انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 5:14pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 90 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9  بعدی
 فرید باقری 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

عجب! پس بیخود نیست جدیدا رفته یه ماشین چینی(لیفان) خریده...! باهاش عکس سلفی انداخته :D

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 11:12am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تهران
مطمئن باشید،جایه این الدنگ هم پشت میله هاست،اینجور آدما لایق هیچی نیستن،تو توضیحاتش اول سایتش اگه کسی درست بخونه،باید کاملا متوجه بشه منظوره ایشون رو،بعداز سالها حفاری بیهوده و ... تازه متوجه شدم گنج کجاست،بله تو جیبهایه یسری مردم ساده لوح بدبخت،راست میگه ایشون،نیازی نیست دستگاه بفروشه و یا هی حفاری کنه،تاوقتی آدم ساده لوح هست،نون این بیشرفها تو روغنه. ولی دوستان بیاین حداقل با راهنمایی مردم،هرچند اگه از دست ماها ناراحت بشن و بگن که تو اینکاره نیستی،جلوی بدبخت شدن خانواده های بیشتر رو بگیریم.دوستان توضیح یه دستگاه تصویری که الان مردم عوام ازش یه بت ساختن،برای من و شما کاری نداره،بخدا من از دوستی جهت رفتن به مکانشون چون بقول خودشون خوابنما شده بودن و هرچی من توگوشش خوندم که اینا چرته،قبول نمیکردند،فقط پول بنزین ماشینمو خواستم تا شهرستان،اونم 50 هزارتومان.ناراحت شدند که آی نداریم و آی بدبختیم و تازه دستگاه تو ایرانیه و تصویری نیست و چه و چه.بخدا 1هفته تمام براشون توضیح دادم که بخدا اینا این چیزی نیست که شماها فکر میکنید،تا چندروزه پیش که زنگ زد و با گریه میپرسید آقای دکتر.... رو میشناسی؟ گفتم چطور؟ گفت اومده از ما 45 میلیون گرفته!!!!!!!!(طرف جهیزیه دخترش رو فروخته)اومده با یه جی پی اس دستی گارمین،یه نقطه گرفته و رفته که از آلمان آنالیزش رو بیاره.......... میدونم الان همتون میگید حقشه،درسته ولی اون زن و بچه بدبخت چه گناهی دارن بخدا؟!!!!!

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 11:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بعضی از ماها تا سرمون به سنگ نخوره نمیفهمیم دقیقا همین مواردی که شما باهاش برخورد کردید منم چندین موردش برخورد کردم که بابا دستگاه تصویری که بیاد کوزه سکه طلا مثل فیلم نشونت بده وجود نداره دستگاهی که حتی قیمت جنس هم تعیین میکنه! :D خب حالا باید چجور به این بابا حالی کنی که اینا همش کلاهبرداریه اما کو گوش شنوا؟!!! ما به توهمات عادت کردیم اصلا حرفهای فرا زمینی دوست داریم! همینه که وقتی میگیم سزای گرون فروش نخریدنه بازم میریم صف میبندیم... حقمونه بخدا حقمونه درسته این وسط چند نفر آدم بی گناه هم پاسوز نادانی و حماقت ها میشن اما تا تجربه نشه تو کله پوکش نمیره

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 12:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mohamadreza نوشته است:
مطمئن باشید،جایه این الدنگ هم پشت میله هاست،اینجور آدما لایق هیچی نیستن،تو توضیحاتش اول سایتش اگه کسی درست بخونه،باید کاملا متوجه بشه منظوره ایشون رو،بعداز سالها حفاری بیهوده و ... تازه متوجه شدم گنج کجاست،بله تو جیبهایه یسری مردم ساده لوح بدبخت،راست میگه ایشون،نیازی نیست دستگاه بفروشه و یا هی حفاری کنه،تاوقتی آدم ساده لوح هست،نون این بیشرفها تو روغنه. ولی دوستان بیاین حداقل با راهنمایی مردم،هرچند اگه از دست ماها ناراحت بشن و بگن که تو اینکاره نیستی،جلوی بدبخت شدن خانواده های بیشتر رو بگیریم.دوستان توضیح یه دستگاه تصویری که الان مردم عوام ازش یه بت ساختن،برای من و شما کاری نداره،بخدا من از دوستی جهت رفتن به مکانشون چون بقول خودشون خوابنما شده بودن و هرچی من توگوشش خوندم که اینا چرته،قبول نمیکردند،فقط پول بنزین ماشینمو خواستم تا شهرستان،اونم 50 هزارتومان.ناراحت شدند که آی نداریم و آی بدبختیم و تازه دستگاه تو ایرانیه و تصویری نیست و چه و چه.بخدا 1هفته تمام براشون توضیح دادم که بخدا اینا این چیزی نیست که شماها فکر میکنید،تا چندروزه پیش که زنگ زد و با گریه میپرسید آقای دکتر.... رو میشناسی؟ گفتم چطور؟ گفت اومده از ما 45 میلیون گرفته!!!!!!!!(طرف جهیزیه دخترش رو فروخته)اومده با یه جی پی اس دستی گارمین،یه نقطه گرفته و رفته که از آلمان آنالیزش رو بیاره.......... میدونم الان همتون میگید حقشه،درسته ولی اون زن و بچه بدبخت چه گناهی دارن بخدا؟!!!!!

دوای اینجور ادما مرگ موشه ما بهش میگیم گل دوا :D زن و بچش باید تو ظرف غذاش مرگ موش بریزن تا هر چه زودتر از دست همچین احمقایی خلاص بشن تا زندگیشون به فنا نره..ادم اینقد احمق؟؟؟؟؟؟مگه میشه؟ مگه داریم؟ :-\

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 12:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان من اول داشتم کم کم از ایجاد این تایپیک پشیمان میشدم ولی بعد دیدم خدا رو شکر بچه‌ها یک یکی امدن وحقایق رو رو کردن دم همه شما گرم بیاین همه جاها داد بزنیم تا مردم ساده و البته قشر معصوم جامعه از دستگاه ها تصور خیالی ورویایی فکر نکنن وپول خونشون رو به امثال این دزدان سر گردنه ندن و.......

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 1:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معمولا آدمهای کم سواد و ناآگاه که حتی به اینترنت هم دسترسی ندارند طعمه چنین شیادانی میشن که هیچیز براشون مهم نیست اینا همونایی هستند که حتی اگه زن و بچه طرف جلوشون سر ببرند عین خیالشون نیست و فقط به منافع شخصیشون فکر میکنند متاسفانه قبح گناه برای اینگونه افراد ریخته شده! اون آدم لجباز ناآگاه چکارش میشه کرد؟ شما راهی براش داری؟ من چندین موردش شخصا برخورد کردم که نزدیک بود به مشاجره و دعوا کشیده بشه اما خب کسانی هم هستند که با اطلاع رسانی صحیح و علمی آگاه و مجاب میشن :)

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 5:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: IRIB
این دستگاه زمین شناسیه انجمن خودمونه، من ساختمش ولی بیشتر از دومتر نمیتونم اسکن کنم، این کلاهبردار چطوری گفته 15 متر!!!

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 5:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان
من این یارو رو نمیشناسم فقط اسمشو شنیدم.اول که عکس تفاسیر و کارشناسی ایشون رو تواین تاپیک گذاشتین فکرکردم دارین مسخره ش میکنین ولی وقتی به وبلاگش رفتم و خودم دیدم.... بخدا داره گریه م میگیره
آخه آدم چقد بی انصاف؟ و از اون بدتر،بعضی از مردم ما چقدر باید بی فکرباشن که گول اون شیاد رو بخورن.
آخه بلانسبت همه مردم بافهم،این تصاویر رو نشون گوساله بدی میفهمه سرکاریه.
و بازم چیزی که بیشترازاین اذیتم میکنه اینه که کتابای ایشون (این استاد فرهیخته ی باستانشناسی) دراین انجمن گذاشته شده برای دانلود!!!
دوستان واقعا بنظرتون کتابی که همچین استادی اونو نوشته باشه،ارزش خوندن داره؟؟؟؟؟!!!!
من چشم طلایی رو دانلود کردم و نگاهی بهش انداختم(به لطف این انجمن تونستم رایگان دانلود کنم؛هرچندکه هیچوقت همچین مبالغی که ایشون برای کتابشون گذاشتن رو برای هیچ کتابی هزینه نکرده و نخواهم کرد! بهترین کتاب و معلم در این سرزمین و بااین شرایط،کوه و بیابان است)خداییش فقط جلد و قاب قشنگی داره!!حتی ارزش حجم دانلودی که برای این کتابا میذاریم ندارن!
از آقا حمید خواهش میکنم لینک این کتابای بدرد نخور رو یاحذف کنن یا حداقل ذکر کنن که فقط جهت جلوگیری از سوءاستفاده س و این کتابا ارزش دیگه ای ندارن

اگر لحظه به لحظه با خود صادق باشيد، ديگر به اثبات اعمال خود نيازی نداريد و اگر در زندگی حادثه ای پيش آيد، می دانيد كه مصلحت اوست و ماهيت وجود شما ثابت و سازگار باقی خواهد ماند."مهاتما گاندی"

جمعه 2 مرداد1394 - 10:41am

پیوست:
76251138624151136318.jpg
هر کس با طناب این باقری میره به چاه بدبخته . نمیدونم این باقری فقط تو وبلاگهاش ادعا داره اگر راست میگه بیاد اینجا ابراز وجود کنه و جواب بده (البته اومدنی که میاد از در بندازنش بیرون از پنجره میاد تو که ببینه چه خبره).اما مطمئنا برای جواب هرگز نخواهد امد . مردم باید اگاه باشند حرف هر کسی رو باور نکنند . بابا کسی زیر زمین رو نمیبینه هر کس هم که عکسی از مکانی خوب میفرسته وقتی میدونه مکانش خوبه همین کافیه دیگه چه احتیاجی داری پول بریزی تو حلقوم باقری بی تجربه که بهت بگه خوبه!!!! باقری وقتی پولی از کسی میگیره هر عکسی هم که داشته باشی از هر کوه و دشتی برات یه شکلی میتراشه و نقاشی به مراتب زیباتر از نقاشی های لئوناردو داوینچی تحویلت میده و پانزده مکان برات نشون میکنه و موجبات خنده و شادمانی چند ساعته رو فراهم میکنه
ای داد بیداد که چه مردم ساده ای داریم.....

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آخرین بار توسط tamandar در جمعه 2 مرداد1394 - 10:53am ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

جمعه 2 مرداد1394 - 10:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
عجب نقاشیه خخخخخخخخخخخخ

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

جمعه 2 مرداد1394 - 10:51am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 90 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure