انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 18 اردیبهشت1403 - 1:45am

پاسخ به موضوع  [ 17 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 استفاده از "قانون جذب" در رسیدن به آرزوها 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

salamat tala نوشته است:
زمانی که خداوند بی همتا انسان را خواست خلق کنه ،به مجسمه ی آدم و حوا از نفس خود که که خودش همتایی ندارد عطا کرد تا انها جان بگیرند ،تا این کره ی خاکی با تمام نعمتهاش با تمام زیباییهایش برایه انسان ساخته بشه ،وآنها را اشرف مخلوقات این زمین نام نهاد ،پس خداوند در وجود هر انسان هستش،به قول معروف هر که خود را شناخت ،خدا را شناخت،!!!!خداوند میفرماید انسان تا اونجا جلو میاد که به من نزدیک میشود ،و ان موقع من قیامت را برایه انسانها نشان میدهم،دوستان همه چی و همه چیز این دنیا بی علت نیست،حتی در بدترین شرایط هم شاکر خداوند باشیم،انسان با قدرت متافیزیک و قدرت بی پایانی که خداوند به انسانها عطا کرده میتونه هر کاری بکنه ،قدرت ،راز،جاذبه،همه چی دست یافتنی هست ،و میتونه حقیقت پیدا کنه ،فقط اگه ما بخواهیم ،فقط بخواهیم ،انسانها میتونن فرکانس منفی تولید کنند،یا مثبت،نمونه ش هم همینه که از یکی در محیطی به خودی خود خوشت میاد،و افرادی هستن که خودکار آدم ازش بدش میاد،البته این مثال برایه بحث جاذبه مطرحهو چه بسا در زندگی با افرادی آشنا میشویم که با خودمون میگیم خدایا من اینو کجا دیدم،این پول نیست که هدف درست میکند،هدف والا و سنجیده هست که پول و همه چی با خودش میاورد ،پول یه طرفقضیه هست،واقعا اگه خودمون را بشناسیم بهتر میتونیم از زندگی لذت ببریم،خداوند به آدمایی که کاریند و هدفهایه مثبت دارند شانسایه بزرگی و پاداش بزرگی عطا میکندیه چوپان با تمام ساده گیش و سخت کوشیش که هدفش فقط سیر کردن ،گوسفنداش هستش،به راحتی صاحب گنج میشود،در حالی که نه علمشو داره نه امکانتشو،که به عینه شاهد این ق۱یه بودم،یا مثالی یه روز یه مرد جوانی ،از شرایط زندگی خسته میشه و تو دهش زمینهایه کشاورزیشو که منبع در امدش بوده میفروشه و به امید پیدا کردن گنج از دهاتش میره،بعد از چندین سال کند و کاو خسته و کفته واز روزگار دست خالی بر میگرده،روستا میبنه زمیناش چقدر زیبا و پر بار شده ،میپرسه این یارو چیکار کرده این همه دارایی داره من که زمینم سنگ و کلوخی بیش نبود این همه محصول نمیداد،میگن موقعی که زمینو شخم میزد ،گنج بزرگی را از زمین شما پیدا کرد،دوستان هدف شاکر بودن به نعمتهایه هست که تو دست داریم ،پس هدفداشته باشیم و درست بیاندیشیم و درست باشیم ،خداوند به اندازهی خودمان از نعمتهایش به میدهد ،مطمین باشید پول و خدا تموم نمیشه ،بخواهید فقط از خدا و حرکت کنید،موفق باشید ،به امید تندرستی و موفقیت همه یدوستان

:ymapplause: ماشاا.. تبارک اله برادر ، خیلی جامع و گویا بیان فرمودید که نشان از باطنی بزرگ و قلبی الهی در وجود شما داشته ، مواظب وجود خودتون باشید ؛ یاعلی مدد @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 18 بهمن1393 - 2:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
قانون جذب همون داشتن اراده و هدف و پشتکار و رسیدن به مقصوده که همه ی عوامل هم ناممکنا رو ممکن میکنه و هم تسریع در کار میده.

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

دوشنبه 20 بهمن1393 - 5:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود عزیزان..../ بنده به شخصه تونستم درک درستی از این ماجرا داشته باشم....

یه زمانی بود بنده لنگ 300 تومن پول بودم...فقط خواستم از خدا که به دست بیارم! قلبا خواستم و تمام حواسم جمع این پول بود....

به هفته نکشید دوستم زنگ زد کار ردیف شد 500 در اوردم!

برای بنده این مورد همیشه تجربه شده در زندگی...

صد در صد جواب میده فقط باید با قلب و ذهنتون خواستارش باشید...

و اینطور هم نیست که مستقیم وارد عمل بشه!!!

به طور غیر مستقیم شمارو به خواستتون میرسونه....

باید هوشیار باشید! هوشیار!

@};-

جمعه 22 اسفند1393 - 11:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جدا من چقدر خرم ،طرف باحجاب باکلاس تحصيل کرده با ادب بامنش و باصفاست اونوقت باباش ميلياردره دخترش يه دل نه صد دل عاشق منه خوده دختره همه چی داره و حاضره به نام من کنه اما منه کله خر غرورم اجازه نميده بشنوم محسن به خاطر پول طرف باهاش ازدواج کرد عجب مغرور خريم من اما از همه چى بگذريم خود اوس کريم رو عشقه يه دل بهم داده از غم و غصه آزادم به بود و نبود داشته و نداشتم فکر نميکنم فقط به خودش دل بستم (فقط خدا)
قانون جذب غير مستقيم

خدايا مددی کن

جمعه 22 اسفند1393 - 11:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
غضنفر نوشته است:
جدا من چقدر خرم ،طرف باحجاب باکلاس تحصيل کرده با ادب بامنش و باصفاست اونوقت باباش ميلياردره دخترش يه دل نه صد دل عاشق منه خوده دختره همه چی داره و حاضره به نام من کنه اما منه کله خر غرورم اجازه نميده بشنوم محسن به خاطر پول طرف باهاش ازدواج کرد عجب مغرور خريم من اما از همه چى بگذريم خود اوس کريم رو عشقه يه دل بهم داده از غم و غصه آزادم به بود و نبود داشته و نداشتم فکر نميکنم فقط به خودش دل بستم (فقط خدا)
قانون جذب غير مستقيم

محسن جان خوب به این موضوع فکر کن که فردا روزی پشیمون نشی

سه شنبه 26 اسفند1393 - 12:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
reza68 نوشته است:
غضنفر نوشته است:
قانون جذب غير مستقيم

محسن جان خوب به این موضوع فکر کن که فردا روزی پشیمون نشی

فردا چرا ؟؟؟؟الانشم پشیمونه :D :D

شنیدن کی بود مانند دیدن

چهارشنبه 26 اسفند1393 - 1:37am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

غضنفر نوشته است:
قانون جذب غير مستقيم

غضنفر جان بنظر من دفینه تو همون دخترس قرار نیست که واقعا سرما بکشی استرس داشته باشی هزینه کنی وقت بذاری تا به دفینه برسی.خدا دفینه تورو به اینصورت داده.همون قضیه شانس یبار در خونهذای ادمو میزنه باقیش با طرفه که چطور برخورد داشته باشه.برو دست دختررو بگیر و مبارک بادا بادا کن

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 10:23pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 17 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure