انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 9:39am

پاسخ به موضوع  [ 17 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 استفاده از "قانون جذب" در رسیدن به آرزوها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
سلام دوستان عزیز. طبق قانون جذب (قانونی بی نقص و واقعی که بر کائنات حاکم است) تا زمانی که شخصی باورهاشو عوض نکنه حتی نمی تونه ماهیانه 200 هزار تومان درآمدش رو بیشتر کنه، چه برسه بخواد زیر خاکی پیدا کنه. از دوستان عزیز میخوام هر کس در مورد این قانون اطلاعاتی داره در این قسمت به اشتراک بذاره تا بقیه هم استفاده کنن.
با سپاس فراوان

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 8:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

زمانی که کسی بیش از حد به یک آرزو وابسته میشه، امکان نداره به آن برسه. باید طوری با آن قضیه برخورد کنه که نشون بده زیاد برام مهم نیست.، وگرنه خواسته اش همیشه ازش فرار میکنه :D

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 8:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اقا محمدرضا من توی یکی از سخنرانیهای دکتر آزمندیان دیدم که خیلی شدید هم بهش تاکید کردند که ایشون میگند باید تمرکز یا فوکوس رو مورد باید خیلی شدید باشه وهرچقدر بهش تمرکز کنیو فک کنی زودتر بهش میری که توی یک مستند به اسم راز هم بهش اشاره شده...اما:
نمیدونم به نحوه عملکرد شرکتهای هرمی اشنایی دارین یانه که درایران کار میکنند اونا به اینجور موارد خیلی شدید تاکید دارندو روش تمرکز میکنن که من چهارماه تموم تمرکز سهله مغز خودمو خوردم دیگه داشتم دیووید کاپرفیلد میشدم :D اما اخرش تنها چیزیکه دیدم نوشته هایی بود که رو یک دفترچه نوشته بودم که خونه انچنانی/ماشین انچنانی/کار انچنانی....
نه تنها بهشون نرسیدم کلی از زندگی هم عقب افتادمو پولمم باختم :D
درکل دوست عزیز این مورد برای بالا بردن امید رسیدن به اهداف/بالابردن اعتماد به نفس/برنامه ریزی برای رسیدن به اون هدف اونم گام به گام یعنی یک سری اهداف کوچیرو برای خودتون معین کنید مثلا بگید اول یک بعد دو بعد سه بعد چهار الی... برسیند به بیست که اون هدف والای شما هست برسیند و این مورد منطقی و کارا هست.
اما اگر برنامه ریزی دقیقی به همراه یک پشتوانه منطقیو کارامد نداشته باشید غیر ممکنه به اون هدف برسیند یا اگرم اشخاصی باشند که بهش برسند از یک میلیون شاید یک نفر باشه مثل مثالی که آزمندیان گفتند:
شب تو خونشون نشسته بودندو وضع مالی خیلی بدی هم داشتندو مادرش میگه شدیدا هوس قرمه کردم میگه بعد یک ربع نشده دیدیم تق تق در زده شد درو باز کردیم دیدیم همسایه با یک قابلمه داغه قرمه که بوش ادمو مدهوش میکرد جلوی دم در هست...
سر درد نمیارم مواردیکه به این مورد صدق میکنه رو به صورت خلاصه میگم:
1:وجود یک هدف بزرگ
2:برنامه ریزی دقیقو معقولانه و قابل دسترسی به همراه وجود اهداف کوچک برای رسیدن به اون هدف بزرگ
3:اگر مالی باشه وجود یک کار خوب یا سرمایه یا پشتوانه خوب
4:اگر مالی نباشه تقویت قوای معنوی خویش
بعد وجود اینها نوشتن اهداف کوچک یا اولیه روی کاغذ و تمرکز کردن بهشون توی لحظاتی که بهشون رسیدین اونم به این شکل:
هدف والا رو بنویسید یعنی20
بعدا بیاین تمام اهداف اولیه رو هم بنویسید بعدا بیاین کار اولیه یعنی یک رو روش تمرکز کنیدو تلاش کنید بهش برسید وقتی بهش رسیدین تیک بزنید بهش رسیدین بعد برین سراغ دو و سه الی...20

اگر فکر کنید که بشینید خونه و کاری نکنیدو فقط تمرکز کنیدو به اون اهدافتون برسین چیزی جز یک توهم ابلهانه نیست باید عمل باشه عمل @};-
من بصورت خلاصه گفتم امیدوارم مفید باشه عذر میخوام اگر سرتون درد اوردم @};-

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 8:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با تشکر از مشارکت شما روح ا... عزیز. مطالبت جالب بود.
شاید مشکل شما در نرسیدن به آرزویتان این بوده که بیش از حد به ذهنت فشار آوردی.
آزمندیان فقط خوب هیجان بهت میده وگرنه نه رشته اش در ارتباط با علوم ذهنی است و نه تکنیک ها رو خوب بلده.
اساتید دیگری مثل احمدی منش، عرفانی زاده، فرهنگ و عباس منش از ایشون خیلی وارد تر هستند. حرف شما هم کاملا درسته، اقدام و عمل خیلی مهمه. این تخیل و استفاده از ذهن نقش کمکی دارند.
باز از شما به خاطر توضیحاتت متشکرم.

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 8:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درسته اقا محمدرضا فشار زیاد بود چون از صبح تا شب همش کار فوکوس بود نه چیزه دیگه از صبح8تا9شب :D
اما جز فشار زیادی/ عدم موفقیت و نرسیدن بهش دلیل دیگم داشت اونم براخاطر نبودن عمل منطقی و معقولانه بود @};-
بازم تشکر میکنم بابت موضوعتون چون جالبه و بحث انگیزه @};-

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 8:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این روشی که شما پیاده کردید، اصلا راهش نبوده دوست عزیزم.
به قول استاد احمدی منش باید تکنیک ها رو بیاری در زندگی ات نه اینکه خودت بری تو تکنیک ها. من اطلاعات و منابع بسیار زیادی در این زمینه دارم که در خدمت شما و سایر دوستان هستم. جالبه بدونید یکی از اساتید یک پکیجی به نام "روانشناسی ثروت" به صورت تضمینی میفروشه که دو میلیون و صد و هشتاد هزار تومان بابتش پول میگیره. ولی تضمین میکنه درامد شخص سر سال حداقل 3 برابر میشه. درصورتی که این اتفاق نیفته شخص میتونه پولشو بعد از یکسال پس بگیره. البته به تازگی گویا میخواد ضمانت نامه اش رو به دلایلی لغو کنه و قیمت رو هم حدود یک میلیون افزایش بده. من ابن محصولش رو نخریدم ولی گویا خیلی خوب جواب میده.
جالبه که فقط روی باورهای شخص کار میکنه.
به نظر من نیازی به خرید این جور چیزا نیست و هر کس میتونه با کمی همت و پشتکار باورهاشو تغییر بده و مدار ثروت خودش رو ارتقاء بده.
امیدوارم کسی این مطالب منو تبلیغات تلقی نکنه.

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 9:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
چشم فروبسته اگر وا کنی
درتو بود هر چه تمنا کنی
عافیت از غیر نصیب تو نیست
غیر تو ای خسته طبیب تونیست
از تو بود راحت بیمار تو
نیست به غیر از تو پرستار تو
همدم خود شو که حبیب خودی
چاره خود کن که طبیب خودی
غیر که غافل ز دل زار تست
بی خبر از مصلحت کار تست
بر حذر از مصلحت اندیش باش
مصلحت اندیش دل خویش باش
چشم بصیرت نگشایی چرا؟
بی خبر از خویش چرایی چرا؟
صید که درمانده ز هر سو شده است
غفلت او دام ره او شده است
تا ره غفلت سپرد پای تو
دام بود جای تو ای وای تو
خواجه مقبل که ز خود غافلی
خواجه نه ای بنده نا مقبلی
از ره غفلت به گدایی رسی
ور به خود آیی به خدایی رسی

پیر تهی کیسه بی خانه ای
داشت مکان در دل ویرانه ای
روز به دریوزگی از بخت شوم
شام به ویرانه درون همچو بوم
گنج زری بود در آن خاکدان
چون پری از دیده مردم نهان
پای گدا بر سر آن گنج بود
لیک ز غفلت به غم ورنج بود
گنج صفت خانه به ویرانه داشت
غافل از آن گنج کهد ر خانه داشت
عاقبت از فاقه و اندوه و رنج
مرد گدا مرد و نهان ماند گنج
ای شده نالان ز غمو رنج خویش
چند نداری خبر از گنج خویش؟
گنج تو باشد دل آگاه تو
گوهر تو اشک سحرگاه تو
مایه امید مدان غیر را
کعبه حاجات مخوان دیر را
غیر ز دلخواه تو آگاه نیست
ز آنکه د لی رابدلی راه نیست
خواهش مرهم ز دل ریش کن
هر چه طلب می کنی از خویش کن

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 11:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

زمانی که خداوند بی همتا انسان را خواست خلق کنه ،به مجسمه ی آدم و حوا از نفس خود که که خودش همتایی ندارد عطا کرد تا انها جان بگیرند ،تا این کره ی خاکی با تمام نعمتهاش با تمام زیباییهایش برایه انسان ساخته بشه ،وآنها را اشرف مخلوقات این زمین نام نهاد ،پس خداوند در وجود هر انسان هستش،به قول معروف هر که خود را شناخت ،خدا را شناخت،!!!!خداوند میفرماید انسان تا اونجا جلو میاد که به من نزدیک میشود ،و ان موقع من قیامت را برایه انسانها نشان میدهم،دوستان همه چی و همه چیز این دنیا بی علت نیست،حتی در بدترین شرایط هم شاکر خداوند باشیم،انسان با قدرت متافیزیک و قدرت بی پایانی که خداوند به انسانها عطا کرده میتونه هر کاری بکنه ،قدرت ،راز،جاذبه،همه چی دست یافتنی هست ،و میتونه حقیقت پیدا کنه ،فقط اگه ما بخواهیم ،فقط بخواهیم ،انسانها میتونن فرکانس منفی تولید کنند،یا مثبت،نمونه ش هم همینه که از یکی در محیطی به خودی خود خوشت میاد،و افرادی هستن که خودکار آدم ازش بدش میاد،البته این مثال برایه بحث جاذبه مطرحهو چه بسا در زندگی با افرادی آشنا میشویم که با خودمون میگیم خدایا من اینو کجا دیدم،این پول نیست که هدف درست میکند،هدف والا و سنجیده هست که پول و همه چی با خودش میاورد ،پول یه طرفقضیه هست،واقعا اگه خودمون را بشناسیم بهتر میتونیم از زندگی لذت ببریم،خداوند به آدمایی که کاریند و هدفهایه مثبت دارند شانسایه بزرگی و پاداش بزرگی عطا میکندیه چوپان با تمام ساده گیش و سخت کوشیش که هدفش فقط سیر کردن ،گوسفنداش هستش،به راحتی صاحب گنج میشود،در حالی که نه علمشو داره نه امکانتشو،که به عینه شاهد این ق۱یه بودم،یا مثالی یه روز یه مرد جوانی ،از شرایط زندگی خسته میشه و تو دهش زمینهایه کشاورزیشو که منبع در امدش بوده میفروشه و به امید پیدا کردن گنج از دهاتش میره،بعد از چندین سال کند و کاو خسته و کفته واز روزگار دست خالی بر میگرده،روستا میبنه زمیناش چقدر زیبا و پر بار شده ،میپرسه این یارو چیکار کرده این همه دارایی داره من که زمینم سنگ و کلوخی بیش نبود این همه محصول نمیداد،میگن موقعی که زمینو شخم میزد ،گنج بزرگی را از زمین شما پیدا کرد،دوستان هدف شاکر بودن به نعمتهایه هست که تو دست داریم ،پس هدفداشته باشیم و درست بیاندیشیم و درست باشیم ،خداوند به اندازهی خودمان از نعمتهایش به میدهد ،مطمین باشید پول و خدا تموم نمیشه ،بخواهید فقط از خدا و حرکت کنید،موفق باشید ،به امید تندرستی و موفقیت همه یدوستان

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 11:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود
فک کنم این قانون برای کشفیات و پیدا کردن دفینه و یا به طور کلی در باستان شناسی کاربردی نداشته باشه
چون توی این حرفه همیشه انچه که به دنبالش هستی رو پیدا نمیکنی
حد اقل بیشتر روی موارد دیگه مثل علم و تجربیات ثرمایه گذاری کنید تا قانون جذب

این نیز بگذرد

شنبه 18 بهمن1393 - 5:03am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

چرا هست این قانونم تاثیر گذاره ولی زمانش طولانی میشه.چون برا خودم پیش اومده برخورد داشتم باهاش.از قدیم گفتن خواستن توانستن است.ولی زمان میبره در پی اش باشی با تلاش و پشت کار خودش دنبالت میاد ولی با فاصله زمانی و باید راهشو بلد باشی از راهش وارد شی تو فکر یه شبه راه صد ساله رفتنو نباشن اهسته و پیوسته.امیدوارم منظورمو گرفته باشن دوستان.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 18 بهمن1393 - 10:26am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 17 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure