انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 4:59pm

پاسخ به موضوع  [ 4 پست ] 
 فلاح کرمی کلاهبردار بازار فلزیاب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت دوستان
این فرد سر خیلی از افراد ساده رو کلاه گذاشته چند روز پیش یکی از دوستانم بهش زنگ زده بود برای خرید لورنز ایکس ۵ که این کلاه بردار در جواب بهش گفته که یه ایکس ۵ کار کرده دارم طرف گذاشته برای فروش قیمتش ۱۰ ملیونه و باید یک ملیون بیانه برام واریز کنی تا من بتونم دستگاه رو برات نگه دارم این بنده خدا هم یک ملیون رو ریخته و بعد هر چقدر هم زنگ بهش میزنه جواب تلفن رو نمیده من تازه امروز با خبر شدم بهش گفتم اگه زودتر بهم میگفتی نمیگذاشتم این کار رو کنی چون لورنز ایکس ۵ کارکردش ده ملیون نیست :-? ببین چه زبونی ریخته براش که طرف رو جذب خودش کرده دوستان به نظر من بیایین با هم هم دست بشیم و نزاریم همچین افرادی پول مردم بی گناه رو بالا بکشن من که به شخصه هر کاری لازم باشه انجام میدم تا این ادم عوضی رو پیدا کنم ادرس دفترشو گفته بود تهران هستم فلکه دوم صادقیه سازمان برنامه شمالی ساختمان سروناز پلاک ۵۴ ولی این ادرسش سر کاری تا بتونه از مردم بی گناه پول بگیره چند تا شماره تلفن هم داره

من رفتم بانک و ادرسشو گیر اوردم اونم با کلی پارتی بازی و باند بازی ادرسش شماله شهر فومن نرسیده به قلعه رود خان کرد محله فردا دارم با دوستم میرم سمت این ادرس تا ببینم داستان چی اگه کسی از دوستان اطلاعاتی در مورد این شخص داره به من بده اینم شماره هاشه

09114288243
09198533632
09362564853

بعضی از تلفن ها رو‌جواب میده ولی بدون بیانه کسی رو قبول نمیکنه باید یکی قلقلشو به دست بیاره

خداوند خودش شاهده که این مردم این پول رو با بدبختی به دست اوردن من که ول کن این جریان نیستم باید گیرش بیارم

شنبه 31 مرداد1394 - 11:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام بر دوستان.
این آقای کرمی رو منم باهاش برخورد داشتم.البته ما بهش پول ندادیم.میگفت توی آریاشهر تهران بهتون دسگاهو تحویل میدم.هرکاری کرد که پول بهش بدیم من گفتم نه.گفتم اومدیم سر قرار بهت یک تومن اضافه میدیم.ندیده که نمیتونم بهتون پول بدم.خلاصه وقتی که دید ازما چیزی بهش نمیماسه گورشو گم کرد و رفت.
بماهم میگفت دوتا ایکس 5 دست دو دارم که میتونم بهتون 10-12 بدمشون.ماهم داشتیم گول ارزون بودن دسگاشو میخوردیم.خداییش هم نزدیک بود دیگه بریزیم به حسابش.من به دوستم گفتم اگر یک درصد پولمونو بخوره چی؟که بهش زنگ زدم گفتم اگر اومدم و از دسگاه خوشم اومد بجای 10 تومن بهت 11 تومن میدم.یه تومن شیرینیت.اونم دیگه تلفنهامونو جواب نداد.
دوستان حواستون به اینطور عوضیها باشه .
گود شب....

راه در جهان یکی است و آن راستی است

شنبه 31 مرداد1394 - 11:28pm

خدای خیلی زمونه بدی شده،لعنت به هرچی آدم مثله کرمی

پنج شنبه 5 شهریور1394 - 11:18pm

سلام به همه دوستان ...بچه ها محمد رضاسیف الهی هم یه کلاهبرداره...5 ماه هست پولمو خورده قرار شد دستگاه بفرسته اما دیگه جوابمم نمیده ...5میلیون بهش دادم دستگاه بفرسته گولم زد ...اطلاع رسانی کنید تا مثل من بدبخت نشید...سایتش هم پالس وان هست...

سه شنبه 24 شهریور1394 - 8:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure