انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 7:57pm

پاسخ به موضوع  [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 دستگیری یک گروه حفاری اشیای عتیقه در اصفهان 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نقل قول:
99% درسته. بله وظیفشونه و البته ناگفته نمونه خود حضرات ازون حفارای حرفه ای تشریف دارن و در اکثر موارد همکاریهای خوبی هم دارن. :D :D ;)

:-? =p~ =))

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 9:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهرداد مینلب نوشته است:
سلام دوستان.
آقا از بچهای ما هم وسیله گرفتند نمیدونید چه بزرگش کرده بودند.دسگاه صفری بود ولی توی خبر استانی نوشتند یه گروه حفاران قاچاق با تجهیزات کامل حفاری و یه دسگاه فوق پیشرفته با قدرت شناسایی خیلی دقیق فلزات قدیمی و صفحه کامپیوتری مجهز و تجهیزات مربوطه.
حالا خداییش شما نمیدونید ولی من میدونم بخدا ...یه صفری دربداغون که هربار از چپ به راست صفحه میکشیدی باهاش 10 بار نویز مینداختو همه جاش لق بود.
تازه لوپش هم چون جای پیچش شکسته بود با چسب دوقلو به میله پایین چسبونده بودنش...........

:)) :)) :)) بفرمایید. نگفتم. این قضیه همینجوریه یعنی همیشه همینطوریه :D یادم نمیره جند سال پیش در اخبار گفتن یه گروهیو گرفتن با دستگاه فوق پیشرفته ..... که 20 متر زیر زمینو نشون میده و..... بعد در یک لحظه گذرا تصویر یک وی ال اف رو نشون دادن چیزی شبیه به اسپکتروم وایتز.

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 9:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mahmood51 نوشته است:
بهرام نوشته است:
نقل قول:
اگه حرفات درست باشه منشا اون فقط فعالیت شبانه روزی دوستان حفار هست که اقایون گفتن یک خودی نشون بدیم.به هر حال اونا وظیفشونه جلوی حفارین رو بگیرن چه میشه کرد :ymsick:

99% درسته. بله وظیفشونه و البته ناگفته نمونه خود حضرات ازون حفارای حرفه ای تشریف دارن و در اکثر موارد همکاریهای خوبی هم دارن. :D :D ;)

من که هیچ وقت اخبار خودمون نگاه نمیکنم چون اکثرش کذب و دروغه! همه دنیا بد و خلافکارند و... ما اصلا... :-Q ! همه دنیا فساد مالی دارند و ما اصلا... :-Q ! این همه اختلاس شد یکیش تو اخبار خودمون نگفتند!
اصلا من نمیدونم چیزی که قرآن و شریعت خدا طیب و طاهر و حلال کرده چرا ...؟ اگه یه قانون درست داشتیم مثل بعضی کشورها اجناس کشف شده رو از یابنده میخریدند و ازش تقدیر هم میکردند این همه قاچاق صورت نمیگرفت و این همه آثار ملی فرهنگیمون نابود نمیشد من بارها شنیدم که طرف از ترسش مجسمه ناب طلا رو ریخته تو دیگ ذوبش کرده این میدونید یعنی چی؟ آخه چرا اینجوری باشه...!؟ :( واقعا حیف این میراث و فرهنگه که اینجوری داره نابود میشه و صاحبش ما نیستیم

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 11:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان اگه همچین دستگاهی هم باشه احتمالا از سمت کویت وارد میشه ولی برای ما همین دستگاهای کوچک و کارا خوبه اگر هم گرفتن لاقل دلت نسوزه لاقل اگه چهار بارهم خطا بزنه اونجا اگه جنسی باشه دیگه اخرش رو درست میگیره :ymhug:

((خاص فقط خداسسسسسسسسسسست))

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 11:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهران جان حرفات همه درست اما بهتره بحث در این مورد رو بیخیال بشی ارزشش رو نداره /:)

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 12:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام این دستگاه رو یکی از هم استانیها جهت تایید کارکرد پیش من اورد که خودش حدود سه سال پیش خریده بود حدود 16 میلیون جلو خودش داخل لوپ رو که شبیه انتن لوله ای هستش باز کردم توش سه تا ایسی بود دوتا دیپ یکی هم اس ام دی بعدش هم دوتا هسته فریت رادیو رو روش سیم پیچی دستی انجام داده بودند :D بهشون گفتم حتی 100 هزار هم ارزش نداره که هیچ وقت خودشون هم روش تلف میکنند . االبته می تونم زنگ بزنم بیارند عکسشو بذارم مشکلی نداره در ضمن اون جعبه بزرگ همون چمدان هستش که فقط توش لوپ میذارند :)) شرکت اقای یوسفی حقه باز البته پشتش جایی بنده ;)

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 11:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mehran1545a نوشته است:
معلومم نیست دستگاه چی باشه! برادران جان برکف برای گنده نمایی کار خودشون روغنش زیاد میکنند که جنبه تبلیغاتی به خودش بگیره شما فکر میکنید برادران رفتند با این دستگاه تست زیر خاک گرفتند که فهمیدند این دستگاه پیشرفته است؟! الان یه جعبه خالی با چندتا کلید و عقربه و صفحه ال ای دی و جا فیش و... ببر نشون بده میگن اه :-o عجب دستگاه پیشرفته ای هست اه :-o عجب خودشه! اه :-o تو عمق 100متری میزنه به هدف اه :-o

بله همینطوره . پارسال همین مشکل برا من پیش امد برای تست رفته بودیم توی زمین یکی با دستگاه که خودم ساخته بودم صاحب زمین زنگ زد پلیس مارا گرفتند ... حلا چون ما خودمون دستگاه را ساختیم میگند نه دستگاههای شرکتی خوب نیست اینی که تو ساختی خوبه گنجی که در اوردی کجاست و........ حلا یک سال که اعصاب برام نذاشتن هنوز هم حکم صادر نکردن منتظر م ببینم چی میشه ....اره دیگه چون تخصص این کار را ندارند هرچی ببنند فکر میکنند دیگه خیلی پیشرفتس دیگه اگه شرکتی زرق وبرق دار هم باشه که هیچی اصلا دستگاهی که برای این کار خوب باشه که به نظر من وجود ندار ه فقط اگه جنست زیر یک متر باشه شاید کار بده ....بگذریم اینم واسه خودش حکایتیه :ymsick: کسی تا حالا دستگاهی که واقعا برای این کار ساخته شده باشه ندیده همه فقط حرفشو میزنند اگه تخصصی بری تونخش میبینی که جایی خبری نیست فقط یک متر روش حساب کن(برای طلا)!!!!!!! بقیه شعاره البته توی تست وازمایش شاید تا چهار متر هم کار بده ولی توی طبیعت نه چون به جنگ ناشناخته های طبیعت میری چی میگم که دلم پره شاید اصلا ربطی نداشته باشه خلاصه توی این موضوع هر کی حف خودش را میزنه :-H

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 6:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تک بزنی امدم...
من از دستگاه سردر نمیارم اما لبتاب زیاد دیدم
به گمانم مامور لبتاب برعکس گرفته :)) :D :D

ﺧـــــﺪﺍیا از امسال دیگه ....
ﺍﮔــــﻪ ﺻـﻼﺡ ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ؛ ﺍﯾـــــﻦ ﺩﺭ ﺣﮑﻤـــﺘﺖ ﺭﻭ ﯾﮑَــــﻢ ﺑﺒﻨــــﺪ...

اﻭﻥ ﺩﺭ ﺭﺣﻤـﺘﺘﻮ ﺑــﺎﺯ ﮐــــﻦ!قربونت برم

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 3:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان خوب دقت کنید این دستگاه اسمش nano g1000 سونی هست که البته به اسم سونی تولید شده. به تابیک سایر فلزیابها بخش نانو جی 1000 مراجعه کنید.

جمعه 18 اردیبهشت1394 - 8:55am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

این دستگاه از محصولات شرکت سونی و ژاپنی هست
به صورت تصویری تا 50 متر رو میزنه
برای زمین شناسی و معدن یابی استفاده میشه
تقریبا یه چیز تو مایه های دستگاه کبرا هست
فناوریش واقعا عالیه
فقط تنها بدیش اینه که یه کم گنده است و متاسفانه تر اینکه قیمتش خیلی گرونه :((

این گروه هم اگه گیر افتاده به خاطر طمع بیش از حدش بوده
وقتی یه چیز از حدش بگزره دیگه گندش در میاد

گفت دانایی که گرگی خیره سر ----- هـست پـنـهـان در نـهـاد هـر بـشر
لاجرم جاری است پیکاری بـزرگ ----- روز و شب مابین این انسان و گرگ
.
.
.
(گرگ درون - فریدون مشیری )

چهارشنبه 13 خرداد1394 - 5:09pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure