انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 6:44pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 90 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 9  بعدی
 فرید باقری 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

goldseeker نوشته است:
سلام دوستان
من این یارو رو نمیشناسم فقط اسمشو شنیدم.اول که عکس تفاسیر و کارشناسی ایشون رو تواین تاپیک گذاشتین فکرکردم دارین مسخره ش میکنین ولی وقتی به وبلاگش رفتم و خودم دیدم.... بخدا داره گریه م میگیره
آخه آدم چقد بی انصاف؟ و از اون بدتر،بعضی از مردم ما چقدر باید بی فکرباشن که گول اون شیاد رو بخورن.
آخه بلانسبت همه مردم بافهم،این تصاویر رو نشون گوساله بدی میفهمه سرکاریه.
و بازم چیزی که بیشترازاین اذیتم میکنه اینه که کتابای ایشون (این استاد فرهیخته ی باستانشناسی) دراین انجمن گذاشته شده برای دانلود!!!
دوستان واقعا بنظرتون کتابی که همچین استادی اونو نوشته باشه،ارزش خوندن داره؟؟؟؟؟!!!!
من چشم طلایی رو دانلود کردم و نگاهی بهش انداختم(به لطف این انجمن تونستم رایگان دانلود کنم؛هرچندکه هیچوقت همچین مبالغی که ایشون برای کتابشون گذاشتن رو برای هیچ کتابی هزینه نکرده و نخواهم کرد! بهترین کتاب و معلم در این سرزمین و بااین شرایط،کوه و بیابان است)خداییش فقط جلد و قاب قشنگی داره!!حتی ارزش حجم دانلودی که برای این کتابا میذاریم ندارن!
از آقا حمید خواهش میکنم لینک این کتابای بدرد نخور رو یاحذف کنن یا حداقل ذکر کنن که فقط جهت جلوگیری از سوءاستفاده س و این کتابا ارزش دیگه ای ندارن

این کتاب ها برای این رایگان گذاشته شده که دانلود کنید و بخونید و بفهمید چیزی توش نیست و پول بی زبون بابت این کتاب ها نپردازید :-Q

جمعه 2 مرداد1394 - 11:04am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ظاهرا ایشون علاقه وافری به نقاشیهای سبک هنری رمانتیسم دارن :))
تصمیم گرفتم چندا عکس از حیاط خونمون بهمراه یه صفحه خالی (بوم سفید) براش بفرستم ببینم چیکار میکنه :D
فکرکنم تو طراحی داخلیم حرفی برای گفتن داشته باشه :-J طرحهاش جون میده واسه کاغذ دیواری =)) =)) =))

اگر لحظه به لحظه با خود صادق باشيد، ديگر به اثبات اعمال خود نيازی نداريد و اگر در زندگی حادثه ای پيش آيد، می دانيد كه مصلحت اوست و ماهيت وجود شما ثابت و سازگار باقی خواهد ماند."مهاتما گاندی"

جمعه 2 مرداد1394 - 11:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

goldseeker نوشته است:
سلام دوستان
من این یارو رو نمیشناسم فقط اسمشو شنیدم.اول که عکس تفاسیر و کارشناسی ایشون رو تواین تاپیک گذاشتین فکرکردم دارین مسخره ش میکنین ولی وقتی به وبلاگش رفتم و خودم دیدم.... بخدا داره گریه م میگیره
آخه آدم چقد بی انصاف؟ و از اون بدتر،بعضی از مردم ما چقدر باید بی فکرباشن که گول اون شیاد رو بخورن.
آخه بلانسبت همه مردم بافهم،این تصاویر رو نشون گوساله بدی میفهمه سرکاریه.
و بازم چیزی که بیشترازاین اذیتم میکنه اینه که کتابای ایشون (این استاد فرهیخته ی باستانشناسی) دراین انجمن گذاشته شده برای دانلود!!!
دوستان واقعا بنظرتون کتابی که همچین استادی اونو نوشته باشه،ارزش خوندن داره؟؟؟؟؟!!!!

من چشم طلایی رو دانلود کردم و نگاهی بهش انداختم(به لطف این انجمن تونستم رایگان دانلود کنم؛هرچندکه هیچوقت همچین مبالغی که ایشون برای کتابشون گذاشتن رو برای هیچ کتابی هزینه نکرده و نخواهم کرد! بهترین کتاب و معلم در این سرزمین و بااین شرایط،کوه و بیابان است)خداییش فقط جلد و قاب قشنگی داره!!حتی ارزش حجم دانلودی که برای این کتابا میذاریم ندارن!
از آقا حمید خواهش میکنم لینک این کتابای بدرد نخور رو یاحذف کنن یا حداقل ذکر کنن که فقط جهت جلوگیری از سوءاستفاده س و این کتابا ارزش دیگه ای ندارن

دوست عزیز بلا نصبت شما فهم و شعور ایشون در حد و اندازه یک گاوه :D
این کتابا رو هم خودش ننوشته بلکه کلا ترجمه کتابای ترکی استانبولی هستش که به اسم خودش منتشر نمودن

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

جمعه 2 مرداد1394 - 11:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود به دوستان
متاسفانه کارهای این آقا منو یاد یکی دوستانمون که توی کار حفاری بود میندازه. اون بدبخت معتاد بود و یه مدتی بود شیشه مصرف میکرد بیچاره از روی توهم هر چی که توی کوه و بیابون از سنگ و صخره و خاک گرفته و برآمدگیها و حتی شکل کوههای بزرگو میگفت اینا علامت و نشانه است، کوههارو به حیوانات مختلف از جمله فیل و اسب و خرس تشبیه میکرد، یه روز یادمه یه سنگریزه آورده بود اندازه یه نخود روش کمی خط و خطوط داشت میگفت اینو ببین نقشه تمام این کوه و دفینه هاش روش حک شده ~X( ~X( ~X( ، خلاصه بغلش مینشستی چند ساعتی چرتو پرت تحویلت میداد فقط نمیدونستی چطوری از دستش فرار کنی :-s ، بنده خدا بچه خوب و صادقی هم بود ولی متاسفانه در دام مواد بد جوری گرفتار شده بود تا اینکه با اصرار ما برادراش بردن ترکش دادن الان خوشبختانه حالش بهتره ولی مطمعنم این آقا از روی توهم این چرتو پرتا رو نمیگه بلکه فقط برای فریب و سرکیسه کردن مردم بیچاره از این ترفند استفاده میکنه که بسیار بسیار عمل کثیف و وقیحانه ایست :-w :-w :-w

جمعه 2 مرداد1394 - 12:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

=p~ =p~ =p~ =p~ =p~ =p~ =p~
http://www.aparat.com/v/kR1V5

جمعه 2 مرداد1394 - 12:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

shakib نوشته است:

دمت گرم یاد کارتون گالیور افتادم =))

جمعه 2 مرداد1394 - 7:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

shakib نوشته است:

=))
:)) :)) :))
=)) =))
:)) :)) :))
=))

جمعه 2 مرداد1394 - 9:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

shakib نوشته است:

خداییش این بابا داره به شعور همه توهین میکنه : :ymtongue:

اگر لحظه به لحظه با خود صادق باشيد، ديگر به اثبات اعمال خود نيازی نداريد و اگر در زندگی حادثه ای پيش آيد، می دانيد كه مصلحت اوست و ماهيت وجود شما ثابت و سازگار باقی خواهد ماند."مهاتما گاندی"

جمعه 2 مرداد1394 - 9:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: IRANN
باسلام بنده بعد از 10سال اپراتوری هنوز این نوع کلاه برداری که شما کاربران میفرمایید برای فرید باقری ندیده ام وای برتو ای فرید.......

یکشنبه 4 مرداد1394 - 8:43am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
فرید باقری مرگت باد

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

یکشنبه 4 مرداد1394 - 9:25am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 90 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure