انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 4:13pm

پاسخ به موضوع  [ 41 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 اسم دوربین؟ 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

داداش ذر تاپیک دستگاهای ماهواری فکر کنم درباره این دوربین توضیح دادام اسمش رو هم منو قسم داد که نگم ولی ساخت امریکاست
ابعادش از دوربین نظامی که کم بزرگتر بود و تعدادی دکمه داشت

من نمیدونم با چه سیستمی کار میکرد

ولی ذرباره دستگاه اخری که دیدم صاحبش میگفت من میتونم با این دستگاه بهت بگم که مثلا زن همسایه بغلی توی دستش چند تا النگو داره ؟
من هم که باور نکردم ولی با تستی که روی انگشتر و النگو انجام دادیم فهمیدم راست میگه ,موقع کار با دستگاه شرط گذاشته بود که کسی نزدیکش نشه یعنی تا 10 متری اون حق نداشتیم بهش نزدیک بشیم
خود جنس رو بهت نشون میداد داداش نه شبیه سازی بود و نه کلک , تازه وقتی که این وسایل رو دفن کرده بودیم طرف 80 کیلومتر با ما فاصله داشت
دستگاهش شامل دو تا قطعه بود یکی انداز نوت بوک و اون یکی هم اندازه موبایل
انها چیزی که فهمیدم این بود که با توجه به چند صد تا کد عمل میکنه , خدا رو اوردم زمین از بس قسمش دادم ولی اسم دستگاه رو نگفت که نگفت

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

چهارشنبه 14 مهر1394 - 2:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهترین دستگاههای موجود فقط میتونه پشت دیوار رو اونم نه بصورت واضح نشون بده.بس کنید ایم موضوعاتو

چهارشنبه 15 مهر1394 - 5:25pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

rahim3514 نوشته است:
بهترین دستگاههای موجود فقط میتونه پشت دیوار رو اونم نه بصورت واضح نشون بده.بس کنید ایم موضوعاتو

سلام
دستام بسته ست دوست من و الا ثابت میکردم که نظرت کاملا اشتباهه
منم یه زمانی باور نمیکردم درست مثل الان شما و قطعا شما هم در اینده زمانی رو تجربه خواهید کرد مثل الان من .

پنج شنبه 15 مهر1394 - 2:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب هوشي
شما خودت استادي و حرفه اي, فک نميکنيد کاسه اي زير نيم کاسه اين اقا بوده, چرا نبايد کسي تا ده متري نزديکش بشه, اين ديگه چه صيغه ايه؟مطرح کردن اينچنين موضوعاتي که صحت و سقمش معلوم نيست و بيشتر شبيه افسانه ميمونه(جسارت نشه) فقط باعث دلسردي و ايجاد ياس در بقيه ميشه و اونها رو از واقعيت دور ميکنه و از اون ابزاري که دم دستشون هست و با هزار بدبختي اونها رو تهيه کردن ناميدشون ميکنه, کسايي وجود دارن که حتي با يک ميله خالي و استوانه فلزيش و همين دم و دسگاهاي متعارف به موفقيت ميرسند, فقط بايد پشتکار و تمرين خيلي زياد داشت و خدا رو فراموش نکرد و به اين نکته توجه داشته باشيد که اگه خدا نخواد حتي اگه شخصي بر فرض همچین دسگاه افسانه اي رو هم داشته باشه نميتونه کاري از پيش ببره, لطفا با مطرح کردن اين چنين مطالبي باعث دلسردي و ياس بقيه نشيد.

پنج شنبه 15 مهر1394 - 2:35am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام هوشی عزیز
من رفتم کمی سرچ کردم یک چیز جالب پیدا کردم البته نه برای دفینه یابی یک لینک پیدا کردم که مربوط به گوشی ipadمیشه که فیلمش رو دیدم و یک خیابان رو نشون میداد که عابرهای پیاده رد میشدند ودوربین اونها رو لخت نشون میداد :-o
اگه بنویسین x ray camera for mobile حتما در گوگل میاره فیلمش رو با تیوبمیت دانلود کردم عجیب و غم انگیز :((
اینهم لینکش
http://m.youtube.com/watch?v=62d1e8lo3nI

چون از دوستان یاد گرفته ام وظیفه خودم میدونم که یاد بدم هرچند اندک باشد

آخرین بار توسط آمیتیست در پنج شنبه 15 مهر1394 - 3:07am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 15 مهر1394 - 2:39am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ببین افشین عزیز
هوشی جان حق داره از اشعه ایکس استفاده میکنند اگر هم طرف گفته از 10 مت نزدیکتر نیا چون اشعه ایکس میفرسته ودریافت میکنه وچون اشعه ی با جرم سنگین هست ممکنه ایجاد سرطان کنه

پنج شنبه 15 مهر1394 - 2:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آمیتیست نوشته است:
ببین افشین عزیز
هوشی جان حق داره از اشعه ایکس استفاده میکنند اگر هم طرف گفته از 10 مت نزدیکتر نیا چون اشعه ایکس میفرسته ودریافت میکنه وچون اشعه ی با جرم سنگین هست ممکنه ایجاد سرطان کنه

برادر مگه امواج هم جرم دارند؟؟؟ :-\

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 15 مهر1394 - 3:01am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

afshin نوشته است:
سلام جناب هوشي
شما خودت استادي و حرفه اي, فک نميکنيد کاسه اي زير نيم کاسه اين اقا بوده, چرا نبايد کسي تا ده متري نزديکش بشه, اين ديگه چه صيغه ايه؟مطرح کردن اينچنين موضوعاتي که صحت و سقمش معلوم نيست و بيشتر شبيه افسانه ميمونه(جسارت نشه) فقط باعث دلسردي و ايجاد ياس در بقيه ميشه و اونها رو از واقعيت دور ميکنه و از اون ابزاري که دم دستشون هست و با هزار بدبختي اونها رو تهيه کردن ناميدشون ميکنه, کسايي وجود دارن که حتي با يک ميله خالي و استوانه فلزيش و همين دم و دسگاهاي متعارف به موفقيت ميرسند, فقط بايد پشتکار و تمرين خيلي زياد داشت و خدا رو فراموش نکرد و به اين نکته توجه داشته باشيد که اگه خدا نخواد حتي اگه شخصي بر فرض همچین دسگاه افسانه اي رو هم داشته باشه نميتونه کاري از پيش ببره, لطفا با مطرح کردن اين چنين مطالبي باعث دلسردي و ياس بقيه نشيد.

سلام افشین جان

من فعلا سکوت میکنم ولی یه روزی توی همین انجمن ثابت میکنم که دستگاهای پیشرفته زیادی وجود دارند که ما ازشون بی خبریم.
با مدرک , البته اگه خدا بخواد و اجازه بده
@};- @};-

پنج شنبه 15 مهر1394 - 3:06am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

bardia نوشته است:
آمیتیست نوشته است:
ببین افشین عزیز

برادر مگه امواج هم جرم دارند؟؟؟ :-\

دوست عزیز اشتباه چاپی شد
منظورم اینبود که اشعه ایکس از برخورد اشعه کاتدی کهداخل لامپ خلا ساخته میشه با اتمهای عنصر پرجرم و سنگینی مثل سرب بوجد میاد که دارای انرژی زیادی هست و قابلیت تاثیر بر بفتهای زنده رو داره

پنج شنبه 15 مهر1394 - 3:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام ببخشید این دوربینهای آندوسکوپی ۳۰ متری ال ای دی دار که اینجا بهش میگن دوربین شیلنگی از کجا میشه گیر آورد؟

پنج شنبه 16 مهر1394 - 11:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 41 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure