انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 3:40pm

پاسخ به موضوع  [ 22 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 مرگ در اثر مصرف قرص ترامادول 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان همین الان باخبر شدم یکی از پسر های 23 ساله هیکلی و قد بلند بدنساز اقوام نزدیکم که تازه خدمت سربازی اومده بود و با دختر عموش عقد بسته بود و قرار بود تو زمستون عروسی بگیره به خاطر مشکل زود انزالی به پیشنهاد یه رفیق ناباب روی به مصرف قرص ترامادول میاره و همون بار اول مصرف در اثر تشنج خیلی شدید هیپوکسی و سکته مغزی کرد جان به جان آفرین تسلیم گفت و همسر و پدر مادر خودشو تا آخر عمر داغ دار کرد فردا ظهرم مراسم خاک سپاریشه چه پسر خوش اخلاق و مهربونی بود برای شادی روحش جمیعا (فاتحه اخلاص مع صلوات) خدا لعنت کند اون رفیق نامردی که این پیشنهاد مرگ آور را به این پسر جوان بی تجربه پیشنهاد کرد.
قرص ترامادول بسیار خطر ناک است و عوارض تشنج شدید -کما رفتن -هیپوکسی مغزی - سکته مغزی ودر آخر مرگ را در پی دارد که جدیدا بیشتر جوانان به خاطر مشکل زود انزالی روی به مصرف آن آورده و خود را فورا وارد دنیای مردگان و قبرستان می کنند و خانواده خود را داغ دار پس مواظب باشید فریب نخورید . یا حق

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 7:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
اون چه ورزشکار و بدنسازی بوده که با قرص ترامادول فوت کرده؟!؟!
من پارسال با موتور تصادف کردم و زانوم شکست و توبیمارستان مسکن هایی که بهم میدادن اثری نداشت و یه رفیقی تو دارو خونه داشتم بهش گفتم برام قرص و کپسول ترامادول آورد . روزی 5-6بار 2تایی میخوردم فقط 1 دقیقه اثر داشت بعدش باز درد شروع میشد. تو بیمارستان همه میومدن پیش من. شدم بودم عامل ...!
میخوام بگم که اون دوستت حتما یه مشگل یا مریضی خاصی داشته وگرنه فکر نکنم آدم با خوردن قرص ترامادول فوت کنه!

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 7:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza68 نوشته است:
اون چه ورزشکار و بدنسازی بوده که با قرص ترامادول فوت کرده؟!؟!
من پارسال با موتور تصادف کردم و زانوم شکست و توبیمارستان مسکن هایی که بهم میدادن اثری نداشت و یه رفیقی تو دارو خونه داشتم بهش گفتم برام قرص و کپسول ترامادول آورد . روزی 5-6بار 2تایی میخوردم فقط 1 دقیقه اثر داشت بعدش باز درد شروع میشد. تو بیمارستان همه میومدن پیش من. شدم بودم عامل ...!
میخوام بگم که اون دوستت حتما یه مشگل یا مریضی خاصی داشته وگرنه فکر نکنم آدم با خوردن قرص ترامادول فوت کنه!

دوست عزیز 70 درصد افراد هنگام مصرف قرص ترامادول دچار تشنج میشن و شما جز اون 30 درصد افرادی هستین که بدنتون با این قرص ترامادول سازگاری داره و ثانیا شما درد شدید شکستن زانو داشتین و همون درد اثر تشنج زای ترامادول را خنثی کرده مطمن باش اگه آدم سالم ترامادول مصرف کنه دچار تشنج شدید میشه همین الان تو گوگل جستجو کن (عوارض مصرف ترامادول) تا به حرف من برسی ~O)

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 8:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
خدا روحش رو بیامورزه
در کل وحشتناکترین قرص موجود تو دنیاست که اثر مخرب روی کل سیستم بدن انسان میذاره ..
و بدون تجویز دکتر هم مصرف این قرص به اعتیاد شدید تبدیل میشه و ادم روی به هزاران مواد دیگه میاره.
البته اکثرا که گرفتار میشن نمیدونن این قرص چقد خطرناک هست ..و شاید اکثر بچه ها مصرف کرده باشن ..اوایل با یک نصف 24 ساعت ادم نئشه میشه ولی بعد از یه چند ماه ادم با 1500 میلیگرم هم نئشه نمیشه ...حتی شاش ادم های ترامادولی صد در صد ادم دیگه رو میتونه نئشه کند ...ادم معتاد به ترامادول با سه تیغ تریاک نئشه نمیشه.این رو صد در صد مطمئن باشید و اصلا هم به حرف کسی باور نکنین که بگن اعتیاد ندارد ..اعتیاد روانی که همراهش هست تو وجود ادم تا مدت ها میمونه

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 8:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

haloo نوشته است:
خدا روحش رو بیامورزه
در کل وحشتناکترین قرص موجود تو دنیاست که اثر مخرب روی کل سیستم بدن انسان میذاره ..
و بدون تجویز دکتر هم مصرف این قرص به اعتیاد شدید تبدیل میشه و ادم روی به هزاران مواد دیگه میاره.
البته اکثرا که گرفتار میشن نمیدونن این قرص چقد خطرناک هست ..و شاید اکثر بچه ها مصرف کرده باشن ..اوایل با یک نصف 24 ساعت ادم نئشه میشه ولی بعد از یه چند ماه ادم با 1500 میلیگرم هم نئشه نمیشه ...حتی شاش ادم های ترامادولی صد در صد ادم دیگه رو میتونه نئشه کند ...ادم معتاد به ترامادول با سه تیغ تریاک نئشه نمیشه.این رو صد در صد مطمئن باشید و اصلا هم به حرف کسی باور نکنین که بگن اعتیاد ندارد ..اعتیاد روانی که همراهش هست تو وجود ادم تا مدت ها میمونه

سلام
خدا رحمتش کنه
اما من هم پارسال که دندونم رو کشیدم ترامادول می خوردم که بخوابم
اما منم جز اون سی درصدم

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 9:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان دور بحث حاشیه ای فرمایش دوستمون درسته خواهشن از مصرف قرص های ترامادول والل خصوص متادول وقرصهایی که پسوند (دول ) دارند جدا خود داری کنید .

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 9:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خدا روحشو شاد کنه
ولی من بعد اون تصادف هم خوردم ولی انگار نه انگار !
به قول دوستمون بعضیا با نصفش 24 ساعت نعشه میشن و.... . ولی رو بعضیا هم مثل من اثر نداره دیگه. در کل چیز خوبی نیست
فک کنم من دوا هم بزنم روم هیچ تاثیری نداشته باشه!

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 9:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
رضا جان مشکل از بدن شما نیست عزیزم هیچ وقت گول بدنت رو نخور ..من یه دوست دارم که جلوی چشمای خودم 25 تا رو مصرف کرد ولی تاثیر انچنانی روش نذاشت ..قطره قطره جم گردد وانگهی دریا شود از نصف میرسی به روزی دو تا بسته مطمئن باش هرکسی باور نداره امتحان کنه اگر نرسید به حرف من هر چی میگی بگید
در ضمن 15 روز مصرف مداوم ترامادول منجر به اعتیاد میشه..

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 10:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
رضا جان مشکل از بدن شما نیست عزیزم هیچ وقت گول بدنت رو نخور ..من یه دوست دارم که جلوی چشمای خودم 25 تا رو مصرف کرد ولی تاثیر انچنانی روش نذاشت ..قطره قطره جم گردد وانگهی دریا شود از نصف میرسی به روزی دو تا بسته مطمئن باش هرکسی باور نداره امتحان کنه اگر نرسید به حرف من هر چی میگی بگید
در ضمن 15 روز مصرف مداوم ترامادول منجر به اعتیاد میشه..

ممنون داداش
نگران نباش من بعد از اون صانحه دیگه نمیخورم

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 10:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان عزیز من به مدت چهار سال مصرف قرص داشتم , ترامادول و فنوباربیتال 100 و دگزا و ... با هم ترکیب میزدم تا کنار موادی که مصرف میکردم یه حال ترکیبی داشته باشم ...... ..... بدترین دوران زندگیم تو جوانیم بود ... در کل شش سال از زندگی رو نفهمیدم ... خواهشی که از همتون دارم اینه که با این جور چیزا شوخی نکنید , هیچ چی زندگی سالم نمیشه , بزارین کنار . منم اول باهاش بازی میکردم که بعد چند وقت یه هروئینی درب داغون ازم نمونده بود .... خداوند شکر میکنم الان هفت و نیم ساله پاکم ..... با هر چیزی که از حالت طبیعی در بیاردتون شوخی نکنید و طرفش نرید . زندگی خودتان و اطرافیانتان را خراب میکنید...

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 10:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 22 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure