انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 8:08pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 90 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی
 فرید باقری 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

فرید جونم قشنگم عزیز جونم
من نفیسه هستم میای با هم دوست بشیم با دستگاه یو اس بی و ردیاب کبرا ایکس2 و لورنز ایکس7 بریم لب ساحل کنار دریا کاوش کنیم؟ =p~
ولی بگم باید سینه و یقه تو باز کنی و عینکتو بزنی و با اون ماشین قرمز رنگت بیای دنبالم و توی ماشین مدام اهنگ (متال متال) برام بخونی و حتما حتما امنیت رو هم برقرار کنی و گرنه من نیستما. :ymparty:
:ymdevil:

سه شنبه 13 مرداد1394 - 1:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:D =))

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

...جواب ابلهان خاموشیست....

سه شنبه 13 مرداد1394 - 4:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Amanj نوشته است:
من نفیسه هستم میای با هم دوست بشیم با دستگاه یو اس بی و ردیاب کبرا ایکس2 و لورنز ایکس7 بریم لب ساحل کنار دریا کاوش کنیم؟ =p~
ولی بگم باید سینه و یقه تو باز کنی و عینکتو بزنی و با اون ماشین قرمز رنگت بیای دنبالم و توی ماشین مدام اهنگ (متال متال) برام بخونی و حتما حتما امنیت رو هم برقرار کنی و گرنه من نیستما. :ymparty:

جالب بود دمت گرم
:)) :)) :))

سه شنبه 13 مرداد1394 - 8:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mehran1545a نوشته است:
Amanj نوشته است:

جالب بود دمت گرم
:)) :)) :))

:x @};- :ymhug:
این پررو اومده از حسادت دختر خانم های گل سواستفاده کنه و وانمود کنه که دخترای زیادی عاشقشن و دوروبرش شلوغه تا بالاخره عده زیادی از اونارو فریب بده و به سمت خودش بکشاند.
ترس این هم میره که فرید باقری زین پس به جای شغل منحوس کاوش و گنج پژوهی به شغل شریف و آبرومند هم آغوشی روی بیارند.

من بعد منتظر سی دی های آموزشی زناشویی و آداب فریب دختران از فرید باقری باشید. با گنج تی وی همراه شوید.

سه شنبه 13 مرداد1394 - 9:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: IRIB
حالا اون بخت برگشته ای که میاد اون کوه رو میکنه چقدر خره... :ymsick: =)) =)) =)) =))

سه شنبه 13 مرداد1394 - 10:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یعنی شما میگید این آقا رو تل و تپه دخترها حفره یابی میکنه؟!!! :-o

چهارشنبه 14 مرداد1394 - 11:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فرید دزده بیا ورژن جدید اومده به ابی گلدم خبربده بانفیسه خانم بریدتست میری قشنگم ابی میگه من بانفیسه کار ندارم اماحواستوجمع کن احتمال داره ترتیب خودتم بده پس بگویقه پیراهنت چرابازه باخودت فکرکردی لابددخترکش میشی :)) :))

چهارشنبه 14 مرداد1394 - 11:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Amanj نوشته است:
:))
:D تاج و نشانه مقبره شاه :ymsick:
:))
پیوست:
16255406338205094726.jpg

:ymsick: ~X( X_X :-B

آدم دیدم توهم بزنه ولی نه تا این حد.

از بر و بچه های تشخیص مواد خواهشمندم نوع ماده مخدر مصرفی رو شناسایی بفرمایند.

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

شنبه 16 مرداد1394 - 2:20am

خدا هم شفا به این بده هم به اونی که دست به دامن این میشه . شفای عاجل البته !!!!

شنبه 17 مرداد1394 - 2:31pm

سلام.خب واقعیت اینه اقای باقری هم اطلاعات کاملی در ضمینه باستان شناسی و کار با دستگاهها و غیره داره اما اینکه چقدر صداقت داره !!!!معلوم نی ;)

شنبه 24 مرداد1394 - 7:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 90 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure