انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 4:24pm

پاسخ به موضوع  [ 22 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 مرگ در اثر مصرف قرص ترامادول 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
jafar نوشته است:
دوستان عزیز من به مدت چهار سال مصرف قرص داشتم , ترامادول و فنوباربیتال 100 و دگزا و ... با هم ترکیب میزدم تا کنار موادی که مصرف میکردم یه حال ترکیبی داشته باشم ...... ..... بدترین دوران زندگیم تو جوانیم بود ... در کل شش سال از زندگی رو نفهمیدم ... خواهشی که از همتون دارم اینه که با این جور چیزا شوخی نکنید , هیچ چی زندگی سالم نمیشه , بزارین کنار . منم اول باهاش بازی میکردم که بعد چند وقت یه هروئینی درب داغون ازم نمونده بود .... خداوند شکر میکنم الان هفت و نیم ساله پاکم ..... با هر چیزی که از حالت طبیعی در بیاردتون شوخی نکنید و طرفش نرید . زندگی خودتان و اطرافیانتان را خراب میکنید...

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

شنیدن کی بود مانند دیدن

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 11:15pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

متادون رو عشقه روزی سه خشاب نوش جونم

نه جدأ از شوخی بگذريم اصلا و ابدأ طرف دود و نعشه جات نريد حتی به قول ماآذری ها گليان

خدايا مددی کن

پنج شنبه 16 اردیبهشت1394 - 12:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کیفیت جنس هم مهمه
شما اگه معده ات درد کرد 10تا امپرازول ایرانی بنداز بالا اگه فرق کرد
ولی کافیه یه تا خارجیشو نوش جان کنی قورت نداده تاثیرش رو میزاره

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

پنج شنبه 16 اردیبهشت1394 - 1:16am
کاربر فعال
کاربر فعال

jafar نوشته است:
دوستان عزیز من به مدت چهار سال مصرف قرص داشتم , ترامادول و فنوباربیتال 100 و دگزا و ... با هم ترکیب میزدم تا کنار موادی که مصرف میکردم یه حال ترکیبی داشته باشم ...... ..... بدترین دوران زندگیم تو جوانیم بود ... در کل شش سال از زندگی رو نفهمیدم ... خواهشی که از همتون دارم اینه که با این جور چیزا شوخی نکنید , هیچ چی زندگی سالم نمیشه , بزارین کنار . منم اول باهاش بازی میکردم که بعد چند وقت یه هروئینی درب داغون ازم نمونده بود .... خداوند شکر میکنم الان هفت و نیم ساله پاکم ..... با هر چیزی که از حالت طبیعی در بیاردتون شوخی نکنید و طرفش نرید . زندگی خودتان و اطرافیانتان را خراب میکنید...

سلام . ممنون آقا جعفر عزیز واقعا درود بر شهامت و شرفت . دوستان توجه همین چند خطی که جعفر عزیز نوشتن اندازه یه زندگی تجربه هست برای کسی که خواهان زندگی سالم و پاک هست . برای کسی که هنوز خودش رو در اوج عشق بازی با مواد مخدر میدونه و فکر میکنه با همه فرق داره و به این سرنوشت دچار نمیشه مربوط میشه . خواهشا مواظب خودتون باشید برای ساعاتی لذت آینده ی خود و خانواده تون رو خراب نکنید .
هیچ چیزی ارزش زندگی پاک و سالم رو نداره .
هنوز هم در هر شهر و محل یا در بین اطرافیان خودتون کسانی پیدا میشن که سالها با رنج مصرف مواد مخدر دست به گریبان هستند .
داغی که به دل میذاره این افیون سالها یقیه نزدیکان رو ول نمیکنه متاسفانه.
در شهر ما یه مثال هست که میگن کاری نکن مسیرت بخوره به .( پیچ آخر و بیل آخر )
منظور از پیچ آخر . قبرستونی هست اطراف ما که در مسیر جاده اش یه پیچ میخوره به اونجا برسی و بیل آخر هم همون آخرین خاکی هست که با بیل میریزن روی قبر....

پنج شنبه 16 اردیبهشت1394 - 1:29am
مدیر کل
مدیر کل

jafar نوشته است:

افرین جعفر جان بهت تبریک میگم تونستی خودتو کنترل کنی و شهامت اینو داشته باشی که اعلام کنی چند وقته پاکی .
اولین ملاقاتی که با شما داشتم یادته دعتوتم کردین از راه برگشت مشهد بودم به سمت شمال دوستتون رو فرستادین دنبالم . دم خونه پیاده که شدم به دوستم گفتی مجتبی کدومه؟ تاوقتیکه گفتم منم سریع اومدی بغلم کردی چند دقیقه نگه داشتی و اشک ریختی اونجا متوجه شدم شما عضو NE هستین و محبتی که اونشب برام انجام دادین بهم رسیدین شام درست کردین با دست خودتون به خانواده محترمتون گفتین برین خونه مادرشون تا نکنه خونه شلوغ بشه و سراپا واستاده بودین تا ببینین من چی میخوام کلا از حرکت شما خوشم اومد و ادم بسیار با احساس و مهربانی هستین ارزوی خوشبختی و سلامتی برای شما میکنم .
دوستان ایشون جوون خوشتیپ و قدبلند و چهارشونه هستند و بسیار مادب و باشخصیت .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 16 اردیبهشت1394 - 2:01am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

jafar نوشته است:

ای ولله به شهامتت.همین که الان سر حال و سر زنده ای و کنار خانوادت هستین خودش یه نعمت بزرگیه.مطمعنا اگه این شهامت و مردانگی در وجودت نبود الان قضیه فرق میکرد.اینم خودش یه نوع موفقیته و جای تبریک گفتن و احسنت داره :ymapplause: دلی که صاف باشه خدا هم باهاشه.قربون تمام دلهای صاف و مهربون :ymhug:

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 8:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
دمتگرم داداش جعفر خیلی مردی ایولا به اراده ای که داری
این اراده رو هرکسی واسه ترک نداره رفیقی دارم که تا حالا 10 بار بردمش کمپ ولی بازم نتونسته ترک کنه
دوستان این 2 آهنگ رو هم دانلود کنید . گوش کردنش خالی از لطف نیست!

https://www.gavazn.com/media/Shahin-Naj ... amadol.mp3

https://www.gavazn.com/media/Shahin-Naj ... -kojai.mp3

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 11:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان منم یک زوج جوون تازه ازداج کرده میشناختم که به پیشنهاد دیگران برای رابطه جنسی از ترامادول استفاده میکرده اولش بایکی ۲تا راه میفتاده بعد چندمدت دیگه به خاطر این مساله مصرف نمیکرد وبهش اعتیادپیداکرده حدودا۲ساله جداشدن این خیلی فرهنگ بدیه که توکشورجاافتاده که بخاطرزودانزالی به همچین قرص هایی روبیاریم درصورتی که چندبار به پزشک مراجعه کنید راهو روشی بدون مصرف چیزی بشمامیده که بعدمدتی رعایت به نتیجه مطلوبی خواهدرسید.

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 11:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر جعفر گل واقا مجتبی که این انجمن انشاا...چنین انسانهایی را پایدار کنه که همیشه با دوستان برادرانه برخورد کردن در همه موارد به سلامتی تمامی پاکان وپاکدلان

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 12:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بله درسته شاید عده ای از افراد بدنشون نسبت به ترامادول واکنش نشون نده ولی عده ای هم هستن که منجر به تشنج میشه اصلا هم مربوط به هیکل و بدن نیست من خودم دوستی داشتم یه دونه قرص 50ترامادول خرده بود کارش به بیمارستان کشید خیلی هم هیکلی هست تازه بدن سازیم نرفته مادرزادی هست ولی یه دوستیم داشتیم اسکلت بود یه جوری به ترامادول معتاد شده بود روزی یه خشاب میخورد یجا هیچیم نمیشد ولی بعد یه مدت تمام موهای سرش کچل شد انگار از اولش مو نداشت مریضی اعصابو... گرفت کلا چیز خوبی نیست اعتیاد اوره @};-

بسیاری از ناکامی ها ناشی از این هست که هنگام تسلیم شدن نمیدانید چه حد به موفقیت نزدیکید (توماس ادیسون)

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 3:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 22 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure