انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 8:27am

پاسخ به موضوع  [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 تلنگر 2 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Kani نوشته است:
حکایت زخم عمیق

سلام
من اشتباهی که کردم این بود میخواستم به جناب سولدوز کمک کنم. اینو از ته دلم میخواستم. به ایشون قول دادم که اگر موفق شوم حتما کمکش میکنم
قول 100 در 100 دادم.
حتی براش تایپک زدم که دوستانی که معرفتشون زبانزد خاص و عام هست و دستی در اعمال خیرخواهانه دارند به ایشون کمک کنند
چون واقعا مشکلشو درک میکردم و خداوند آگاه به اسرار نهان دلهاست و خودش بهتر میداند ته دل من چی میگذشت.
اما اون تایپک چیشد؟ همه اومدن لاف مردی و مردانگی زدن و در آخر هم به اصرار سولدوز حذف شد.

من خودم خیلی زور زدم نشد و موفقیتی کسب نکردم و من موندم و کوله باری از خسارت و قرض و ...
من بابت قولی که داده بودم و از عهده ش برنمیومدم شرمسار بودم و هر روز آرزو میکردم موفقیتی حاصل شود تا هم مشکل خودم هم ایشون و افراد نیازمند دیگری حل شود. و به همین دلیل روم نمیشد و در واقع هیچ جوابی برای سولدوز نداشتم.

ایشون از چندین نفر از جمله حمید حمزه و هوشی خواسته بودن که من چرا جوابشو نمیدم. سولدوز جان رک و راست روم نمیشد و جوابی برات نداشتم.
الان خودم بیش از هر کس دیگری به کمک و شارژ مالی محتاجم و دنبال پیدا کردن کار هستم و فعلا هم موفق به این کار هم نشدم.
خدارو شکر شما کار پیدا کردید و از این بابت خوشحالم.

اما مطلب دیگری هم که میخوام بگم که با وجود اینکه کاربران پولدار زیادی تو سایت هستن و مطمئنا از این جریانات باخبرن چرا سولدوز و امثال سولدوز رو کمک نکردن؟
با وجود این افرادی که توانایی کمک دارن چرا توقع بالا از من دارید؟

افرادی مثل مجتبی- حمید - با اراده - کرمی - مجید فامالی - تهرانی و خیلیهای دیگه .. این افرادیکه مطمئنا توان مالی دارن هرچند اندک چرا ازشون توقع کمک نداری جناب سولدوز؟
اونایی که براشون داداش داداش میکنی و قربون صدقه شون میری چرا از اونا توقع کمک نداری؟
اینکه من نتونستم به قولم عمل کنم زخمی عمیق وارد کرده که حتی نمیتونی اسممو به یاد بیاری؟

به امید روزی که همه از انصاف و منطق کافی برخوردار شوند.

سلام
استاد کانی کاش هزارجور فوش میدادی و این هرف را نمی زدی بلا خره سکوتت را شکستی اما واقعن چه شکستنی
مرد مومن من کی از کسی کمک خواستم یادت هست چقدر اسرار کردی که شماره حساب بدم ندادم وقبول نکردم؟اره یادته ؟ یادته چقدر اسرار کردم تا اون تایپینگی که اجاد کرده بودی را حذف کنی خدا به سر شاهده دارم از خوندن این مطلبتون سکته میکنم کاش دستم میشکست این تایپینگو نمیزدم با این حرفت دل آزرده ام کردی کاش اینو نمیخوندم بد جور حالمو گرفتی بدجور برادر کانی بدجور
تو انجمن یکی از کاربرا بیاد بگه من ازش درخواست کمک کردم من انجمن پامو نمیزارم میرم کل اینترنت اعتراف میکنم که من فلانی ساکن فلان جا ادرس فلان جا گدا هستم و این نجمن اومدم گدایی میکردم که مچمو گرفتن و با اوردنگی پرتم کردن بیرون
بله من از دوستان و اساتید کمک خواستم اما نه کمک مالی فقط و فقط در حد راهنمایی در یاد گیری و تفسیر نشانه ها فکر نکم این کار همخارج از خط مشیه و هدف انجمن بوده باشه
که در مقابل هم تلاش مضاف در بخش کتاب خانه سعی میکردم تا بخشی از زحمات دوستان را تلافی کنم فقط در چند مورد با برخی از دوستان در مورد همکاری تقاضا هایی کرده بودم کهاون هم به وقوع نپیوست
تمام پیام خصوصی هایی که من براتون ازسال کردم و بی پاسخ گذاشتی یکیشو بیار که از شما کمک مالی خواسته باشم فثط یا تشکر از زحماتتون بوده یا درخواست در مورد راهنمایی در ردیابی و امثال اون بود
در مورد داداش مجتبی هم هیچکی هیچی نمیدونه ولی شاید باور نکنند اما همین بس که زندگیمو مدیون داداش مجتبی هستم خودشم اصل ماجرا را نمیدونه ولی من مخلصشم
البته کسی تقسیری نداره فضای مجازی همینه کی میدونه کی راسته کی دروغ باورها به حدی سست و ضعیف هست که کسی به این ارتباط مجازی اعتماد نداره چون از واقغیت حراس داریم تلاش میکنیم خودمان را در پس پرذه دروغ ها و نیرنگ ها پنهان کنیم و طرف مقابلمان را فریب دهیم
وای بر با که خود را اینگونه خرسند میکنیم

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

جمعه 12 دی1393 - 3:42am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

باز هم مثل همیشه سوبرداشت

بهتره دسته بندی هم کنم تا قاطیش نکنید:(دیگه هر چی حرف خصوصیه باید اینجا زده شود چوندر این زمانه که قرار گرفتیم؛ خصوصی واقعا معنایی نداره)
1. کمک مالی بابت پول کمی که داشتم.
2. کمک مالی بابت اینکه وقتی موفق شوم.
3. کمک مربوط به بحث اپراتوری و فرکانس و تجاربی از این قبیل.

1. جنابعالی هیچوقت درخواست کمک مالی نکردی من خودم اصرار میکردم و قبول نمیکردی. البته این مربوط به موقعی بود که کمی پول دستی داشتم واسه این مورد من اصرار میکردم و قبولش نکردی.

2. گفتیم خوب باشه حداقل موفق شدم اون موقع مشکلی نیست انشالله اونموقع صحبتشو میکنیم. اینم نشد و من تا الان هم از این بابت شرمنده ام. اگه جنابعالی قبول نمیکردی من خودم قول دادم و ربطی به شما نداره. من قول دادم و میخواستم رو قولم بمونم. خودم عذاب وجدان داشتم و الان هم دارم.
و قطعا هر زمان هم موفق بشم به قولم وفا خواهم کرد.
من اهل قول بی عمل نیستم اما اعتراف میکنم که زود قول دادم و کمی قضیه رو ساده بهش نگاه کردم. نمیدونستم به این راحتی هم نیست و گرفتار هزار مشکل میشم تو این راه .

اینکه گفتم از اون افراد کمک بخواه هم فقط کمک مالی نبود منظورم بیشتر این بود که این افراد (حمید - مجتبی - کرمی - حمزه - مجید فامالی - تهرانی و با راده و خیلی های دیگه) به قول مجتبی علم اینکارو دارن و همونطور که مجتبی فرمود من علم اینکارو ندارم بابت تجارب و ردیاب و نقطه زن و تفسیر از این افراد که علمشو دارن کمک بخواه همینطور سایر کاربران از این افراد کمک بخوان.

3. اما بحث کمک اپراتوری و تجارب که روش تاکید داری. دوست عزیز ؛ دوست منصف ؛ دوست عادل ؛ دوست با منطق ؛ دوست دادگر و حکم دهنده
اگر خیلی منصف بودی باید اعتراف کنی و دیگران هم باید اعتراف کنند که من هر آنچه میدونستم در رابطه با ردیاب 35 دریغ نکردم و ارائه دادم.
از تجارب خودم گرفته تا فرکانسگیری هرچند کم و البته تست همه فرکانسهای گرفته شده توسط دیگران ؛ حفاریها ؛ نقاط قوت و ضعف 35 همه رو اومدم بازگو کردم و تو سایت موجوده. اگر این موارد بدردت میخوره خوب استفاده کن اگر بدردت نمیخوره که میفرمایی من چه کنم؟
بضاعتم همین بود که ارائه دادم.

اما تجاربی که از بیانش پشیمون شدم از عهده 35 خارج هستش دوست عزیز. البته میخواستم تو تایپک حقایق ردیابی و 35 این موارد رو بازگو کنم و همه راهکارهامو هم ارائه بدم تا حمید به فکر چاره و پیاده سازیش باشند اما جو به سمتی رفت که میسر نشد بازگو کنم.

عزیز دل:
من بعد از اینکه فهمیدم هر آنچه که ما یعنی من و حمزه و جاوید ارائه میدیم برای دیگران طور دیگری جواب میدهد و خطاها همچنان پابرجاست
به فکر چاره افتادم؛ فکر کردم ؛ تحقیق کردم ؛ مقایسه کردم ؛ تمام وقایع گذشته خود را باز بینی کردم ؛تمام تجارب دیگران را بازبینی کردم ؛
توانایی و ضعف 35 را بررسی کردم ؛ در مورد فرکانسها تحقیق کردم ؛ در مورد فلزات تحقیق کردم ؛

و در خیلی موارد دیگر و خوشبختانه به موارد و دلایل خوبی رسیدم. فهمیدم چرا این مشکلات تموم شدنی نیست. فهمیدم چرا واسه من یه جور جواب میدهد واسه بقیه متفاوت.
فهمیدم چرا بعضیا میگن من فقط نقطه میزنم و زاویه 45 درجه ندارم ولی بقیه زاویه 45 درجه میزنند.
فهمیدم چرا بعضیا انتن تو دستشون نمیچرخه و تو دست بعضی ها مثل فرفره میچرخه.
فهمیدم چرا بعضیا با یه فرکانس فلز میگیرن اما بعضی ها حتی عامل خطا رو هم نمی بینن بعد از چند متر حفاری.
و خیلی چیزای دیگه فهمیدم که بیان کردن آن در حد کلیات هم در این اینجا جاش نیست و مطمئنا انحرافات و جبهه گیریهای زیاد دیگری رو در پی داره و من به هیچ وجه دوس ندارم جو متشنج بشه و دوباره حرفای تکراری اینجا زده شود.

خوبه به جای این بهانه ها و این صحبتها که چیزی جز ناراحتی و دلگیر شدن و متنفر شدن از یکدیگر به بار نمیاره به این موارد فکر کنیم. به خودمون رجوع کنیم.

عزیز دل:
این حرفا و مقدمات رو گفتم نه به خاطر اینکه دوباره جبهه گیری شروع بشه بلکه این موارد لازم بود تا بهت بگم چرا جوابتو نمیدادم.
جنابعالی بسیار مشتاق این بودی که تلاش ما روزی برات جواب بده و شما هم بتونی از ردیاب استفاده ایی ببری و موفقیتی حاصل بشه. و نون بازوتو خودت بخوری و اگه خدا خواست به فکر درمان هم باشی.

بسیار خوب هدف ما هم همین بود که همه با هم تلاش کنیم تا مشکل اپراتوری و خطاها رفع بشه و در اختیار همدیگه بزاریم. و منتی هم نیست.
من خودم از این سایت استفاده کردم و سعی هم کردم جبران کنم.

اما نکته مهم اینجاست که من فهمیدم این روال کمک کردن ما به ضرر شماست!!! امیدوارم خداوند به تو و امثال تو اینقدر درک دهد که متوجه حقیقت حرفام بشید و گرنه تا قیامت هم داد بزنم بی فایده خواهد بود.

من تستها و تحقیقاتمو از حدودا 6 یا 7ماه پیش شروع کردم. . کمی هم طول کشید تا قضیه برام روشن شود. اگه اشتباه نکنم جواب ندادن من از همون موقعها بود!!!

ما قبلش یه موردی کشف میکردیم و میومدیم بازگو میکردیم تا دیگران هم استفاده کنند!!! اما هر روز یه حرف و حدیث تازه پیش میومد که این اصلا کار نمیده و فلان خطا و فلان خطا.
بازم زور زدیم و فرکانسهای دیگه و روشهای دیگه باز هم داستان همین بود.

خوب عزیز من وقتی اینطوریه باید فهمید که یه مشکلی وجود داره و این روال کمک کردن نه تنها به صرف نیست بلکه کاملا به ضرر هست.
من دیگه صلاح ندیدم اینطور بریم جلو و هر روز یه فرکانس بیاد و عده زیادی که به ما اعتماد کردن الکی دلشون خوش بشه و با اعتنا به این کشف بزنن به بیابون و حفاری و هزینه و خطرات به جون بخرن بعدش بیاد بگن که اینم خطا زد.

خوب تا کی ؟!!
تا حالا این سوالو از خودت پرسیدی؟!!

عزیز دل:
کمک کردن با الکی دلخوش کردن خیلی فرق داره!!!
من میخواستم کمک کنم اما میدیدم که این راهش نیست و جز ضرر چیزی برای دوستان به بار نمیاره. من دیگه نخواستم اینطور جلو بریم. همت کردم که اصولی و اساسی مشکل رو ریشه یابی کنم بعد بیام بگم که بله منم یه کمکی کردم بدرد بقیه خورد.

شما و بقیه هنوز منتظر بودید که بالاخره این روال کار ما سرانجام جواب دهد اما من فهمیدم که دیگر جواب نمیدهد با این سیستم و با این روال کار.

خوب من تصمیم گرفتم که سکوت کنم تا بالاخره روشن شود که این چیزایی که من فهمیدم درست هست یا نه که الکی نیام حرفی زده باشم.
سکوت کردم تا از من کمکی به دیگران نشه تا برن همه ش خطا بزنن و هزینه کنن و برگردن سر جای اولشون.
سکوت کردم تا واقعا از این نوع کمک قطع امید کنی و نری دنبال این حرفا و کمک چون چیزی جز ضرر برات نداشت.
سکوت کردم چون اگه میگفتم که این راهی که با این ردیاب پیش گرفتی کمکی بهت نمیکنه بسیار ناامید میشدی و من اینو دوس نداشتم.
من نمیخواستم به این زودی ناامید بشی.

من امیدوار بودم که دارم اشتباه میکنم و صبر کردم تا حقانیت تحقیقاتم ثابت بشه و خدای نکرده الکی چیزی نگفته باشم و همه رو ناامید کنم.
من صبر کردم و بازم بیشتر تحقیق کردم و بالاخره فهمیدم که واقعا این روال کمک کردن اشتباه هست و چیزی جز ضرر برای ما نداره.

هنگامی هم که از کارم مطمئن شدم اومدم کم کم حقایق رو بگم و یواش یواش مطرح میکردم.
همون اوایل که شروع کردم به بازگو کردن مشکلات مهدی و مجتبی جبهه گرفتن.

بازم دست نگه داشتم تا بالاخره با آوردن دوستان وارد تو یه بحث حالا علمی و تجربی این مشکلات رو بازگو کنیم که دیدید اون تایپک به کجا رسید.
توهین و استهزا و تمسخر و بی احترامی نصیبم شد.

سولدوز عزیز:
بهتر بود که از من متنفر بشی تا الکی بفرستمت بیابون و هزینه کنی و خطا بزنی و پیش دوستات خوار بشی و روز به روز ناامیدتر!!!

در انتها اگر این پست و صحبتها قانعت نکرد این دیگه مشکل من نیست و دیگه جوابی ندارم و هر طور قضات کنید مختارید و در پناه خدا موفق و موید باشید.

جمعه 12 دی1393 - 1:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد کانی باز جواب نمیدی همین جواب ندنات بود که دل آرزرده ام کرده به خدا قسم نه بد قولی رخ داده نه چیز دیگه ای شما و حتی دوستان دیگر نیز دینی بر من ندارند من از شما ناراحت نبودم مگر فقط از این کار شما که اعتماد به نفسمو ازم گرفته بود اخه چرا جواب نمیدی آخه من چه گناهی کر دم که مستوجوب بی اعتنایی و بی محلی شدم هان؟؟؟
باشه ایراد نداره راحت باش بزار من بشکنم اگه با شکستن من راضی میشین باشه حاضر خرد بشم

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

جمعه 12 دی1393 - 10:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد کانی و استاد آریا عزیز واقعن شرمسارم که بحث به اینجا کشید
نمیدانم با چه رویی بنویسم واقعن شرمنده شما ها هستم
واقعیت امر اینه که من نیتم این بود شکستهای پی درپی که نسیبو شده بود همراه عوامل و دلایل منعکس کنم تا دیگر دوستان با دیدی باز تر به این کارها بپردازند اصلن نیتم این نبود که شما بزرگواران را زیر سوال ببرم یا خدایی نکرده متهم به کاری بکنم
خدا را به سر شاهد میگیرم من شخصیتم صاف و صادقانه هست
در محیط کوچک روستا بزرگ شده ام از ذروغ متنفرم از حیله و نیرنگ متنفرم خدا شاهد همیشه تلاش کرده ام به اطرافیانم خوبی و نیکی و محبت بکنم و در این راه از جانم مایه گذاشته ام از مفقیت دیگران خوشحال و از ناراحتی دیگران ناراحت شدم
برای ان این تایپینگ را زدم که دیگر دوستان تازه وارد هم بدانند عمق کا تا چه اندازهای سخت و دشوار است
دیشب فرصت کردم که انجمن بیام داشتم تایپینگو میخوندم رسیده بودم به پیام استاد اریا یه خط خونده بودم که چشمم افتاد به آوتار استاد کانی اول خوشحال شدم گفتم خدارا شکر استاد کانی هم مطلب زدن زود شروع کردم به خوندنش تا اینکهبعضی از کلماتشون منو ناراحت کردبه حدی داشتم میمردم راشتش چرا دروغ بگویم زدم زیر گریه تا سبک بشم وگرنه واقعن می مردم
غافل از اینکه حرفهای استاد کانی کلی بوده و من برداشت ناصحیحی گرفته بودم و با ان برداشت تلاش کردم تا خودم را سوء ضن کاربران دیگر مبرا کنم که نکند فکر کنند افتادهام انجمن کمک نقدی جمع می کننم و از بی فکری مطلبی نوشتم نسنجیده که استاد کا نی و دیگر دوستان را دل آزرده کرد الانم با خوندن آخرین مطلب استاد کانی بقدری احساس شرم و حقارت بهم دست داد که دنیا رو سرم میچر خید
تازه فهمیدم که هرچقدر هم سنم زیاد باشه به قدری بچه هستم که فرق خوبی و بدی را به معنای واقعی درک نکرده ام بی انصاف هستم که اینهمه خوبی و دلسوزی را ندیده گرفته ام و با این بچه بازی هما باعث آزار دوستان میشم این برایم درد اور است من اینگونه بزرگ شدهام اگه از من آزاری به کسی برسه شب و روزم سیاه میشه و از عذاب وجدان به خود می پیچم
امید وارم که همه دوستان و کار برانی که من باعث رنجش آنها شده ام مرا به بزرگ واری خودشان ببخشند و حلالم بکنند مخصوصن استاد کانی استاد آریا و استاد کانی شرمنده همتونم خلاصه اینکه اعتراف میکنم با بی انصافی قضاوت کردم و در خواست بخشش دارم

جمعه 12 دی1393 - 10:57pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

من احتیاج ندارم کسی ازم عذرخواهی کند. اما انتظار دارم منصفانه صحبت کنند.
با یه حرف نسنجیده آبروی یه خانواده بر باد میرود!
حتما شنیدید زخم زبان از زخم شمشیر بدتر است. زخم شمشیر مداوا میشود اما زخم زبان تا قیامت باقی میماند هر چقد هم که طرف خیلی بخشنده و مهربان باشد و نادیده بگیرد!

من از هر چی نترسم از خدا میترسم. از زخم زبان میترسم. از بی آبرویی میترسم.
بنابراین خیلی احتیاط میکنم تا خدای نکرده حرفی نزنم باعث آزار طرفم شود هر چند طرف دشمنم باشد.

شاید بعضی اوقات لحن صحبتم تند شده اونم به خاطر حساسیت موضوع بوده که یا داشتن به بیراهه میرفتن یا موضوعی خلاف واقع بیان میکردند فقط لحن صحبتم رو تند میکردم و گرنه اصلا نمیتونم و نمیخوام کسی از دست زبان و سخنانم آزرده شود.

آریای عزیز رو هم من بهش گفتم بیاد جوابتو بده و ازش خیلی ممنونم که رومو زمین نینداخت و اومد تا سوتفاهم رو برطرف کند.
در واقع من اصلا ناراحت خودم نبودم اما وقتی دیدم با حرف نسنجیده با آبروی آریا بازی میشود نتونستم تحمل کنم و ازش خواستم بیاد توضیح دهد.

آریای عزیز ازت ممنونم که هیچوقت رومو زمین نینداختی و همیشه کاری کردی که به خودم افتخار کنم با چنین دوستانی ارتباط برادری دارم.
برادر عزیز ازت ممنونم که خیلی مسایل به من آموختی و الان دارم ازش استفاده میبرم. مهمترینش اخلاق مثال زدنی شماست که آرزو میکنم منم مثل شما باشم و سعیمو هم میکنم.

سولدوز عزیز من بابت جواب ندادن هام ازت معذرت میخوام و هم اینکه حرفایی که زدی نشنیده میگیرم و اصلا لزومی هم نداره ببخشمت. از همون اولش بخشیده شده بودی.

من اینقدر به خودم ایمان و اطمینان دارم که کاری که میکنم یا حرفی که میزنم آخر و عاقبتشو هم بفهمم. من به خوبی این تصورات و جوابهات رو پیش بینی کرده بودم و جدی میگم منتظر بودم تا این حرفاتو بزنی.

منتظر بودم تا از انسان قطع امید کنی و فقط به خدای خود ایمان و امید داشته باشی.
انسان ناچیزتر از اونیه که بهش دل ببندیم برای حل مشکلات. هر کاری که فکرشو بکنی رو از خدا بخواه. به طرف خدا قدم بردار مطمئنا مشکلتو حل میکند. من که لایق کمک کردن نبودم از خدا میخوام همه مشکلات تو و همه انسانهارو حل کند.

میخوام از فرصت استفاده کنم از بعضی دوستان دیگر هم عذرخواهی کنم:
شایان. سعید60اچ.بنیامین.جاوید و افرادی دیگه که با شماره های ناشناس تماس میگرفتن و جواب نمیدادم. من این روزا واقعا حالم خوش نیست و این مدت آخر هم دچار مشکلات بیشتر هم شدم و رک و راست میگم عمدا جواب نمیدادم چون حالم خوش نبود. شاید این دلیل خوبی نباشد اما به هر حال عذر مرا بپذیرید.

دو تن از دوستان عزیز که ردیاب رو از من خریداری کردند و باعث شدن تا با پولش کمی از مشکلاتم مرتفع بشه صمیمانه ازشون تشکر میکنم و مطمئن باشن که روزی جبران خواهم کرد. اسمشونو نمیارم خدا حفظشون کند.

کسانی هم که سرکارم گذاشتن بابت اینکه بهم قول دادن نقطه زن بیارن و خیلی منتظرشون موندم و نیومدن و رفتن جوابی هم ندادن. با اونا هم مشکلی ندارم موفق باشند.

کسانی هم بودن که بهم قرض نیکو دادن ازشون متشکرم خداوند عوضشو عطا کند.

دو تن از دوستان عزیز که حرفای خصوصی منو پیش مجتبی میبردن و پشت سرم قاه قاه میخندیدن و مسخره م میکردن اونارو هم میبخشم خداوند بهشون موفقیت ابدی عطا کند.

مهندس حمید رو هم میبخشم بابت توهینهایی که بهم کرد و اصلا به دل نمیگیرم و بهشون هم حق میدم فشار زیادی روشون بود اما متاسفانه مهندس حمید اصلا متوجه حرفا و پستهای من نمیشد و من هرچی زور میزدم که متوجه بشه نیت من چیه بیفایده بود و منجر به توهین و استهزا شد.

اما کسانی دیگه که اسمشونو نمیارم حسابشون جداست و من در موردشون چیزی نمیگم و فقط میگم خدایی هم هست و بالاخره حقیقت روشن خواهد شد.

والسلام.

شنبه 12 دی1393 - 12:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
کانی جان من به شخصه دوست دارم.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 12 دی1393 - 2:11am
مدیر کل
مدیر کل

Kani نوشته است:
مهندس حمید رو هم میبخشم بابت توهینهایی که بهم کرد و اصلا به دل نمیگیرم و بهشون هم حق میدم فشار زیادی روشون بود اما متاسفانه مهندس حمید اصلا متوجه حرفا و پستهای من نمیشد و من هرچی زور میزدم که متوجه بشه نیت من چیه بیفایده بود و منجر به توهین و استهزا شد.

به به جناب کانی ظاهرا پس از غیبتی طولانی و معنادار تجدید قوا فرمودین! جواب ندادن به شما دلیل بر ندیدن و مطالعه نکردن مطالب شما نیست. بلکه قصد ندارم دوباره وارد بحثی بی فایده با شما بشم! انگار ما همه فراموش کردیم همین چند هفته پیش چطور تمام آبرو و اعتبار بدست اورده خودتون در این انجمن رو در سبد ادعای کاذب یک کذاب جدید در این انجمن قرار دادین و باخت کردین! میشه بپرسم چی شد اون ردیابی که 6 ماهه در اختیار دارین؟ چی شد اون بحث دقت فرکانس و ادعا های مکرر و در نهایت حرف چه کسی ثابت شد؟ گذشت زمان ممکنه سبب فراموشی بعضیها بشه ولی واقعیت رخ داده رو عوض نمیکنه. بخصوص که مطالب کاملا در انجمن موجوده!
شما فرمودین به خیلی مسائل در ردیابی رسیدین. مثل اینکه چرا هر کسی با ردیاب متفاوت جواب میگیره ولی مثلا شما درست جواب میگیرین!!! خب میشه بفرمایین در چه تاپیک یا پست و مبحثی شما بطور مشخص و دقیق به دلایل این داستان اشاره کردین که کمکی شده باشه؟ با توجه به ناشناخته های بسیار در زمینه ردیابی از کجا میدونین که شما درست فکر میکنین و بقیه همه در اشتباه هستن؟! بنده که مسلما بیش از شما در این زمینه تحقیق و آزمون و خطا کردم هرگز چنین ادعایی رو مطرح نکرده و نمیکنم! چه برسه به شما که اگر هم چیزی برای ادعا در زمینه ردیابی بدست آوردین همه از سر ردیاب 35 طراحی بنده بوده نه ردیاب دیگه! پس حرفهای شما در این زمینه بی معنیه.
بنده اتفاقا حرفهای شما رو خوب میخونم و متوجه هم میشم! این تفاوت بین من و شماست. نه مثل شما که اگر پست من فقط کمی طولانی بشه مرتبا میگی چرا طومار مینویسی خلاصه بنویس!!! کسی که خودش ایرادی رو داره نباید به دیگری همون ایراد رو بگیره. این از انصاف به دوره. در صورتیکه من هر چه گفتم بیان نکاتی منطقی و علمی و فنی بود که متاسفانه شما از سر عدم توان در درک موضوع بنده رو به زیاده گویی متهم کردی! حالا طومارهای شما حاوی چه مطالبی هست؟ دروس اخلاقی! عزیز من به عنوان برادر بزرگتر بهت برادرانه توصیه میکنم این بحثهای بی پایان رو خاتمه بده! ما اینجا نیستیم که به هم درس اخلاق بدیم. هر یک از ما دارای بیشمار مشکلات اخلاقی هستیم که شاید بیشترش رو حتی خودمون هم ندونیم! ولی اینجا نیستیم که به هم درس اخلاق بدیم. بخصوص شما که از دید خیلیا در این انجمن انحرافات زیادی از مسیری که در پیش گرفته بودیم نشون دادی و واقعا در چند وقت اخیر هیچ کمکی به انجمن که نکردی هیچ بلکه لطمه هم زدی. قرار هم نیست هر کسی در این انجمن بر اساس اعتباری که از فعالیتهای مثبت خودش در گذشته کسب کرده بعدش هر کار دلش خواست بکنه. حتی بنده بعنوان مالک انجمن چنین اجازه ای به خودم نمیدم چه برسه به شما!
باز خوبه شما من رو بخشیدی! خب خدا رو شکر. نگران بودم نکنه بابت بیان واقعیتهایی در خصوص شما و بحث مطروحه بنده رو مورد عفو قرار ندین!!! ولی اگر یک درصد به ذهنتون خطور کرد که شاید من هم از شما مکدر باشم ؛ باید عرض کنم نگران نباشین. جایی که منطق بر بحث حکمفرماست نه دلیلی بر مکدر شدن هست و نه بخشش بعدی! چیزی هم که ارزش یک بحث رو مشخص میکنه صورت کلمات نیست! محتوای معنوی هست که در پس نوشتار قرار میگیره. متاسفانه تجربه نشون داده شما هم از اون دسته کسانی هستی که به ظاهر نوشته ها نگاه میکنی نه محتوای واقعی که بیان میشه. بحث چندین روزه شما در خصوص واقعیت ردیاب 35 این رو خیلی خوب ثابت کرد. حالا هم بعد مدتی ناپدید شدن تشریف آوردین انجمن و بجای بیان مطلبی دارای محتوا برای این انجمن سفره دل خودتون رو به گونه دیگری باز کردین! من تا حد زیادی ریشه این بحثها رو میدونم. و مطمئن هم هستم این بحثها به جز کدورت بیشتر هیچ کمکی نخواهد کرد. نمونه واضحش رو در بحث بین شما و سولدوز عزیز شاهد هستیم. حالا شما کی میخوای به این نتیجه برسی که راه درست این نیست خدا میدونه! شما خیلی راحت توی این مدت میتونستی مثل گذشته گوشه ای از بار سنگین اپراتوری ردیاب رو بر عهده بگیری. ولی چون ظاهرا فقط در پی اثبات خودت با اینجور بحثهای اخلاقی هستی ؛ روشی رو انتخاب کردی که اگر تا ابد هم ادامه بدی نه چیزی عاید خودت میشه و نه دیگران!
بهرحال از دید من شما کاربر موثری در انجمن بودی و هنوزم میتونی باشی و لذا احترام شما پیش من محفوظ هست. اما اگر هم کماکان تمایل دارین به این جور بحثها ادامه بدین خواهشا لااقل اینقدر پای بنده رو بیهوده به میان نکشین و بذارین به کار خودم برسم!

شنبه 12 دی1393 - 2:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام. این بحثی که پیش اومده یه سو تفاهم بوده بین دوستان.بگذریم.
اقا حمید حرفای شما در صورتی درسته که ردیابی که اقا کانی گفتن وجود نداشته باشه و یا درست عمل نکنه. ولی اگه همچین ردیابی باشه چی؟باشناختی که من از ایشون دارم فکر نمیکنم در این مورد دروغ بگن و دلیلی هم واسه ادعای دروغ در مورد ش نمیبینم.
حالا گذشت زمان همه چی رو مشخص میکنه.

شنبه 13 دی1393 - 9:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
من واقعن شرمسارم که به رفتار احساساتی بچگاه بحث را به وجود اوردم که بعضی مسائل پش بیاد خواهشن دیگه ادامه ندین که من بیش از این حقیر بشم
واقعن این بحثا نشات گرفته از یک سوء تفاهم و چشم داشت و انتظار بیش از حد من از استاد کانی و دیگردوستان طرف من نبود واقعن از خودم قطع امید کردم اینقدر بی انصاف بودم که از خودم خبر نداشتم استاد کانی با زحمات بی وقفه شان گردن ردیاب و همه کسانی که از انجمن استفاده میبرن حق دارن همه مان به ایشون مدیونیم منتها گویا دلم از چشمم کورتر بوده که آنهمه خوبی را نادیده گرفته و زبان به گلایه و مزخرف گویی گشوده ام حال من ازدست خودم به قدری دلخورم که تحمل خودم را ندارم پس لطفن بیش از این ادامه ندین بیش از این خرد نشوم
ممنون

شنبه 13 دی1393 - 3:14pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure