انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 6:00am

پاسخ به موضوع  [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 تلنگر 2 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سولدوز جان ، منم قارداشم .
شما متاسفانه به گنج یابی اعتیاد پیدا کردید . و اجازه بدید برادرانه خدمتتون عرض کنم دچار توهم شدید. شاید شبها به گنج و دفینه فکر میکنید . لطفا افکار خیالپردازانه را کنار بگذارید و با تفکری بهتر به این مقوله فکر کنید . یادتون باشه الان دفینه ها تقریبا تموم شده همه رو زرنگتر از ما و زودتر ازماها پیدا کردند . الان کسایی در این کار گنج بدست میارند که دلال این کارند و افرادی که دستگاه میفروشند .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

یکشنبه 7 دی1393 - 9:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سولدوز جان انشاالله که موفق باشی
توی این کار اول پشتوانه مهمه
و به قول یکی از دوستام که همیشه این مثال رو میزنه
هر راهی رو که رفتی سعی کن اون کار رو به بهترین نحو انجام بدی
بگذار اون کار خطا باشه ولی حد اقل توی اون کار اشتباه موفق بشی
دوست عزیز نا امید نشید
خدایه کسایی که موفق شدن خدای من و شما هم هست
روز موفقیت هم فرا میرسه

این نیز بگذرد

یکشنبه 7 دی1393 - 10:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hoshyar191 نوشته است:
شما متاسفانه به گنج یابی اعتیاد پیدا کردید . و اجازه بدید برادرانه خدمتتون عرض کنم دچار توهم شدید. شاید شبها به گنج و دفینه فکر میکنید . لطفا افکار خیالپردازانه را کنار بگذارید و با تفکری بهتر به این مقوله فکر کنید . یادتون باشه الان دفینه ها تقریبا تموم شده همه رو زرنگتر از ما و زودتر ازماها پیدا کردند . الان کسایی در این کار گنج بدست میارند که دلال این کارند و افرادی که دستگاه میفروشند .

دوست عزیز شما کجا زندگی میکنید که میگید دفینه تمام شده؟؟؟

این نیز بگذرد

یکشنبه 7 دی1393 - 10:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hoshyar191 نوشته است:

از همه دوستان سپاس دارم
هوشیار جان من خودم به وضوح اعتراف میکنم که اعتیاد داشتم به این کا و زیاد خیال پردازی می کردم
حتی گفتم که دفینه چه عرض کنم هر چی که گیر بیا شما دیگه سر کوفت میزنید :(( :(( :((

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

یکشنبه 7 دی1393 - 10:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سولدوز جان @};-

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

یکشنبه 7 دی1393 - 11:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دو تا دوست خیلی صمیمی که از کودکی با هم بودن و وضعشون هم خوب بوده یک دستگاه پیشرفته میخرن و میرن یه جایی رو میزنن و موفق هم میشن
یکی از دوستای نامرد از پشت یک گلوله به پشت رفیقش میزنه وقتی میبینه نمرده گلوش را با تیغ میبره و از کوه میندازه تو دره
الان هم دستگیره شده
اینم اخر و عاقبت گنج یابی

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

دوشنبه 7 دی1393 - 12:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
delta force نوشته است:
دو تا دوست خیلی صمیمی که از کودکی با هم بودن و وضعشون هم خوب بوده یک دستگاه پیشرفته میخرن و میرن یه جایی رو میزنن و موفق هم میشن
یکی از دوستای نامرد از پشت یک گلوله به پشت رفیقش میزنه وقتی میبینه نمرده گلوش را با تیغ میبره و از کوه میندازه تو دره
الان هم دستگیره شده
اینم اخر و عاقبت گنج یابی

شبیه کلید اسرار بود ;)
نه شوخی کردم این موارد زیاد پیش میاد متاسفانه...!

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

دوشنبه 8 دی1393 - 9:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

@};- سید جواد جان مخلصیم @};-

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

دوشنبه 8 دی1393 - 2:08pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

برادر عزیز من عادت به دروغگویی ندارم من هرجه گفتم راست میگفتم اقاحمید ویااقا مجتبی یکسر به پیامهای خصوصی من بزنند وپیامهای ارسالی شمارو دانلود کنند اگر جیزی غیر از یک موزیلا دانلود شده بود اونموقع حرف شما کاملا درسته درکل فقط موزیلا دانلود میشه اما ظاهرا این موزیلا هم درسته فقط کافی بود من یک راست کلید میکردم ویکی از گزینه هارو میزدم اونوقت میتونستم تصاویر شمارو ببینم اما تااون زمان جون با قضیه موزیلا مواجه نشده بودم اینکارو بلد نبودم بعدها متوجه شدم
واینکه بلاخره من به شماگفتم تصاویر رو برام ایمل کنید شما هم ایمل کردید من هم دانلودکردم وپیام دادم فلان توضیحات وفلان تصاویر رو میخوام
اما شما دیگه جوابی ندادید اگر یک سری به ایملتون بزنید پاسخ من رو مشاهده میکنید
درکل برادر عزیز اگر از طرف من قصوری ایجاد شده واقعا شرمنده هستم داش من ببخشید
برات ارزوی موفغقیت میکنم

mantera

جمعه 11 دی1393 - 1:01am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

حکایت زخم عمیق

سلام
من اشتباهی که کردم این بود میخواستم به جناب سولدوز کمک کنم. اینو از ته دلم میخواستم. به ایشون قول دادم که اگر موفق شوم حتما کمکش میکنم
قول 100 در 100 دادم.
حتی براش تایپک زدم که دوستانی که معرفتشون زبانزد خاص و عام هست و دستی در اعمال خیرخواهانه دارند به ایشون کمک کنند
چون واقعا مشکلشو درک میکردم و خداوند آگاه به اسرار نهان دلهاست و خودش بهتر میداند ته دل من چی میگذشت.
اما اون تایپک چیشد؟ همه اومدن لاف مردی و مردانگی زدن و در آخر هم به اصرار سولدوز حذف شد.

من خودم خیلی زور زدم نشد و موفقیتی کسب نکردم و من موندم و کوله باری از خسارت و قرض و ...
من بابت قولی که داده بودم و از عهده ش برنمیومدم شرمسار بودم و هر روز آرزو میکردم موفقیتی حاصل شود تا هم مشکل خودم هم ایشون و افراد نیازمند دیگری حل شود. و به همین دلیل روم نمیشد و در واقع هیچ جوابی برای سولدوز نداشتم.

ایشون از چندین نفر از جمله حمید حمزه و هوشی خواسته بودن که من چرا جوابشو نمیدم. سولدوز جان رک و راست روم نمیشد و جوابی برات نداشتم.
الان خودم بیش از هر کس دیگری به کمک و شارژ مالی محتاجم و دنبال پیدا کردن کار هستم و فعلا هم موفق به این کار هم نشدم.
خدارو شکر شما کار پیدا کردید و از این بابت خوشحالم.

اما مطلب دیگری هم که میخوام بگم که با وجود اینکه کاربران پولدار زیادی تو سایت هستن و مطمئنا از این جریانات باخبرن چرا سولدوز و امثال سولدوز رو کمک نکردن؟
با وجود این افرادی که توانایی کمک دارن چرا توقع بالا از من دارید؟

افرادی مثل مجتبی- حمید - با اراده - کرمی - مجید فامالی - تهرانی و خیلیهای دیگه .. این افرادیکه مطمئنا توان مالی دارن هرچند اندک چرا ازشون توقع کمک نداری جناب سولدوز؟
اونایی که براشون داداش داداش میکنی و قربون صدقه شون میری چرا از اونا توقع کمک نداری؟
اینکه من نتونستم به قولم عمل کنم زخمی عمیق وارد کرده که حتی نمیتونی اسممو به یاد بیاری؟

به امید روزی که همه از انصاف و منطق کافی برخوردار شوند.

جمعه 11 دی1393 - 1:30am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure