انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 اردیبهشت1403 - 12:40am

پاسخ به موضوع  [ 94 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی
 چه دستگاهی بخرم؟! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Mey$aM نوشته است:
وقتی از نمایندگی مورد تایید شرکت ماینلب در ترکیه یا دوبی جنسی خریداری بشه، امکان نداره تقلبی از آب در بیاد ! صحبت دوستان در مورد تقلبی بودن دستگاه در صورتی که تو ایران خریداری بشه قبول دارم اما نه دیگه از نمایندگی
بحث سر تقلبی و ..نیست، از این بابت خیالم راحته چون از نمایندگی میگیریم، فقط سوالم در مورد ساخت خود استرالیا یا تحت لیسانس بودن بود اینکه نمیدونم موقع خرید از خود نمایندگی با چه چیزی روبرو میشیم آمادگیشو داشته باشیم!
ضمنا امیر جان در مورد اختلاف قیمت تو ترکیه ، چیزی که من دیدم بخاطر لوازم جانبی هاشون بود، اونی که لوازم جانبیش بیشتره گرون تره وگرنه سایت تک تک نمایندگی ها رو رفتم نگاه کردم قیمت خام دستگاه یکی بود و یکسری هم که به یورو قیمت داده بودن منم تبدیل کردم به پول ایران :)

نه داداش من تو سایت دپار قیمت پایه زده اول و بعد قیمتی که با لوازم چانبی هستش..همون قیمت پایش هم گرونتر از بقیه جاهاست.از هرکی بپرسی میگه که دپار همیشه قیمتاش گرونه..اینم بگم که وقتی محصول رو از خود نمایندگی میگیری شک نکن که اصل هست داداش من.نمایندگیه..ایران که نیست پراید و بهت میدن میای خونه میبینی قطعاتش جابجا زدن!!!

سه شنبه 19 اسفند1393 - 5:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Mey$aM نوشته است:
ممنون آرش جان

اینو محض کنجکاوی میپرسم..یه بنده خدایی یه دستگاهی به اسم لامینوس داره و میگه آلمانیه (خودش از آلمان اورده حالا راست و دروغش..).. میخواد بفروشه به یکی از آشناهای ما..من تا حالا اسم این برند رو نشنیده بودم !! گفتم بپرسم شما چیزی در موردش میدونید؟

داداش میثم درمورد لامینوس اگر اصل المانی باشه خیلی خوبه..یعنی عالیه.شما راحت میتونی باهاش تست انجام بدی.لامینوس المانی دوتا لوپ داره یه لوپ 50 سانتی و یه لوپ یک در یک..لامینوس المانی عمق رو دقیق میزنه و طلابودن رو هم میزنه..یعنی تفکیک بسیار خوبی داره.بنابراین ببرش تو یه نکان ازاد تست ازش بگیر.اگه عمق و دقیق زد و گلد رو هم مشخص کرد بگیرش.اگرم نمیخوایش ادرس بده من برم ببینمش.پسر خاله من 6 سال پیش داشت.متاسفانه خراب شد و اصفهانیها ای سی هاشو عوض کردن و برنامه دوباره بهش دادن ولی مثل اولش نشد.لامینوس بصورت دیجتالی عمق رو دقیق نشون میده.

سه شنبه 19 اسفند1393 - 6:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دیروز با یه دستگاه قدیمی حدود 6 سال پیش که طرف خریده بود سه میلیون و پانصد رفتیم برا تست.اسم دستگاه virex 900 بود..با لوپ یک در یک.یه مکانی رو برامون زد..البته به املاح هم تا حدودی حساسیت داشت ولی مشخص میکرد که فلز نیست بلکه املاح هست.مثلا وقتی برا بار دوم برمیگشتی رو همون نقطه دیگه نمیزدن و بوق و خاموش میکرد.تفکیکش خراب شده بود اما ال متالش درست بود. باید چراغا هاشو پر میکرد تا نشون بده که اون زیر فلز هست.به سفال و خشت و اینا هم اصلا حساسیت نداشت.ولی کلا چیز خوبی بود.

سه شنبه 19 اسفند1393 - 6:25am
کاربر فعال
کاربر فعال

amir6777 نوشته است:
Mey$aM نوشته است:
ممنون آرش جان

اینو محض کنجکاوی میپرسم..یه بنده خدایی یه دستگاهی به اسم لامینوس داره و میگه آلمانیه (خودش از آلمان اورده حالا راست و دروغش..).. میخواد بفروشه به یکی از آشناهای ما..من تا حالا اسم این برند رو نشنیده بودم !! گفتم بپرسم شما چیزی در موردش میدونید؟

داداش میثم درمورد لامینوس اگر اصل المانی باشه خیلی خوبه..یعنی عالیه.شما راحت میتونی باهاش تست انجام بدی.لامینوس المانی دوتا لوپ داره یه لوپ 50 سانتی و یه لوپ یک در یک..لامینوس المانی عمق رو دقیق میزنه و طلابودن رو هم میزنه..یعنی تفکیک بسیار خوبی داره.بنابراین ببرش تو یه نکان ازاد تست ازش بگیر.اگه عمق و دقیق زد و گلد رو هم مشخص کرد بگیرش.اگرم نمیخوایش ادرس بده من برم ببینمش.پسر خاله من 6 سال پیش داشت.متاسفانه خراب شد و اصفهانیها ای سی هاشو عوض کردن و برنامه دوباره بهش دادن ولی مثل اولش نشد.لامینوس بصورت دیجتالی عمق رو دقیق نشون میده.

امیر جان اینم یه لوپ 1*1 داره و طرف میگه از آلمان براش آوردن..چند می ارزه؟ قیمت داری؟

سه شنبه 19 اسفند1393 - 2:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

قیمتش 7 سال پیش حدود 3 تا 4 تومن خریدن فک کنم..الان و نمیدونم..ولی حواست باشه که المانی باشه..اون دستگاه لامینوس اصلی الان تو بازار کم گیر میاد و بیشتر نمونه ایرانیش هست.بنابراین اینی که میگن باید دید.فقط من میدونم پسرخالم داشت و میگفت اینه مشخصات و کیفیاتش.شکر خدا وضعشم خیلی خوب شد.بی نهایت..
یه موردش میگفت 7 سال پیش 700 تومن از یه خونواده گرفتم رفتم براشون دستگاه بزنم.رفتم و زدم چیزی نبود بعد که داشتم حرکت میکردم که از اونجا بیایم بیرون یادم نبود که دستگاه رو خاموش کنم..همینجور کویل 1*1 رو گرفته بودم داشتم حرکت میکردم که دستگاه صداش درومد..میگفت وایسادم دستگاه زدم.عمق و زد 1متر و نیم..تفکیک رو زد گولد...میگفت همونجا بهشون گفتم بکنین..کندن و یه صندوقچه بزرگ درومد باز کردم دیدم خدا داده برکت..همه جور طلایی داخلش بود..میگفت چون پول گرفته بودم نتونستم شریک بشم باهاشون...
یه جایی دیگه هم میگفت دستگاه زدم عمق و زد 1 متر و تفکیک و زد اهن..بعد میگفت کندیم تو 90 سانتی یه کوزه درومد اهنی..میگفت واقعا تک بود.الان من خودمم یه دستگاه گیرم اومده از خیلی وقت پیش مونده..روی همه ایسی های داخلش نوشته مید این جرمنی..اسمش ویرکس 900 پی آی هست.اینم المانیه.یه جا رو برام زده میرم برا حفاری انشالله نتیجه رو میگم.

سه شنبه 19 اسفند1393 - 2:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amir6777 نوشته است:
قیمتش 7 سال پیش حدود 3 تا 4 تومن خریدن فک کنم..الان و نمیدونم..ولی حواست باشه که المانی باشه..اون دستگاه لامینوس اصلی الان تو بازار کم گیر میاد و بیشتر نمونه ایرانیش هست.بنابراین اینی که میگن باید دید.فقط من میدونم پسرخالم داشت و میگفت اینه مشخصات و کیفیاتش.شکر خدا وضعشم خیلی خوب شد.بی نهایت..
یه موردش میگفت 7 سال پیش 700 تومن از یه خونواده گرفتم رفتم براشون دستگاه بزنم.رفتم و زدم چیزی نبود بعد که داشتم حرکت میکردم که از اونجا بیایم بیرون یادم نبود که دستگاه رو خاموش کنم..همینجور کویل 1*1 رو گرفته بودم داشتم حرکت میکردم که دستگاه صداش درومد..میگفت وایسادم دستگاه زدم.عمق و زد 1متر و نیم..تفکیک رو زد گولد...میگفت همونجا بهشون گفتم بکنین..کندن و یه صندوقچه بزرگ درومد باز کردم دیدم خدا داده برکت..همه جور طلایی داخلش بود..میگفت چون پول گرفته بودم نتونستم شریک بشم باهاشون...
یه جایی دیگه هم میگفت دستگاه زدم عمق و زد 1 متر و تفکیک و زد اهن..بعد میگفت کندیم تو 90 سانتی یه کوزه درومد اهنی..میگفت واقعا تک بود.الان من خودمم یه دستگاه گیرم اومده از خیلی وقت پیش مونده..روی همه ایسی های داخلش نوشته مید این جرمنی..اسمش ویرکس 900 پی آی هست.اینم المانیه.یه جا رو برام زده میرم برا حفاری انشالله نتیجه رو میگم.

اقا امیر صندوقچه ها معمولا جنسشون از اهن هست و اگر داخلش طلا وجود داشته باشه با توجه به اینکه اهن قدرت سیگنالیش بیشتر از طلا هست باید دستگاه روی تفکیک اهن میزد نه طلا . نکته دیگه هم وجود داره اونم اینکه این لامینوس هم مث همه دستگاهای دیگه اگر صندوقچه زنگ زده باشه اون رو بعنوان طلا نشون داده یعنی تفکیکش مث بقیه دستگاها بدرد بخور نباید باشه. حالا کدومش درسته نمیدونم !

سه شنبه 19 اسفند1393 - 8:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash22 نوشته است:
amir6777 نوشته است:

اقا امیر صندوقچه ها معمولا جنسشون از اهن هست و اگر داخلش طلا وجود داشته باشه با توجه به اینکه اهن قدرت سیگنالیش بیشتر از طلا هست باید دستگاه روی تفکیک اهن میزد نه طلا . نکته دیگه هم وجود داره اونم اینکه این لامینوس هم مث همه دستگاهای دیگه اگر صندوقچه زنگ زده باشه اون رو بعنوان طلا نشون داده یعنی تفکیکش مث بقیه دستگاها بدرد بخور نباید باشه. حالا کدومش درسته نمیدونم !

من که اونجا نبودم ببینم صندوقچش اهن بوده یا نه..ولی انگار شما بودیااا!!!!!1با معمولا و اینجور حرفا نمیشه قضاوت کرد..گفتن یه صندوق بوده..چه جنسی بوده رو نمیدونم.

سه شنبه 19 اسفند1393 - 8:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نیازی به بودن نداره صندوق چوبی داخل زمین دوام نمیاره و میپوسه فقط فلزیش داخل زمین دوام میاره و قاعدتا در تفکیک باید دستگاه اهن میزد

سه شنبه 19 اسفند1393 - 9:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
arash22 نوشته است:
نیازی به بودن نداره صندوق چوبی داخل زمین دوام نمیاره و میپوسه فقط فلزیش داخل زمین دوام میاره و قاعدتا در تفکیک باید دستگاه اهن میزد

بعضی از چوبها دوام میاره , مثل چوب ارس.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 19 اسفند1393 - 1:33am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همگی :ymblushing:

دوستان کسی در مورد دستگاه هایی با نام IBM اطلاعاتی داره ؟ گفته میشه قطعات این دستگاه از خارج از کشور میاد و تو ایران مونتاژ میکنن و قطعاتش نظامیه
و حتی تا عمق 6 متر رو هم سنس میکنه ! حقیقت داره ؟
حقیقتش یه بنده خدایی قراره این دستگاه رو به قیمت 10 تومن (تازه با کلی منت و اینکه به دلیل مشکلات مالی داره میفروشه و ..) قراره به ما بده و تست هم جزو شرایط فروششه ! میگه با همه دستگاه های شرکتی کار کرده و همه مزخرفن ولی با این دستگاه تا 6 متر رو هم میتونه سنس کنه..گفته تست هم میدم
نظرتون چیه ؟

یکشنبه 5 مهر1394 - 3:38pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 94 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 27 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure