمت گرفتم از یکو هشتصد شروع میشد به بالا

یکشنبه 27 تیر1395 - 5:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mohammadiraj نوشته است:
خوب من تجربه خودم رو بگم درسته که شما باموبایل می تونید هنگام روشن بودن ال ای دی های مادون قرمز با طیف نوری 740 تا 940 بالاتر هم ممکن هست ببینید ولی در اصل شما فقط ال ای دی ها رو می بینید . ولی در دوربین های مادون قرمز از لنز ها ی خیلی حساسی استفاده شده که به هیچ عنوان در روز استفاده نشه وگرنه دوربین :-H
خوب در تاریکی مطلق هم دوربین های دید در شب مشکل دید دارند و به همین خاطر از یه چراغ قوه مادون قرمز که اکثر 840 هستند روی دوربین ها استفاده می کنند .
مثل این می مونه شما تو شب چراغ قوه روشن کنید با این تفاوت چراغ قوه مادون قرمز رو با چشم غیر مسلح نمیشه دید :-B
خوب شما برای دید بیشتر در دوربین های دید در شب می تونید خودتون چراغ قوه و پرژکتور مادون قرمز درست کنید مثل این میمونه که شما یه چراغ قوه خیلی قوی درست کنید که هرچه این چراغ قوه قوی تر باشه محدود بیشتری رو می تونید روشن کنید.یه نکته من اول از پاور ال ای دی های 840 استفاده کردم نور عالیه داشت اما یه مشکل بزرگ داشت هنگام روشن بودن ال ای دی ها مشخص بودن یه نور قرمز ضعیف مشخص بود . اما با تعویض ال ای دی ها با 940 مشکل حل شد اما نور دهی کم شد.
با استفاده از این پژکتور ها حتی می تونید رانندگی نیز بکنید.

واجبه واقعا برای کسایی با ردیاب کار میکنن.داداش اگه میشه بگو 3 وات با 840 میل چ فرقی داره تو شهر ما ک هیچ گیر نمیاد باید سفارش بدم یه دوربین مدار بسته یوخته گیرم اومد مادون قرمزاشم بتز کردم همه سوخته بودم.همین نگهم داشته

حاکم سرزمین خویش باش ، حتی اگر به وسعت شانه هایت باشد.

سه شنبه 18 مرداد1395 - 1:33am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 8 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure