انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 5:30am

پاسخ به موضوع  [ 11 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 برای کسانی که با سرطان درگیر هستند و تقرییا قطع امید شدند 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهم

بیمارستان فودا در چین روش جدیدی برای درمان تومور سرطانی ابدا کرده که از طریق فریز کردن و خشکاندن آن بدون شیمی درمانی قادر به ریشه کن کردن سرطان به طور کلی فقط در یک هفته میباشد. لازم به ذکر است که بیمارستان مذکور از طریق روش گفته شده هفته ای پنج هزار مریض را درمان میکند.بعد از اعلام این روش از طریق بیمارستان مذکور سیل مریضان سرطانی از سرتاسر جهان سرازیر شده است.
تلفون بیمارستان فودا در چین:
00862038993919
فاکس
00862038993950
سایت
Www.fudahospital.com
وبسايت انها به زبان هاى مختلفى از جمله انگليسى و عربى نيز ميتوانيد ببينيد و تماس بگيريد!
ایمیل
Consultation@fudahospital.com
لطفا در دیگر گروهها اطلاع رسانی کنید شاید سببی شوید تا مریضی که ناامید شده به زندگی برگردد.سلامتي شما ارزوي ماست

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

یکشنبه 14 تیر1394 - 6:25pm
مدیر کل
مدیر کل

reza2490 نوشته است:
مهم

بیمارستان فودا در چین روش جدیدی برای درمان تومور سرطانی ابدا کرده که از طریق فریز کردن و خشکاندن آن بدون شیمی درمانی قادر به ریشه کن کردن سرطان به طور کلی فقط در یک هفته میباشد. لازم به ذکر است که بیمارستان مذکور از طریق روش گفته شده هفته ای پنج هزار مریض را درمان میکند.بعد از اعلام این روش از طریق بیمارستان مذکور سیل مریضان سرطانی از سرتاسر جهان سرازیر شده است.
تلفون بیمارستان فودا در چین:
00862038993919
فاکس
00862038993950
سایت
http://Www.fudahospital.com
وبسايت انها به زبان هاى مختلفى از جمله انگليسى و عربى نيز ميتوانيد ببينيد و تماس بگيريد!
ایمیل
Consultation@fudahospital.com
لطفا در دیگر گروهها اطلاع رسانی کنید شاید سببی شوید تا مریضی که ناامید شده به زندگی برگردد.سلامتي شما ارزوي ماست

خیلی ممنون از اطلاع رسانی کاشکی زودتر مطلع میشدیم خواهرم به علت سرطان فوت نمیکردند

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 14 تیر1394 - 9:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجتبی نوشته است:
reza2490 نوشته است:
مهم

l.com

خیلی ممنون از اطلاع رسانی کاشکی زودتر مطلع میشدیم خواهرم به علت سرطان فوت نمیکردند

خداوند رحمتشان کند.

یکشنبه 14 تیر1394 - 9:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
سلام، از دست چشم بادمیای قطعه ساز بنجل ساز چی که بر نمیاد .. بالاخره یه کار مثبتی دارند انجام میدن.

یکشنبه 14 تیر1394 - 9:51pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اقا مجتبی خیلی متاثر شدم انشالله بقای عمر شما باشه .انشالله کسی تو زندگیش حداقل تا لحظه ای که زندست غم نبینه مخصوصا بچه های خوب این انجمن

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 15 تیر1394 - 7:46am

آقا مجتبی به شما تسلیت میگم.خدا به شما صبر بده و انشالله غم آخرتون باشه.

دوشنبه 15 تیر1394 - 8:57am
مدیر کل
مدیر کل

ممنونم از همدردی ، خدا برای هیچکس نیاره ، من میدونم چقدر سخته ذره ذره جلو چشمت عزیزت از دست بره و بدتر از همه طرف خبر داشته باشه قراره تا چند وقت دیگه میمیره . یادم تو آخرین لحظات عمر خواهرم بهم علامت داد کاغذ بیارین میخوام چیزی بنویسم . نوشت من لال شدم پسرم رو بهت میسپارم و فردا شب آن روز فوت کردن بعد از 6 ماه نشسته خوابیدن . ببخشید ناراحتتون کردم خدا رفتگان شما رو رحمت کنه

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 15 تیر1394 - 2:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام.ممنون از اطلاع رسانیتون دوست عزیز,
خدا بیامرزتش استاد مجتبی عزیز...بله کاشکی زودتر کشف میشد...تقدیر و حکمت الهیه دیگه آقا جان...پدر عزیز بنده هم چند سال پیش دوچار سرطان و فوت شدند.بعد تشخیص و عمل جراحی سنگین 6 ساعته و حذف نقاط آلوده ی درون بدن وبعد تا آخر تحت درمان برق,شیمی درمانی....بعد حدود دو سال تحت درمان (داروهای کمیاب, نایاب و گران قیمت) بدن جواب کرده بود.حتی روی تشک بادی نیز زخم بستر شدید هم به بیماریهاشون اضافه شده بود...واز همه بیشتر مادر عزیزم بود که مانند پروانه دور شمع میگشت و پرستاری میکرد.خیلی سخته تحملش که کاری از دستت برنمیاد و فقط شاهد درد و ناله و پرپر شدنشون باشی...خداوند قسمت هیچ انسانی نکنه.ببخشید دم صبحی ناراحتتون کردم... :YMPRAY:

سه شنبه 16 تیر1394 - 4:24am
استاد باستان شناسی
استاد باستان شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ایران سرای من است
درود بر مجتبي خان عزيز و بزرگوار
خداوند روح خواهر گراميتان را شاد كنند
واقعا متاسفم,اميدوارم غم آخرتان باشد
همينطور پدر گرامي دوست عزيزم جناب PEERE DANA
متاسفانه سرطان در جامعه ما يك اپيدمي شده ,اين بيماري علاوه بر عذاب روحي كه به بيمار و بستگان آن وارد مي كند از طرف ديگر هم هزينه هاي كمر شكن درمان آن مشكل آفرين است
به اميد سلامتي و شادي همه دوستان و خانواده هاي محترمشان

راه در جهان يکی است و آن راه راستی است(زرتشت)
کانال تخصصی باستان شناسی
https://t.me/joinchat/AAAAAD8uAfDJXZ2rj9jCWg

سه شنبه 16 تیر1394 - 5:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدا همه رفتگان شما رو بیامرزه @};-
یاد پدر خودم افتادم . یه روز رفتم خونه دیدن شکمش رو گرفته به خودش میپیچه . بردمش دکتر بعد کلی آزمایش با پدرم آزمایشها رو بردیم پیش دکتر نگاهی کرد و به من گفت چکارشی گفتم پسرشون . گفت پدر جان شما تشریف ببرین بیرون . بعد به من گفت پدر شما سرطان سی روز کبدی داره :-o ببرش خونه تکونش نده جایی هم نبر که فایده نداره .
خلاصه 30 روز هم نکشید در 24 روز فوت شد . :((

...جواب ابلهان خاموشیست....

سه شنبه 16 تیر1394 - 9:03am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 11 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 27 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure