انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 7:36am

پاسخ به موضوع  [ 58 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 شما چقدر ضرر کردید؟ 
نویسنده پیغام

اقا من بیام تو اینکار یانه ؟ تجربتون چی میگه ؟ نمیدونم دستگاه بگیرم یا نه ؟ یا برم دنبال کاری دیگه ! ولی خب هرکاری که فک کنی باید پیر بشیم بعد ببینم چیزی داریم یا نه :((

یکشنبه 3 اسفند1393 - 8:00pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

پیرو فرمایشات دوستان قبل از هر چییز دانش و علم باستانشناسی شرط اول هست بعد دستگاه خوب و اکیپ صاف و صادق.علم باستانشناسی رو داشته باشی از 50مورد قبر پنج موردشو حفاری میکنی از این 5 تا مورد یکیش با توجه به اثار و علم باستانشناسیت هدف رو در میاری. اینوبه تجربه دیدم که دارم میگم.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 4 اسفند1393 - 9:10am
کاربر فعال
کاربر فعال

به قول اساتید فقط یه توصیه توی این کار میتونه راهگشای آدم باشه دوستان و اونم اینه که:

گنج و گنج یابی باید تفریحی باشه در غیر اینصورت مهلک تر از اعتیاد میتونه ظاهربشه و زارو زندگی آدمو دود کنه بفرسته هوا یه شبه

چهارشنبه 5 اسفند1393 - 1:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان عزیزو آرزوی موفقیت برای تک تک دوستان مخصوصا اون دسته از دوستانی که به عشق پدرو مادراشون دارن خطراتو سختیای اینکارو تحمل میکنن @};-
مام یکی یدونه حیاط داشتیم که تو این راه دادیم رفت :D
که قضیش سر کلاهبرداری درمورد اجناسی بود...
درکل دوستان مراقب باشید تحت هیچ شرایطی برا خرید جنس یا معامله نه خونه/نه ماشین گرو نزارید اگر پول اضافه دارید بسم الله اگر ندارین عمرا هیچ مال منقول و غیر منقولیرو گرو نزاریدکه خدایی ناکرده انیم که دستتون هست به باد نره.
امیدوارم همگی به مراد دل برسیدو مام درکنار شما @};-

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 9:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

sky نوشته است:
اقا من بیام تو اینکار یانه ؟ تجربتون چی میگه ؟ نمیدونم دستگاه بگیرم یا نه ؟ یا برم دنبال کاری دیگه ! ولی خب هرکاری که فک کنی باید پیر بشیم بعد ببینم چیزی داریم یا نه :((

سلام . مگه اینکار شغله.؟ دوست عزیز سرمایه ای که تو این راه میخوای بریزی دور رو بورو یه ماشین بخر مسافر کشی کن موفقتری.
صدای این ساز از دور خوش است.
فکر میکنم دوستانی که اینجا میان بیشترشون شغلشون چیز دیگست.
راحت بهت بگم :بیخیال شو تا عمرت رو الکی تو کوه و کمر نگذرونی. اخر این راه اگه برات شغل بشه میشه .افسردگی .حسرت. توهم .اعتیاد. تنهایی . بی پولی. شرمندگی. چه کنم چه کنم. صبح فکر خرید ایکس 6 و شب که بشه گشنگی . و.....به خدا به چشم دیدم و سراغ دارم

پنج شنبه 6 اسفند1393 - 12:32am
کاربر فعال
کاربر فعال

quester نوشته است:
sky نوشته است:

سلام . مگه اینکار شغله.؟ دوست عزیز سرمایه ای که تو این راه میخوای بریزی دور رو بورو یه ماشین بخر مسافر کشی کن موفقتری.
صدای این ساز از دور خوش است.
فکر میکنم دوستانی که اینجا میان بیشترشون شغلشون چیز دیگست.
راحت بهت بگم :بیخیال شو تا عمرت رو الکی تو کوه و کمر نگذرونی. اخر این راه اگه برات شغل بشه میشه .افسردگی .حسرت. توهم .اعتیاد. تنهایی . بی پولی. شرمندگی. چه کنم چه کنم. صبح فکر خرید ایکس 6 و شب که بشه گشنگی . و.....به خدا به چشم دیدم و سراغ دارم

حرف دل منو زدی سید به خدا :ymapplause: . به نظرم قدیمیای این کار باید مسایل و مشکلات پیش رو توی این کار رو به تازه کارا گوش زد کنن تا به قول معروف طرف از

چاله در نیاد بیوفته تو چاه . والا آدم میشناسم لنگ ده هزار پوله ولی چون تو توهم گنجه میره قرض میکنه دستگاه و لوازم میخره به امید اینکه یه فرجی

بشه که آخرشم .... خودتون میدونید دیگه چی میشه.

پنج شنبه 6 اسفند1393 - 12:45am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام من حدود 30ملیون ضرر کردم با دوسال وقت گذاشتن برای این کار از kxsدستگاه خریدم بلد نبودم بر پدرشون لعنت ی چند تا اشغال بهم دادند اخرشم گیر کردم و دستگاه مصادره شد برا دولت الانم برجی 950دارم قسط میدم اخه وام گرفته بودم باولی ناامید نیستم و دوباره دارم ادامه میدم

شنبه 16 اسفند1393 - 8:44am

سلام،منم نزدیک به 15 میلیون ضرر کردم تو این کار لعنتی، ولی یکسال قبل دیگه گذاشتم کنار،رفتم دنبال کار،جدی چسبیدم به کارم،،خدا شکر خیلی هم موفقم،صاحب همه چی شدم، الان حتی توان خرید دستگاه خیلی پیشرفته هم دارم ولی دیگه تنفر پیدا کردم از این زیر خاکی، از دستگاه، از هر چی....،، بچه ها خودتون و علاف این کار نکنید لامذهب از معتاد به کراک بدتره :x

چهارشنبه 8 اردیبهشت1394 - 1:00am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
وحید30 نوشته است:
سلام،منم نزدیک به 15 میلیون ضرر کردم تو این کار لعنتی، ولی یکسال قبل دیگه گذاشتم کنار،رفتم دنبال کار،جدی چسبیدم به کارم،،خدا شکر خیلی هم موفقم،صاحب همه چی شدم، الان حتی توان خرید دستگاه خیلی پیشرفته هم دارم ولی دیگه تنفر پیدا کردم از این زیر خاکی، از دستگاه، از هر چی....،، بچه ها خودتون و علاف این کار نکنید لامذهب از معتاد به کراک بدتره :x

خب میشه بپرسم اینجا چیکار میکنید الان؟!؟! :-?

در ثانی یک مسئله ای رو من بگم ، تا این کار دفینه یابی در رگوخون طرف نباشه کار شدن نداره! چندین سال بیابون گردی به صرف اینکه مال پیدا کنی فایده نداره دوستان. باید در وهله اول زیرک باشی، علائم شناس باشی، سیستمهای بخصوص، اکیپ مطمئن و کاری و اینکه میری جایی منطقه رو بو کنی بچشی یک جوری با سیستمت سازگاری داشته باشه و توام علاقه داشته باشی.. بوی دفینه رو حس کنی! :D خلاصه بگم بایستی خدا برای این کار خلقت کرده باشه که بهش برسی وگرنه خودتون رو علاف نکنید.

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 6:32pm
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان من تا حالاحدود 6 میلیون صرف ساخت وقطعه دستگاه کرده ام وهیچ نتیجه نگرفتم من فقط عاشق دستگاه هستم تا آخر عمر :YMPRAY:

دوشنبه 18 خرداد1394 - 11:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 58 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure