انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 7:50am

پاسخ به موضوع  [ 19 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 لطفا کمک کنید چند قدمی رسیدن به دفینم... 
نویسنده پیغام

سلام به اساتید و دوستان...
نیاز به راهنمایی دارم
2 مکان هست که وجود دفینه 100% تایید شده
اولی : باغی هست که دستگاه هم زده شده و محدوده هم مشخص شده ولی مشکلی پیش اومد طرفی که دستگاه داشت ادامه نداد...
الان. فقط و فقط به ی نقطه زن که عمق 2 تا 3 متری جواب بده نیاز دارم.

دومی : 2تا زمین کشاورزی کنار هم هستن. دستگاه مشخص کرده که تو یکی از زمین ها طلا و تو زمین بزرگ تر چند جا نقره هست . و علائمی هم که داده مشخص شده که دفینه به سطح زمین نزدیکه...شاید حدود 1 تا 1.5 متر...
ولی اینجا محدوده مشخص نیست و برای اینجا 1 ردیاب و 1نقطه زن نیاز دارم...
البته چند سال پیش هم داخل زمینی که دستگاه نقره تشخیص داده چند سکه ی نقره پیدا کردیم...
ردیاب ها و نقطه زن های زیادی تو انجمن هست ولی میخواستم اینجا راهنمایی کنید که بتونم تا جایی که میشه بهترین ردیاب و بهترین نقطه زن رو بسازم.
خواااااااااهش میکنم کمکم کنید و بهترین ها رو معرفی کنید.
هر سوالی دارید بپرسید. من خلاصه گفتم که پر حرفی نشه و تا جایی که میشه مفید باشه. @};- @};-

یا حق.

یکشنبه 5 بهمن1393 - 4:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:-? :-?
جالبه اولین پست شما هم هست ..... YMWHISTLE
موفق باشی \M/

...جواب ابلهان خاموشیست....

یکشنبه 5 بهمن1393 - 6:02pm

بله معراج جان. خیلی وقت هست که این 2مکان پیدا شده .چند وقتی هست اینجا عضو شدم و حقیقتش بین تمام سایتا تنها جایی که میدونم به نتیجه میرسم اینجاست.
نسبت به بازدیدی که کردم میگم...
اگه دوستان لطف کنن ایشالا از نتیجه اینجا یا ی پست دیگه عکس میدم...
احساس میکنم با شک پی ام دادین! فک کنم کمکی که خواستم در بد ترین حالت هم خطرناک نباشه!!! فقط راهنمایی خواستم. مرسی.سلامت باشی @};-

یکشنبه 5 بهمن1393 - 6:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود دوست عزیز
منم خلاصه میگم
یکی رو پیدا کن برات دستگاه بزنه
نه اینکه دستگاه بخری و یا بسازی
مولا یارت

این نیز بگذرد

دوشنبه 6 بهمن1393 - 6:36am

bad tiger نوشته است:
درود دوست عزیز
منم خلاصه میگم
مولا یارت

سلام عزیز. بد بختیم اینه که الان بودجه ندارم و اون کسی که دستگاه داشته گفته نقطه زن بسازی راحت جواب میگیری
حالا نقطه زنی نیست که تا حدودی جواب پس داده باشه؟ آخه این 2جا 10000% دفینه هست...

دوشنبه 6 بهمن1393 - 1:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
sinzdah نوشته است:
نیاز به راهنمایی دارم
اولی : باغی هست که دستگاه هم زده شده و محدوده هم مشخص شده ولی مشکلی پیش اومد طرفی که دستگاه داشت ادامه نداد...

دومی : 2تا زمین کشاورزی کنار هم هستن. دستگاه مشخص کرده که تو یکی از زمین ها طلا و تو زمین بزرگ تر چند جا نقره هست . و علائمی هم که داده مشخص شده که دفینه به سطح زمین نزدیکه...شاید حدود 1 تا 1.5 متر...
البته چند سال پیش هم داخل زمینی که دستگاه نقره تشخیص داده چند سکه ی نقره پیدا کردیم...
ردیاب ها و نقطه زن های زیادی تو انجمن هست ولی میخواستم اینجا راهنمایی کنید که بتونم تا جایی که میشه بهترین ردیاب و بهترین نقطه زن رو بسازم.
هر سوالی دارید بپرسید. من خلاصه گفتم که پر حرفی نشه و تا جایی که میشه مفید باشه. @};- @};-

یا حق.

سلام دوست من
من موندم چرا انقدر مطمعن حرف میزنی
اخه عزیز من چرا شما فقط بخاطر اینکه طرف امده دستگاه زده و گفته هست چرا انقدر با اطمینان میگی صددرصده
دستگاهها خطا دارن و مطمعن باش اگه اپراتوری بیاد و مطمعن به بودن بار باشه به هیچ عنوان ولکن محل نمیشه
من تو این چند وقت بیش از ۵۰ تا جا رفتم که دستگاههای مختلف رو بردن و تصویر هم داده و وجودی از بار نبوده
حتی جاهای هم رفتم که سه یا چهار تا دستگاه یک جا رو گرفته و همشون یک متراژ رو داده و گفتم جا رو به من نگید و رفتم جاهاشون رو پیدا کردم و گفتم خطاست و طرفا بعد از حفاری به حرف من رسیدن
طرف نسخه داره نمیتونه مثل شما با این اطمینان بگه بار وجود داره
موفق و پیروز باشید

شنیدن کی بود مانند دیدن

سه شنبه 6 بهمن1393 - 12:13am
YIM

منم دقیقا با دوستمون موافقم به نظر من اونجا هیچ چیزی نیست اگه بود اپراتور اونجا چادر میزد و از نوع بیان کردن در مورد مکان و اطمینان دادنت معلومه اولین باره یکی بهت گفته اینجا بار داره اووووو انقدر باید از این اپراتورا بیانو تو بکنی تا با تجربه بشی .
تجربه شانه ایست روزگار پس از ریختن موهایت به تو هدیه میدهد.........

کسی که اهل تدبیر است نام اشتباهش را تقدیر نمیگذارد.....

سه شنبه 6 بهمن1393 - 12:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

keyhanjam نوشته است:
sinzdah نوشته است:
نیاز به راهنمایی دارم

یا حق.

سلام دوست من
من موندم چرا انقدر مطمعن حرف میزنی
اخه عزیز من چرا شما فقط بخاطر اینکه طرف امده دستگاه زده و گفته هست چرا انقدر با اطمینان میگی صددرصده
دستگاهها خطا دارن و مطمعن باش اگه اپراتوری بیاد و مطمعن به بودن بار باشه به هیچ عنوان ولکن محل نمیشه
من تو این چند وقت بیش از ۵۰ تا جا رفتم که دستگاههای مختلف رو بردن و تصویر هم داده و وجودی از بار نبوده
حتی جاهای هم رفتم که سه یا چهار تا دستگاه یک جا رو گرفته و همشون یک متراژ رو داده و گفتم جا رو به من نگید و رفتم جاهاشون رو پیدا کردم و گفتم خطاست و طرفا بعد از حفاری به حرف من رسیدن
طرف نسخه داره نمیتونه مثل شما با این اطمینان بگه بار وجود داره
موفق و پیروز باشید

درود
حق با شماست دوست عزیز
دیروز این بلا به سر من اومد
توی پذیرایی خونه ای رو با ردیاب مشخص کرده بودن
یارو میخواست توی اونجا حفاری کنه
ول کن هم نبود میگفت من مطمعنم

این نیز بگذرد

سه شنبه 7 بهمن1393 - 5:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sinzdah نوشته است:
bad tiger نوشته است:
درود دوست عزیز
منم خلاصه میگم
مولا یارت

سلام عزیز. بد بختیم اینه که الان بودجه ندارم و اون کسی که دستگاه داشته گفته نقطه زن بسازی راحت جواب میگیری
حالا نقطه زنی نیست که تا حدودی جواب پس داده باشه؟ آخه این 2جا 10000% دفینه هست...

دوست خوبم یکی رو پیدا کن شراکتی بیاد برات دسگاه بزنه
پولت رو خرجش نکن

این نیز بگذرد

سه شنبه 7 بهمن1393 - 5:24am

دوستان داستان من فرق داره. اگه دقت کنید گفتم...ما با شخم زدن برای کشاورزی به سکه نقره رسیدیم...این حرف اپراتور که گفته نزدیک سطح رو تایید میکنه...چند سال پیش 500متر بالا تر از زمین ما بیل مکانیکی اتفاقی به یه کوزه بزرگ پر از طلا رسید...که ازنم به دلیل اشتباه بچه گونه و دعوایی که پیش اومد دست دولت افتاد...این که اگه چیزی بود هم ول نمیکرد جریانی داره که اگه بگم مطمعنا باور نمیکنید. ولی به شرافت زهرا قسم کلمه به کلمه حرفام راست.
حقیقتا الان هم رسیدم به خریدن ردیاب انجمن ولی نمیدونم نقطه زنیش جواب میده واسه این شرایط یا نه !
واقعا ممنونم از دوستانی که لطف میکنن میان نظر میدن.مرسی

سه شنبه 7 بهمن1393 - 7:18am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 19 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure